Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 121 viesi un 9 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
viesulis
08. Dec 2015, 11:03 #19732

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo

Tonneau ar Miyotu: Erkahund
Offline
Ruff
08. Dec 2015, 11:20 #19733

Kopš: 23. Jul 2002

Ziņojumi: 14966

Braucu ar: Vogele Super 1800-3

nu ko, vīri, sitiet cūciņas:

Pulksteņu izsoles gada nogalē

-----------------
I'm done with 'the winning' because I've already won. (c) C.Sheen
Offline
MartinsFR
08. Dec 2015, 12:16 #19734

Kopš: 13. May 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 1414

Braucu ar: Ragaviņām no kalna.

ko varat pateikt par šo -
Velox

Offline
hronists
08. Dec 2015, 12:21 #19735

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


08 Dec 2015, 12:16:13 MartinsFR rakstīja:
ko varat pateikt par šo -
Velox




šis


42 mm plastic 3 ATM case


nozīmē, ka pēc divām dienām tur viss būs saskrāpēts.
Offline
RaimisB
08. Dec 2015, 12:43 #19736

Kopš: 15. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 135

Braucu ar:


08 Dec 2015, 11:20:13 Ruff rakstīja:
nu ko, vīri, sitiet cūciņas:

Pulksteņu izsoles gada nogalē

Tu gribēji teikt:"Sitam augšā dzīves vietu. Un skrienam uz izsoli.".
Offline
hronists
09. Dec 2015, 21:02 #19737

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul

nu, kas par brendu?

Offline
martinels
09. Dec 2015, 22:58 #19738

Kopš: 21. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 857

Braucu ar: priekšu pa priekšu

Orient Star GMT WZ0081DJ

[ Šo ziņu laboja martinels, 10 Dec 2015, 09:20:59 ]

Offline
AV
10. Dec 2015, 08:49 #19739

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

"Atrodi 3 atsķirības"



Offline
RaimisB
10. Dec 2015, 08:52 #19740

Kopš: 15. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 135

Braucu ar:


10 Dec 2015, 08:49:03 AV rakstīja:
"Atrodi 3 atsķirības"





Nezinu gan, man viņi baigi līdzīgie neliemas. Tas asās maliņas korpus izskatas tā prastišim modelim. Noapaļotās ir daudz elegantākas.
Offline
AV
10. Dec 2015, 09:01 #19741

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Sis bus veel tuvak

Offline
RaimisB
11. Dec 2015, 11:17 #19742

Kopš: 15. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 135

Braucu ar:


10 Dec 2015, 09:01:05 AV rakstīja:
Sis bus veel tuvak



Šis gan ir pilnīga kopija. Pat ja blakus nenoliek atšķirību nesajust.
Offline
Glenfiddich
12. Dec 2015, 20:01 #19743

Kopš: 23. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1352

Braucu ar: 3.0D


Kur labàk nest eta 2824-2 uz remontu?
Jàna 5 Ervins, Stanislavs vs Làcplesa 48/50 .Romànu tur neredzeeju.
Pirms 2 gadiem nokrita, tagad atdaliijàs uzvelkamà galvina. Automàts stràdà.
Offline
Spok5
12. Dec 2015, 20:49 #19744

Kopš: 06. Sep 2002

No: Salaspils

Ziņojumi: 1616

Braucu ar: ВАЗ 2103


10 Dec 2015, 08:49:03 AV rakstīja:
"Atrodi 3 atsķirības"





Pieliec vēl Seamasteru klāt. Un jautājumi atkritīs paši par sevi
Offline
ixers
12. Dec 2015, 21:55 #19745

Kopš: 29. Jul 2004

No: Ludza

Ziņojumi: 3323

Braucu ar: svešu auto


12 Dec 2015, 20:01:05 Glenfiddich rakstīja:

Kur labàk nest eta 2824-2 uz remontu?
Jàna 5 Ervins, Stanislavs vs Làcplesa 48/50 .Romànu tur neredzeeju.
Pirms 2 gadiem nokrita, tagad atdaliijàs uzvelkamà galvina. Automàts stràdà.

Man veiksmīga sadarbības pieredze ar Stanislavu
Offline
3AKOH
14. Dec 2015, 00:21 #19746

Kopš: 27. May 2008

Ziņojumi: 1673

Braucu ar: 3AKOH , HZ 3 un CP 777, GP 777

Ko teiksiet par Seiko PVD "zelta" parklajumu. Viniem PVD gan modelim par 150EUR, gan par 500. Izturigs vai pec dazam dienam noberzisies nost?
Offline
AV
14. Dec 2015, 08:52 #19747

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


14 Dec 2015, 00:21:08 3AKOH rakstīja:
Ko teiksiet par Seiko PVD "zelta" parklajumu. Viniem PVD gan modelim par 150EUR, gan par 500. Izturigs vai pec dazam dienam noberzisies nost?

Pa dazam dienam nenoberzisies. Zelta PVD ir viena butiska prieksrociba pret melno PVD - pat ja ir skrapejums, nodilums vai bukte, tas atspid lidziga toni kaa nesaskrapeta virsma, attiecigi nebus parlieku pamanami. Pretstata melnajam PVD, kur pat neliela bukte ir loti pamanama.
Protams, visiem PVD ir viens trukums - korpusu nevar iedot parslipet/nopulet kaa tas ir nerusejosa teruda gadijuma, kad ik pa paris gadi var iedot parslipet un pulkstenis atkal izskatisies kaa jauns.

[ Šo ziņu laboja AV, 14 Dec 2015, 08:55:50 ]

Offline
SpOrcMeN
14. Dec 2015, 08:58 #19748

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

tas tango bijis ari Krievijas purvos un viss labi )) varbut pa 300 janjem atpakalj )) japadoma

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
cic
15. Dec 2015, 14:38 #19749

Kopš: 22. Jul 2008

Ziņojumi: 1

Braucu ar:



https://youtu.be/-yxUjbo1yDc
Offline
15. Dec 2015, 21:47 #19750

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

yet another xmas present proposal



http://www.ifitshipitshere.com/richard-mille-69...ourbillon-watch/

kas uz rokas, spechuki?

Offline
AV
16. Dec 2015, 09:48 #19751

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Hellou!































































Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo