| Autors | Ziņojums |
6500  | |
 Kopš: 19. Feb 2007
Ziņojumi: 15715
Braucu ar:
|
28 Aug 2014, 08:13:48 alen rakstīja:
26 Aug 2014, 08:39:59 Archuks rakstīja:
26 Aug 2014, 07:34:54 andzhi rakstīja:
bikerniekos bus trenini pirms 30.08.?
29.08 būs 14:00-19:00. Varbūt arī kādā citā darba dienā.
mirstīgie arī varēs braukt, vai tikai NEz braucējiem domāts treniņš ?
tikai NEZ
----------------- www.hgkracing.com |
Offline | |
|
| Zhix | |
 Kopš: 26. May 2011
Ziņojumi: 325
Braucu ar: PSRS motorīti!
| Kāds ir informēts cik maksās biļete uz NEZ, sestdien uz vietas pērkot? |
Offline | |
|
Chilijs
| |
 Kopš: 26. Jan 2011
Ziņojumi: 458
Braucu ar:
| Varu piedavat uz E36 piekari HYZ coilas +Wisefab
Ja kAdam interese PM. Visl laba satvokli,lietots 30 proc letak ka veikala |
Offline | |
|
| blackbmw1 | |
 Kopš: 09. May 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 1401
Braucu ar: 3.sēriju
| Šovakar pēc 18iem Jelgavā slīpēsim Rullīti. Būsim 3 mašīnas, ja kāds grib var pievienoties. |
Offline | |
|
| Martiii | |
 Kopš: 09. Jun 2003
Ziņojumi: 1111
Braucu ar: F11
| Cik saprotu sācies treniņš, kād no turienes var noziņot, kas notiek? Džeki jau slīpē trasi? Importieši jau sabruakuši? |
Offline | |
|
| kurlis | |
 Kopš: 19. Dec 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 4243
Braucu ar:
| Mani arī interesē. Pēc kādas stundiņas plānoju pieskriet. |
Offline | |
|
| Varemix | |
 Kopš: 28. Oct 2006
Ziņojumi: 2597
Braucu ar: serkociniem acis
| Interesē teh parka aproces uz ritdienu. PM vai 26533838 |
Offline | |
|
edzulis  | |
 Kopš: 13. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 56481
Braucu ar: S212, 911TT, 951, 635csi, NSX, Tillotson t4
| Tiešraide būs? |
Offline | |
|
|
|
| Andic | |
 Kopš: 16. Dec 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 2933
Braucu ar: foliju pa zobiem
| Tev tālu jābrauc?  |
Offline | |
|
edzulis  | |
 Kopš: 13. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 56481
Braucu ar: S212, 911TT, 951, 635csi, NSX, Tillotson t4
| Jāstrādā |
Offline | |
|
| RS_ | |
 Kopš: 15. Jun 2013
Ziņojumi: 166
Braucu ar: bloķi
| Streems? |
Offline | |
|
| Speedy626 | |
Kopš: 03. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 117
Braucu ar: e30
| Laikam te būs 
Drift |
Offline | |
|
| Acite | |
Kopš: 02. Mar 2012
No: Liepāja
Ziņojumi: 473
Braucu ar:
|
30 Aug 2014, 13:37:03 Speedy626 rakstīja:
Laikam te būs 
Drift
Sākās, paldies!  |
Offline | |
|
| RS_ | |
 Kopš: 15. Jun 2013
Ziņojumi: 166
Braucu ar: bloķi
|
30 Aug 2014, 13:37:03 Speedy626 rakstīja:
Laikam te būs 
Drift
Plds. |
Offline | |
|
| RS_ | |
 Kopš: 15. Jun 2013
Ziņojumi: 166
Braucu ar: bloķi
| Kvalitāte  |
Offline | |
|
| alfijs44 | |
 Kopš: 26. Mar 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 648
Braucu ar: Audi, Renault, BMW
| Blad ciirulis kameru nogaaza |
Offline | |
|
|
|
Kaross  | |
 Kopš: 21. Oct 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 4555
Braucu ar: 540ix G31 B58, Audi 200 20VT, Audi 100 20VT, 344K V8, Ducati Monster, Audi V8 4.2
| Dirrrssssaa. Kur Ivo tikko ielidoja. Tieši virsū kamerai, filmētājam.
----------------- Individuāls CHIPTUNING, diagnostika un citi nestandarta darbi.
http://www.kaross-chip.lv
http://www.chiptuner.lv
DPF filtri un to problēmas
AdBlue remonts
|
Offline | |
|
| alfijs44 | |
 Kopš: 26. Mar 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 648
Braucu ar: Audi, Renault, BMW
| Kas uz vietas iekomentee vai viss visiem labi!? |
Offline | |
|
| RS_ | |
 Kopš: 15. Jun 2013
Ziņojumi: 166
Braucu ar: bloķi
| Liekas ka dalībnieku parkā ārī kāds auto apskādēts |
Offline | |
|
| alfijs44 | |
 Kopš: 26. Mar 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 648
Braucu ar: Audi, Renault, BMW
| Bet nu Ciirulim brauciens un iemetiens vnk mega!  |
Offline | |
|