Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 172 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
zetech
09. Oct 2008, 16:16 #2201

Kopš: 26. Nov 2004

Ziņojumi: 278

Braucu ar:

Izīrēju dzīvokļus/mājas

-A.Saharova iela Links

-Māja Juglā; Bakužu iela Links
Offline
barracuda
09. Oct 2008, 16:23 #2202

Kopš: 07. Jun 2007

Ziņojumi: 11777

Braucu ar:

māja garkalnes novadā turpat pie ūdeņiem 200k eiro varbūt šodien vairs nebūs , vērtējums uz 400k eiro .

un dzīvoklis mans par 500ls/m skat. galeriju .
Offline
Pauliic
09. Oct 2008, 19:57 #2203

Kopš: 01. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 8774

Braucu ar: 10, 101

Pārdodu 1istabas dzīvokli Iļģuciemā, Dzirciema 35, 3 stāvs, ir kautkāds remonts arī. 38000 eur

[ Šo ziņu laboja Pauliic, 09 Oct 2008, 19:57:54 ]



-----------------
http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv
Offline
ixers
09. Oct 2008, 20:18 #2204

Kopš: 29. Jul 2004

No: Ludza

Ziņojumi: 3323

Braucu ar: svešu auto


09 Oct 2008, 16:16:54 zetech rakstīja:
Izīrēju dzīvokļus/mājas

-A.Saharova iela Links



Tur nav kļuda par to malkas apkuri
Offline
Lola
15. Oct 2008, 13:32 #2205

Kopš: 14. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 25

Braucu ar: Mazo zilo

Izīrē biroju telpas Maskavas un Dzirnavu ielas stūrī (skaitās centrs) ar BEZMAKSAS AUTOSTĀVVIETĀM

1. Pirmajā stāvā - 48 m2 ar sanmezglu, plastmasas pakešu logiem, metāla ārdurvīm, gāzes apkuri. Īres maksa: 4.50 Ls/m2, kopā - 216.00 Ls + PVN + komunālie maksājumi.

2. Trešajā stāvā - 29,5 m2 - galvenā telpa (22,5 m2) un 2 mazas palīgtelpas. Ir plastmasas pakešu logi, gāzes apkure.. Īres maksa 4.50 Ls/m2, kopā 132.75 Ls + PVN + komunālie.

[ Šo ziņu laboja Lola, 15 Oct 2008, 18:08:45 ]

Offline
barracuda
20. Oct 2008, 14:41 #2206

Kopš: 07. Jun 2007

Ziņojumi: 11777

Braucu ar:


09 Oct 2008, 16:23:17 barracuda rakstīja:
māja garkalnes novadā turpat pie ūdeņiem 200k eiro varbūt šodien vairs nebūs , vērtējums uz 400k eiro .

un dzīvoklis mans par 500ls/m skat. galeriju .


māja nākamajā dienā tika pārdota

moš kādam jūzerim ir kabatā kāds NĪ par ļoti saldām krīzes cenām ?
Offline
Pauliic
20. Oct 2008, 15:05 #2207

Kopš: 01. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 8774

Braucu ar: 10, 101


09 Oct 2008, 19:57:18 Pauliic rakstīja:
Pārdodu 1istabas dzīvokli Iļģuciemā, Dzirciema 35, 3 stāvs, ir kautkāds remonts arī. 38000 eur Biudes te




-----------------
http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv
Offline
Puuchuks
21. Oct 2008, 11:24 #2208

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

kamēr visi griež vēnas, es joprojām mierīgi bez steigas meklēju nelielu 1 istabas dzīvoklīti pirmskara vai agrīno pad.laiku mājā Pārdaugavā, vislabāk Āgenskalns, Āgenskalna priedes.
par saprātīgu cenu, saprotams

tiks izskatīts arī 2 istabu, bet tad noteikti ar 2 atdalītām istabām, caurstaigājamas neder
Offline
ilze
21. Oct 2008, 11:36 #2209

Kopš: 11. Nov 2004

Ziņojumi: 4879

Braucu ar:

Speciālisti, pasakiet lūdzu, kad būs nekustamo īpašumu cenu zemākais punkts. Vajadzētu kaut ko iepirkt, bet negribu palaist garām labāko brīdi

-----------------
Offline
Siipols
21. Oct 2008, 11:41 #2210

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100

Es gan pats neesmu speciālists,bet arī gaidu To brīdi,un cik esmu apkārt ošņajies,tad itkā visdrizak pavasaris un vasaras sākums būs NĪ
tad varetu but zemas cenas....
bet nu nav izslegts,ka viss nakamais gads būs un cenas kritīs kā lapas rudenī....

-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
j72
21. Oct 2008, 11:53 #2211

Kopš: 10. Apr 2005

Ziņojumi: 1036

Braucu ar:


21 Oct 2008, 11:43:41 Duke rakstīja:

21 Oct 2008, 11:36:44 ilze rakstīja:
Speciālisti, pasakiet lūdzu, kad būs nekustamo īpašumu cenu zemākais punkts. Vajadzētu kaut ko iepirkt, bet negribu palaist garām labāko brīdi


labākais brīdis būs tad, kad cena sāks atkal kāpt. Kamēr tas nenotiek, priekš $$$ ir labāki mērķi...


+1
Offline
DFS
21. Oct 2008, 12:00 #2212

Kopš: 08. Feb 2004

Ziņojumi: 15279

Braucu ar: 979

Pārdodu privātmāju Siguldā.Māja gandrīz 400kv.m,zeme 900kv.m. 3 Stāvi,pagrabs, sauna,gāzes apkure un daudzi citi labumi. Cena 247k Ls
Info PM vai 29334241
Offline
E-d-g-a-r-s
26. Oct 2008, 14:43 #2213

Kopš: 12. Sep 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 432

Braucu ar: BMW e21 323i ’79


21 Oct 2008, 11:53:50 j72 rakstīja:

21 Oct 2008, 11:43:41 Duke rakstīja:

21 Oct 2008, 11:36:44 ilze rakstīja:
Speciālisti, pasakiet lūdzu, kad būs nekustamo īpašumu cenu zemākais punkts. Vajadzētu kaut ko iepirkt, bet negribu palaist garām labāko brīdi


labākais brīdis būs tad, kad cena sāks atkal kāpt. Kamēr tas nenotiek, priekš $$$ ir labāki mērķi...


+1

Speciālisti

Lai gan man ir maģistra grāds ekonomikā, 5 gadu pieredze nek. īp. biznesā, vairāki zinātniski pētījumi par šo jomu, gluži tāpat kā 1996. gada Nobela prēmijas laureāts ekonomikā, nevaru pateikt, kad būs zemākais brīdis Latvijas nek. īp cenām.

Ļoti vienkārši, ekonomika ir attīstījusies līdz punktam, kad to ievērojami ietekmē tieši sociāli apsvērumi, vienkāršāk, cilvēku domas. Tajā brīdī, kad vairums iedzīvotāju uzskatīs, ka ir šis zemākais punkts, tad arī tas būs. Palielināsies pieprasījums īpašumiem, līdz ar to arī cenas stabilizēsies/varbūt augs.

Vēlos ieteikt vienu lietu ikvienam, kas apsver īpašuma iegādi. Īpašuma iegādi ir jāapsver pēc principa, vai ikmēneša ienākumi atļauj iegādāties konkrēto īpašumu. Protams, pārmaksāt nevēlas neviens. Domāju, ka stipri zemāk kā 1000EUR/m2 centrā, pirmskara ēkā īpašumi nemaksās tuvākajā desmitgadē (ja vien nebūs kāda kataklizma).

Tas pats ir bankām ar kredītņēmēju uzskaiti - kredīta ņēmējs, kurš iegādājies dzīvokli pašā bumā par 5000 EUR/m2 Vecrīgā un var to segt - netiek uzskatīts par sliktu kredītņēmēju, kaut arī īpašums šobrīd maksā lētāk. Taču kredīta ņēmējs, kurš iegādājies dzīvokli centrā par 1000 EUR/m2 un nespēj ar saviem ikmēneša ienākumiem segt kredīta maksājumu, tiek ierakstīts ailītē pie sliktajiem debitoriem.

Īsumā tēze ir sekojoša - ja Jūsu ikmēneša ienākumi ļauj šodien iegādāties likvīdu īpašumu - dariet to tagad, kamēr tirgus ir apjukuma situācijā un pieprasījuma trūkumā, nevis tad, kad visi apjautīs, ka cenas atkal kāpj un labos piedāvājumus Jums nocels no deguna gala!

-----------------
*For sale: Alpina 15*7 Wheels*
*For Sale: Kosei RT-Penta R16 Wheels*
Offline
Pauliic
26. Oct 2008, 14:59 #2214

Kopš: 01. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 8774

Braucu ar: 10, 101

kamēr bankas nedos kredītus tikmēr arī cenas kritīsies bet tik labus kredītus mēs vairs nedabūsim, tagad jau zemāka procentu likme par 2% vnk nav (zelta laikos bija 0,4-1 (palabojiet, ja bija vēl zemākas ) )

-----------------
http://www.tero.lv http://www.gridlistes.lv
http://www.izlietne.lv http://www.keyaccount.lv
Offline
S_2
26. Oct 2008, 15:14 #2215

Kopš: 16. Nov 2005

Ziņojumi: 668

Braucu ar: Audi


26 Oct 2008, 14:59:44 Pauliic rakstīja:
kamēr bankas nedos kredītus tikmēr arī cenas kritīsies bet tik labus kredītus mēs vairs nedabūsim, tagad jau zemāka procentu likme par 2% vnk nav (zelta laikos bija 0,4-1 (palabojiet, ja bija vēl zemākas ) )


Pauliic, par kaadu 2% "procentu likmi" Tu runaa? Kaadu no boriem, bankas pievienoto vai ko?
Offline
S_2
26. Oct 2008, 15:15 #2216

Kopš: 16. Nov 2005

Ziņojumi: 668

Braucu ar: Audi


26 Oct 2008, 14:59:44 Pauliic rakstīja:
kamēr bankas nedos kredītus tikmēr arī cenas kritīsies bet tik labus kredītus mēs vairs nedabūsim, tagad jau zemāka procentu likme par 2% vnk nav (zelta laikos bija 0,4-1 (palabojiet, ja bija vēl zemākas ) )


Pauliic, par kaadu 2% "procentu likmi" Tu runaa? Kaadu no boriem, bankas pievienoto vai ko?
Offline
GirtzB
26. Oct 2008, 15:15 #2217

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 22400

Braucu ar: 2x(R6+LSD)

bankas pievienieto takš

-----------------
Braukt ir priex.
Tikai R6, S54B32 + 2JZ-GE
Offline
Schwins
26. Oct 2008, 15:24 #2218

Kopš: 02. Apr 2006

Ziņojumi: 5480

Braucu ar: s13


21 Oct 2008, 12:00:37 DFS rakstīja:
Pārdodu privātmāju Siguldā.Māja gandrīz 400kv.m,zeme 900kv.m. 3 Stāvi,pagrabs, sauna,gāzes apkure un daudzi citi labumi. Cena 247k Ls
Info PM vai 29334241


maaja

kapec pardo?
Offline
E-d-g-a-r-s
26. Oct 2008, 15:26 #2219

Kopš: 12. Sep 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 432

Braucu ar: BMW e21 323i ’79


26 Oct 2008, 14:59:44 Pauliic rakstīja:
kamēr bankas nedos kredītus tikmēr arī cenas kritīsies bet tik labus kredītus mēs vairs nedabūsim, tagad jau zemāka procentu likme par 2% vnk nav (zelta laikos bija 0,4-1 (palabojiet, ja bija vēl zemākas ) )

Pirmkārt, ja ir atbilstoši un legāli ienākumi, tad bankas privātpersonas kreditē līdzīgi kā iepriekš.
Bet par % likmēm - mainīgās likmes (Euribor, rigibor utt.) kāpj arī tiem, kas kredītus ņēma pirms 2 vai 7 gadiem. Bankas pievienotā likme - tas nu gan ir fakts, ka tā ir ievērojami ka'pusi salīdzinājumā ar kreditēšanas buma laiku, tam protams ir loģisks izskaidrojums - finanšu resurszu cenas starptautiskā tirgū, gan sindicētie kredīti, gan starpbanku aizdevumi ir palikuši dārgāki. Bet tas ir jāuztver kā īstermiņa stāvoklis salīdzinājumā ar kredīta ņemšanas laiku nekustamajam īpašumam. Galvenais priekšnoteikums ir pievērst īpašu uzmanību kreditēšanas līgumam, lai pēc 1-2 gadiem, kad situācija finanšu tirgos stabilizēsies, būtu iespēja pārkreditēties bez lieliem soda procentiem!

-----------------
*For sale: Alpina 15*7 Wheels*
*For Sale: Kosei RT-Penta R16 Wheels*
Offline
MMZEE
26. Oct 2008, 15:54 #2220

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 1819

Braucu ar:


21 Oct 2008, 11:36:44 ilze rakstīja:
Speciālisti, pasakiet lūdzu, kad būs nekustamo īpašumu cenu zemākais punkts. Vajadzētu kaut ko iepirkt, bet negribu palaist garām labāko brīdi


arī manos plānos ir nekustamā īpašuma iegāde, tik īsti nevaru saprast, kad tas izdevīgākais brīdis būs
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo