Online

Pašreiz BMWPower skatās 173 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Audio, video un multimēdiju forums

Tēma: Joki 77

AutorsZiņojums
AF
29. Aug 2018, 17:34 #1983

Kopš: 06. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 4158

Braucu ar: stūri rokās!


29 Aug 2018, 10:26:46 @Kalnz rakstīja:
Kādam tramvaju?

https://www.ss.com/msg/lv/transport/other/other...icles/bjgpo.html

vai vilcienu?

https://www.ss.com/msg/lv/transport/other/other...icles/fldnx.html


a kur prikols ? TGM pieder un tirgo Severstal. Tas ir kaut kas īpašs?
ЧМЭ3

[ Šo ziņu laboja AF, 29 Aug 2018, 17:38:59 ]

Offline
strazyyy
29. Aug 2018, 18:37 #1984

Kopš: 10. Dec 2017

Ziņojumi: 134

Braucu ar: vecu japāni, g21


Offline
sn
29. Aug 2018, 18:40 #1985

Kopš: 24. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1879753

Braucu ar: nekrāsotu BMW :(


29 Aug 2018, 17:17:19 @Araajz rakstīja:

29 Aug 2018, 17:10:23 @CP17 rakstīja:
Biju jau aizmirsis Gatis izceļas

Kāds prikols tur īsti bija jāatceras?

tāds, ka to auto powerists nopirka

-----------------
Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo!
Offline
FR888
29. Aug 2018, 18:41 #1986

Kopš: 22. Oct 2015

Ziņojumi: 2642

Braucu ar: F06 640d Gran Coupe

@strazy

bet man vislabāk patik tas garsigais lasis

[ Šo ziņu laboja FR888, 29 Aug 2018, 18:42:52 ]

Offline
sn
29. Aug 2018, 18:42 #1987

Kopš: 24. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1879753

Braucu ar: nekrāsotu BMW :(


29 Aug 2018, 18:37:28 @strazyyy rakstīja:



tas tulkojums ir tikai tiem, kuri skolā nemācījās pilsētu nosaukumus rakstīt ar lielo burtu.

-----------------
Nemāki braukt? Parādi to citiem - nopērc volvo!
Offline
968-jk
29. Aug 2018, 18:43 #1988

Kopš: 08. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 14075

Braucu ar: 30niekiem


29 Aug 2018, 18:40:35 @sn rakstīja:

29 Aug 2018, 17:17:19 @Araajz rakstīja:

29 Aug 2018, 17:10:23 @CP17 rakstīja:
Biju jau aizmirsis Gatis izceļas

Kāds prikols tur īsti bija jāatceras?

tāds, ka to auto powerists nopirka

Kurš?
Offline
artis83
29. Aug 2018, 21:33 #1989

Kopš: 24. Jul 2010

No: Liepāja

Ziņojumi: 6255

Braucu ar: audi

power delfos pie raksta http://www.delfi.lv/auto/celu-reportieris/video...es.d?id=50342677

VWfans 29.08.2018 13:24
Ļoti baudāms auto.
16 2
9 Ziņo redaktoram! Atbildēt
šīrs 29.08.2018 13:47
pilnigi piekritu )
0 3
Ziņo redaktoram!
fashijs 29.08.2018 13:49
kaads shim auto nobraukums??

PS pardodu cl500, orginianalie vossen diski utt!!!
Offline
alxz
30. Aug 2018, 01:02 #1990

Kopš: 15. Sep 2015

No: Zilupe

Ziņojumi: 2614

Braucu ar: riteni

Wow. Tikko nosēdos uz dirsas. Esmu 100% pārliecināts, ka šis ir latvietis. https://www.facebook.com/RTvids/videos/453738645033261/
Redz kur viņa yt kanāls - https://www.youtube.com/user/sv3rige
Un Latvijai viņš vairāk būtu pazīstams pēc šī raksta - https://m.tvnet.lv/section/4133/4812188
Kāpēc to darīja tālajā 2006. gadā? Spēlē, ar nosaukumu Runescape viņa profilu nozaga/iztīrīja.
Offline
immis
30. Aug 2018, 08:13 #1991

Kopš: 27. Jun 2009

Ziņojumi: 1246

Braucu ar: smaidu


30 Aug 2018, 01:02:52 @alxz rakstīja:
Wow. Tikko nosēdos uz dirsas. Esmu 100% pārliecināts, ka šis ir latvietis. https://www.facebook.com/RTvids/videos/453738645033261/
Redz kur viņa yt kanāls - https://www.youtube.com/user/sv3rige
Un Latvijai viņš vairāk būtu pazīstams pēc šī raksta - https://m.tvnet.lv/section/4133/4812188
Kāpēc to darīja tālajā 2006. gadā? Spēlē, ar nosaukumu Runescape viņa profilu nozaga/iztīrīja.
Wow Tev jāiet uz kriminālpoliciju strādāt!
Offline
alxz
30. Aug 2018, 10:38 #1992

Kopš: 15. Sep 2015

No: Zilupe

Ziņojumi: 2614

Braucu ar: riteni

Tev jāiet nahuj
Offline
13lucky
30. Aug 2018, 11:06 #1993

Kopš: 28. May 2018

Ziņojumi: 629

Braucu ar:

Anti-vegāns rēcīgs
Offline
Angelz
30. Aug 2018, 11:16 #1994

Kopš: 17. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 2891

Braucu ar: BMW


29 Aug 2018, 17:10:23 @CP17 rakstīja:
Biju jau aizmirsis Gatis izceļas


Tik tiešām kāds prikols, ka jāatrok 4.5 gadus veca bilde?


29 Aug 2018, 18:43:19 @968-jk rakstīja:

Kurš?


Es, un?

[ Šo ziņu laboja Angelz, 30 Aug 2018, 11:16:31 ]



-----------------
▫▪□ ■ BMW a/m dažāda profila programmēšanas, kodēšanas, modernizācijas, diagnostikas elektronikas remontdarbi ■ □▪▫

Dažādu BMW multimēdiju navigāciju karšu aktuālie jauninājumi
Offline
Tune-L
30. Aug 2018, 11:24 #1995

Kopš: 12. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 20568

Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe

No sociālajiem tīkliem:
A: jābalso par KPV LV jo viņi vienīgie mainīs sistēmu!
B: Kas tā ir par sistēmu, ko mainīs?
A: dalbajob stulbs esi? VISA SISTĒMA JĀMAINA!
B: klau, a tu maksā nodokļus?
A: es jau maksātu bet visi zog. Manus nodokļus arī nozaks! Kad nomainīs sistēmu tad būs labi
B: ...
#sistēma

-----------------
Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
Offline
AF
30. Aug 2018, 11:32 #1996

Kopš: 06. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 4158

Braucu ar: stūri rokās!

Kkur FB vēl klejo posts kur Dzintars/Dombrava un vēl 2 līdzīgi pajobaki startē ar saukli - Krievi nāk!
Nu ble nopietni ? Tiešām!?
Offline
Arsmens
30. Aug 2018, 12:29 #1997

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm

Nja... Galvenais strauji nebremzēt.
https://www.instagram.com/p/BnGFjPgFGfv/?utm_so...id=1kzqxc60hew5s
Offline
immis
30. Aug 2018, 13:25 #1998

Kopš: 27. Jun 2009

Ziņojumi: 1246

Braucu ar: smaidu

IKEA atklāšanas reportāža
Offline
aqpw
30. Aug 2018, 13:26 #1999

Kopš: 06. Apr 2014

Ziņojumi: 364

Braucu ar:


30 Aug 2018, 01:02:52 @alxz rakstīja:
Wow. Tikko nosēdos uz dirsas. Esmu 100% pārliecināts, ka šis ir latvietis. https://www.facebook.com/RTvids/videos/453738645033261/
Redz kur viņa yt kanāls - https://www.youtube.com/user/sv3rige
Un Latvijai viņš vairāk būtu pazīstams pēc šī raksta - https://m.tvnet.lv/section/4133/4812188
Kāpēc to darīja tālajā 2006. gadā? Spēlē, ar nosaukumu Runescape viņa profilu nozaga/iztīrīja.


Sw3rige ir latvietis. Diez gan iespaidīgs personāžs toreiz lielajā RS pasaulē. Piķis tur grozījās nemanīgs. Gan jau Alxz zin.
Offline
Tune-L
30. Aug 2018, 14:42 #2000

Kopš: 12. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 20568

Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe



-----------------
Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
Offline
Staris
30. Aug 2018, 15:12 #2001

Kopš: 24. Apr 2006

No: Ventspils

Ziņojumi: 30609

Braucu ar: ra ucuarB


30 Aug 2018, 13:26:21 @aqpw rakstīja:

30 Aug 2018, 01:02:52 @alxz rakstīja:
Wow. Tikko nosēdos uz dirsas. Esmu 100% pārliecināts, ka šis ir latvietis. https://www.facebook.com/RTvids/videos/453738645033261/
Redz kur viņa yt kanāls - https://www.youtube.com/user/sv3rige
Un Latvijai viņš vairāk būtu pazīstams pēc šī raksta - https://m.tvnet.lv/section/4133/4812188
Kāpēc to darīja tālajā 2006. gadā? Spēlē, ar nosaukumu Runescape viņa profilu nozaga/iztīrīja.


Sw3rige ir latvietis. Diez gan iespaidīgs personāžs toreiz lielajā RS pasaulē. Piķis tur grozījās nemanīgs. Gan jau Alxz zin.

gribat teikt, ka tas ir tas skolotājas dēls, kurš ar nazi graizījās?
Varu paprasīt vakarā viņa klasesbiedriem
Offline
toolis
30. Aug 2018, 15:20 #2002

Kopš: 13. Jan 2016

No: Rīga

Ziņojumi: 1888

Braucu ar: xc90 / cbr1000rr


30 Aug 2018, 15:12:47 @Staris rakstīja:

30 Aug 2018, 13:26:21 @aqpw rakstīja:

30 Aug 2018, 01:02:52 @alxz rakstīja:
Wow. Tikko nosēdos uz dirsas. Esmu 100% pārliecināts, ka šis ir latvietis. https://www.facebook.com/RTvids/videos/453738645033261/
Redz kur viņa yt kanāls - https://www.youtube.com/user/sv3rige
Un Latvijai viņš vairāk būtu pazīstams pēc šī raksta - https://m.tvnet.lv/section/4133/4812188
Kāpēc to darīja tālajā 2006. gadā? Spēlē, ar nosaukumu Runescape viņa profilu nozaga/iztīrīja.


Sw3rige ir latvietis. Diez gan iespaidīgs personāžs toreiz lielajā RS pasaulē. Piķis tur grozījās nemanīgs. Gan jau Alxz zin.

gribat teikt, ka tas ir tas skolotājas dēls, kurš ar nazi graizījās?
Varu paprasīt vakarā viņa klasesbiedriem


jā, tas pats
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, Mberg, PERFS, RVR, Staris, SteelRat, VLD, linda, maxell, mrc, noisex, smudo