Online

Pašreiz BMWPower skatās 121 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
Noname
15. Jan 2016, 16:04 #19872

Kopš: 17. Feb 2005

No: Baldone

Ziņojumi: 3553

Braucu ar: cauru izpūtēju


13 Jan 2016, 22:44:02 ixers rakstīja:

13 Jan 2016, 15:39:37 Andis rakstīja:
Iesakiet pie kā par adekvātu ciparu un kvalitatīvi nomainīt rokas pulkstenim stikliņu.

Meklētājā meklēji? Asara iela 5. Ervīns, Stanislavs.


13 Jan 2016, 22:48:20 Glenfiddich rakstīja:

wrong:

Jàna 5


Tikai ar stikliņiem tur izvēle pašvaka

Gribēju savam seiko FFF nomainīt lēcu, bet piedāvāt varēja tikai plakano.
Offline
Christian
15. Jan 2016, 17:49 #19873

Kopš: 19. Jun 2007

No: Jelgava

Ziņojumi: 972

Braucu ar: Blitzkrieg darba zirgu un Suzuki GSF 600S

vēl jau ir Casio ProTrek.
Izvēlies, vai nu smuks, vai nu izturīgs

[ Šo ziņu laboja Christian, 15 Jan 2016, 17:49:52 ]

Offline
shmurger
15. Jan 2016, 17:52 #19874

Kopš: 15. Oct 2007

Ziņojumi: 12787

Braucu ar: xc40


15 Jan 2016, 13:36:38 hronists rakstīja:

15 Jan 2016, 13:13:58 shmurger rakstīja:
Hvz, tas gshock izskatās anāli, maigi izsakoties. Ir izturīgie pulksteņi , kuri neizskatās pēc starwars?


Rolex Submariner
smuki jau nu bezgala būtu, ja kāds apmetējs, mūrnieks utt. nēsātu rolexu darbā
Offline
kausins
15. Jan 2016, 18:06 #19875

Kopš: 06. Feb 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 337

Braucu ar: BMW

Nu man ikdienas kemmner seahorse ir daudz parcietis un nekas nav noticies, tik jautajums kas ir budzheta pulkstenis. Ja darbam ta droshvien deres jebkursh daiveris. Labak protams ar 200m uz augshu. Gshock pec skata ir tiesham briesmigs.
Offline
PASSATizhi
15. Jan 2016, 18:09 #19876

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp

priekš kam vajag tos 200m? tas nekādi neatspoguļojas uz mehanisko izturību.
Offline
kausins
15. Jan 2016, 18:25 #19877

Kopš: 06. Feb 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 337

Braucu ar: BMW

200 cik noverots parasti bij skruvejamais kronis, ko 100m neesmu manijis, un vel paris sikumi, bet iespejAms atkarigs no razhotaja
Offline
Gachaans
18. Jan 2016, 09:57 #19878

Kopš: 05. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 876

Braucu ar: OOOO

šitie droši vien ir feikie pulksteņi? http://www.sales-watches.com

facebookā izleca reklāma
Offline
HUBLOC
18. Jan 2016, 10:03 #19879

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7


18 Jan 2016, 09:57:07 Gachaans rakstīja:
šitie droši vien ir feikie pulksteņi? http://www.sales-watches.com

facebookā izleca reklāma



11 Jan 2016, 21:55:37 Fandulis rakstīja:
Wtf? ...gandrīz pa velti

http://www.shape-fashion.com/


Nesaskati līdzību!?
Offline
switch
18. Jan 2016, 10:32 #19880

Kopš: 12. Mar 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 762

Braucu ar: 30

no 1,599.00€ uz 154.00€
Offline
Fandulis
18. Jan 2016, 10:50 #19881

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom

nigu uzmetiens


pašķirsti tās lapas infu..
Offline
AV
18. Jan 2016, 13:16 #19882

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Sak ienakties jaunumi no SIHH 2016























































Offline
Yeehaa
18. Jan 2016, 13:25 #19883

Kopš: 10. Feb 2014

Ziņojumi: 513

Braucu ar:

Moins, tauta!

Kādu pulksteni lai uzdāvija 80mit gadīgai omei jubilejā? Budžets tā ap 150€?
Offline
VMR
18. Jan 2016, 14:08 #19884

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10346

Braucu ar: sporta variantu

Smilšu!
Offline
Yeehaa
18. Jan 2016, 14:30 #19885

Kopš: 10. Feb 2014

Ziņojumi: 513

Braucu ar:


18 Jan 2016, 14:08:52 VMR rakstīja:
Smilšu!


Man jau Tavai omei nevajag...
Offline
hustla
18. Jan 2016, 14:49 #19886

Kopš: 28. Jun 2009

Ziņojumi: 3660

Braucu ar:


18 Jan 2016, 13:25:58 Yeehaa rakstīja:
Moins, tauta!

Kādu pulksteni lai uzdāvija 80mit gadīgai omei jubilejā? Budžets tā ap 150€?


18 Jan 2016, 14:08:52 VMR rakstīja:
Smilšu!
Offline
AV
18. Jan 2016, 15:02 #19887

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


18 Jan 2016, 13:25:58 Yeehaa rakstīja:
Moins, tauta!

Kādu pulksteni lai uzdāvija 80mit gadīgai omei jubilejā? Budžets tā ap 150€?

REKU nedargs kvarca sveicietis ar safira stiklinu. Riga si pasa zimola puklsteni maksa EUR 200-300. Ja sis konkretais nepatik, apskaties citus si sellera piedavajumus.
Offline
Marteens
18. Jan 2016, 15:03 #19888

Kopš: 22. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 10829

Braucu ar:


18 Jan 2016, 14:08:52 VMR rakstīja:
Smilšu!


skarbi,bet patiesi
Offline
Marteens
18. Jan 2016, 15:05 #19889

Kopš: 22. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 10829

Braucu ar:

ja ome nedzīvo vecā lauku māja,tad šāds būs laikā. Savādāk pret ķirmjiem jāsargā.


18 Jan 2016, 14:58:25 sos911 rakstīja:

11 Jan 2016, 21:23:22 sos911 rakstīja:


Offline
Yeehaa
18. Jan 2016, 15:08 #19890

Kopš: 10. Feb 2014

Ziņojumi: 513

Braucu ar:


18 Jan 2016, 15:05:28 Marteens rakstīja:
ja ome nedzīvo vecā lauku māja,tad šāds būs laikā. Savādāk pret ķirmjiem jāsargā.


18 Jan 2016, 14:58:25 sos911 rakstīja:

11 Jan 2016, 21:23:22 sos911 rakstīja:





Baigo siksniņu šitam vajag
Offline
viesulis
18. Jan 2016, 15:10 #19891

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo



Chepsis tikko iesūtīja :hublot:
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo