| Autors | Ziņojums |
AF  | | 29. Aug 2018, 17:34 |
#1983
|
|
 Kopš: 06. Nov 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 4158
Braucu ar: stūri rokās!
|
29 Aug 2018, 10:26:46 @Kalnz rakstīja:
Kādam tramvaju?
https://www.ss.com/msg/lv/transport/other/other...icles/bjgpo.html
vai vilcienu?
https://www.ss.com/msg/lv/transport/other/other...icles/fldnx.html

a kur prikols ? TGM pieder un tirgo Severstal. Tas ir kaut kas īpašs?
ЧМЭ3[ Šo ziņu laboja AF, 29 Aug 2018, 17:38:59 ] |
Offline | |
|
| strazyyy | | 29. Aug 2018, 18:37 |
#1984
|
|
 Kopš: 10. Dec 2017
Ziņojumi: 134
Braucu ar: vecu japāni, g21
|
 |
Offline | |
|
sn  | | 29. Aug 2018, 18:40 |
#1985
|
|
 Kopš: 24. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1879753
Braucu ar: nekrāsotu BMW :(
|
29 Aug 2018, 17:17:19 @Araajz rakstīja:
29 Aug 2018, 17:10:23 @CP17 rakstīja:
Biju jau aizmirsis Gatis izceļas
Kāds prikols tur īsti bija jāatceras?
tāds, ka to auto powerists nopirka 
----------------- Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo! |
Offline | |
|
| FR888 | | 29. Aug 2018, 18:41 |
#1986
|
|
 Kopš: 22. Oct 2015
Ziņojumi: 2642
Braucu ar: F06 640d Gran Coupe
| @strazy
bet man vislabāk patik tas garsigais lasis [ Šo ziņu laboja FR888, 29 Aug 2018, 18:42:52 ] |
Offline | |
|
sn  | | 29. Aug 2018, 18:42 |
#1987
|
|
 Kopš: 24. Jul 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1879753
Braucu ar: nekrāsotu BMW :(
|
29 Aug 2018, 18:37:28 @strazyyy rakstīja:

tas tulkojums ir tikai tiem, kuri skolā nemācījās pilsētu nosaukumus rakstīt ar lielo burtu.
----------------- Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo! |
Offline | |
|
| 968-jk | | 29. Aug 2018, 18:43 |
#1988
|
|
 Kopš: 08. Dec 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 14075
Braucu ar: 30niekiem
|
29 Aug 2018, 18:40:35 @sn rakstīja:
29 Aug 2018, 17:17:19 @Araajz rakstīja:
29 Aug 2018, 17:10:23 @CP17 rakstīja:
Biju jau aizmirsis Gatis izceļas
Kāds prikols tur īsti bija jāatceras?
tāds, ka to auto powerists nopirka 
Kurš? |
Offline | |
|
| artis83 | | 29. Aug 2018, 21:33 |
#1989
|
|
 Kopš: 24. Jul 2010
No: Liepāja
Ziņojumi: 6255
Braucu ar: audi
| power delfos pie raksta http://www.delfi.lv/auto/celu-reportieris/video...es.d?id=50342677
VWfans 29.08.2018 13:24
Ļoti baudāms auto.
16 2
9 Ziņo redaktoram! Atbildēt
šīrs 29.08.2018 13:47
pilnigi piekritu )
0 3
Ziņo redaktoram!
fashijs 29.08.2018 13:49
kaads shim auto nobraukums??
PS pardodu cl500, orginianalie vossen diski utt!!! |
Offline | |
|
alxz  | | 30. Aug 2018, 01:02 |
#1990
|
|
 Kopš: 15. Sep 2015
No: Zilupe
Ziņojumi: 2614
Braucu ar: riteni
| Wow. Tikko nosēdos uz dirsas. Esmu 100% pārliecināts, ka šis ir latvietis. https://www.facebook.com/RTvids/videos/453738645033261/
Redz kur viņa yt kanāls - https://www.youtube.com/user/sv3rige
Un Latvijai viņš vairāk būtu pazīstams pēc šī raksta - https://m.tvnet.lv/section/4133/4812188
Kāpēc to darīja tālajā 2006. gadā? Spēlē, ar nosaukumu Runescape viņa profilu nozaga/iztīrīja. |
Offline | |
|
|
|
| immis | | 30. Aug 2018, 08:13 |
#1991
|
|
 Kopš: 27. Jun 2009
Ziņojumi: 1246
Braucu ar: smaidu
|
30 Aug 2018, 01:02:52 @alxz rakstīja:
Wow. Tikko nosēdos uz dirsas. Esmu 100% pārliecināts, ka šis ir latvietis. https://www.facebook.com/RTvids/videos/453738645033261/
Redz kur viņa yt kanāls - https://www.youtube.com/user/sv3rige
Un Latvijai viņš vairāk būtu pazīstams pēc šī raksta - https://m.tvnet.lv/section/4133/4812188
Kāpēc to darīja tālajā 2006. gadā? Spēlē, ar nosaukumu Runescape viņa profilu nozaga/iztīrīja.
Wow Tev jāiet uz kriminālpoliciju strādāt! |
Offline | |
|
alxz  | | 30. Aug 2018, 10:38 |
#1992
|
|
 Kopš: 15. Sep 2015
No: Zilupe
Ziņojumi: 2614
Braucu ar: riteni
| Tev jāiet nahuj |
Offline | |
|
| 13lucky | | 30. Aug 2018, 11:06 |
#1993
|
|
Kopš: 28. May 2018
Ziņojumi: 629
Braucu ar:
| Anti-vegāns rēcīgs  |
Offline | |
|
Angelz  | | 30. Aug 2018, 11:16 |
#1994
|
|
 Kopš: 17. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 2891
Braucu ar: BMW
|
29 Aug 2018, 17:10:23 @CP17 rakstīja:
Biju jau aizmirsis Gatis izceļas
Tik tiešām kāds prikols, ka jāatrok 4.5 gadus veca bilde?
29 Aug 2018, 18:43:19 @968-jk rakstīja:
Kurš?
Es, un?[ Šo ziņu laboja Angelz, 30 Aug 2018, 11:16:31 ]
----------------- ▫▪□ ■ BMW a/m dažāda profila programmēšanas, kodēšanas, modernizācijas, diagnostikas elektronikas remontdarbi ■ □▪▫
Dažādu BMW multimēdiju navigāciju karšu aktuālie jauninājumi |
Offline | |
|
Tune-L  | | 30. Aug 2018, 11:24 |
#1995
|
|
 Kopš: 12. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 20568
Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe
| No sociālajiem tīkliem:
A: jābalso par KPV LV jo viņi vienīgie mainīs sistēmu!
B: Kas tā ir par sistēmu, ko mainīs?
A: dalbajob stulbs esi? VISA SISTĒMA JĀMAINA!
B: klau, a tu maksā nodokļus?
A: es jau maksātu bet visi zog. Manus nodokļus arī nozaks! Kad nomainīs sistēmu tad būs labi
B: ...
#sistēma
----------------- Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
|
Offline | |
|
AF  | | 30. Aug 2018, 11:32 |
#1996
|
|
 Kopš: 06. Nov 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 4158
Braucu ar: stūri rokās!
| Kkur FB vēl klejo posts kur Dzintars/Dombrava un vēl 2 līdzīgi pajobaki startē ar saukli - Krievi nāk!
Nu ble nopietni ? Tiešām!? |
Offline | |
|
| Arsmens | | 30. Aug 2018, 12:29 |
#1997
|
|
 Kopš: 28. Jun 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 13306
Braucu ar: Trim durvīm
| Nja... Galvenais strauji nebremzēt.
https://www.instagram.com/p/BnGFjPgFGfv/?utm_so...id=1kzqxc60hew5s |
Offline | |
|
| immis | | 30. Aug 2018, 13:25 |
#1998
|
|
 Kopš: 27. Jun 2009
Ziņojumi: 1246
Braucu ar: smaidu
| IKEA atklāšanas reportāža |
Offline | |
|
|
|
| aqpw | | 30. Aug 2018, 13:26 |
#1999
|
|
Kopš: 06. Apr 2014
Ziņojumi: 364
Braucu ar:
|
30 Aug 2018, 01:02:52 @alxz rakstīja:
Wow. Tikko nosēdos uz dirsas. Esmu 100% pārliecināts, ka šis ir latvietis. https://www.facebook.com/RTvids/videos/453738645033261/
Redz kur viņa yt kanāls - https://www.youtube.com/user/sv3rige
Un Latvijai viņš vairāk būtu pazīstams pēc šī raksta - https://m.tvnet.lv/section/4133/4812188
Kāpēc to darīja tālajā 2006. gadā? Spēlē, ar nosaukumu Runescape viņa profilu nozaga/iztīrīja.
Sw3rige ir latvietis. Diez gan iespaidīgs personāžs toreiz lielajā RS pasaulē. Piķis tur grozījās nemanīgs. Gan jau Alxz zin.  |
Offline | |
|
Tune-L  | | 30. Aug 2018, 14:42 |
#2000
|
|
 Kopš: 12. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 20568
Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe
|
----------------- Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
|
Offline | |
|
Staris  | | 30. Aug 2018, 15:12 |
#2001
|
|
 Kopš: 24. Apr 2006
No: Ventspils
Ziņojumi: 30609
Braucu ar: ra ucuarB
|
30 Aug 2018, 13:26:21 @aqpw rakstīja:
30 Aug 2018, 01:02:52 @alxz rakstīja:
Wow. Tikko nosēdos uz dirsas. Esmu 100% pārliecināts, ka šis ir latvietis. https://www.facebook.com/RTvids/videos/453738645033261/
Redz kur viņa yt kanāls - https://www.youtube.com/user/sv3rige
Un Latvijai viņš vairāk būtu pazīstams pēc šī raksta - https://m.tvnet.lv/section/4133/4812188
Kāpēc to darīja tālajā 2006. gadā? Spēlē, ar nosaukumu Runescape viņa profilu nozaga/iztīrīja.
Sw3rige ir latvietis. Diez gan iespaidīgs personāžs toreiz lielajā RS pasaulē. Piķis tur grozījās nemanīgs. Gan jau Alxz zin. 
gribat teikt, ka tas ir tas skolotājas dēls, kurš ar nazi graizījās?
Varu paprasīt vakarā viņa klasesbiedriem  |
Offline | |
|
| toolis | | 30. Aug 2018, 15:20 |
#2002
|
|
 Kopš: 13. Jan 2016
No: Rīga
Ziņojumi: 1888
Braucu ar: xc90 / cbr1000rr
|
30 Aug 2018, 15:12:47 @Staris rakstīja:
30 Aug 2018, 13:26:21 @aqpw rakstīja:
30 Aug 2018, 01:02:52 @alxz rakstīja:
Wow. Tikko nosēdos uz dirsas. Esmu 100% pārliecināts, ka šis ir latvietis. https://www.facebook.com/RTvids/videos/453738645033261/
Redz kur viņa yt kanāls - https://www.youtube.com/user/sv3rige
Un Latvijai viņš vairāk būtu pazīstams pēc šī raksta - https://m.tvnet.lv/section/4133/4812188
Kāpēc to darīja tālajā 2006. gadā? Spēlē, ar nosaukumu Runescape viņa profilu nozaga/iztīrīja.
Sw3rige ir latvietis. Diez gan iespaidīgs personāžs toreiz lielajā RS pasaulē. Piķis tur grozījās nemanīgs. Gan jau Alxz zin. 
gribat teikt, ka tas ir tas skolotājas dēls, kurš ar nazi graizījās?
Varu paprasīt vakarā viņa klasesbiedriem 
jā, tas pats  |
Offline | |
|