| Autors | Ziņojums |
| kamikadza | |
 Kopš: 13. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 117
Braucu ar: 4WD
| Kādam nav liekas 10 garās skrūves priekš diskiem. Flancim biezums 10mm. Zinu, zinu veikalā 1.gab - 1.60Ls.  |
Offline | |
|
| takijs | |
 Kopš: 07. Mar 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 137
Braucu ar: e30
| Kādam zālespļāvēju ?
Lietots tik pāris reizes.
Briggs & Stratton 158cc 4ZS motors Pļaušanas platums 53cm Regulējams augstums 3-7. 5cm Garantija vēl ir spēkā.
130Ls
PM
[ Šo ziņu laboja takijs, 04 Jun 2013, 22:32:49 ] |
Offline | |
|
| MAD_DOG | |
 Kopš: 28. Apr 2004
No: Jūrmala
Ziņojumi: 1913
Braucu ar:
| Varbūt kādam Jaguar īpašniekam ir vēlme iegādāties instrumentu kasti?
Bilde zagta no ineta, no instrumentiem ir tikai atslēdziņas un varbūt vēl kaut kas...
Jūserim xjs4 nepiedāvāt, jo viņs atbalsta tikai A2 |
Offline | |
|
Siipols  | |
 Kopš: 23. Mar 2005
No: Zilupe
Ziņojumi: 11992
Braucu ar: Jawasaki ZX1100
| Ir jauns sajūga komplekts no Citroen Berlingo un Peugeot Partner 1.6 Hdi dīzeļa
Pirkts Citroen centrā (orģināl iepakojums ar visiem ) kādu laiku atpakaļ par apmeram 180ls Atdošu par 130 un vēl plastmasiņu iedošu no sajūga pedāļa bonusā līdzi
----------------- Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga |
Offline | |
|
| lesis | |
Kopš: 25. Nov 2007
Ziņojumi: 103
Braucu ar:
| Lieliska iespēja izdancināt savu otru pusīti vai to censties sameklēt četru dienu Salsas Festivālā.
Ir divas Full pass biļetes,katra 71ls.Var kopā,ja būs interese pa vienai,pārdosies tik tad,ja uzradīsies vēl viens interesents.
Pasākums notiek nākam 4dien līdz 7dienai.13-16.datumi.
29954909 vai pm
Salsa Fests 2013[ Šo ziņu laboja lesis, 05 Jun 2013, 00:51:10 ] |
Offline | |
|
| Pacha | |
 Kopš: 27. Jan 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 425
Braucu ar: Nemo
| Tirgoju savu subi!
Pioneer VCCS + Magnat 4-kanālu pastiprinātāju.
65ls cieti!
Šāda cena tikai šodien!!! |
Offline | |
|
BigBear  | |
 Kopš: 09. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1890
Braucu ar: Glanci
| Varbūt, kāds tirgojas ar 12V precēm?.. interesē auto tējkanna! PM |
Offline | |
|
| UPSS | |
 Kopš: 12. Jan 2009
Ziņojumi: 867
Braucu ar:
| vw diski ar riepam, R16 C
100 lvl!!
ss.lv |
Offline | |
|
|
|
| ozindziss | |
 Kopš: 18. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 839
Braucu ar: pirkstu pa katalogu
| Jaunas auto/moto riepas no visdažādākajiem zīmoliem un par draudzīgām cenām 
info- PM vai [email protected]

|
Offline | |
|
| J.CASH | |
 Kopš: 21. Apr 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 955
Braucu ar: 306
| Uz tirdziņu labas MP3 magnetolas
1. 25Ls
2. 20Ls
PM vai 29916403 |
Offline | |
|
Czars  | |
 Kopš: 13. Aug 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 14367
Braucu ar: 3 sek līdz 100
| pirmo pa 1.25 ls ņemu  |
Offline | |
|
| RaiviS4 | |
 Kopš: 04. Jun 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 107
Braucu ar: 2.7TT
| Diezgan steidami!Nopirksu desmit garaas skruves prieks lietajiem diskiem! |
Offline | |
|
| marciss | |
 Kopš: 02. Mar 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 1634
Braucu ar: G30 un F31
| Pieejams leģendārais Pioneer P88RS
Zinātājiem komentāri lieki, pārējiem tādu mangetolu nevajag 
120LS
|
Offline | |
|
| Smell | |
 Kopš: 16. Nov 2008
No: Liepāja
Ziņojumi: 333
Braucu ar: e30,e28,e34,c6 4f
| nopirkšu 2as biļetes uz Summer Soundu, interesē tikai lētāk nekā biļešu kasē. |
Offline | |
|
| tomaats | |
Kopš: 01. Oct 2009
No: Jelgava
Ziņojumi: 502
Braucu ar: GT5
|
05 Jun 2013, 12:27:19 RaiviS4 rakstīja:
Diezgan steidami!Nopirksu desmit garaas skruves prieks lietajiem diskiem!
Šaubos ka kāds tev pārdos lētāk kā bodē!!! |
Offline | |
|
Valcha  | |
 Kopš: 10. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 21368
Braucu ar: ar ar ar ..
| kādam nav samsung lādētājs priekš s4 (S3 bija tāds pats laikam, mini usb )
der arī tikai ar usb galu .. |
Offline | |
|
|
|
| primy | |
 Kopš: 19. Feb 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1037
Braucu ar: plīsušu menisku
| Jauni Rudens zābaki,atsūtija mazliet par mazu.Izmērs 41. cena 18ls
Ir arī Scheel-mann ādas krēsls,mazliet uzplīsusi viena mala. Piedāvājiet cenu,ja kādam viņš vajadzīg 
|
Offline | |
|
| mfg | |
 Kopš: 01. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1584
Braucu ar:
| nopirkshu ladetaju no IBM/LENOVO ar lielo konnektoru
|
Offline | |
|
| kasparitto | |
 Kopš: 11. Apr 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 772
Braucu ar:
| IR atbrīvojušās divas biļetes uz KLEPTONU. TAGAD! Viena ir biļetes formā, viena ir printēta! 40LS par abām! 28760255 zvani un sarunāsim! [ Šo ziņu laboja kasparitto, 05 Jun 2013, 19:26:15 ] |
Offline | |
|
| kaadzis | |
 Kopš: 20. Oct 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 495
Braucu ar: 530da
| tātad ļaudis, sestdien svētdien Dominas pumā visām drēbēm un botām (visam) atlaide 30%. kā zināms puma ir oficiālais bmw apģērbu izplatītājs, līdz ar to pa labām summām varēs ieķert arī bmw apgērbu(botas maikas jakas jostas...) šis nav komercsludinājums, vienkārši informēju par visai labu izdevību ieķert kādu M-power maiku vai ko tādu |
Offline | |
|