| Autors | Ziņojums |
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
|
26 Dec 2015, 15:25:53 edzins5 rakstīja:
24 Dec 2015, 16:19:48 Wesker rakstīja:
21 Dec 2015, 20:51:43 RZZ rakstīja:
Kāds ir testējis šādu verķi? Casio edifice
Es sev pavisam nesen paņēmu Casio pulksteni no Edifice sērijas. Galīgi nevaru sūdzēties Ja negribas pārāk daudz tērēties pulkstenim, tad jebkurā gadījumā iesaku!
Man Casio no Edifice sērijas, lietošanā ir nu jau kādus 8 gadus. Esmu ar viņu arī peldējis baseinā un niris ar akvalangu aptuveni 15m dziļumā. Strādā ideāli.
arii gadu tiek lietots, ljotis smagos apstaakljos briizhiem, arii izturiigs ne sviist neko ir arii peldeets regulaari rokas mazgaajot arii nekaada stresa nav siksninjas mehaanisms arii nechakareejas |
Offline | |
|
ixers  | |
 Kopš: 29. Jul 2004
No: Ludza
Ziņojumi: 3323
Braucu ar: svešu auto
|
26 Dec 2015, 12:50:02 ATB rakstīja:
Sekunzu mērītājs pisas - stāv un tad paiet pa 3-4 sek reizē 
Baterija uz beigām? Aizej pie Stanislava |
Offline | |
|
| kausins | |
 Kopš: 06. Feb 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 337
Braucu ar: BMW
| Varbūt kāds vēlas pamainīt ko savā kolekcijā un atbrīvoties no kāda interesanta pulksteņa līdz 2-2,5k? Interesētu tikai mehānika/automāts. Var izejamos, var daiveri, var arī ko netradicionālu (doma bij pielaikot sevenfriday). Atvērts piedāvājumiem. 
Varbūt kādi ieteikumi?
Vienīgi fliegeri laikam nederēs, ja vien nav kas īpaši interesants. |
Offline | |
|
| patric | |
 Kopš: 22. Sep 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 3199
Braucu ar:
|
29 Dec 2015, 06:15:36 kausins rakstīja:
Varbūt kāds vēlas pamainīt ko savā kolekcijā un atbrīvoties no kāda interesanta pulksteņa līdz 2-2,5k? Interesētu tikai mehānika/automāts. Var izejamos, var daiveri, var arī ko netradicionālu (doma bij pielaikot sevenfriday). Atvērts piedāvājumiem. 
Varbūt kādi ieteikumi?
Vienīgi fliegeri laikam nederēs, ja vien nav kas īpaši interesants.
Print and try bildēs izskatās glīti un par tavu budžetu sanāk divi tādi. |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| te it ka uz vietas
http://chrono.lv/sevenfriday-lv-1 |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Jaunā gada izpārdošana - Apple Watch Stainless Steel 42mm (nejaukt ar letako Sport modeli). Pilns komplekts, kaa jauns, ir garantija.
Poweram atdosu pa EUR 500,- (jauns maksā EUR 700 + metāla siksniņa)
[ Šo ziņu laboja AV, 04 Jan 2016, 15:47:09 ] |
Offline | |
|
| cp8819 | |
Kopš: 02. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 123
Braucu ar: Kodiaq
| Kāds skaitītos izdevīgs pirkums par lietotu šo:
http://www.laikswatches.lv/lv/maurice-lacroix-e...s-pulkstenis.htm
Labs stāvoklis ar DE garantiju (nez pie mums to garantiju kaut kur var izmantot?) |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
05 Jan 2016, 19:36:31 cp8819 rakstīja:
Kāds skaitītos izdevīgs pirkums par lietotu šo:
http://www.laikswatches.lv/lv/maurice-lacroix-e...s-pulkstenis.htm
Labs stāvoklis ar DE garantiju (nez pie mums to garantiju kaut kur var izmantot?)
200€ man škiet jau būs pārmaksāts. |
Offline | |
|
|
|
Murphy  | |
 Kopš: 28. Nov 2003
No: Sigulda
Ziņojumi: 8516
Braucu ar: Arteon SB R line, F39 M sport
| Ja viņš izskatās tieši tāds pats kā linkā iedošu vairāk par 200 eur  |
Offline | |
|
| cp8819 | |
Kopš: 02. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 123
Braucu ar: Kodiaq
|
05 Jan 2016, 19:41:45 hronists rakstīja:
05 Jan 2016, 19:36:31 cp8819 rakstīja:
Kāds skaitītos izdevīgs pirkums par lietotu šo:
http://www.laikswatches.lv/lv/maurice-lacroix-e...s-pulkstenis.htm
Labs stāvoklis ar DE garantiju (nez pie mums to garantiju kaut kur var izmantot?)
200€ man škiet jau būs pārmaksāts.
Nebiju domājis, ka tik zemu kotējas, skaidrs ka baterijnieks, bet zīmols jau tomēr, manuprāt, ar savu kvalitāti nes. |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
05 Jan 2016, 19:36:31 cp8819 rakstīja:
Kāds skaitītos izdevīgs pirkums par lietotu šo:
http://www.laikswatches.lv/lv/maurice-lacroix-e...s-pulkstenis.htm
Labs stāvoklis ar DE garantiju (nez pie mums to garantiju kaut kur var izmantot?)
Es teiktu lidz EUR 250-300, ja 'kaa jauns'. Janem vera, ka 38mm nav ejosh izmers. Garantiju ganjau, ka var pielietot Laiks servisa. |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Kadam feiku pa EUR 5000? 
https://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/jewelry/wat...usive/bhpfx.html |
Offline | |
|
| sandijslv | |
 Kopš: 07. Aug 2011
Ziņojumi: 264
Braucu ar:
| Pārdevējam to nesaki (skatīt otru sludinājumu ar to pašu numuru)!
05 Jan 2016, 23:16:10 AV rakstīja:
Kadam feiku pa EUR 5000? 
https://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/jewelry/wat...usive/bhpfx.html
|
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
06 Jan 2016, 08:51:43 sandijslv rakstīja:
Pārdevējam to nesaki (skatīt otru sludinājumu ar to pašu numuru)!
05 Jan 2016, 23:16:10 AV rakstīja:
Kadam feiku pa EUR 5000? 
https://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/jewelry/wat...usive/bhpfx.html
Varbut tas SIG ari nav ists un nemaz nesauj  |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Casio announcejis savu pirmo android bazeto smartwatch.
Izskatas, ka spiedis uz dazadu sensoru pielietojumu + izturibu.
56mm izmers gan ir bish betnu mosh turistiem-sportistiem-klinsu kapejiem-linijdejotajiem tas ir ok 
Maksasot ap 500$.
|
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
06 Jan 2016, 09:42:33 AV rakstīja:
betnu mosh turistiem-sportistiem-klinsu kapejiem-linijdejotajiem tas ir ok 
kā cilvēks, kas mazliet pakāpis pa klintīm teikšu, ka dajebko, kas ir lielāks par 40x10mm var droši uzkārt uz nagliņas. 56mm vrb var alpīnisti virs jakas uzpogāt, bet arī par to man ir šaubas. |
Offline | |
|
|
|
| marcis74 | |
 Kopš: 15. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 1037
Braucu ar: 320g, 330i, S1000XR, S1000RR, KAYO 190, RS 50
|
06 Jan 2016, 09:45:51 hronists rakstīja:
06 Jan 2016, 09:42:33 AV rakstīja:
betnu mosh turistiem-sportistiem-klinsu kapejiem-linijdejotajiem tas ir ok 
kā cilvēks, kas mazliet pakāpis pa klintīm teikšu, ka dajebko, kas ir lielāks par 40x10mm var droši uzkārt uz nagliņas. 56mm vrb var alpīnisti virs jakas uzpogāt, bet arī par to man ir šaubas.
Iesp., ka uz jakas, tāpēc arī tas baisais izmērs. Kara laiku pilotu pulksteņi arī bija 55mm ar ļoti garu siksnu un paredzēti virs biezas pilotu jakas. |
Offline | |
|
| Arsmens | |
 Kopš: 28. Jun 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 13306
Braucu ar: Trim durvīm
| Interesants Oris par sakarīgu ciparu
sekond hend |
Offline | |
|
| ELL | |
Kopš: 07. Apr 2004
No: Baloži
Ziņojumi: 1369
Braucu ar: VW T3
|
05 Jan 2016, 22:27:29 AV rakstīja:
05 Jan 2016, 19:36:31 cp8819 rakstīja:
Kāds skaitītos izdevīgs pirkums par lietotu šo:
http://www.laikswatches.lv/lv/maurice-lacroix-e...s-pulkstenis.htm
Labs stāvoklis ar DE garantiju (nez pie mums to garantiju kaut kur var izmantot?)
Es teiktu lidz EUR 250-300, ja 'kaa jauns'. Janem vera, ka 38mm nav ejosh izmers. Garantiju ganjau, ka var pielietot Laiks servisa.
Ja kas, varu pa kaadi 350-400 dabuut jaunu , iepakojumaa utt |
Offline | |
|
| cp8819 | |
Kopš: 02. Nov 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 123
Braucu ar: Kodiaq
|
06 Jan 2016, 11:00:26 ELL rakstīja:
05 Jan 2016, 22:27:29 AV rakstīja:
05 Jan 2016, 19:36:31 cp8819 rakstīja:
Kāds skaitītos izdevīgs pirkums par lietotu šo:
http://www.laikswatches.lv/lv/maurice-lacroix-e...s-pulkstenis.htm
Labs stāvoklis ar DE garantiju (nez pie mums to garantiju kaut kur var izmantot?)
Es teiktu lidz EUR 250-300, ja 'kaa jauns'. Janem vera, ka 38mm nav ejosh izmers. Garantiju ganjau, ka var pielietot Laiks servisa.
Ja kas, varu pa kaadi 350-400 dabuut jaunu , iepakojumaa utt
Paldies visiem par viedokļiem un piedāvājumiem  |
Offline | |
|