| Autors | Ziņojums |
| Noname | |
 Kopš: 17. Feb 2005
No: Baldone
Ziņojumi: 3553
Braucu ar: cauru izpūtēju
|
13 Jan 2016, 22:44:02 ixers rakstīja:
13 Jan 2016, 15:39:37 Andis rakstīja:
Iesakiet pie kā par adekvātu ciparu un kvalitatīvi nomainīt rokas pulkstenim stikliņu.
Meklētājā meklēji? Asara iela 5. Ervīns, Stanislavs.
13 Jan 2016, 22:48:20 Glenfiddich rakstīja:
wrong:
Jàna 5
Tikai ar stikliņiem tur izvēle pašvaka 
Gribēju savam seiko FFF nomainīt lēcu, bet piedāvāt varēja tikai plakano. |
Offline | |
|
| Christian | |
Kopš: 19. Jun 2007
No: Jelgava
Ziņojumi: 972
Braucu ar: Blitzkrieg darba zirgu un Suzuki GSF 600S
| vēl jau ir Casio ProTrek.
Izvēlies, vai nu smuks, vai nu izturīgs
[ Šo ziņu laboja Christian, 15 Jan 2016, 17:49:52 ] |
Offline | |
|
| shmurger | |
 Kopš: 15. Oct 2007
Ziņojumi: 12787
Braucu ar: xc40
|
15 Jan 2016, 13:36:38 hronists rakstīja:
15 Jan 2016, 13:13:58 shmurger rakstīja:
Hvz, tas gshock izskatās anāli, maigi izsakoties. Ir izturīgie pulksteņi , kuri neizskatās pēc starwars?
Rolex Submariner 
smuki jau nu bezgala būtu, ja kāds apmetējs, mūrnieks utt. nēsātu rolexu darbā |
Offline | |
|
| kausins | |
 Kopš: 06. Feb 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 337
Braucu ar: BMW
| Nu man ikdienas kemmner seahorse ir daudz parcietis un nekas nav noticies, tik jautajums kas ir budzheta pulkstenis. Ja darbam ta droshvien deres jebkursh daiveris. Labak protams ar 200m uz augshu. Gshock pec skata ir tiesham briesmigs. |
Offline | |
|
| PASSATizhi | |
 Kopš: 25. Jun 2009
No: Jūrmala
Ziņojumi: 8681
Braucu ar: 686hp
| priekš kam vajag tos 200m? tas nekādi neatspoguļojas uz mehanisko izturību. |
Offline | |
|
| kausins | |
 Kopš: 06. Feb 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 337
Braucu ar: BMW
| 200 cik noverots parasti bij skruvejamais kronis, ko 100m neesmu manijis, un vel paris sikumi, bet iespejAms atkarigs no razhotaja |
Offline | |
|
| Gachaans | |
 Kopš: 05. Mar 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 876
Braucu ar: OOOO
| šitie droši vien ir feikie pulksteņi? http://www.sales-watches.com
facebookā izleca reklāma  |
Offline | |
|
| HUBLOC | |
 Kopš: 02. Oct 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4794
Braucu ar: SQ7
|
18 Jan 2016, 09:57:07 Gachaans rakstīja:
šitie droši vien ir feikie pulksteņi? http://www.sales-watches.com
facebookā izleca reklāma 
11 Jan 2016, 21:55:37 Fandulis rakstīja:
Wtf? ...gandrīz pa velti 
http://www.shape-fashion.com/
Nesaskati līdzību!? |
Offline | |
|
|
|
| switch | |
Kopš: 12. Mar 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 762
Braucu ar: 30
| no 1,599.00€ uz 154.00€  |
Offline | |
|
| Fandulis | |
Kopš: 29. Nov 2004
Ziņojumi: 13910
Braucu ar: sipisnīku pi vuškom
| nigu uzmetiens 
pašķirsti tās lapas infu.. |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Sak ienakties jaunumi no SIHH 2016
|
Offline | |
|
| Yeehaa | |
 Kopš: 10. Feb 2014
Ziņojumi: 513
Braucu ar:
| Moins, tauta!
Kādu pulksteni lai uzdāvija 80mit gadīgai omei jubilejā? Budžets tā ap 150€? |
Offline | |
|
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10346
Braucu ar: sporta variantu
| Smilšu!  |
Offline | |
|
| Yeehaa | |
 Kopš: 10. Feb 2014
Ziņojumi: 513
Braucu ar:
|
18 Jan 2016, 14:08:52 VMR rakstīja:
Smilšu! 
Man jau Tavai omei nevajag... |
Offline | |
|
| hustla | |
 Kopš: 28. Jun 2009
Ziņojumi: 3660
Braucu ar:
|
18 Jan 2016, 13:25:58 Yeehaa rakstīja:
Moins, tauta!
Kādu pulksteni lai uzdāvija 80mit gadīgai omei jubilejā? Budžets tā ap 150€?
18 Jan 2016, 14:08:52 VMR rakstīja:
Smilšu! 
|
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
18 Jan 2016, 13:25:58 Yeehaa rakstīja:
Moins, tauta!
Kādu pulksteni lai uzdāvija 80mit gadīgai omei jubilejā? Budžets tā ap 150€?
REKU nedargs kvarca sveicietis ar safira stiklinu. Riga si pasa zimola puklsteni maksa EUR 200-300. Ja sis konkretais nepatik, apskaties citus si sellera piedavajumus. |
Offline | |
|
|
|
| Marteens | |
 Kopš: 22. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 10829
Braucu ar:
|
18 Jan 2016, 14:08:52 VMR rakstīja:
Smilšu! 
skarbi,bet patiesi  |
Offline | |
|
| Marteens | |
 Kopš: 22. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 10829
Braucu ar:
| ja ome nedzīvo vecā lauku māja,tad šāds būs laikā. Savādāk pret ķirmjiem jāsargā. 
18 Jan 2016, 14:58:25 sos911 rakstīja:
11 Jan 2016, 21:23:22 sos911 rakstīja:
|
Offline | |
|
| Yeehaa | |
 Kopš: 10. Feb 2014
Ziņojumi: 513
Braucu ar:
|
18 Jan 2016, 15:05:28 Marteens rakstīja:
ja ome nedzīvo vecā lauku māja,tad šāds būs laikā. Savādāk pret ķirmjiem jāsargā. 
18 Jan 2016, 14:58:25 sos911 rakstīja:
11 Jan 2016, 21:23:22 sos911 rakstīja:
Baigo siksniņu šitam vajag |
Offline | |
|
| viesulis | |
 Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
|
Chepsis tikko iesūtīja :hublot: |
Offline | |
|