| Autors | Ziņojums |
| walder | |
 Kopš: 18. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 8699
Braucu ar: 7 seat MPV
|
06 Jan 2016, 11:00:26 ELL rakstīja:
05 Jan 2016, 22:27:29 AV rakstīja:
05 Jan 2016, 19:36:31 cp8819 rakstīja:
Kāds skaitītos izdevīgs pirkums par lietotu šo:
http://www.laikswatches.lv/lv/maurice-lacroix-e...s-pulkstenis.htm
Labs stāvoklis ar DE garantiju (nez pie mums to garantiju kaut kur var izmantot?)
Es teiktu lidz EUR 250-300, ja 'kaa jauns'. Janem vera, ka 38mm nav ejosh izmers. Garantiju ganjau, ka var pielietot Laiks servisa.
Ja kas, varu pa kaadi 350-400 dabuut jaunu , iepakojumaa utt
Vari citus maurice-lacroix modeļus aŗī par saldākām cenām dabūt? |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
|
https://youtu.be/K6TWWv8yd8c
 |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
| Moser labi notroļļoja 
un tupie gadžetu portāli jau kviec par to, ka "The Alp Watch is a $24,900 joke at the Apple Watch's expense" |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Ideja 
Tiesi naacu, lai ieliktu bildes ar so verki 
|
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
07 Jan 2016, 17:26:46 Bimmer rakstīja:
Tas pulkstenis ir īsts (dabā eksistējošs) un to varēs arī reāli nopirkt? Jebšu tas ir "OnionNews"?
Ir, ir ists - tiesi sodien dabuju savejo 
P.S. Click |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Piektdienas pulksteņu deva 
|
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Daudz Milles 
|
Offline | |
|
| HUBLOC | |
 Kopš: 02. Oct 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4794
Braucu ar: SQ7
|
 |
Offline | |
|
|
|
radari.lv  | |
Kopš: 12. Nov 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 415
Braucu ar: interesantiem auto
| Kas Tifam uz rokas?
 Spied "Play", lai skatītos video!
----------------- == Kesel Motorsport ==
brauc ātrāk - www.radari.lv
|
Offline | |
|
ozo  | |
 Kopš: 27. Oct 2005
Ziņojumi: 19112
Braucu ar: Braucu ar
| Vīri, vai cenu kategorijā līdz 1000Eur ir kas līdzīgs nopērkams, protams, neskaitot fake, Bulova utt?
|
Offline | |
|
| savvy | |
 Kopš: 12. Aug 2008
Ziņojumi: 235
Braucu ar: G
|
10 Jan 2016, 12:18:51 ozo rakstīja:
Vīri, vai cenu kategorijā līdz 1000Eur ir kas līdzīgs nopērkams, protams, neskaitot fake, Bulova utt?
Esmu par šo pašu jautājumu bik pameklējis info, bet nekas prātīgs tur nav. Tuvākais pēc skata (mikslis no Royal Oak un PP nautilus) ir Michael Herbelin Odyssee.
It kā jau smuks, bet nu, manuprāt, par to naudu var nopirkt kko, kam nebūs feika piegaršas. (kvarcs, 800-1000 eur)
[ Šo ziņu laboja savvy, 10 Jan 2016, 12:40:32 ] |
Offline | |
|
| martinels | |
 Kopš: 21. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 857
Braucu ar: priekšu pa priekšu
|
10 Jan 2016, 11:42:27 FunnyBoY rakstīja:
Kas Tifam uz rokas?
 Spied "Play", lai skatītos video!
Varētu būt kaut kas no JLC, varbūt Amvox2 |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
10 Jan 2016, 14:28:26 martinels rakstīja:
Varētu būt kaut kas no JLC, varbūt Amvox2
Jap, ir kada no JLC Amvox2 versijam!
|
Offline | |
|
| m58 | |
Kopš: 30. Apr 2007
No: Ogre
Ziņojumi: 821
Braucu ar: 135i un G31
| Pārdodu Garmin Vivoactive, nav skrāpējumu vai bojājumu, lietots 3 nedēļas, pirkts Lmt, ir čeks, garantija, dokumenti, pilns komplekts Bundle versija. cena 170eiras
GARMIN |
Offline | |
|
| Fandulis | |
Kopš: 29. Nov 2004
Ziņojumi: 13910
Braucu ar: sipisnīku pi vuškom
| Wtf? ...gandrīz pa velti 
http://www.shape-fashion.com/ |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
11 Jan 2016, 21:55:37 Fandulis rakstīja:
Wtf? ...gandrīz pa velti 
http://www.shape-fashion.com/
Nav variantu.. janem!  |
Offline | |
|
|
|
| Fandulis | |
Kopš: 29. Nov 2004
Ziņojumi: 13910
Braucu ar: sipisnīku pi vuškom
|
12 Jan 2016, 08:28:33 AV rakstīja:
11 Jan 2016, 21:55:37 Fandulis rakstīja:
Wtf? ...gandrīz pa velti 
http://www.shape-fashion.com/
Nav variantu.. janem! 
Es jau katrai dienai paņēmu. 
..bet vai mēdz būt labas atlaides arī oem pulksteņiem? Jeb visa veida SALE ir jau startā grills? |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
12 Jan 2016, 09:24:12 Fandulis rakstīja:
..bet vai mēdz būt labas atlaides arī oem pulksteņiem? Jeb visa veida SALE ir jau startā grills?
Kaa jau visam precem, ir iespeja veikala diskutet par atlaidi un atrast labakus dealus pie pelekajiem dileriem. Tapat reizem uzpeld izstazu/demo exemplari par saldakiem cipariem. Domaju realistiski max atlaide ko var sarunat ofic veikalos ir lidz 30% (ar to es nedomaju LV veikalus, kur jau starta cenas ir neadekvatas, attieicigi vini var iedot ari bish lielaku atlaidi). Iespejamais atlaides apmers ari atkarigs no konkreta zimola politikas - bus zimoli, kuriem nekadu atlaidi neizdosies sarunat  |
Offline | |
|
| fcu_deleted | |
Kopš: 08. May 2009
Ziņojumi: 947
Braucu ar:
| Cik vispār aptuveni procentos ir reālais uzcenojums veikalos premium zīmoliem? |
Offline | |
|
| Fandulis | |
Kopš: 29. Nov 2004
Ziņojumi: 13910
Braucu ar: sipisnīku pi vuškom
| Nu jā, es varēju sarunāt 15% 
..orisam jau deva 20 bet nu tur jau bija pāri 2 tk  |
Offline | |
|