Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 178 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
26. Dec 2015, 16:54 #19812

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:


26 Dec 2015, 15:25:53 edzins5 rakstīja:

24 Dec 2015, 16:19:48 Wesker rakstīja:

21 Dec 2015, 20:51:43 RZZ rakstīja:
Kāds ir testējis šādu verķi? Casio edifice


Es sev pavisam nesen paņēmu Casio pulksteni no Edifice sērijas. Galīgi nevaru sūdzēties Ja negribas pārāk daudz tērēties pulkstenim, tad jebkurā gadījumā iesaku!

Man Casio no Edifice sērijas, lietošanā ir nu jau kādus 8 gadus. Esmu ar viņu arī peldējis baseinā un niris ar akvalangu aptuveni 15m dziļumā. Strādā ideāli.


arii gadu tiek lietots, ljotis smagos apstaakljos briizhiem, arii izturiigs ne sviist neko ir arii peldeets regulaari rokas mazgaajot arii nekaada stresa nav siksninjas mehaanisms arii nechakareejas
Offline
ixers
26. Dec 2015, 19:53 #19813

Kopš: 29. Jul 2004

No: Ludza

Ziņojumi: 3323

Braucu ar: svešu auto


26 Dec 2015, 12:50:02 ATB rakstīja:
Sekunzu mērītājs pisas - stāv un tad paiet pa 3-4 sek reizē

Baterija uz beigām? Aizej pie Stanislava
Offline
kausins
29. Dec 2015, 06:15 #19814

Kopš: 06. Feb 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 337

Braucu ar: BMW

Varbūt kāds vēlas pamainīt ko savā kolekcijā un atbrīvoties no kāda interesanta pulksteņa līdz 2-2,5k? Interesētu tikai mehānika/automāts. Var izejamos, var daiveri, var arī ko netradicionālu (doma bij pielaikot sevenfriday). Atvērts piedāvājumiem.
Varbūt kādi ieteikumi?

Vienīgi fliegeri laikam nederēs, ja vien nav kas īpaši interesants.
Offline
patric
29. Dec 2015, 13:21 #19815

Kopš: 22. Sep 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 3199

Braucu ar:


29 Dec 2015, 06:15:36 kausins rakstīja:
Varbūt kāds vēlas pamainīt ko savā kolekcijā un atbrīvoties no kāda interesanta pulksteņa līdz 2-2,5k? Interesētu tikai mehānika/automāts. Var izejamos, var daiveri, var arī ko netradicionālu (doma bij pielaikot sevenfriday). Atvērts piedāvājumiem.
Varbūt kādi ieteikumi?

Vienīgi fliegeri laikam nederēs, ja vien nav kas īpaši interesants.

Print and try bildēs izskatās glīti un par tavu budžetu sanāk divi tādi.
Offline
29. Dec 2015, 13:37 #19816

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

te it ka uz vietas
http://chrono.lv/sevenfriday-lv-1
Offline
AV
04. Jan 2016, 15:46 #19817

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Jaunā gada izpārdošana - Apple Watch Stainless Steel 42mm (nejaukt ar letako Sport modeli). Pilns komplekts, kaa jauns, ir garantija.
Poweram atdosu pa EUR 500,- (jauns maksā EUR 700 + metāla siksniņa)







[ Šo ziņu laboja AV, 04 Jan 2016, 15:47:09 ]

Offline
cp8819
05. Jan 2016, 19:36 #19818

Kopš: 02. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 123

Braucu ar: Kodiaq

Kāds skaitītos izdevīgs pirkums par lietotu šo:

http://www.laikswatches.lv/lv/maurice-lacroix-e...s-pulkstenis.htm

Labs stāvoklis ar DE garantiju (nez pie mums to garantiju kaut kur var izmantot?)
Offline
hronists
05. Jan 2016, 19:41 #19819

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


05 Jan 2016, 19:36:31 cp8819 rakstīja:
Kāds skaitītos izdevīgs pirkums par lietotu šo:

http://www.laikswatches.lv/lv/maurice-lacroix-e...s-pulkstenis.htm

Labs stāvoklis ar DE garantiju (nez pie mums to garantiju kaut kur var izmantot?)


200€ man škiet jau būs pārmaksāts.
Offline
Murphy
05. Jan 2016, 19:45 #19820

Kopš: 28. Nov 2003

No: Sigulda

Ziņojumi: 8516

Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport

Ja viņš izskatās tieši tāds pats kā linkā iedošu vairāk par 200 eur
Offline
cp8819
05. Jan 2016, 21:09 #19821

Kopš: 02. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 123

Braucu ar: Kodiaq


05 Jan 2016, 19:41:45 hronists rakstīja:

05 Jan 2016, 19:36:31 cp8819 rakstīja:
Kāds skaitītos izdevīgs pirkums par lietotu šo:

http://www.laikswatches.lv/lv/maurice-lacroix-e...s-pulkstenis.htm

Labs stāvoklis ar DE garantiju (nez pie mums to garantiju kaut kur var izmantot?)


200€ man škiet jau būs pārmaksāts.


Nebiju domājis, ka tik zemu kotējas, skaidrs ka baterijnieks, bet zīmols jau tomēr, manuprāt, ar savu kvalitāti nes.
Offline
AV
05. Jan 2016, 22:27 #19822

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


05 Jan 2016, 19:36:31 cp8819 rakstīja:
Kāds skaitītos izdevīgs pirkums par lietotu šo:

http://www.laikswatches.lv/lv/maurice-lacroix-e...s-pulkstenis.htm

Labs stāvoklis ar DE garantiju (nez pie mums to garantiju kaut kur var izmantot?)

Es teiktu lidz EUR 250-300, ja 'kaa jauns'. Janem vera, ka 38mm nav ejosh izmers. Garantiju ganjau, ka var pielietot Laiks servisa.
Offline
AV
05. Jan 2016, 23:16 #19823

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Kadam feiku pa EUR 5000?
https://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/jewelry/wat...usive/bhpfx.html
Offline
sandijslv
06. Jan 2016, 08:51 #19824

Kopš: 07. Aug 2011

Ziņojumi: 264

Braucu ar:

Pārdevējam to nesaki (skatīt otru sludinājumu ar to pašu numuru)!


05 Jan 2016, 23:16:10 AV rakstīja:
Kadam feiku pa EUR 5000?
https://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/jewelry/wat...usive/bhpfx.html
Offline
AV
06. Jan 2016, 09:02 #19825

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


06 Jan 2016, 08:51:43 sandijslv rakstīja:
Pārdevējam to nesaki (skatīt otru sludinājumu ar to pašu numuru)!


05 Jan 2016, 23:16:10 AV rakstīja:
Kadam feiku pa EUR 5000?
https://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/jewelry/wat...usive/bhpfx.html


Varbut tas SIG ari nav ists un nemaz nesauj
Offline
AV
06. Jan 2016, 09:42 #19826

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Casio announcejis savu pirmo android bazeto smartwatch.
Izskatas, ka spiedis uz dazadu sensoru pielietojumu + izturibu.
56mm izmers gan ir bish betnu mosh turistiem-sportistiem-klinsu kapejiem-linijdejotajiem tas ir ok
Maksasot ap 500$.









Offline
hronists
06. Jan 2016, 09:45 #19827

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


06 Jan 2016, 09:42:33 AV rakstīja:
betnu mosh turistiem-sportistiem-klinsu kapejiem-linijdejotajiem tas ir ok


kā cilvēks, kas mazliet pakāpis pa klintīm teikšu, ka dajebko, kas ir lielāks par 40x10mm var droši uzkārt uz nagliņas. 56mm vrb var alpīnisti virs jakas uzpogāt, bet arī par to man ir šaubas.
Offline
marcis74
06. Jan 2016, 10:43 #19828

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 1037

Braucu ar: 320g, 330i, S1000XR, S1000RR, KAYO 190, RS 50


06 Jan 2016, 09:45:51 hronists rakstīja:

06 Jan 2016, 09:42:33 AV rakstīja:
betnu mosh turistiem-sportistiem-klinsu kapejiem-linijdejotajiem tas ir ok


kā cilvēks, kas mazliet pakāpis pa klintīm teikšu, ka dajebko, kas ir lielāks par 40x10mm var droši uzkārt uz nagliņas. 56mm vrb var alpīnisti virs jakas uzpogāt, bet arī par to man ir šaubas.


Iesp., ka uz jakas, tāpēc arī tas baisais izmērs. Kara laiku pilotu pulksteņi arī bija 55mm ar ļoti garu siksnu un paredzēti virs biezas pilotu jakas.
Offline
Arsmens
06. Jan 2016, 10:55 #19829

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm

Interesants Oris par sakarīgu ciparu
sekond hend
Offline
ELL
06. Jan 2016, 11:00 #19830

Kopš: 07. Apr 2004

No: Baloži

Ziņojumi: 1369

Braucu ar: VW T3


05 Jan 2016, 22:27:29 AV rakstīja:

05 Jan 2016, 19:36:31 cp8819 rakstīja:
Kāds skaitītos izdevīgs pirkums par lietotu šo:

http://www.laikswatches.lv/lv/maurice-lacroix-e...s-pulkstenis.htm

Labs stāvoklis ar DE garantiju (nez pie mums to garantiju kaut kur var izmantot?)

Es teiktu lidz EUR 250-300, ja 'kaa jauns'. Janem vera, ka 38mm nav ejosh izmers. Garantiju ganjau, ka var pielietot Laiks servisa.


Ja kas, varu pa kaadi 350-400 dabuut jaunu , iepakojumaa utt
Offline
cp8819
06. Jan 2016, 13:50 #19831

Kopš: 02. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 123

Braucu ar: Kodiaq


06 Jan 2016, 11:00:26 ELL rakstīja:

05 Jan 2016, 22:27:29 AV rakstīja:

05 Jan 2016, 19:36:31 cp8819 rakstīja:
Kāds skaitītos izdevīgs pirkums par lietotu šo:

http://www.laikswatches.lv/lv/maurice-lacroix-e...s-pulkstenis.htm

Labs stāvoklis ar DE garantiju (nez pie mums to garantiju kaut kur var izmantot?)

Es teiktu lidz EUR 250-300, ja 'kaa jauns'. Janem vera, ka 38mm nav ejosh izmers. Garantiju ganjau, ka var pielietot Laiks servisa.


Ja kas, varu pa kaadi 350-400 dabuut jaunu , iepakojumaa utt


Paldies visiem par viedokļiem un piedāvājumiem
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo