Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 77 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
Kalnz
31. May 2013, 17:49 #20721

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:

Pērku garāžu kādā garāžu kooperatīvā!
Rīgā!
PM
Offline
brug
31. May 2013, 18:16 #20722

Kopš: 27. Dec 2008

Ziņojumi: 171

Braucu ar:

Varbūt kādam vajag dekoderi ar kartes uztvērēju. 10Ls

t.20615206
Offline
persikoff
31. May 2013, 20:41 #20723

Kopš: 07. May 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 249

Braucu ar: LCI M pačka

Perku DD no pistoles (Degvielas uzpildes stacijas), letak ka uz cenu tablo . No kannam un citiem traukiem neinterese! Riga. 20-40 litrus nedela. PM vai e-pasts: [email protected]
Offline
hastla
31. May 2013, 20:57 #20724

Kopš: 20. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 279

Braucu ar:

Nopirkšu bmw m3 E46 2001 Gada bremžu diskus un suportus. PM
Offline
MPBK
31. May 2013, 22:36 #20725

Kopš: 24. Feb 2012

No: Jūrmala

Ziņojumi: 1972

Braucu ar: 500 un 800


29 May 2013, 20:13:50 MPBK rakstīja:
Moš kādam vajag lietotu parketu, apmēram 40m2, varētu būt bērzs, īsti nezinu (gaišs), dēlīšu izmēri 70x340 biezums 15mm, bija ieklāti pa diagonāli, vēl stāv piekabē slinkums krāmēt laukā, atdošu lēti, vai laižu uz kurtuvi, cenu piedāvājiet paši PM vai 29110216, varu samainīt pret kaut ko

.
Offline
persikoff
31. May 2013, 22:47 #20726

Kopš: 07. May 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 249

Braucu ar: LCI M pačka

Perku augstspiediena mazgasanas ierici, Karcher,Makita,Boch,... Lietotu,bet loti laba darba stavokli. PM vai e-pasts: [email protected]
Offline
persikoff
31. May 2013, 22:47 #20727

Kopš: 07. May 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 249

Braucu ar: LCI M pačka

Perku DD no pistoles (Degvielas uzpildes stacijas), letak ka uz cenu tablo . No kannam un citiem traukiem neinterese! Riga. 20-40 litrus nedela. PM vai e-pasts: [email protected]
Offline
ozo
01. Jun 2013, 09:24 #20728

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar

Piedāvājiet LCD; LED TV >36'
Funkcijas po, tiks lietots ļoti reti, vajag, lai būtu.
Budžets 150LVL
Offline
Gunman
01. Jun 2013, 12:08 #20729

Kopš: 18. Feb 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 160

Braucu ar: Limo

Varbūt kādam aizķēries kāds ASUS portatīvā lādētājs 19-V, 4,74-A ?
Offline
zozolins
01. Jun 2013, 12:54 #20730

Kopš: 19. Nov 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 191

Braucu ar: VW

Varbūt kādam pēc būvniecības palikusi pāri kāda kaudzīte ar bruģi, ko nav kur izmantot un ir vēlme no tās izdevīgi atbrīvoties?

rakstāt PM, pieminot bruģa veidu, biezumu un aptuveno daudzumu un tad jau sarunāsim
Offline
tirgonis
01. Jun 2013, 14:19 #20731

Kopš: 01. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 497

Braucu ar: E53

Kādam ideālu vasaras braucamo, http://www.ss.lv/msg/lv/transport/moto-transpor....html?1370085547
Offline
whichwayisright
01. Jun 2013, 16:37 #20732

Kopš: 11. Dec 2012

Ziņojumi: 458

Braucu ar: kawasaki


05 May 2013, 20:59:39 whichwayisright rakstīja:
pārdodu 2gab.
Kingston KVR800D2S6 2G
34ls par abiem
+iedošu līdzi 5gab 512mb
pilnīgi jauni...


29ls
Offline
Saabpower
01. Jun 2013, 17:16 #20733

Kopš: 14. Sep 2008

Ziņojumi: 1807

Braucu ar: Honda Accord

Vajag divas 225/45/17 ar labu proķi.
Continental ieteicams.
Offline
rencho
01. Jun 2013, 18:31 #20734

Kopš: 23. Mar 2009

No: Sigulda

Ziņojumi: 1468

Braucu ar: X6 F16 , MB W210 E240, BMW Z3, Honda FMX650, Suzuki Bandit 1200S

Uz tirdziņu Nokia E6 (white qwerty, toucscreen letsgo edišen )

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/phones/mobi...a/e6/bcexgj.html
Offline
dawchiks
01. Jun 2013, 19:55 #20735

Kopš: 06. Feb 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 25

Braucu ar: e39 540iM

Pārdodu

Tomtom one 310

15 LS

27176306

[ Šo ziņu laboja dawchiks, 01 Jun 2013, 19:55:53 ]

Offline
brug
01. Jun 2013, 20:12 #20736

Kopš: 27. Dec 2008

Ziņojumi: 171

Braucu ar:


31 May 2013, 18:16:23 brug rakstīja:
Varbūt kādam vajag dekoderi ar kartes uztvērēju. 10Ls

t.20615206
Offline
brug
01. Jun 2013, 20:13 #20737

Kopš: 27. Dec 2008

Ziņojumi: 171

Braucu ar:


29 May 2013, 16:18:02 brug rakstīja:
Ir šāds kinozāles komplekts. Aktīvais sabvūferis(230V 160W) , viena tumba(60W) un DVD atskaņotājs. 30Ls

Offline
-Edm-
01. Jun 2013, 20:20 #20738

Kopš: 19. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 18124

Braucu ar: fenšuj systems.LTR.

Blekbery 9300 25 naudas strada labi ladetajs ir

-----------------
Offline
xjs_4
01. Jun 2013, 20:56 #20739

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2


31 May 2013, 15:54:02 xjs_4 rakstīja:


Pricedrop 70Ls rezerveets


LG IPS237-BN IPS 23" Full HD

b/y 1/2 meneshi.

es gan veel domaaju via paardot

Rezervēts lietotājam Traffic.!


SOLD!!!

Ja kādu interesē labākais monitors pasaulē Apple TB display 27" IPS/2560x1440 as new

600Ls ir divi gabali lai saslēgtu dual 27 setupu

-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
zaljsh
01. Jun 2013, 21:15 #20740

Kopš: 04. Apr 2008

Ziņojumi: 1274

Braucu ar: auto

Tuvojas eiro ieviešana. Sagādājiet vienu komplektu ar visa veida 1Ls.

Vēlos nopirkt šādas monētas:

1x


1x


Varu pārdot šādas monētas:

3x


3x


3x


3x


3x


2x


2x


2x


2x


1x


1x


1x


1x


1x
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo