Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 175 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
walder
06. Jan 2016, 14:39 #19832

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV


06 Jan 2016, 11:00:26 ELL rakstīja:

05 Jan 2016, 22:27:29 AV rakstīja:

05 Jan 2016, 19:36:31 cp8819 rakstīja:
Kāds skaitītos izdevīgs pirkums par lietotu šo:

http://www.laikswatches.lv/lv/maurice-lacroix-e...s-pulkstenis.htm

Labs stāvoklis ar DE garantiju (nez pie mums to garantiju kaut kur var izmantot?)

Es teiktu lidz EUR 250-300, ja 'kaa jauns'. Janem vera, ka 38mm nav ejosh izmers. Garantiju ganjau, ka var pielietot Laiks servisa.


Ja kas, varu pa kaadi 350-400 dabuut jaunu , iepakojumaa utt

Vari citus maurice-lacroix modeļus aŗī par saldākām cenām dabūt?
Offline
07. Jan 2016, 15:24 #19833

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:





https://youtu.be/K6TWWv8yd8c

Offline
hronists
07. Jan 2016, 16:13 #19834

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul

Moser labi notroļļoja

un tupie gadžetu portāli jau kviec par to, ka "The Alp Watch is a $24,900 joke at the Apple Watch's expense"
Offline
AV
07. Jan 2016, 17:21 #19835

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Ideja
Tiesi naacu, lai ieliktu bildes ar so verki



Offline
AV
07. Jan 2016, 22:48 #19836

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


07 Jan 2016, 17:26:46 Bimmer rakstīja:
Tas pulkstenis ir īsts (dabā eksistējošs) un to varēs arī reāli nopirkt? Jebšu tas ir "OnionNews"?

Ir, ir ists - tiesi sodien dabuju savejo



P.S. Click
Offline
AV
08. Jan 2016, 11:06 #19837

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Piektdienas pulksteņu deva





















































Offline
AV
08. Jan 2016, 11:23 #19838

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Daudz Milles









































































Offline
HUBLOC
08. Jan 2016, 12:01 #19839

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7



Offline
radari.lv
10. Jan 2016, 11:42 #19840

Kopš: 12. Nov 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 415

Braucu ar: interesantiem auto

Kas Tifam uz rokas?

Spied "Play", lai skatītos video!


-----------------
== Kesel Motorsport ==

brauc ātrāk - www.radari.lv
Offline
ozo
10. Jan 2016, 12:18 #19841

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar

Vīri, vai cenu kategorijā līdz 1000Eur ir kas līdzīgs nopērkams, protams, neskaitot fake, Bulova utt?
Offline
savvy
10. Jan 2016, 12:36 #19842

Kopš: 12. Aug 2008

Ziņojumi: 235

Braucu ar: G


10 Jan 2016, 12:18:51 ozo rakstīja:
Vīri, vai cenu kategorijā līdz 1000Eur ir kas līdzīgs nopērkams, protams, neskaitot fake, Bulova utt?


Esmu par šo pašu jautājumu bik pameklējis info, bet nekas prātīgs tur nav. Tuvākais pēc skata (mikslis no Royal Oak un PP nautilus) ir Michael Herbelin Odyssee.
It kā jau smuks, bet nu, manuprāt, par to naudu var nopirkt kko, kam nebūs feika piegaršas. (kvarcs, 800-1000 eur)

[ Šo ziņu laboja savvy, 10 Jan 2016, 12:40:32 ]

Offline
martinels
10. Jan 2016, 14:28 #19843

Kopš: 21. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 857

Braucu ar: priekšu pa priekšu


10 Jan 2016, 11:42:27 FunnyBoY rakstīja:
Kas Tifam uz rokas?

Spied "Play", lai skatītos video!


Varētu būt kaut kas no JLC, varbūt Amvox2
Offline
AV
10. Jan 2016, 14:35 #19844

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


10 Jan 2016, 14:28:26 martinels rakstīja:
Varētu būt kaut kas no JLC, varbūt Amvox2

Jap, ir kada no JLC Amvox2 versijam!

Offline
m58
10. Jan 2016, 21:15 #19845

Kopš: 30. Apr 2007

No: Ogre

Ziņojumi: 821

Braucu ar: 135i un G31

Pārdodu Garmin Vivoactive, nav skrāpējumu vai bojājumu, lietots 3 nedēļas, pirkts Lmt, ir čeks, garantija, dokumenti, pilns komplekts Bundle versija. cena 170eiras




GARMIN
Offline
Fandulis
11. Jan 2016, 21:55 #19846

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom

Wtf? ...gandrīz pa velti

http://www.shape-fashion.com/
Offline
AV
12. Jan 2016, 08:28 #19847

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


11 Jan 2016, 21:55:37 Fandulis rakstīja:
Wtf? ...gandrīz pa velti

http://www.shape-fashion.com/

Nav variantu.. janem!
Offline
Fandulis
12. Jan 2016, 09:24 #19848

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom


12 Jan 2016, 08:28:33 AV rakstīja:

11 Jan 2016, 21:55:37 Fandulis rakstīja:
Wtf? ...gandrīz pa velti

http://www.shape-fashion.com/

Nav variantu.. janem!

Es jau katrai dienai paņēmu.

..bet vai mēdz būt labas atlaides arī oem pulksteņiem? Jeb visa veida SALE ir jau startā grills?
Offline
AV
12. Jan 2016, 10:56 #19849

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


12 Jan 2016, 09:24:12 Fandulis rakstīja:
..bet vai mēdz būt labas atlaides arī oem pulksteņiem? Jeb visa veida SALE ir jau startā grills?

Kaa jau visam precem, ir iespeja veikala diskutet par atlaidi un atrast labakus dealus pie pelekajiem dileriem. Tapat reizem uzpeld izstazu/demo exemplari par saldakiem cipariem. Domaju realistiski max atlaide ko var sarunat ofic veikalos ir lidz 30% (ar to es nedomaju LV veikalus, kur jau starta cenas ir neadekvatas, attieicigi vini var iedot ari bish lielaku atlaidi). Iespejamais atlaides apmers ari atkarigs no konkreta zimola politikas - bus zimoli, kuriem nekadu atlaidi neizdosies sarunat
Offline
fcu_deleted
12. Jan 2016, 11:01 #19850

Kopš: 08. May 2009

Ziņojumi: 947

Braucu ar:

Cik vispār aptuveni procentos ir reālais uzcenojums veikalos premium zīmoliem?
Offline
Fandulis
12. Jan 2016, 11:05 #19851

Kopš: 29. Nov 2004

Ziņojumi: 13910

Braucu ar: sipisnīku pi vuškom

Nu jā, es varēju sarunāt 15%

..orisam jau deva 20 bet nu tur jau bija pāri 2 tk
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo