| Autors | Ziņojums |
| Alexisonfire | |
 Kopš: 11. Dec 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2072
Braucu ar: ernestapp
| http://www.naldotech.com/best-watch-faces-lg-g3-quick-circle-case-clock-apps/
Samsungam gribu kaut kādu Monaco watch face variantu  [ Šo ziņu laboja Alexisonfire, 16 Dec 2015, 10:10:41 ] |
Offline | |
|
Tune-L  | |
 Kopš: 12. Jun 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 20568
Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe
| Korpuss ne pārāk, bet vismaz gaumīgs un atšķirīgs no visiem tiem raibajiem ārprātiem! 
----------------- Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
|
Offline | |
|
| martinels | |
 Kopš: 21. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 857
Braucu ar: priekšu pa priekšu
|
15 Dec 2015, 21:47:32 bertons rakstīja:
kas uz rokas, spechuki?
spečuks neesmu, bet varbūt Rolex Daytona 116528
|
Offline | |
|
tirgonis
| |
 Kopš: 01. Mar 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 497
Braucu ar: E53
| Ir kāds sūtijis pulksteni no http://www.jomashop.com/
Konkrēti interesē šis http://www.jomashop.com/seiko-mens-watch-sndc87p2.html
Kā ar garantiju, ja kkas noplīst viņš jāsūta atpakaļ? Cik ātri atnāk prece, un ievadot savu adresi, piedāvā par sūtīšanu + 40 usd, tas ir kāds ātrais veids? |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| Stowa adventes kalendārs, varbūt kādam noder
http://www.stowa.de/lshop,inline,144931427813682,en,1449314284-13740,Infos,Test%20Adventskalender,201,,.htm [ Šo ziņu laboja Vantage, 16 Dec 2015, 14:18:44 ] |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| Kas Lipmanam uz rokas?
|
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
| moš saskatām no cik brendiem ir sakasīts Eterna dizains?
 |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
16 Dec 2015, 16:43:23 Vantage rakstīja:
Kas Lipmanam uz rokas?
http://www.kasjauns.lv/lv/bildes/Latvija/00.201...s/05-lipmans.jpg
Vacheron Constantin Malte Chronograph
|
Offline | |
|
|
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
16 Dec 2015, 16:54:45 hronists rakstīja:
moš saskatām no cik brendiem ir sakasīts Eterna dizains?
http://www.ablogtowatch.com/wp-content/uploads/...raph-watch-3.jpg

Siksna un kopeja koncepcija atgadina sho FP Journe, lunete no Linde Werdelin, ciparnicas layout no Speedmaster DSOM (tas gan nav parlieku unikals izkartojums).
Drikst papildinat 
|
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
| skrūvju galvas no hublot vai royal oak, korpuss (kāju daļa) no IWC ingeneur.
nubet ciparnīca 100 punkti no speedmaster/seamaster. incanti cik ilgi būs jāgaida uz kloniem?  |
Offline | |
|
| hodza | |
Kopš: 22. Apr 2015
Ziņojumi: 10
Braucu ar:
|
16 Dec 2015, 17:28:40 hronists rakstīja:
skrūvju galvas no hublot vai royal oak, korpuss (kāju daļa) no IWC ingeneur.
nubet ciparnīca 100 punkti no speedmaster/seamaster. incanti cik ilgi būs jāgaida uz kloniem? 
Var būt arī cits viedoklis:
See that bezel design, for example? You've probably seen it before - with those five points around the circumference? Well, Eterna didn't copy that from anyone, others copied it from Eterna. Those five points refer to Eterna's five dot logo, a logo that is meant to be made up of five ball bearings. Why? Eterna developed the use of ball bearings in the automatic winding system, and the image of the five ball bearings in the rotor mount became their logo. You can see how the points on the bezel (which are also screws) mimic the logo on the dial.
http://www.ablogtowatch.com/eterna-royal-kontik...t-watch-hands/2/ |
Offline | |
|
| Glenfiddich | |
 Kopš: 23. Aug 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 1352
Braucu ar: 3.0D
|
Interesanti kurs ap 16.40 Jàna 5 mainija melnu croco siksninu. Izskatijàs ka Louis Erard Retrograde. AV ?
p.s. atlaides neprasiju
 |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
16 Dec 2015, 18:48:10 Glenfiddich rakstīja:
Interesanti kurs ap 16.40 Jàna 5 mainija melnu croco siksninu. Izskatijàs ka Louis Erard Retrograde. AV ?
siksninu pats speju nomainit. |
Offline | |
|
| Buds | |
Kopš: 22. Jan 2011
Ziņojumi: 809
Braucu ar: Volvo
| Kādi komentāri par šo variantu?
http://www.chrono24.com/en/tissot/le-locle--id3569035.htm |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
17 Dec 2015, 15:10:31 Buds rakstīja:
Kādi komentāri par šo variantu?
http://www.chrono24.com/en/tissot/le-locle--id3569035.htm
Dizains, manuprat, ir garlaicigs (konservativs?), bet tiri objektivi gruti kautko parmet - uzticams sveices mehanisms ar safira stiklu + adekvata cena. |
Offline | |
|
|
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
17 Dec 2015, 15:10:31 Buds rakstīja:
Kādi komentāri par šo variantu?
http://www.chrono24.com/en/tissot/le-locle--id3569035.htm
irokejs. pirmdien tādu pat, tik ar baltu ciparnīcu, darbā kolēģim nopirkām. |
Offline | |
|
| Buds | |
Kopš: 22. Jan 2011
Ziņojumi: 809
Braucu ar: Volvo
|
17 Dec 2015, 15:33:16 hronists rakstīja:
17 Dec 2015, 15:10:31 Buds rakstīja:
Kādi komentāri par šo variantu?
http://www.chrono24.com/en/tissot/le-locle--id3569035.htm
irokejs. pirmdien tādu pat, tik ar baltu ciparnīcu, darbā kolēģim nopirkām.
Tas siksniņas mehānisms arī irokejs? |
Offline | |
|
herkuless  | |
 Kopš: 12. Oct 2006
Ziņojumi: 141
Braucu ar: E38
| Atnāca NATO siksniņas...kvalitāte laba...iesaku www.cheapestnatostraps.com
|
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
17 Dec 2015, 15:38:41 Buds rakstīja:
Tas siksniņas mehānisms arī irokejs?
ja nepatīk uzliec sprādzi-vulgaris tas noteikti nav tas par ko lauzīt galvu. |
Offline | |
|