| Autors | Ziņojums |
| Instigater | | 13. Sep 2008, 18:35 |
#2081
|
|
 Kopš: 08. May 2003
No: Jūrmala
Ziņojumi: 7428
Braucu ar: ne BMW
| Vo, vakar bija redzams apokaliptisks skats. Pornorama Plazai no 3. nedabuuveetaa korpusa njeema nost tornja celtni. Taatad viss ir skaidrs - pat turki Latvijas nekustamaa iipashuma tirgu jau ir norakstiijush.
webcam[ Šo ziņu laboja Instigater, 13 Sep 2008, 18:36:23 ] |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 13. Sep 2008, 18:37 |
#2082
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
| Pārdod nekustamo īpašumu Rīgā, Slokas ielā 13.
ēka ~1000kvm, zemesgabals ~700kvm.
ēka celta ~1939. gadā kā 3-stāvu dzīvokļu māja, ~2004. gadā rekonstruēta par biroju māju, papildus uzcelts 4. stāvs. lifta nav.
katrā stāvā ~250kvm.
ēka pašlaik pilnībā aizpildīta ar nomniekiem.
visus nomas līgumus ir iespējams lauzt, brīdināšanas termiņu tā uz sitiena nepateikšu.
cena 1.8 miljoni latu, runājama
blakus/aizmugurē ir otrs, tukšs zemesgabals, Baložu iela 6, arī ap 700kvm, bet tas par papildus samaksu. atrodas tieši pretī Ernestīnes ielai.
ja ir interese, PM vai 29243919 Jānis  |
Offline | |
|
| shmurger | | 13. Sep 2008, 18:40 |
#2083
|
|
 Kopš: 15. Oct 2007
Ziņojumi: 12787
Braucu ar: xc40
|
13 Sep 2008, 18:35:43 Instigater rakstīja:
Vo, vakar bija redzams apokaliptisks skats. Pornorama Plazai no 3. nedabuuveetaa korpusa njeema nost tornja celtni. Taatad viss ir skaidrs - pat turki Latvijas nekustamaa iipashuma tirgu jau ir norakstiijush.
webcam
laba webkamera, iet bez raustiishanaas |
Offline | |
|
Edzja  | | 13. Sep 2008, 18:43 |
#2084
|
|
 Kopš: 02. Jun 2005
Ziņojumi: 29025
Braucu ar: sievu :D
|
13 Sep 2008, 18:40:16 shmurger rakstīja:
laba webkamera, iet bez raustiishanaas
ieskaties labaak 
stuurii mashiinas taa vien raustaas. vienkaarshi tur jau nav kam arii raustiities, kas tad tur, kaads putns garaam var nolidot  |
Offline | |
|
Schwins  | | 13. Sep 2008, 19:03 |
#2085
|
|
 Kopš: 02. Apr 2006
Ziņojumi: 5480
Braucu ar: s13
| nofiree kads so ipasumu 
sludinajums |
Offline | |
|
Schwins  | | 13. Sep 2008, 19:03 |
#2086
|
|
 Kopš: 02. Apr 2006
Ziņojumi: 5480
Braucu ar: s13
| nofiree kads so ipasumu 
sludinajums |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 15. Sep 2008, 14:20 |
#2087
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
| Pārdod nekustamo īpašumu Rīgā, Slokas ielā 13.
ēka ~1000kvm, zemesgabals 732kvm.
ēka celta ~1939. gadā kā 3-stāvu dzīvokļu māja, ~2004. gadā rekonstruēta par biroju māju, papildus uzcelts 4. stāvs. lifta nav.
katrā stāvā ~250kvm.
ēka pašlaik pilnībā aizpildīta ar nomniekiem.
visus nomas līgumus ir iespējams lauzt, brīdināšanas termiņu tā uz sitiena nepateikšu.
cena 1.8 miljoni latu, runājama
blakus/aizmugurē ir otrs, tukšs zemesgabals, Baložu iela 6, platība 749kvm, par papildus samaksu. atrodas tieši pretī Ernestīnes ielai.
uz abiem zemesgabaliem kopā pašlaik ierīkota autostāvvieta.
PM vai 29243919 Jānis 
|
Offline | |
|
Landija  | | 15. Sep 2008, 15:46 |
#2088
|
|
 Kopš: 23. Jul 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4569
Braucu ar: Bobiks :)
| Jautaajums - ko noziimee ieraksts zemesgraamataa :"servitūts-tiesības uz braucamo ceļu par labu autoceļam" ?
-----------------
|
Offline | |
|
|
|
Didzis  | | 15. Sep 2008, 15:52 |
#2089
|
|
 Kopš: 04. Dec 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 7248
Braucu ar: Prāmi B-)
|
15 Sep 2008, 15:46:47 Landija rakstīja:
Jautaajums - ko noziimee ieraksts zemesgraamataa :"servitūts-tiesības uz braucamo ceļu par labu autoceļam" ?
servitūts = apgrūtinājums (vienam tas ir apgrūtinājums - NĪ īpašniekam, otram ieguvums)
P.S. ja pareizi sapratu no Tava citāta, tad vienam vai otram ir tiesības uz kaut kādu braucamo ceļu, kas atrodas citā īpašumā ... nesapratu teikumu
[ Šo ziņu laboja Didzis85, 15 Sep 2008, 15:53:19 ] |
Offline | |
|
Landija  | | 15. Sep 2008, 15:54 |
#2090
|
|
 Kopš: 23. Jul 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4569
Braucu ar: Bobiks :)
|
15 Sep 2008, 15:52:15 Didzis85 rakstīja:
servitūts = apgrūtinājums (vienam tas ir apgrūtinājums - NĪ īpašniekam, otram ieguvums)
P.S. ja pareizi sapratu no Tava citāta, tad vienam vai otram ir tiesības uz kaut kādu braucamo ceļu, kas atrodas citā īpašumā ... nesapratu teikumu
to kas ir servituuts es zinu mani interesee, ko viss tas teikums noziimee...tb es nevaru tur buuveet celju, jeb tur pashvaldiiba domaa kaadu celju bliezt?
-----------------
|
Offline | |
|
zzips  | | 15. Sep 2008, 15:55 |
#2091
|
|
 Kopš: 20. Feb 2004
Ziņojumi: 28219
Braucu ar: Slēgta tipa visurgājēju
| Šinī gadījumā tas norāda ka par labu "autoceļam" ir noteiktsa tiesības uz ceļju kas šķērso to zemes gabalau. Paskaties pēc plāna redzēsi uzreiz.
----------------- *Keep going..... It will all make sense soon |
Offline | |
|
Didzis  | | 15. Sep 2008, 15:56 |
#2092
|
|
 Kopš: 04. Dec 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 7248
Braucu ar: Prāmi B-)
| Zobus ķīlā nelieku, bet liekas, ka NĪ ceļš ir kā autoceļa sastāvdaļa. T.i. ķieģeli un zīmi neuzliksi  |
Offline | |
|
zzips  | | 15. Sep 2008, 15:57 |
#2093
|
|
 Kopš: 20. Feb 2004
Ziņojumi: 28219
Braucu ar: Slēgta tipa visurgājēju
|
15 Sep 2008, 15:54:33 Landija rakstīja:
15 Sep 2008, 15:52:15 Didzis85 rakstīja:
servitūts = apgrūtinājums (vienam tas ir apgrūtinājums - NĪ īpašniekam, otram ieguvums)
P.S. ja pareizi sapratu no Tava citāta, tad vienam vai otram ir tiesības uz kaut kādu braucamo ceļu, kas atrodas citā īpašumā ... nesapratu teikumu
to kas ir servituuts es zinu mani interesee, ko viss tas teikums noziimee...tb es nevaru tur buuveet celju, jeb tur pashvaldiiba domaa kaadu celju bliezt?
Tas būs skaidrs pec uzmērītā plāna. Ceļu būvēt var, tikai tiesības uz to ceļu ir ari servituta ipašniekam
----------------- *Keep going..... It will all make sense soon |
Offline | |
|
Landija  | | 15. Sep 2008, 16:00 |
#2094
|
|
 Kopš: 23. Jul 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4569
Braucu ar: Bobiks :)
|
15 Sep 2008, 15:55:31 zzips rakstīja:
Šinī gadījumā tas norāda ka par labu "autoceļam" ir noteiktsa tiesības uz ceļju kas šķērso to zemes gabalau. Paskaties pēc plāna redzēsi uzreiz.
mja, plaana man uz rokas veel nav...vnk intereseejos par vienu zemes plekjiiti a tur Zemesgraamataa taads ieraksts staav...
ok, tataad peec Tevis rasktiitaa saprotu, ka servituuts, piemeeram, var piedereet kaiminjam, kuram, lai piekljuutu savai maajai ir jaashkjeerso mana zeme? 
-----------------
|
Offline | |
|
stuntman  | | 15. Sep 2008, 16:02 |
#2095
|
|
 Kopš: 27. Apr 2006
Ziņojumi: 10587
Braucu ar: pumpi uz mežu
| Landij, tas nozīmē, ka ir baigās ziepes.. Ziemeļu tuneli raks cauri, un nedos kompensāciju.. 
 |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 15. Sep 2008, 16:03 |
#2096
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
15 Sep 2008, 15:54:33 Landija rakstīja:
15 Sep 2008, 15:52:15 Didzis85 rakstīja:
servitūts = apgrūtinājums (vienam tas ir apgrūtinājums - NĪ īpašniekam, otram ieguvums)
P.S. ja pareizi sapratu no Tava citāta, tad vienam vai otram ir tiesības uz kaut kādu braucamo ceļu, kas atrodas citā īpašumā ... nesapratu teikumu
to kas ir servituuts es zinu mani interesee, ko viss tas teikums noziimee...tb es nevaru tur buuveet celju, jeb tur pashvaldiiba domaa kaadu celju bliezt?
tas nozīmē, ka tur vai nu jau fiziski ir ceļš (un tu nedrīksti to aizšķērsot, uzcelt sētu, pārrakt, tur uzbūvēt māju, u.tml), vai tur ir ieplānots ceļš (un tu nedrīkst darīt to pašu ).
ja tur ceļa fiziski nav, un ne1 tam nav vajadzīgs (kaimiņi tiek savos gabalos no citas puses), tu vari iet uz pašvaldību ar lūgumu ceļa servitūtu noņemt, un pēc tam šīs izmaiņas tu varēsi reģistrēt zemesgrāmatā |
Offline | |
|
|
|
zzips  | | 15. Sep 2008, 16:03 |
#2097
|
|
 Kopš: 20. Feb 2004
Ziņojumi: 28219
Braucu ar: Slēgta tipa visurgājēju
|
15 Sep 2008, 16:00:54 Landija rakstīja:
15 Sep 2008, 15:55:31 zzips rakstīja:
Šinī gadījumā tas norāda ka par labu "autoceļam" ir noteiktsa tiesības uz ceļju kas šķērso to zemes gabalau. Paskaties pēc plāna redzēsi uzreiz.
mja, plaana man uz rokas veel nav...vnk intereseejos par vienu zemes plekjiiti a tur Zemesgraamataa taads ieraksts staav...
ok, tataad peec Tevis rasktiitaa saprotu, ka servituuts, piemeeram, var piedereet kaiminjam, kuram, lai piekljuutu savai maajai ir jaashkjeerso mana zeme? 
Tieši tā. Jaskatās vēl ari servitūta derīguma termiņš. Ir arī tādi kas ir uz noteiktu laiku (teiksim lai nodrošinātu piebruacamo ceļu buvdarbu laikaa utt), lai gan viņu pagarināt ari nav problēmu. Principā tur jaskatās plānu
----------------- *Keep going..... It will all make sense soon |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 15. Sep 2008, 16:11 |
#2098
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
15 Sep 2008, 16:00:54 Landija rakstīja:
mja, plaana man uz rokas veel nav...vnk intereseejos par vienu zemes plekjiiti a tur Zemesgraamataa taads ieraksts staav...
dabon plānu, tad būs skaidrāks.
šobrīd tāda zīlēšana sanāk 
ok, tataad peec Tevis rasktiitaa saprotu, ka servituuts, piemeeram, var piedereet kaiminjam, kuram, lai piekljuutu savai maajai ir jaashkjeerso mana zeme? 
jā, klasiskais gadījums. un tu nedrīksti kaimiņam aizliegt pa to ceļu braukt, kaut arī tas ceļš ietu caur tau pagalmu... |
Offline | |
|
runcis  | | 15. Sep 2008, 16:16 |
#2099
|
|
 Kopš: 07. Mar 2007
Ziņojumi: 4537
Braucu ar: X
| Pardod zemesgabalus medemciema!
Ir visas komunikaxcijas,asfatets celsh,netalu ir autobusa un vilciena pietura!Atrodas 7km no Rigas robezas,pa Jelgavas shoseju braucot!
45eiro/m2
29636970
-----------------
|
Offline | |
|
Landija  | | 15. Sep 2008, 16:24 |
#2100
|
|
 Kopš: 23. Jul 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4569
Braucu ar: Bobiks :)
| Skaidrs, paldies par info...
-----------------
|
Offline | |
|