Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 82 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Automobiļu sacensības

Tēma: Drifts VI

AutorsZiņojums
RECARO
07. Oct 2014, 20:29 #20397

Kopš: 16. Jan 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 395

Braucu ar: BMW


06 Oct 2014, 15:17:39 mibins rakstīja:

30 Sep 2014, 20:30:44 RECARO rakstīja:
Varbūt kādam ir interese paniekoties pa Biķernieku kartingu trasi 09.10 laika posmā no 15.00-17.00 piedāvāju jo cik saprotu tagad 89 eināri stundā ja kādi 5ieci gribētāji savāktod būti ok!
PM ja kāds gatavs piebiedroties


Vai tiešām neviens negrib piebiedroties?

Aktuāli
Offline
Valcha
11. Oct 2014, 12:40 #20398

Kopš: 10. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 21370

Braucu ar: ar ar ar ..

Cikos pēc LV laika sākas FD fināls ?
Offline
Students_BKSB
11. Oct 2014, 14:12 #20399

Kopš: 19. Nov 2010

No: Salaspils

Ziņojumi: 131

Braucu ar: Civic V


11 Oct 2014, 12:40:23 Valcha rakstīja:
Cikos pēc LV laika sākas FD fināls ?

pus trijos naktī top 32 un pusseptiņos no rīta top 16

EDITED: izlaboju laikus, bišku nokļūdījos.

[ Šo ziņu laboja Students_BKSB, 11 Oct 2014, 19:32:59 ]

Offline
SpOrcMeN
11. Oct 2014, 14:55 #20400

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

ko jus man varat pastastit par to 190 mersi zilo ???

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
Valcha
12. Oct 2014, 08:32 #20401

Kopš: 10. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 21370

Braucu ar: ar ar ar ..

Vot tas bija Fināls ar lielo F

Tikai 7tā posma pašā Finālā noskaidrojās 2014.gada Čempions !

#1 CHRIS FORSBERG
#2 FREDRIC AASBO

Offline
nejaukais
13. Oct 2014, 20:34 #20402

Kopš: 22. Sep 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 317

Braucu ar:

http://vimeo.com/107202890
Offline
Archuks
13. Oct 2014, 22:04 #20403

Kopš: 31. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7947

Braucu ar: EVO

Latvijā pabijušais drifteris būvēs ekskluzīvu drifta auto (FOTO)

Offline
gatisgps
14. Oct 2014, 15:05 #20404

Kopš: 06. Dec 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 97

Braucu ar: E28 - M5

Nopirkšu melno video materiālu, kur redzms mans auto
PM
Offline
TeikasGaisma
14. Oct 2014, 17:27 #20405

Kopš: 26. Nov 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 133

Braucu ar:

Tā pat kā Gatis es arī labprāt iegūtu savā īpašumā video kurā redzams esmu es. Ja kādam ir k.kāds materiāls PM
Offline
Egle11
15. Oct 2014, 20:39 #20406

Kopš: 15. Aug 2006

Ziņojumi: 1486

Braucu ar: e46 LSTT, e46 03' Kemperi, Auto no DE, Yamaha MT-03,

hail! varbuut kaads riit grib pa bikeriem mazo trasi no 15:00 -16:00 pasliipeet!! paaris vietas ir. Ja kas tad 26179241
Offline
PinkaDH
17. Oct 2014, 09:51 #20407

Kopš: 31. Oct 2005

No: Sigulda

Ziņojumi: 846

Braucu ar: BMW F11 RN-20; Nissan RS13 1JZ

Labrīt!
Mazums ja kādam interesē Leitis tirgo Driftam sagatavotu Nissan 200sx S14:

200sx S14

Cena ir laba skatoties uz to kas tur ielikts un izdarīts!

-----------------
Nissan RS13 1JZ-GTE
Offline
Ghoust
17. Oct 2014, 19:01 #20408

Kopš: 30. May 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 68

Braucu ar:

https://www.youtube.com/watch?v=c_MMlRm9VMQ&...xifX1uUnqaoY3dqA

Blūšs nedaudz atpūšas )
Offline
Kinza
18. Oct 2014, 16:44 #20409

Kopš: 27. Jun 2010

Ziņojumi: 2

Braucu ar: S60&CE300

Lūdzu atsaukties pret atlīdzību rītdienas drifta treniņa braucējus, vajag izvizināt vienu sievieti !!! Rakstiet sms vai zvaniet 2641oo74 ingus
Offline
gatisgps
20. Oct 2014, 23:08 #20410

Kopš: 06. Dec 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 97

Braucu ar: E28 - M5


14 Oct 2014, 15:05:56 gatisgps rakstīja:
Nopirkšu melno video materiālu, kur redzms mans auto
PM


Vai kāds var iedot kontaktus personām, kas filmē driftu ?
Offline
Locis
21. Oct 2014, 09:05 #20411

Kopš: 14. Aug 2008

No: Dobele

Ziņojumi: 11700

Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu

palēnām meklēju 3.6..(priekšroka) vai 3,7.. reduktora attiecību priekš E36 lielā korpusa.
pm
Offline
6500
21. Oct 2014, 14:02 #20412

Kopš: 19. Feb 2007

Ziņojumi: 15715

Braucu ar:



-----------------
www.hgkracing.com
Offline
Stalwart
28. Oct 2014, 14:28 #20413

Kopš: 09. Mar 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 436

Braucu ar: XV1600

Shine Expert meklē video operatoru 2015. gada sezonai. Būs jāfilmē visi uzņēmuma sponsorētie drifta un dragreisa pasākumi.

Zvanīt Kirilam - 26795293


P.S. Kantoris nav mans, PM nesūtiet.
Offline
6500
28. Oct 2014, 18:11 #20414

Kopš: 19. Feb 2007

Ziņojumi: 15715

Braucu ar:


COMING SOON...




-----------------
www.hgkracing.com
Offline
artys
28. Oct 2014, 18:17 #20415

Kopš: 10. May 2008

No: Jēkabpils

Ziņojumi: 11258

Braucu ar: E30 cabrio, E53

vooo

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi, konsultācijas
Offline
volvos40
28. Oct 2014, 18:33 #20416

Kopš: 27. Feb 2007

Ziņojumi: 99

Braucu ar: 1.4,2.5,3.6,5.4

beidzot nemotori vares klasi radit!
Offline

Moderatori: 6500, 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Krauze, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo