Online

Pašreiz BMWPower skatās 150 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Hooligan
13. Jun 2013, 23:21 #20961

Kopš: 31. Jul 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 581

Braucu ar:

Kāds te nodarbojās ar darbarīkiem? Gribās piepirkt garāžai mazo kompressoru, lai putekļus dzenāt un kādu skrūvi noskrūvēt , vai arī kādu grubuli uz auto uzpūst. Vai kāds ko var piedāvāt, var lietotu pa labu cenu .. ka arī hidrolisko domkratu arī vajag . Ir kādam varianti?
Offline
Gachaans
14. Jun 2013, 00:42 #20962

Kopš: 05. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 876

Braucu ar: OOOO

pārdodu datoru:

Procesors intel Core 2 Duo 6300 @ 1,86Ghz
Operatīvā atmiņa: 3GB
Videokarte: Geforce 7300 256MB
DVD rakstītājs
LCD Monitors Acer 17"
ja vajag peli un klavieri arī varu piemest klāt. Rīgas robežās varu pievest klāt

izskatās šādi: http://www.bildites.lv/images/9raz2ac1ex7e2152jcp.jpg

cena 50ls

tel: 26101370
Offline
AinarsB
14. Jun 2013, 07:55 #20963

Kopš: 06. Jan 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 5

Braucu ar: 330XD

Meklēju M57N izplūdes kolektoru (dzelzinieku)ja kādam ir pa saprātīgu cenu tad 29701019
Offline
sos911
14. Jun 2013, 10:36 #20964

Kopš: 07. Mar 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1575

Braucu ar: V40

Varbut kadam metajas kk kāds lieks H7 spuldzīšu komplekts (pod xeneon "silverstar" "cool blue" night braker"

nopirkshu letak kā bodē
Offline
vbxx
14. Jun 2013, 10:43 #20965

Kopš: 04. Jun 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 372

Braucu ar: peles kursoru pierēs

ir kādam piedāvājumā H1 LED spūldzes? gribu e36 migliniekos iebāzt.
Offline
krissis
14. Jun 2013, 11:07 #20966

Kopš: 19. Sep 2011

Ziņojumi: 132

Braucu ar:

Steidzami pērku lietotu akumulatoru, galvenais lai strādā , rīt jāpārdod auto, a šodien nosprāga
Der sākot ar 45Ah . Kautkur tuvumā Cēsīm, der arī Rīga . 27759293
Offline
J.CASH
14. Jun 2013, 11:10 #20967

Kopš: 21. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 955

Braucu ar: 306


Uz tirdziņu labas MP3 magnetolas
25Ls

20Ls

PM vai 29916403



Offline
bepino
14. Jun 2013, 11:16 #20968

Kopš: 01. Nov 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 2213

Braucu ar: Radziņu

Tallink ceļojumu Rīga - Stoholma - Rīga augustā nav kādam piedāvājumā?
Offline
Red_shadow
14. Jun 2013, 13:02 #20969

Kopš: 01. Feb 2006

Ziņojumi: 2269

Braucu ar: 999


30 May 2013, 17:23:45 Red_shadow rakstīja:
Pārdodu bruģi ~60m2 un apmales, par visu kopā 200Ls (tikai viss kopā)




pašizvešana no Maskavas ielas
PM vai 27090999


zvana daudz, neviens nebrauc pakaļ

180Ls

-----------------


Lietotas riepas/diski par saldām cenām!!!
tel. 27090999
Offline
tomaats
14. Jun 2013, 13:02 #20970

Kopš: 01. Oct 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 502

Braucu ar: GT5

pārdodu masas slēdžus, liekas ir 2 gb, 5ls/gb :
[URL=http://img.lejup.lv/viewer.php?id=lejuphikaurj1371204038.jpg]
[/URL]

[ Šo ziņu laboja tomaats, 20 Jun 2013, 11:30:23 ]

Offline
Deivid
14. Jun 2013, 13:09 #20971

Kopš: 02. Mar 2004

Ziņojumi: 40692

Braucu ar: E46 M3 / C5X

Varbūt kādam garāžā metājas laivu pumpis vai pat vairāki pumpji?

Offline
madkri
14. Jun 2013, 14:54 #20972

Kopš: 08. Dec 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 637

Braucu ar: Tačku


11 Jun 2013, 14:51:03 madkri rakstīja:
Pērku vienu vai divas biļetes uz Lana Del Rey koncertu. SMS @ 26513925
Offline
Rudzins
14. Jun 2013, 16:18 #20973

Kopš: 06. Oct 2011

Ziņojumi: 2573

Braucu ar: tavas sievas māsīcas bērna krustmātes māsu

Interesē aktīvais subītis ventspils pusē... ne lielāks par 800w
Offline
Gulbis
14. Jun 2013, 17:09 #20974

Kopš: 05. Jan 2012

Ziņojumi: 164

Braucu ar:


14 Jun 2013, 13:09:28 Deivid rakstīja:
Varbūt kādam garāžā metājas laivu pumpis vai pat vairāki pumpji?




depo, juisk. Pats pagājušo gadu pirku. Viss bija ''gut''
Offline
didzinators
14. Jun 2013, 17:36 #20975

Kopš: 25. Nov 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1407

Braucu ar: Japāņu ņivu

Vajag pāris kastes Martini Asti

Piedāvājumus uz PM
Offline
madkri
14. Jun 2013, 18:00 #20976

Kopš: 08. Dec 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 637

Braucu ar: Tačku

Nu tā, ir palikušas divas stundas līdz Lana Del Rey, kur ir mana pēdējā brīža lētā biļete? :shura_zhiids: 26513925
Offline
sunssuns
14. Jun 2013, 18:33 #20977

Kopš: 17. Mar 2013

Ziņojumi: 78

Braucu ar:

perku mtech 1 vai 2 sturi uz e34. kosmossu nepiedavat.
Offline
Lauriko
14. Jun 2013, 19:49 #20978

Kopš: 25. Nov 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4143

Braucu ar: Visādiem VW

Diagnosikas iekārta, pārbaudīta ir OK runājās praktiski ar jebkuru normalu auto!
60Ls

29638531
Offline
xkikix
14. Jun 2013, 20:38 #20979

Kopš: 20. Oct 2011

No: Baldone

Ziņojumi: 608

Braucu ar: Auto

Perku
hp g6-1201sy displeju.
PM
Offline
gundars007
15. Jun 2013, 07:36 #20980

Kopš: 25. May 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 213

Braucu ar: 525d E60 Msport, 328i F30 Msport

Pārdodu MOMO NERO stūri 30 ls
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo