Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 118 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
Alexisonfire
16. Dec 2015, 10:09 #19752

Kopš: 11. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2072

Braucu ar: ernestapp

http://www.naldotech.com/best-watch-faces-lg-g3-quick-circle-case-clock-apps/


Samsungam gribu kaut kādu Monaco watch face variantu

[ Šo ziņu laboja Alexisonfire, 16 Dec 2015, 10:10:41 ]

Offline
Tune-L
16. Dec 2015, 10:19 #19753

Kopš: 12. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 20568

Braucu ar: BMW 4 F36 Gran Coupe, BMW 4 G26 Gran Coupe

Korpuss ne pārāk, bet vismaz gaumīgs un atšķirīgs no visiem tiem raibajiem ārprātiem!



-----------------
Patiesība mūsdienās tiek uzskatīta par naida runu.
Чей Венесуэла?
Offline
martinels
16. Dec 2015, 10:22 #19754

Kopš: 21. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 857

Braucu ar: priekšu pa priekšu


15 Dec 2015, 21:47:32 bertons rakstīja:
kas uz rokas, spechuki?



spečuks neesmu, bet varbūt Rolex Daytona 116528
Offline
tirgonis
16. Dec 2015, 12:18 #19755

Kopš: 01. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 497

Braucu ar: E53

Ir kāds sūtijis pulksteni no http://www.jomashop.com/

Konkrēti interesē šis http://www.jomashop.com/seiko-mens-watch-sndc87p2.html


Kā ar garantiju, ja kkas noplīst viņš jāsūta atpakaļ? Cik ātri atnāk prece, un ievadot savu adresi, piedāvā par sūtīšanu + 40 usd, tas ir kāds ātrais veids?
Offline
16. Dec 2015, 14:18 #19756

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

Stowa adventes kalendārs, varbūt kādam noder

http://www.stowa.de/lshop,inline,144931427813682,en,1449314284-13740,Infos,Test%20Adventskalender,201,,.htm

[ Šo ziņu laboja Vantage, 16 Dec 2015, 14:18:44 ]

Offline
16. Dec 2015, 16:43 #19757

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

Kas Lipmanam uz rokas?

Offline
hronists
16. Dec 2015, 16:54 #19758

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul

moš saskatām no cik brendiem ir sakasīts Eterna dizains?



Offline
AV
16. Dec 2015, 17:00 #19759

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


16 Dec 2015, 16:43:23 Vantage rakstīja:
Kas Lipmanam uz rokas?

http://www.kasjauns.lv/lv/bildes/Latvija/00.201...s/05-lipmans.jpg

Vacheron Constantin Malte Chronograph

Offline
AV
16. Dec 2015, 17:24 #19760

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


16 Dec 2015, 16:54:45 hronists rakstīja:
moš saskatām no cik brendiem ir sakasīts Eterna dizains?

http://www.ablogtowatch.com/wp-content/uploads/...raph-watch-3.jpg



Siksna un kopeja koncepcija atgadina sho FP Journe, lunete no Linde Werdelin, ciparnicas layout no Speedmaster DSOM (tas gan nav parlieku unikals izkartojums).
Drikst papildinat





Offline
hronists
16. Dec 2015, 17:28 #19761

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul

skrūvju galvas no hublot vai royal oak, korpuss (kāju daļa) no IWC ingeneur.

nubet ciparnīca 100 punkti no speedmaster/seamaster. incanti cik ilgi būs jāgaida uz kloniem?
Offline
hodza
16. Dec 2015, 17:44 #19762

Kopš: 22. Apr 2015

Ziņojumi: 10

Braucu ar:


16 Dec 2015, 17:28:40 hronists rakstīja:
skrūvju galvas no hublot vai royal oak, korpuss (kāju daļa) no IWC ingeneur.

nubet ciparnīca 100 punkti no speedmaster/seamaster. incanti cik ilgi būs jāgaida uz kloniem?


Var būt arī cits viedoklis:

See that bezel design, for example? You've probably seen it before - with those five points around the circumference? Well, Eterna didn't copy that from anyone, others copied it from Eterna. Those five points refer to Eterna's five dot logo, a logo that is meant to be made up of five ball bearings. Why? Eterna developed the use of ball bearings in the automatic winding system, and the image of the five ball bearings in the rotor mount became their logo. You can see how the points on the bezel (which are also screws) mimic the logo on the dial.

http://www.ablogtowatch.com/eterna-royal-kontik...t-watch-hands/2/
Offline
Glenfiddich
16. Dec 2015, 18:48 #19763

Kopš: 23. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1352

Braucu ar: 3.0D


Interesanti kurs ap 16.40 Jàna 5 mainija melnu croco siksninu. Izskatijàs ka Louis Erard Retrograde. AV ?
p.s. atlaides neprasiju

Offline
16. Dec 2015, 18:55 #19764

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

Offline
AV
16. Dec 2015, 22:59 #19765

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


16 Dec 2015, 18:48:10 Glenfiddich rakstīja:
Interesanti kurs ap 16.40 Jàna 5 mainija melnu croco siksninu. Izskatijàs ka Louis Erard Retrograde. AV ?

siksninu pats speju nomainit.
Offline
Buds
17. Dec 2015, 15:10 #19766

Kopš: 22. Jan 2011

Ziņojumi: 809

Braucu ar: Volvo

Kādi komentāri par šo variantu?
http://www.chrono24.com/en/tissot/le-locle--id3569035.htm
Offline
AV
17. Dec 2015, 15:15 #19767

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


17 Dec 2015, 15:10:31 Buds rakstīja:
Kādi komentāri par šo variantu?
http://www.chrono24.com/en/tissot/le-locle--id3569035.htm

Dizains, manuprat, ir garlaicigs (konservativs?), bet tiri objektivi gruti kautko parmet - uzticams sveices mehanisms ar safira stiklu + adekvata cena.
Offline
hronists
17. Dec 2015, 15:33 #19768

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


17 Dec 2015, 15:10:31 Buds rakstīja:
Kādi komentāri par šo variantu?
http://www.chrono24.com/en/tissot/le-locle--id3569035.htm


irokejs. pirmdien tādu pat, tik ar baltu ciparnīcu, darbā kolēģim nopirkām.
Offline
Buds
17. Dec 2015, 15:38 #19769

Kopš: 22. Jan 2011

Ziņojumi: 809

Braucu ar: Volvo


17 Dec 2015, 15:33:16 hronists rakstīja:

17 Dec 2015, 15:10:31 Buds rakstīja:
Kādi komentāri par šo variantu?
http://www.chrono24.com/en/tissot/le-locle--id3569035.htm


irokejs. pirmdien tādu pat, tik ar baltu ciparnīcu, darbā kolēģim nopirkām.

Tas siksniņas mehānisms arī irokejs?
Offline
herkuless
17. Dec 2015, 15:55 #19770

Kopš: 12. Oct 2006

Ziņojumi: 141

Braucu ar: E38

Atnāca NATO siksniņas...kvalitāte laba...iesaku www.cheapestnatostraps.com

Offline
hronists
17. Dec 2015, 16:07 #19771

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


17 Dec 2015, 15:38:41 Buds rakstīja:

Tas siksniņas mehānisms arī irokejs?


ja nepatīk uzliec sprādzi-vulgaris tas noteikti nav tas par ko lauzīt galvu.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo