Online

Pašreiz BMWPower skatās 116 viesi un 9 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Nekustamais īpašums II

AutorsZiņojums
Instigater
13. Sep 2008, 18:35 #2081

Kopš: 08. May 2003

No: Jūrmala

Ziņojumi: 7428

Braucu ar: ne BMW

Vo, vakar bija redzams apokaliptisks skats. Pornorama Plazai no 3. nedabuuveetaa korpusa njeema nost tornja celtni. Taatad viss ir skaidrs - pat turki Latvijas nekustamaa iipashuma tirgu jau ir norakstiijush.
webcam

[ Šo ziņu laboja Instigater, 13 Sep 2008, 18:36:23 ]

Offline
Puuchuks
13. Sep 2008, 18:37 #2082

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

Pārdod nekustamo īpašumu Rīgā, Slokas ielā 13.

ēka ~1000kvm, zemesgabals ~700kvm.
ēka celta ~1939. gadā kā 3-stāvu dzīvokļu māja, ~2004. gadā rekonstruēta par biroju māju, papildus uzcelts 4. stāvs. lifta nav.
katrā stāvā ~250kvm.
ēka pašlaik pilnībā aizpildīta ar nomniekiem.
visus nomas līgumus ir iespējams lauzt, brīdināšanas termiņu tā uz sitiena nepateikšu.

cena 1.8 miljoni latu, runājama

blakus/aizmugurē ir otrs, tukšs zemesgabals, Baložu iela 6, arī ap 700kvm, bet tas par papildus samaksu. atrodas tieši pretī Ernestīnes ielai.

ja ir interese, PM vai 29243919 Jānis
Offline
shmurger
13. Sep 2008, 18:40 #2083

Kopš: 15. Oct 2007

Ziņojumi: 12787

Braucu ar: xc40


13 Sep 2008, 18:35:43 Instigater rakstīja:
Vo, vakar bija redzams apokaliptisks skats. Pornorama Plazai no 3. nedabuuveetaa korpusa njeema nost tornja celtni. Taatad viss ir skaidrs - pat turki Latvijas nekustamaa iipashuma tirgu jau ir norakstiijush.
webcam

laba webkamera, iet bez raustiishanaas
Offline
Edzja
13. Sep 2008, 18:43 #2084

Kopš: 02. Jun 2005

Ziņojumi: 29025

Braucu ar: sievu :D


13 Sep 2008, 18:40:16 shmurger rakstīja:
laba webkamera, iet bez raustiishanaas

ieskaties labaak

stuurii mashiinas taa vien raustaas. vienkaarshi tur jau nav kam arii raustiities, kas tad tur, kaads putns garaam var nolidot
Offline
Schwins
13. Sep 2008, 19:03 #2085

Kopš: 02. Apr 2006

Ziņojumi: 5480

Braucu ar: s13

nofiree kads so ipasumu
sludinajums
Offline
Schwins
13. Sep 2008, 19:03 #2086

Kopš: 02. Apr 2006

Ziņojumi: 5480

Braucu ar: s13

nofiree kads so ipasumu
sludinajums
Offline
Puuchuks
15. Sep 2008, 14:20 #2087

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

Pārdod nekustamo īpašumu Rīgā, Slokas ielā 13.

ēka ~1000kvm, zemesgabals 732kvm.
ēka celta ~1939. gadā kā 3-stāvu dzīvokļu māja, ~2004. gadā rekonstruēta par biroju māju, papildus uzcelts 4. stāvs. lifta nav.
katrā stāvā ~250kvm.
ēka pašlaik pilnībā aizpildīta ar nomniekiem.
visus nomas līgumus ir iespējams lauzt, brīdināšanas termiņu tā uz sitiena nepateikšu.

cena 1.8 miljoni latu, runājama

blakus/aizmugurē ir otrs, tukšs zemesgabals, Baložu iela 6, platība 749kvm, par papildus samaksu. atrodas tieši pretī Ernestīnes ielai.
uz abiem zemesgabaliem kopā pašlaik ierīkota autostāvvieta.

PM vai 29243919 Jānis
Offline
Landija
15. Sep 2008, 15:46 #2088

Kopš: 23. Jul 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4569

Braucu ar: Bobiks :)

Jautaajums - ko noziimee ieraksts zemesgraamataa :"servitūts-tiesības uz braucamo ceļu par labu autoceļam" ?



-----------------
Offline
Didzis
15. Sep 2008, 15:52 #2089

Kopš: 04. Dec 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 7248

Braucu ar: Prāmi B-)


15 Sep 2008, 15:46:47 Landija rakstīja:
Jautaajums - ko noziimee ieraksts zemesgraamataa :"servitūts-tiesības uz braucamo ceļu par labu autoceļam" ?




servitūts = apgrūtinājums (vienam tas ir apgrūtinājums - NĪ īpašniekam, otram ieguvums)

P.S. ja pareizi sapratu no Tava citāta, tad vienam vai otram ir tiesības uz kaut kādu braucamo ceļu, kas atrodas citā īpašumā ... nesapratu teikumu

[ Šo ziņu laboja Didzis85, 15 Sep 2008, 15:53:19 ]

Offline
Landija
15. Sep 2008, 15:54 #2090

Kopš: 23. Jul 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4569

Braucu ar: Bobiks :)


15 Sep 2008, 15:52:15 Didzis85 rakstīja:
servitūts = apgrūtinājums (vienam tas ir apgrūtinājums - NĪ īpašniekam, otram ieguvums)

P.S. ja pareizi sapratu no Tava citāta, tad vienam vai otram ir tiesības uz kaut kādu braucamo ceļu, kas atrodas citā īpašumā ... nesapratu teikumu



to kas ir servituuts es zinu mani interesee, ko viss tas teikums noziimee...tb es nevaru tur buuveet celju, jeb tur pashvaldiiba domaa kaadu celju bliezt?

-----------------
Offline
zzips
15. Sep 2008, 15:55 #2091

Kopš: 20. Feb 2004

Ziņojumi: 28219

Braucu ar: Slēgta tipa visurgājēju

Šinī gadījumā tas norāda ka par labu "autoceļam" ir noteiktsa tiesības uz ceļju kas šķērso to zemes gabalau. Paskaties pēc plāna redzēsi uzreiz.

-----------------
*Keep going..... It will all make sense soon
Offline
Didzis
15. Sep 2008, 15:56 #2092

Kopš: 04. Dec 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 7248

Braucu ar: Prāmi B-)

Zobus ķīlā nelieku, bet liekas, ka NĪ ceļš ir kā autoceļa sastāvdaļa. T.i. ķieģeli un zīmi neuzliksi
Offline
zzips
15. Sep 2008, 15:57 #2093

Kopš: 20. Feb 2004

Ziņojumi: 28219

Braucu ar: Slēgta tipa visurgājēju


15 Sep 2008, 15:54:33 Landija rakstīja:

15 Sep 2008, 15:52:15 Didzis85 rakstīja:
servitūts = apgrūtinājums (vienam tas ir apgrūtinājums - NĪ īpašniekam, otram ieguvums)

P.S. ja pareizi sapratu no Tava citāta, tad vienam vai otram ir tiesības uz kaut kādu braucamo ceļu, kas atrodas citā īpašumā ... nesapratu teikumu



to kas ir servituuts es zinu mani interesee, ko viss tas teikums noziimee...tb es nevaru tur buuveet celju, jeb tur pashvaldiiba domaa kaadu celju bliezt?


Tas būs skaidrs pec uzmērītā plāna. Ceļu būvēt var, tikai tiesības uz to ceļu ir ari servituta ipašniekam

-----------------
*Keep going..... It will all make sense soon
Offline
Landija
15. Sep 2008, 16:00 #2094

Kopš: 23. Jul 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4569

Braucu ar: Bobiks :)


15 Sep 2008, 15:55:31 zzips rakstīja:
Šinī gadījumā tas norāda ka par labu "autoceļam" ir noteiktsa tiesības uz ceļju kas šķērso to zemes gabalau. Paskaties pēc plāna redzēsi uzreiz.

mja, plaana man uz rokas veel nav...vnk intereseejos par vienu zemes plekjiiti a tur Zemesgraamataa taads ieraksts staav...
ok, tataad peec Tevis rasktiitaa saprotu, ka servituuts, piemeeram, var piedereet kaiminjam, kuram, lai piekljuutu savai maajai ir jaashkjeerso mana zeme?

-----------------
Offline
stuntman
15. Sep 2008, 16:02 #2095

Kopš: 27. Apr 2006

Ziņojumi: 10587

Braucu ar: pumpi uz mežu

Landij, tas nozīmē, ka ir baigās ziepes.. Ziemeļu tuneli raks cauri, un nedos kompensāciju..

Offline
Puuchuks
15. Sep 2008, 16:03 #2096

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


15 Sep 2008, 15:54:33 Landija rakstīja:

15 Sep 2008, 15:52:15 Didzis85 rakstīja:
servitūts = apgrūtinājums (vienam tas ir apgrūtinājums - NĪ īpašniekam, otram ieguvums)

P.S. ja pareizi sapratu no Tava citāta, tad vienam vai otram ir tiesības uz kaut kādu braucamo ceļu, kas atrodas citā īpašumā ... nesapratu teikumu



to kas ir servituuts es zinu mani interesee, ko viss tas teikums noziimee...tb es nevaru tur buuveet celju, jeb tur pashvaldiiba domaa kaadu celju bliezt?

tas nozīmē, ka tur vai nu jau fiziski ir ceļš (un tu nedrīksti to aizšķērsot, uzcelt sētu, pārrakt, tur uzbūvēt māju, u.tml), vai tur ir ieplānots ceļš (un tu nedrīkst darīt to pašu ).

ja tur ceļa fiziski nav, un ne1 tam nav vajadzīgs (kaimiņi tiek savos gabalos no citas puses), tu vari iet uz pašvaldību ar lūgumu ceļa servitūtu noņemt, un pēc tam šīs izmaiņas tu varēsi reģistrēt zemesgrāmatā
Offline
zzips
15. Sep 2008, 16:03 #2097

Kopš: 20. Feb 2004

Ziņojumi: 28219

Braucu ar: Slēgta tipa visurgājēju


15 Sep 2008, 16:00:54 Landija rakstīja:

15 Sep 2008, 15:55:31 zzips rakstīja:
Šinī gadījumā tas norāda ka par labu "autoceļam" ir noteiktsa tiesības uz ceļju kas šķērso to zemes gabalau. Paskaties pēc plāna redzēsi uzreiz.

mja, plaana man uz rokas veel nav...vnk intereseejos par vienu zemes plekjiiti a tur Zemesgraamataa taads ieraksts staav...
ok, tataad peec Tevis rasktiitaa saprotu, ka servituuts, piemeeram, var piedereet kaiminjam, kuram, lai piekljuutu savai maajai ir jaashkjeerso mana zeme?


Tieši tā. Jaskatās vēl ari servitūta derīguma termiņš. Ir arī tādi kas ir uz noteiktu laiku (teiksim lai nodrošinātu piebruacamo ceļu buvdarbu laikaa utt), lai gan viņu pagarināt ari nav problēmu. Principā tur jaskatās plānu

-----------------
*Keep going..... It will all make sense soon
Offline
Puuchuks
15. Sep 2008, 16:11 #2098

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


15 Sep 2008, 16:00:54 Landija rakstīja:
mja, plaana man uz rokas veel nav...vnk intereseejos par vienu zemes plekjiiti a tur Zemesgraamataa taads ieraksts staav...

dabon plānu, tad būs skaidrāks.
šobrīd tāda zīlēšana sanāk

ok, tataad peec Tevis rasktiitaa saprotu, ka servituuts, piemeeram, var piedereet kaiminjam, kuram, lai piekljuutu savai maajai ir jaashkjeerso mana zeme?

jā, klasiskais gadījums. un tu nedrīksti kaimiņam aizliegt pa to ceļu braukt, kaut arī tas ceļš ietu caur tau pagalmu...
Offline
runcis
15. Sep 2008, 16:16 #2099

Kopš: 07. Mar 2007

Ziņojumi: 4537

Braucu ar: X

Pardod zemesgabalus medemciema!
Ir visas komunikaxcijas,asfatets celsh,netalu ir autobusa un vilciena pietura!Atrodas 7km no Rigas robezas,pa Jelgavas shoseju braucot!
45eiro/m2
29636970

-----------------
Offline
Landija
15. Sep 2008, 16:24 #2100

Kopš: 23. Jul 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4569

Braucu ar: Bobiks :)

Skaidrs, paldies par info...



-----------------
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo