Online

Pašreiz BMWPower skatās 202 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Automobiļu sacensības

Tēma: Drifts VI

AutorsZiņojums
SpOrcMeN
11. Aug 2014, 21:58 #19957

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

gan jau reklamu-epizodi airdogam vai ko lidzigu ))

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
6500
12. Aug 2014, 20:29 #19958

Kopš: 19. Feb 2007

Ziņojumi: 15715

Braucu ar:

https://www.facebook.com/shares/view?id=3620457..._t=story_reshare

failcrew...

[ Šo ziņu laboja 6500, 12 Aug 2014, 20:32:59 ]



-----------------
www.hgkracing.com
Offline
6500
12. Aug 2014, 20:41 #19959

Kopš: 19. Feb 2007

Ziņojumi: 15715

Braucu ar:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=362...=100004222273495

-----------------
www.hgkracing.com
Offline
andzhi
12. Aug 2014, 20:53 #19960

Kopš: 09. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 825

Braucu ar:

neFuckbooka ir pieejams?

neesmu registrets
Offline
gatisgps
12. Aug 2014, 22:15 #19961

Kopš: 06. Dec 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 97

Braucu ar: E28 - M5

Meklèju filmètàju un video montètàju, kas var apkalpot mani nàkamajos shì gada drifta trenniños un sacensìbàs (kopá 5 pasàkumi, no katra viens video).
Piedàvàjumus un savus paveiktos darbus lùdzu PM
Offline
Archuks
13. Aug 2014, 21:11 #19962

Kopš: 31. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7947

Braucu ar: EVO

Ķezis pēc smagās avārijas: šosezon driftā vairs nestartēšu
Offline
Chainsaw
13. Aug 2014, 21:46 #19963

Kopš: 28. Oct 2006

Ziņojumi: 6565

Braucu ar: trimmeri

labi, ka tunelis neredz pareizrakstības kļūdas
Offline
gatisgps
14. Aug 2014, 10:53 #19964

Kopš: 06. Dec 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 97

Braucu ar: E28 - M5


12 Aug 2014, 22:15:30 gatisgps rakstīja:
Meklèju filmètàju un video montètàju, kas var apkalpot mani nàkamajos shì gada drifta trenniños un sacensìbàs (kopá 5 pasàkumi, no katra viens video).
Piedàvàjumus un savus paveiktos darbus lùdzu PM

Vai tieshàm nevienam neinteresè nopelnìt?
Offline
VATliX
14. Aug 2014, 12:46 #19965

Kopš: 23. May 2008

Ziņojumi: 2136

Braucu ar: vilcienu uz sibiriju.

Spied "Play", lai skatītos video!
Offline
bredx
14. Aug 2014, 13:46 #19966

Kopš: 13. Apr 2012

Ziņojumi: 13

Braucu ar:

VĒL NEDAUDZ IR
Pārdodu riepas federal ss 595 225/45r17, jo izskatās, ka šosezon paliks pāri! Labākās riepas lētajā cenu kategorijā gan driftam, gan ielai! par cenām PM
Offline
VATliX
14. Aug 2014, 16:39 #19967

Kopš: 23. May 2008

Ziņojumi: 2136

Braucu ar: vilcienu uz sibiriju.


14 Aug 2014, 10:53:36 gatisgps rakstīja:

12 Aug 2014, 22:15:30 gatisgps rakstīja:
Meklèju filmètàju un video montètàju, kas var apkalpot mani nàkamajos shì gada drifta trenniños un sacensìbàs (kopá 5 pasàkumi, no katra viens video).
Piedàvàjumus un savus paveiktos darbus lùdzu PM

Vai tieshàm nevienam neinteresè nopelnìt?


http://www.ss.lv/lv/electronics/photo-optics/ph...aphers-services/
Offline
Archuks
14. Aug 2014, 17:27 #19968

Kopš: 31. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 7947

Braucu ar: EVO


14 Aug 2014, 16:39:11 VATliX rakstīja:

14 Aug 2014, 10:53:36 gatisgps rakstīja:

12 Aug 2014, 22:15:30 gatisgps rakstīja:
Meklèju filmètàju un video montètàju, kas var apkalpot mani nàkamajos shì gada drifta trenniños un sacensìbàs (kopá 5 pasàkumi, no katra viens video).
Piedàvàjumus un savus paveiktos darbus lùdzu PM

Vai tieshàm nevienam neinteresè nopelnìt?


http://www.ss.lv/lv/electronics/photo-optics/ph...aphers-services/

Drīzāk jau šeit:
http://www.ss.lv/lv/electronics/audio-video-dvd...erator-services/
Offline
Puxxx
14. Aug 2014, 17:36 #19969

Kopš: 01. Jul 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 4204

Braucu ar: 840i, e61 LCI, 740d, 328is, 344TT, M3 Sport Evolution - e30: M5 e39 ; GANG BANG bus 5.7l


14 Aug 2014, 10:53:36 gatisgps rakstīja:

12 Aug 2014, 22:15:30 gatisgps rakstīja:
Meklèju filmètàju un video montètàju, kas var apkalpot mani nàkamajos shì gada drifta trenniños un sacensìbàs (kopá 5 pasàkumi, no katra viens video).
Piedàvàjumus un savus paveiktos darbus lùdzu PM

Vai tieshàm nevienam neinteresè nopelnìt?

Būšu atpakaļ lv, iedošu kontaktus no vieniem entuziastiem, kuri var Tev izlīdzēt!

-----------------
Happy Drift Friends

RJ Motorsports - Auto remonts - nebūs pa kapeikām, bet sataisīsim pa rubli!
Offline
gatisgps
14. Aug 2014, 18:43 #19970

Kopš: 06. Dec 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 97

Braucu ar: E28 - M5

Paldies!
Katrà ziñà, jo lielàka izvèle, jo labàk.
Offline
RS_
14. Aug 2014, 18:49 #19971

Kopš: 15. Jun 2013

Ziņojumi: 166

Braucu ar: bloķi


14 Aug 2014, 10:53:36 gatisgps rakstīja:

12 Aug 2014, 22:15:30 gatisgps rakstīja:
Meklèju filmètàju un video montètàju, kas var apkalpot mani nàkamajos shì gada drifta trenniños un sacensìbàs (kopá 5 pasàkumi, no katra viens video).
Piedàvàjumus un savus paveiktos darbus lùdzu PM

Vai tieshàm nevienam neinteresè nopelnìt?


Šim vari uzvaicāt. Personīgi manā uztverē taisa patiešām kvalitatīvus un skaistus video, vari pačekot kanālu ir pāris video kas saistīti ar driftu www.youtube.com/user/damnpachrik

[ Šo ziņu laboja RS_, 14 Aug 2014, 18:50:24 ]

Offline
defekc
14. Aug 2014, 19:06 #19972

Kopš: 19. Sep 2006

No: Jelgava

Ziņojumi: 14480

Braucu ar: G31, F31, E46 Ci

Iespeejams kaadam var nodereet usera Johnijs pakalpojumi.

piemērs: SLOW. EE MOTORSPORT DRIFT ALL STARS, RIGA, 2014
Offline
Boldrick
14. Aug 2014, 19:36 #19973

Kopš: 18. Oct 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 407

Braucu ar: F31


14 Aug 2014, 18:43:21 gatisgps rakstīja:
Paldies!
Katrà ziñà, jo lielàka izvèle, jo labàk.

Uzmeklē FBook Haris Katlaps,vai Janels Katlaps!Cik zinu ir filmējuši gan driftu,gan citus sporta pasākumus.Tur ari redzēsi viņu darbus.
Offline
VATliX
15. Aug 2014, 11:32 #19974

Kopš: 23. May 2008

Ziņojumi: 2136

Braucu ar: vilcienu uz sibiriju.

Spied "Play", lai skatītos video!
Offline
VATliX
17. Aug 2014, 10:56 #19975

Kopš: 23. May 2008

Ziņojumi: 2136

Braucu ar: vilcienu uz sibiriju.

Spied "Play", lai skatītos video!
Offline
6500
17. Aug 2014, 11:07 #19976

Kopš: 19. Feb 2007

Ziņojumi: 15715

Braucu ar:

tas tads kaut kads Leisu prikols vizinaties bez kiverem...vakar cik saprotu visi tur bez kiverem laidusi...ja esi sportists,lieto kiveri...



-----------------
www.hgkracing.com
Offline

Moderatori: 6500, 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Krauze, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo