| Autors | Ziņojums |
| Fandulis | |
Kopš: 29. Nov 2004
Ziņojumi: 13910
Braucu ar: sipisnīku pi vuškom
| Pērku stikla paketi logam
676 X 1254 |
Offline | |
|
| soulfreak | |
 Kopš: 01. Oct 2004
No: Zilupe
Ziņojumi: 6655
Braucu ar: tīru sirdsapziņu
| Pērku/meklēju kur nopirkt!
šitādus vai līdzīgus knibuļus 
|
Offline | |
|
Araajz  | |
 Kopš: 30. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 28639
Braucu ar: E39
|
03 Jul 2013, 14:17:31 soulfreak rakstīja:
Pērku/meklēju kur nopirkt!
šitādus vai līdzīgus knibuļus 
Bimmershop'ā vari palūrēt[ Šo ziņu laboja Araajz, 03 Jul 2013, 14:23:41 ] |
Offline | |
|
| soulfreak | |
 Kopš: 01. Oct 2004
No: Zilupe
Ziņojumi: 6655
Braucu ar: tīru sirdsapziņu
|
03 Jul 2013, 14:23:19 Araajz rakstīja:
03 Jul 2013, 14:17:31 soulfreak rakstīja:
Pērku/meklēju kur nopirkt!
šitādus vai līdzīgus knibuļus 
Bimmershop'ā vari palūrēt
A ir arī kāds normāls veikals, šitais ne man atbild uz telefonu, ne meiliem ne uz vietas var kādu atrast  |
Offline | |
|
| Arsmens | |
 Kopš: 28. Jun 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 13306
Braucu ar: Trim durvīm
|
03 Jul 2013, 14:17:31 soulfreak rakstīja:
Pērku/meklēju kur nopirkt!
šitādus vai līdzīgus knibuļus 
http://a248.e.akamai.net/origin-cdn.volusion.co...2.jpg?1372118502
http://a248.e.akamai.net/origin-cdn.volusion.co...2.jpg?1372118502
ķunķinga veikalā 'auto dvēselei' uz vienības gatves tādi vismaz sen atpakaļ bija labā izvēlē. |
Offline | |
|
| morris | |
Kopš: 01. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 835
Braucu ar:
|
03 Jul 2013, 14:27:12 soulfreak rakstīja:
03 Jul 2013, 14:23:19 Araajz rakstīja:
03 Jul 2013, 14:17:31 soulfreak rakstīja:
Pērku/meklēju kur nopirkt!
šitādus vai līdzīgus knibuļus 
Bimmershop'ā vari palūrēt
A ir arī kāds normāls veikals, šitais ne man atbild uz telefonu, ne meiliem ne uz vietas var kādu atrast 
diviauto ir liels piedāvājums, vel zinu kad uz matīsas un valmieras stūra, ir veikaliņš tajā ēka ar spico jumtu. Bet viss labāk pie dīlera pirkt, parasti nav daudz dārgāk, bet toties ir kvalitatīvi. |
Offline | |
|
| primy | |
 Kopš: 19. Feb 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1037
Braucu ar: plīsušu menisku
|
03 Jul 2013, 14:17:31 soulfreak rakstīja:
Pērku/meklēju kur nopirkt!
šitādus vai līdzīgus knibuļus 
Vakar biju veikalā Juglā,kas pie pasta/bibliotekas uz brivibas ielas aiz autobusa pieturas. 
Mazs veikaliņš,bet visas šitās kniedes tur bija.  |
Offline | |
|
Mar4ello  | |
 Kopš: 13. Feb 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 5721
Braucu ar: Bmw un Vag
|
03 Jul 2013, 14:17:31 soulfreak rakstīja:
Pērku/meklēju kur nopirkt!
šitādus vai līdzīgus knibuļus 
http://clips.lv/
respektīvi pie manis 
Ropažu 59 |
Offline | |
|
|
|
| RS7 | |
 Kopš: 20. Mar 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 9319
Braucu ar: dīzeļ Teslu
|
03 Jul 2013, 14:17:31 soulfreak rakstīja:
Pērku/meklēju kur nopirkt!
šitādus vai līdzīgus knibuļus 
Divi auto ulbroka
vai
renoks.lv[ Šo ziņu laboja RS7, 03 Jul 2013, 15:19:14 ] |
Offline | |
|
| soulfreak | |
 Kopš: 01. Oct 2004
No: Zilupe
Ziņojumi: 6655
Braucu ar: tīru sirdsapziņu
| Diemžēl, dzīvoju un strādāju Pārdaugavā, līdz ar to pēc darba nevaru paspēt nedz uz clips.lv nedz diviauto. Būs vien jāmēģina šķūneru veikals Auto dvēselei apciemot. |
Offline | |
|
| Gunchiks | |
 Kopš: 10. Dec 2002
Ziņojumi: 416
Braucu ar: to, ko var iebraukt dziļāk mežā
|
03 Jul 2013, 15:21:09 soulfreak rakstīja:
Diemžēl, dzīvoju un strādāju Pārdaugavā, līdz ar to pēc darba nevaru paspēt nedz uz clips.lv nedz diviauto. Būs vien jāmēģina šķūneru veikals Auto dvēselei apciemot.
Pārdaugavā pretīm Spicei (aiz Skandi motors) ir Baltic auto parts. Tur arī ir dažādi.[ Šo ziņu laboja Gunchiks, 03 Jul 2013, 15:35:13 ] |
Offline | |
|
| tolx | |
 Kopš: 18. Sep 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 552
Braucu ar: mežinieku ar ventilatoru
| interesē pēc iespējas sakarīgāks velo līdz kādiem 100LVL. |
Offline | |
|
tirgonis
| |
 Kopš: 01. Mar 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 497
Braucu ar: E53
| Varbūt kādam interesē samsung galaxy ace. Tikko izņemts no garantijas remonta, no vecā telefona palikusi tikkai baterija, Jauns korpus ieksās, utt. Līdz vadi, lādētājs, maciņi, viss kā pienākas.
Cenu piedāvājiet paši. Uz pm |
Offline | |
|
| primy | |
 Kopš: 19. Feb 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1037
Braucu ar: plīsušu menisku
|
10 Jun 2013, 11:15:05 primy rakstīja:
05 Jun 2013, 15:53:19 primy rakstīja:
Jauni Rudens zābaki,atsūtija mazliet par mazu.Izmērs 41. cena 15ls
Ir arī Scheel-mann ādas krēsls,mazliet uzplīsusi viena mala. 5ls 
Ir vēl paketnieces durvis bez atslēgas un rāmja 5ls,kādam kāda servisa moš noder...
|
Offline | |
|
| Juiss | |
Kopš: 24. May 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 39
Braucu ar: Multivan
| Kāds var piedāvāt kaut ko jaunu no DENON tehnikas???
Gribas mājas resīveri un DVD ar Blue Ray.
PM. |
Offline | |
|
| Richards5 | |
Kopš: 24. Mar 2011
Ziņojumi: 22
Braucu ar: melnu kumeļu
| pārdodu jaunus dezent lietos diskus R14, skrūvju attālums 110mm, centra iekšējais diametrs 70mm. 6,25Jx14H2. komplekta cena 80ls. PM
[ Šo ziņu laboja Richards5, 03 Jul 2013, 18:11:37 ] |
Offline | |
|
|
|
| armandsje | |
 Kopš: 22. Jun 2008
Ziņojumi: 128
Braucu ar:
| Vēlos iegādāties franču buldoga kucēnu par saprātīgu cenu. var bez papīriem. |
Offline | |
|
daticho  | |
Kopš: 11. Jun 2007
No: Zilupe
Ziņojumi: 11432
Braucu ar: FN-15
| Ir kāds kas piedāvā servisa aprīkojumu vēl lētāk nekā HCT u.t.t.?
Interesē viss, izņemot pacēlāju, bortējamo, montējamo!!
Steidzami.
pm |
Offline | |
|
-osiic-  | |
Kopš: 29. Oct 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 1246
Braucu ar: ///M
| Nopirksu bileti un dziesmu svetku nosleguma koncertu.
Pm
----------------- [B]*Autoservisu APRĪKOJUMS*
|
Offline | |
|
| andrjuha | |
Kopš: 27. Dec 2012
Ziņojumi: 412
Braucu ar:
| bamperus jaakraaso..piedaavaajam pakalpojumus privaari. shobriiz viens variants ir 30 LS/detalja.
|
Offline | |
|