| Autors | Ziņojums |
| viesulis | |
 Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
| Tonneau ar Miyotu: Erkahund |
Offline | |
|
Ruff  | |
 Kopš: 23. Jul 2002
Ziņojumi: 14966
Braucu ar: Vogele Super 1800-3
| nu ko, vīri, sitiet cūciņas:
Pulksteņu izsoles gada nogalē
----------------- I'm done with 'the winning' because I've already won. (c) C.Sheen |
Offline | |
|
| MartinsFR | |
 Kopš: 13. May 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 1414
Braucu ar: Ragaviņām no kalna.
| ko varat pateikt par šo -
Velox
 |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
08 Dec 2015, 12:16:13 MartinsFR rakstīja:
ko varat pateikt par šo -
Velox

šis
42 mm plastic 3 ATM case
nozīmē, ka pēc divām dienām tur viss būs saskrāpēts. |
Offline | |
|
| RaimisB | |
 Kopš: 15. Mar 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 135
Braucu ar:
|
08 Dec 2015, 11:20:13 Ruff rakstīja:
nu ko, vīri, sitiet cūciņas:
Pulksteņu izsoles gada nogalē
Tu gribēji teikt:"Sitam augšā dzīves vietu. Un skrienam uz izsoli.". |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
| nu, kas par brendu?
|
Offline | |
|
| martinels | |
 Kopš: 21. Aug 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 857
Braucu ar: priekšu pa priekšu
| Orient Star GMT WZ0081DJ
[ Šo ziņu laboja martinels, 10 Dec 2015, 09:20:59 ] |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| "Atrodi 3 atsķirības" 
|
Offline | |
|
|
|
| RaimisB | |
 Kopš: 15. Mar 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 135
Braucu ar:
|
10 Dec 2015, 08:49:03 AV rakstīja:
"Atrodi 3 atsķirības" 
Nezinu gan, man viņi baigi līdzīgie neliemas. Tas asās maliņas korpus izskatas tā prastišim modelim. Noapaļotās ir daudz elegantākas. |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Sis bus veel tuvak
|
Offline | |
|
| RaimisB | |
 Kopš: 15. Mar 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 135
Braucu ar:
|
10 Dec 2015, 09:01:05 AV rakstīja:
Sis bus veel tuvak
Šis gan ir pilnīga kopija. Pat ja blakus nenoliek atšķirību nesajust. |
Offline | |
|
| Glenfiddich | |
 Kopš: 23. Aug 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 1352
Braucu ar: 3.0D
|
Kur labàk nest eta 2824-2 uz remontu?
Jàna 5 Ervins, Stanislavs vs Làcplesa 48/50 .Romànu tur neredzeeju.
Pirms 2 gadiem nokrita, tagad atdaliijàs uzvelkamà galvina. Automàts stràdà. |
Offline | |
|
| Spok5 | |
Kopš: 06. Sep 2002
No: Salaspils
Ziņojumi: 1616
Braucu ar: ВАЗ 2103
|
10 Dec 2015, 08:49:03 AV rakstīja:
"Atrodi 3 atsķirības" 
Pieliec vēl Seamasteru klāt. Un jautājumi atkritīs paši par sevi  |
Offline | |
|
ixers  | |
 Kopš: 29. Jul 2004
No: Ludza
Ziņojumi: 3323
Braucu ar: svešu auto
|
12 Dec 2015, 20:01:05 Glenfiddich rakstīja:
Kur labàk nest eta 2824-2 uz remontu?
Jàna 5 Ervins, Stanislavs vs Làcplesa 48/50 .Romànu tur neredzeeju.
Pirms 2 gadiem nokrita, tagad atdaliijàs uzvelkamà galvina. Automàts stràdà.
Man veiksmīga sadarbības pieredze ar Stanislavu |
Offline | |
|
| 3AKOH | |
 Kopš: 27. May 2008
Ziņojumi: 1673
Braucu ar: 3AKOH , HZ 3 un CP 777, GP 777
| Ko teiksiet par Seiko PVD "zelta" parklajumu. Viniem PVD gan modelim par 150EUR, gan par 500. Izturigs vai pec dazam dienam noberzisies nost? |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
14 Dec 2015, 00:21:08 3AKOH rakstīja:
Ko teiksiet par Seiko PVD "zelta" parklajumu. Viniem PVD gan modelim par 150EUR, gan par 500. Izturigs vai pec dazam dienam noberzisies nost?
Pa dazam dienam nenoberzisies. Zelta PVD ir viena butiska prieksrociba pret melno PVD - pat ja ir skrapejums, nodilums vai bukte, tas atspid lidziga toni kaa nesaskrapeta virsma, attiecigi nebus parlieku pamanami. Pretstata melnajam PVD, kur pat neliela bukte ir loti pamanama.
Protams, visiem PVD ir viens trukums - korpusu nevar iedot parslipet/nopulet kaa tas ir nerusejosa teruda gadijuma, kad ik pa paris gadi var iedot parslipet un pulkstenis atkal izskatisies kaa jauns.[ Šo ziņu laboja AV, 14 Dec 2015, 08:55:50 ] |
Offline | |
|
|
|
SpOrcMeN  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 34090
Braucu ar: banderautomobili
| tas tango bijis ari Krievijas purvos un viss labi )) varbut pa 300 janjem atpakalj )) japadoma
----------------- ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!
|
Offline | |
|
| cic | |
Kopš: 22. Jul 2008
Ziņojumi: 1
Braucu ar:
|
https://youtu.be/-yxUjbo1yDc |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| yet another xmas present proposal
http://www.ifitshipitshere.com/richard-mille-69...ourbillon-watch/
kas uz rokas, spechuki?
|
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Hellou!
|
Offline | |
|