| Autors | Ziņojums |
| Hooligan | |
 Kopš: 31. Jul 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 581
Braucu ar:
| Kāds te nodarbojās ar darbarīkiem? Gribās piepirkt garāžai mazo kompressoru, lai putekļus dzenāt un kādu skrūvi noskrūvēt , vai arī kādu grubuli uz auto uzpūst. Vai kāds ko var piedāvāt, var lietotu pa labu cenu .. ka arī hidrolisko domkratu arī vajag . Ir kādam varianti? |
Offline | |
|
| Gachaans | |
 Kopš: 05. Mar 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 876
Braucu ar: OOOO
| pārdodu datoru:
Procesors intel Core 2 Duo 6300 @ 1,86Ghz
Operatīvā atmiņa: 3GB
Videokarte: Geforce 7300 256MB
DVD rakstītājs
LCD Monitors Acer 17"
ja vajag peli un klavieri arī varu piemest klāt. Rīgas robežās varu pievest klāt
izskatās šādi: http://www.bildites.lv/images/9raz2ac1ex7e2152jcp.jpg
cena 50ls
tel: 26101370 |
Offline | |
|
| AinarsB | |
 Kopš: 06. Jan 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 5
Braucu ar: 330XD
| Meklēju M57N izplūdes kolektoru (dzelzinieku)ja kādam ir pa saprātīgu cenu tad 29701019 |
Offline | |
|
| sos911 | |
 Kopš: 07. Mar 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 1575
Braucu ar: V40
| Varbut kadam metajas kk kāds lieks H7 spuldzīšu komplekts (pod xeneon "silverstar" "cool blue" night braker"
nopirkshu letak kā bodē |
Offline | |
|
| vbxx | |
 Kopš: 04. Jun 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 372
Braucu ar: peles kursoru pierēs
| ir kādam piedāvājumā H1 LED spūldzes? gribu e36 migliniekos iebāzt. |
Offline | |
|
| krissis | |
 Kopš: 19. Sep 2011
Ziņojumi: 132
Braucu ar:
| Steidzami pērku lietotu akumulatoru, galvenais lai strādā , rīt jāpārdod auto, a šodien nosprāga
Der sākot ar 45Ah . Kautkur tuvumā Cēsīm, der arī Rīga . 27759293 |
Offline | |
|
| J.CASH | |
 Kopš: 21. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 955
Braucu ar: 306
|
Uz tirdziņu labas MP3 magnetolas
25Ls
20Ls
PM vai 29916403
|
Offline | |
|
| bepino | |
 Kopš: 01. Nov 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 2213
Braucu ar: Radziņu
| Tallink ceļojumu Rīga - Stoholma - Rīga augustā nav kādam piedāvājumā?  |
Offline | |
|
|
|
Red_shadow  | |
 Kopš: 01. Feb 2006
Ziņojumi: 2269
Braucu ar: 999
|
30 May 2013, 17:23:45 Red_shadow rakstīja:
Pārdodu bruģi ~60m2 un apmales, par visu kopā 200Ls (tikai viss kopā)
pašizvešana no Maskavas ielas
PM vai 27090999 
zvana daudz, neviens nebrauc pakaļ
180Ls 
-----------------
Lietotas riepas/diski par saldām cenām!!!
tel. 27090999 |
Offline | |
|
| tomaats | |
Kopš: 01. Oct 2009
No: Jelgava
Ziņojumi: 502
Braucu ar: GT5
| pārdodu masas slēdžus, liekas ir 2 gb, 5ls/gb :
[URL=http://img.lejup.lv/viewer.php?id=lejuphikaurj1371204038.jpg][/URL]
[ Šo ziņu laboja tomaats, 20 Jun 2013, 11:30:23 ] |
Offline | |
|
Deivid  | |
 Kopš: 02. Mar 2004
Ziņojumi: 40692
Braucu ar: E46 M3 / C5X
| Varbūt kādam garāžā metājas laivu pumpis vai pat vairāki pumpji?
|
Offline | |
|
| madkri | |
 Kopš: 08. Dec 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 637
Braucu ar: Tačku
|
11 Jun 2013, 14:51:03 madkri rakstīja:
Pērku vienu vai divas biļetes uz Lana Del Rey koncertu. SMS @ 26513925
|
Offline | |
|
| Rudzins | |
 Kopš: 06. Oct 2011
Ziņojumi: 2573
Braucu ar: tavas sievas māsīcas bērna krustmātes māsu
| Interesē aktīvais subītis ventspils pusē... ne lielāks par 800w  |
Offline | |
|
| Gulbis | |
 Kopš: 05. Jan 2012
Ziņojumi: 164
Braucu ar:
|
14 Jun 2013, 13:09:28 Deivid rakstīja:
Varbūt kādam garāžā metājas laivu pumpis vai pat vairāki pumpji?
depo, juisk. Pats pagājušo gadu pirku. Viss bija ''gut'' |
Offline | |
|
| didzinators | |
Kopš: 25. Nov 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1407
Braucu ar: Japāņu ņivu
| Vajag pāris kastes Martini Asti
Piedāvājumus uz PM |
Offline | |
|
| madkri | |
 Kopš: 08. Dec 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 637
Braucu ar: Tačku
| Nu tā, ir palikušas divas stundas līdz Lana Del Rey, kur ir mana pēdējā brīža lētā biļete? :shura_zhiids: 26513925 |
Offline | |
|
|
|
| sunssuns | |
Kopš: 17. Mar 2013
Ziņojumi: 78
Braucu ar:
| perku mtech 1 vai 2 sturi uz e34. kosmossu nepiedavat. |
Offline | |
|
| Lauriko | |
 Kopš: 25. Nov 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4143
Braucu ar: Visādiem VW
| Diagnosikas iekārta, pārbaudīta ir OK runājās praktiski ar jebkuru normalu auto!
60Ls
29638531 |
Offline | |
|
| xkikix | |
 Kopš: 20. Oct 2011
No: Baldone
Ziņojumi: 608
Braucu ar: Auto
| Perku
hp g6-1201sy displeju.
PM |
Offline | |
|
| gundars007 | |
 Kopš: 25. May 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 213
Braucu ar: 525d E60 Msport, 328i F30 Msport
| Pārdodu MOMO NERO stūri 30 ls |
Offline | |
|