Online

Pašreiz BMWPower skatās 166 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Automobiļu sacensības

Tēma: Drifts VI

AutorsZiņojums
roxys
18. Aug 2014, 23:25 #19977

Kopš: 10. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1790

Braucu ar:

pērku reduktoru priekš e36 lielajā korpusā, attiecība sākot no 3.45 uz augšu līdz 3.9, ja nu gadienā ir kas piedāvajams PM
Offline
Devil
18. Aug 2014, 23:37 #19978

Kopš: 20. Feb 2004

No: Baloži

Ziņojumi: 7004

Braucu ar: Pulju


17 Aug 2014, 11:07:36 6500 rakstīja:
tas tads kaut kads Leisu prikols vizinaties bez kiverem...vakar cik saprotu visi tur bez kiverem laidusi...ja esi sportists,lieto kiveri...



Jaga, pasākums nebija sporta pasākums, bet gan šovs slēgtā teritorijā !

-----------------
Visa veida apdrošināšanas pakalpojumi! Kas apdrošinās, čuč mierīgi :) Info: [email protected] vai PM :)
Powered by
ProTuning.lv; SRR; AFY Travel; Partner Broker; RJ motorsport; Happy Drift Friend drift team
Offline
kurlis
18. Aug 2014, 23:59 #19979

Kopš: 19. Dec 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 4243

Braucu ar:

https://www.facebook.com/photo.php?v=847595471917389

Offline
Brugjis
19. Aug 2014, 10:47 #19980

Kopš: 04. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 902

Braucu ar: Smukumu no Tukuma

Džeki, ar šādām kāds brauc? Var pirkt?

Cik liela atšķirība no Nankang`a?


Offline
Bucis
19. Aug 2014, 11:32 #19981

Kopš: 19. May 2011

No: Kuldīga

Ziņojumi: 794

Braucu ar: beamer, benz or bicycle

Es gan nemāku teikt, bet šīs ņemtu seksīgā protektora dēļ un atstātu ratus sagriestus visur kur apstātos
Offline
DoubleD
19. Aug 2014, 11:39 #19982

Kopš: 01. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 50162

Braucu ar: HH-325

Raivis brauc


-----------------
раз пошла такая пьянка ...
Offline
AgnisB
19. Aug 2014, 12:35 #19983

Kopš: 10. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 739

Braucu ar: neturbo subāru


19 Aug 2014, 10:47:23 Brugjis rakstīja:
Džeki, ar šādām kāds brauc? Var pirkt?

Cik liela atšķirība no Nankang`a?



tak paņem nankang ns2r vai federal 595rs-r un viss būs gerai streetā + ar tām vēl pastāv iespēja iep*st kapeiku un apmest uz otru pusi kad iekšmalas padils
Offline
Archuks
19. Aug 2014, 12:45 #19984

Kopš: 31. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7947

Braucu ar: EVO


19 Aug 2014, 12:35:58 AgnisB rakstīja:

19 Aug 2014, 10:47:23 Brugjis rakstīja:
Džeki, ar šādām kāds brauc? Var pirkt?

Cik liela atšķirība no Nankang`a?


http://i57.tinypic.com/2irpwnl.jpg
tak paņem nankang ns2r vai federal 595rs-r un viss būs gerai streetā + ar tām vēl pastāv iespēja iep*st kapeiku un apmest uz otru pusi kad iekšmalas padils

Stock 328 var iztīt rs-r'us?

[ Šo ziņu laboja Archuks, 19 Aug 2014, 12:45:15 ]

Offline
DoubleD
19. Aug 2014, 12:47 #19985

Kopš: 01. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 50162

Braucu ar: HH-325

Artūr, te runa visdrīzāk ir par riepām - priekšā

-----------------
раз пошла такая пьянка ...
Offline
Valcha
19. Aug 2014, 12:48 #19986

Kopš: 10. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 21368

Braucu ar: ar ar ar ..


19 Aug 2014, 12:47:26 DoubleD rakstīja:
Artūr, te runa visdrīzāk ir par riepām - priekšā


Gan jau
Offline
Brugjis
19. Aug 2014, 13:11 #19987

Kopš: 04. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 902

Braucu ar: Smukumu no Tukuma

Nankangi 195/50 R15 nekur nav...

Un federāļi ir dārgāki par visiem šiem.

Offline
Valcha
19. Aug 2014, 13:20 #19988

Kopš: 10. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 21368

Braucu ar: ar ar ar ..

Žēl ka uz R15 vairs nav Kumho ku15
Offline
DoubleD
19. Aug 2014, 13:23 #19989

Kopš: 01. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 50162

Braucu ar: HH-325

KU 36 ar nav ne vainas, ļoti labi turas.
Neko sliktu pateikt nevaru

-----------------
раз пошла такая пьянка ...
Offline
Archuks
19. Aug 2014, 14:48 #19990

Kopš: 31. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7947

Braucu ar: EVO


19 Aug 2014, 12:48:16 Valcha rakstīja:

19 Aug 2014, 12:47:26 DoubleD rakstīja:
Artūr, te runa visdrīzāk ir par riepām - priekšā


Gan jau

Ok, nokaunos un eju pastāvēt stūrītī

Btw, šonedēļ Jelgava - http://www.go4speed.lv/lv/news/drifts/3692-latv...s-drifta-parade/

[ Šo ziņu laboja Archuks, 19 Aug 2014, 14:49:01 ]

Offline
grimS
19. Aug 2014, 17:40 #19991

Kopš: 01. Jun 2007

No: Jūrmala

Ziņojumi: 2291

Braucu ar: Silvia 460HP 600NM, //M535d F11 FL, e36 M54B30 Trackday, e46 FL Coupe

Sakabināju kopā video no sava skatu punkta no Daugavpils LDČ un LDK posma, kas bija šī gada Jūlijā.

Spied "Play", lai skatītos video!

Offline
Puxxx
19. Aug 2014, 18:31 #19992

Kopš: 01. Jul 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 4204

Braucu ar: 840i, e61 LCI, 740d, 328is, 344TT, M3 Sport Evolution - e30: M5 e39 ; GANG BANG bus 5.7l


19 Aug 2014, 13:11:15 Brugjis rakstīja:
Nankangi 195/50 R15 nekur nav...

Un federāļi ir dārgāki par visiem šiem.



varu pārdot 195/50/15 nankang ns2r

ja ņemsi 14gb atdošu pa 45eur gabalā!
ar 328i būs tas ko vajag!!

-----------------
Happy Drift Friends

RJ Motorsports - Auto remonts - nebūs pa kapeikām, bet sataisīsim pa rubli!
Offline
Brugjis
19. Aug 2014, 19:02 #19993

Kopš: 04. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 902

Braucu ar: Smukumu no Tukuma

Okey, paldies visiem

Pasūtīju uz rītdienu sev tās Yokohama Parada.

Gan jau priekš žurkas būs tīri okey!
Offline
Brugjis
19. Aug 2014, 19:02 #19994

Kopš: 04. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 902

Braucu ar: Smukumu no Tukuma


19 Aug 2014, 18:31:11 Puxxx rakstīja:

19 Aug 2014, 13:11:15 Brugjis rakstīja:
Nankangi 195/50 R15 nekur nav...

Un federāļi ir dārgāki par visiem šiem.



varu pārdot 195/50/15 nankang ns2r

ja ņemsi 14gb atdošu pa 45eur gabalā!
ar 328i būs tas ko vajag!!


Man pagaidām pietiks ar divām
Offline
Puxxx
19. Aug 2014, 19:17 #19995

Kopš: 01. Jul 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 4204

Braucu ar: 840i, e61 LCI, 740d, 328is, 344TT, M3 Sport Evolution - e30: M5 e39 ; GANG BANG bus 5.7l

Nu ja vajag varu arii divas paardot

-----------------
Happy Drift Friends

RJ Motorsports - Auto remonts - nebūs pa kapeikām, bet sataisīsim pa rubli!
Offline
Brugjis
19. Aug 2014, 19:24 #19996

Kopš: 04. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 902

Braucu ar: Smukumu no Tukuma

Paldies, kā jau teicu, pasūtīju sev tās Yokohamas, bet jas kas, zināšu pie kā vērsties
Offline

Moderatori: 6500, 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Krauze, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo