Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 234 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Fandulis
03. Jul 2013, 14:15 #21261

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom

Pērku stikla paketi logam


676 X 1254
Offline
soulfreak
03. Jul 2013, 14:17 #21262

Kopš: 01. Oct 2004

No: Zilupe

Ziņojumi: 6655

Braucu ar: tīru sirdsapziņu

Pērku/meklēju kur nopirkt!

šitādus vai līdzīgus knibuļus

Offline
Araajz
03. Jul 2013, 14:23 #21263

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39


03 Jul 2013, 14:17:31 soulfreak rakstīja:
Pērku/meklēju kur nopirkt!

šitādus vai līdzīgus knibuļus

Bimmershop'ā vari palūrēt

[ Šo ziņu laboja Araajz, 03 Jul 2013, 14:23:41 ]

Offline
soulfreak
03. Jul 2013, 14:27 #21264

Kopš: 01. Oct 2004

No: Zilupe

Ziņojumi: 6655

Braucu ar: tīru sirdsapziņu


03 Jul 2013, 14:23:19 Araajz rakstīja:

03 Jul 2013, 14:17:31 soulfreak rakstīja:
Pērku/meklēju kur nopirkt!

šitādus vai līdzīgus knibuļus

Bimmershop'ā vari palūrēt


A ir arī kāds normāls veikals, šitais ne man atbild uz telefonu, ne meiliem ne uz vietas var kādu atrast
Offline
Arsmens
03. Jul 2013, 14:30 #21265

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm


03 Jul 2013, 14:17:31 soulfreak rakstīja:
Pērku/meklēju kur nopirkt!

šitādus vai līdzīgus knibuļus

http://a248.e.akamai.net/origin-cdn.volusion.co...2.jpg?1372118502
http://a248.e.akamai.net/origin-cdn.volusion.co...2.jpg?1372118502

ķunķinga veikalā 'auto dvēselei' uz vienības gatves tādi vismaz sen atpakaļ bija labā izvēlē.
Offline
morris
03. Jul 2013, 14:32 #21266

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 835

Braucu ar:


03 Jul 2013, 14:27:12 soulfreak rakstīja:

03 Jul 2013, 14:23:19 Araajz rakstīja:

03 Jul 2013, 14:17:31 soulfreak rakstīja:
Pērku/meklēju kur nopirkt!

šitādus vai līdzīgus knibuļus

Bimmershop'ā vari palūrēt


A ir arī kāds normāls veikals, šitais ne man atbild uz telefonu, ne meiliem ne uz vietas var kādu atrast


diviauto ir liels piedāvājums, vel zinu kad uz matīsas un valmieras stūra, ir veikaliņš tajā ēka ar spico jumtu. Bet viss labāk pie dīlera pirkt, parasti nav daudz dārgāk, bet toties ir kvalitatīvi.
Offline
primy
03. Jul 2013, 14:35 #21267

Kopš: 19. Feb 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1037

Braucu ar: plīsušu menisku


03 Jul 2013, 14:17:31 soulfreak rakstīja:
Pērku/meklēju kur nopirkt!

šitādus vai līdzīgus knibuļus



Vakar biju veikalā Juglā,kas pie pasta/bibliotekas uz brivibas ielas aiz autobusa pieturas.
Mazs veikaliņš,bet visas šitās kniedes tur bija.
Offline
Mar4ello
03. Jul 2013, 14:36 #21268

Kopš: 13. Feb 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 5721

Braucu ar: Bmw un Vag


03 Jul 2013, 14:17:31 soulfreak rakstīja:
Pērku/meklēju kur nopirkt!

šitādus vai līdzīgus knibuļus




http://clips.lv/

respektīvi pie manis

Ropažu 59
Offline
RS7
03. Jul 2013, 15:18 #21269

Kopš: 20. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 9319

Braucu ar: dīzeļ Teslu


03 Jul 2013, 14:17:31 soulfreak rakstīja:
Pērku/meklēju kur nopirkt!

šitādus vai līdzīgus knibuļus




Divi auto ulbroka
vai
renoks.lv

[ Šo ziņu laboja RS7, 03 Jul 2013, 15:19:14 ]

Offline
soulfreak
03. Jul 2013, 15:21 #21270

Kopš: 01. Oct 2004

No: Zilupe

Ziņojumi: 6655

Braucu ar: tīru sirdsapziņu

Diemžēl, dzīvoju un strādāju Pārdaugavā, līdz ar to pēc darba nevaru paspēt nedz uz clips.lv nedz diviauto. Būs vien jāmēģina šķūneru veikals Auto dvēselei apciemot.
Offline
Gunchiks
03. Jul 2013, 15:32 #21271

Kopš: 10. Dec 2002

Ziņojumi: 416

Braucu ar: to, ko var iebraukt dziļāk mežā


03 Jul 2013, 15:21:09 soulfreak rakstīja:
Diemžēl, dzīvoju un strādāju Pārdaugavā, līdz ar to pēc darba nevaru paspēt nedz uz clips.lv nedz diviauto. Būs vien jāmēģina šķūneru veikals Auto dvēselei apciemot.

Pārdaugavā pretīm Spicei (aiz Skandi motors) ir Baltic auto parts. Tur arī ir dažādi.

[ Šo ziņu laboja Gunchiks, 03 Jul 2013, 15:35:13 ]

Offline
tolx
03. Jul 2013, 16:35 #21272

Kopš: 18. Sep 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 552

Braucu ar: mežinieku ar ventilatoru

interesē pēc iespējas sakarīgāks velo līdz kādiem 100LVL.
Offline
tirgonis
03. Jul 2013, 17:07 #21273

Kopš: 01. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 497

Braucu ar: E53

Varbūt kādam interesē samsung galaxy ace. Tikko izņemts no garantijas remonta, no vecā telefona palikusi tikkai baterija, Jauns korpus ieksās, utt. Līdz vadi, lādētājs, maciņi, viss kā pienākas.

Cenu piedāvājiet paši. Uz pm
Offline
primy
03. Jul 2013, 17:38 #21274

Kopš: 19. Feb 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1037

Braucu ar: plīsušu menisku


10 Jun 2013, 11:15:05 primy rakstīja:

05 Jun 2013, 15:53:19 primy rakstīja:
Jauni Rudens zābaki,atsūtija mazliet par mazu.Izmērs 41. cena 15ls



Ir arī Scheel-mann ādas krēsls,mazliet uzplīsusi viena mala. 5ls

Ir vēl paketnieces durvis bez atslēgas un rāmja 5ls,kādam kāda servisa moš noder...

Offline
Juiss
03. Jul 2013, 17:39 #21275

Kopš: 24. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 39

Braucu ar: Multivan

Kāds var piedāvāt kaut ko jaunu no DENON tehnikas???

Gribas mājas resīveri un DVD ar Blue Ray.

PM.
Offline
Richards5
03. Jul 2013, 18:04 #21276

Kopš: 24. Mar 2011

Ziņojumi: 22

Braucu ar: melnu kumeļu

pārdodu jaunus dezent lietos diskus R14, skrūvju attālums 110mm, centra iekšējais diametrs 70mm. 6,25Jx14H2. komplekta cena 80ls. PM


[ Šo ziņu laboja Richards5, 03 Jul 2013, 18:11:37 ]

Offline
armandsje
03. Jul 2013, 18:40 #21277

Kopš: 22. Jun 2008

Ziņojumi: 128

Braucu ar:

Vēlos iegādāties franču buldoga kucēnu par saprātīgu cenu. var bez papīriem.
Offline
daticho
03. Jul 2013, 20:38 #21278

Kopš: 11. Jun 2007

No: Zilupe

Ziņojumi: 11432

Braucu ar: FN-15

Ir kāds kas piedāvā servisa aprīkojumu vēl lētāk nekā HCT u.t.t.?
Interesē viss, izņemot pacēlāju, bortējamo, montējamo!!

Steidzami.


pm
Offline
-osiic-
03. Jul 2013, 21:08 #21279

Kopš: 29. Oct 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 1246

Braucu ar: ///M

Nopirksu bileti un dziesmu svetku nosleguma koncertu.
Pm

-----------------
[B]*Autoservisu APRĪKOJUMS*
Offline
andrjuha
03. Jul 2013, 22:02 #21280

Kopš: 27. Dec 2012

Ziņojumi: 412

Braucu ar:

bamperus jaakraaso..piedaavaajam pakalpojumus privaari. shobriiz viens variants ir 30 LS/detalja.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo