Online

Pašreiz BMWPower skatās 143 viesi un 8 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
kamikadza
04. Jun 2013, 22:19 #20781

Kopš: 13. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 117

Braucu ar: 4WD

Kādam nav liekas 10 garās skrūves priekš diskiem. Flancim biezums 10mm. Zinu, zinu veikalā 1.gab - 1.60Ls.
Offline
takijs
04. Jun 2013, 22:32 #20782

Kopš: 07. Mar 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 137

Braucu ar: e30

Kādam zālespļāvēju ?

Lietots tik pāris reizes.
Briggs & Stratton 158cc 4ZS motors Pļaušanas platums 53cm Regulējams augstums 3-7. 5cm Garantija vēl ir spēkā.
130Ls

PM

[ Šo ziņu laboja takijs, 04 Jun 2013, 22:32:49 ]

Offline
MAD_DOG
04. Jun 2013, 23:19 #20783

Kopš: 28. Apr 2004

No: Jūrmala

Ziņojumi: 1913

Braucu ar:

Varbūt kādam Jaguar īpašniekam ir vēlme iegādāties instrumentu kasti?

Bilde zagta no ineta, no instrumentiem ir tikai atslēdziņas un varbūt vēl kaut kas...


Jūserim xjs4 nepiedāvāt, jo viņs atbalsta tikai A2
Offline
Siipols
05. Jun 2013, 00:29 #20784

Kopš: 23. Mar 2005

No: Zilupe

Ziņojumi: 11992

Braucu ar: Jawasaki ZX1100

Ir jauns sajūga komplekts no Citroen Berlingo un Peugeot Partner 1.6 Hdi dīzeļa

Pirkts Citroen centrā (orģināl iepakojums ar visiem ) kādu laiku atpakaļ par apmeram 180ls Atdošu par 130 un vēl plastmasiņu iedošu no sajūga pedāļa bonusā līdzi

-----------------
Universālā ekskavatora pakalpojumi Ķekava-Baldone-Daugmale-salaspils -Rīga
Offline
lesis
05. Jun 2013, 00:50 #20785

Kopš: 25. Nov 2007

Ziņojumi: 103

Braucu ar:

Lieliska iespēja izdancināt savu otru pusīti vai to censties sameklēt četru dienu Salsas Festivālā.

Ir divas Full pass biļetes,katra 71ls.Var kopā,ja būs interese pa vienai,pārdosies tik tad,ja uzradīsies vēl viens interesents.
Pasākums notiek nākam 4dien līdz 7dienai.13-16.datumi.

29954909 vai pm

Salsa Fests 2013

[ Šo ziņu laboja lesis, 05 Jun 2013, 00:51:10 ]

Offline
Pacha
05. Jun 2013, 01:17 #20786

Kopš: 27. Jan 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 425

Braucu ar: Nemo

Tirgoju savu subi!
Pioneer VCCS + Magnat 4-kanālu pastiprinātāju.






65ls cieti!
Šāda cena tikai šodien!!!
Offline
BigBear
05. Jun 2013, 06:47 #20787

Kopš: 09. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1890

Braucu ar: Glanci

Varbūt, kāds tirgojas ar 12V precēm?.. interesē auto tējkanna! PM
Offline
UPSS
05. Jun 2013, 09:04 #20788

Kopš: 12. Jan 2009

Ziņojumi: 867

Braucu ar:

vw diski ar riepam, R16 C

100 lvl!!

ss.lv
Offline
ozindziss
05. Jun 2013, 09:23 #20789

Kopš: 18. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 839

Braucu ar: pirkstu pa katalogu

Jaunas auto/moto riepas no visdažādākajiem zīmoliem un par draudzīgām cenām

info- PM vai [email protected]



Offline
J.CASH
05. Jun 2013, 10:41 #20790

Kopš: 21. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 955

Braucu ar: 306

Uz tirdziņu labas MP3 magnetolas
1. 25Ls

2. 20Ls

PM vai 29916403
Offline
Czars
05. Jun 2013, 11:25 #20791

Kopš: 13. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14367

Braucu ar: 3 sek līdz 100

pirmo pa 1.25 ls ņemu
Offline
RaiviS4
05. Jun 2013, 12:27 #20792

Kopš: 04. Jun 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 107

Braucu ar: 2.7TT

Diezgan steidami!Nopirksu desmit garaas skruves prieks lietajiem diskiem!
Offline
marciss
05. Jun 2013, 12:38 #20793

Kopš: 02. Mar 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1634

Braucu ar: G30 un F31

Pieejams leģendārais Pioneer P88RS
Zinātājiem komentāri lieki, pārējiem tādu mangetolu nevajag
120LS
Offline
Smell
05. Jun 2013, 12:47 #20794

Kopš: 16. Nov 2008

No: Liepāja

Ziņojumi: 333

Braucu ar: e30,e28,e34,c6 4f

nopirkšu 2as biļetes uz Summer Soundu, interesē tikai lētāk nekā biļešu kasē.
Offline
tomaats
05. Jun 2013, 13:54 #20795

Kopš: 01. Oct 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 502

Braucu ar: GT5


05 Jun 2013, 12:27:19 RaiviS4 rakstīja:
Diezgan steidami!Nopirksu desmit garaas skruves prieks lietajiem diskiem!

Šaubos ka kāds tev pārdos lētāk kā bodē!!!
Offline
Valcha
05. Jun 2013, 14:12 #20796

Kopš: 10. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 21368

Braucu ar: ar ar ar ..

kādam nav samsung lādētājs priekš s4 (S3 bija tāds pats laikam, mini usb )

der arī tikai ar usb galu ..
Offline
primy
05. Jun 2013, 15:53 #20797

Kopš: 19. Feb 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1037

Braucu ar: plīsušu menisku

Jauni Rudens zābaki,atsūtija mazliet par mazu.Izmērs 41. cena 18ls



Ir arī Scheel-mann ādas krēsls,mazliet uzplīsusi viena mala. Piedāvājiet cenu,ja kādam viņš vajadzīg
Offline
mfg
05. Jun 2013, 19:19 #20798

Kopš: 01. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1584

Braucu ar:

nopirkshu ladetaju no IBM/LENOVO ar lielo konnektoru

Offline
kasparitto
05. Jun 2013, 19:25 #20799

Kopš: 11. Apr 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 772

Braucu ar:

IR atbrīvojušās divas biļetes uz KLEPTONU. TAGAD! Viena ir biļetes formā, viena ir printēta! 40LS par abām! 28760255 zvani un sarunāsim!

[ Šo ziņu laboja kasparitto, 05 Jun 2013, 19:26:15 ]

Offline
kaadzis
05. Jun 2013, 19:32 #20800

Kopš: 20. Oct 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 495

Braucu ar: 530da

tātad ļaudis, sestdien svētdien Dominas pumā visām drēbēm un botām (visam) atlaide 30%. kā zināms puma ir oficiālais bmw apģērbu izplatītājs, līdz ar to pa labām summām varēs ieķert arī bmw apgērbu(botas maikas jakas jostas...) šis nav komercsludinājums, vienkārši informēju par visai labu izdevību ieķert kādu M-power maiku vai ko tādu
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo