Online

Pašreiz BMWPower skatās 100 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
Czars
26. Nov 2015, 18:19 #19612

Kopš: 13. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14367

Braucu ar: 3 sek līdz 100

nu šis ir entry casio. Next level ir ar viltot zeltu kas vispar neslikti skatās :
Offline
strazdi
26. Nov 2015, 18:57 #19613

Kopš: 23. Jan 2015

Ziņojumi: 241

Braucu ar:


26 Nov 2015, 16:37:45 b1te rakstīja:
Ja pulkstenis ir apnicis un netiek nēsāts, tas nozīmē, ka jātirgo nost un jāskatās kas cits vai tā mīlestībā var arī atgriezties?

Milestiba atgriezisies, man ta notiek!
Offline
strazdi
26. Nov 2015, 18:57 #19614

Kopš: 23. Jan 2015

Ziņojumi: 241

Braucu ar:


26 Nov 2015, 16:37:45 b1te rakstīja:
Ja pulkstenis ir apnicis un netiek nēsāts, tas nozīmē, ka jātirgo nost un jāskatās kas cits vai tā mīlestībā var arī atgriezties?

Milestiba atgriezisies, man ta notiek!
Offline
strazdi
26. Nov 2015, 18:57 #19615

Kopš: 23. Jan 2015

Ziņojumi: 241

Braucu ar:


26 Nov 2015, 16:37:45 b1te rakstīja:
Ja pulkstenis ir apnicis un netiek nēsāts, tas nozīmē, ka jātirgo nost un jāskatās kas cits vai tā mīlestībā var arī atgriezties?

Milestiba atgriezisies, man ta notiek!
Offline
strazdi
26. Nov 2015, 18:57 #19616

Kopš: 23. Jan 2015

Ziņojumi: 241

Braucu ar:


26 Nov 2015, 16:37:45 b1te rakstīja:
Ja pulkstenis ir apnicis un netiek nēsāts, tas nozīmē, ka jātirgo nost un jāskatās kas cits vai tā mīlestībā var arī atgriezties?

Milestiba atgriezisies, man ta notiek!
Offline
strazdi
26. Nov 2015, 18:57 #19617

Kopš: 23. Jan 2015

Ziņojumi: 241

Braucu ar:


26 Nov 2015, 16:37:45 b1te rakstīja:
Ja pulkstenis ir apnicis un netiek nēsāts, tas nozīmē, ka jātirgo nost un jāskatās kas cits vai tā mīlestībā var arī atgriezties?

Milestiba atgriezisies, man ta notiek!
Offline
strazdi
26. Nov 2015, 19:11 #19618

Kopš: 23. Jan 2015

Ziņojumi: 241

Braucu ar:

Ir kads kantoris,kurs uznemas taisit nestandarta adas siksninas?
Offline
tirgonis
26. Nov 2015, 21:05 #19619

Kopš: 01. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 497

Braucu ar: E53

Varbūt kādam interesē šāds apeņu pulkstenis, pirkts LV vēl garantija gadu, lietots maz, bez defektiem.


P.s gribās, kko citu
Offline
alnisg
26. Nov 2015, 22:03 #19620

Kopš: 29. Jul 2015

Ziņojumi: 2120

Braucu ar:

Viens no veiksmīgākajiem dizainiem, kam sanācis uzdurties, bet man - drusc' par kičīgu.
http://www.amazon.com/Citizen-AT2210-01H-Drive-...s=p_89%3ACitizen
Offline
PASSATizhi
26. Nov 2015, 22:17 #19621

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp

ja patīk tas dizains, tad jāpērk monaco, nevis šīs neveiklais pakaļdarinājums.
Offline
alnisg
26. Nov 2015, 22:50 #19622

Kopš: 29. Jul 2015

Ziņojumi: 2120

Braucu ar:


26 Nov 2015, 22:17:20 PASSATizhi rakstīja:
ja patīk tas dizains, tad jāpērk monaco, nevis šīs neveiklais pakaļdarinājums.

Paskatījos, redzu, ka "drēbi zini", bet manā subjektīvā, moš', pastulbā saprašanā, tas citiziķu pakaļmeiks šķiet dizainiski veiksmīgāks. Bet, tā tāda mana pamuldēšana, jo iepriekš jau teicu, ka šitamējā līnija man drusc' par kičīgu.
Offline
edmundo
26. Nov 2015, 23:20 #19623

Kopš: 17. May 2004

Ziņojumi: 584

Braucu ar: Forester XT

Meklēju specifisku ādas siksniņu ar sašaurinātu galu pie pulksteņa. Grūti meklējas. Ir kaut kāds vispārpieņemts nosaukums kā tādas apzīmē?
Offline
RaimisB
26. Nov 2015, 23:42 #19624

Kopš: 15. Mar 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 135

Braucu ar:


26 Nov 2015, 23:20:05 edmundo rakstīja:
Meklēju specifisku ādas siksniņu ar sašaurinātu galu pie pulksteņa. Grūti meklējas. Ir kaut kāds vispārpieņemts nosaukums kā tādas apzīmē?


Man arī bija viens pulkstenis kuram vajadzēja jaunu siksniņu. Beigās nopirku parasto ar sašaurināto sprādzes galu un tos robus vienkārši akurāti izgriezu, lai ieāķētu pulksteni. Manuprāt tas ir labākais risinājums, jo paver iespējas plašam klāstam siksniņu.
Offline
27. Nov 2015, 22:28 #19625

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

Kam te patika diesel?

http://store.diesel.com/gb/diesel/pants_cod36211473es.html
Offline
RC
28. Nov 2015, 17:05 #19626

Kopš: 14. Dec 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 225

Braucu ar: d5

Vajdzētu nomainīt baterijas 3 pulksteņiem. Iesakiet vietu/cilvēku, kur to varētu izdarīt?
Offline
hronists
28. Nov 2015, 18:02 #19627

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul

made in china

Offline
markelis
28. Nov 2015, 18:12 #19628

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku


28 Nov 2015, 18:02:00 hronists rakstīja:
made in china

[img]shaize[/img]


cik ilgi lietots?
Offline
hronists
28. Nov 2015, 18:16 #19629

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


28 Nov 2015, 18:12:59 markelis rakstīja:

cik ilgi lietots?


mazāk nekā daudzas citas nesaplīsušas siksniņas
Offline
Czars
28. Nov 2015, 21:13 #19630

Kopš: 13. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14367

Braucu ar: 3 sek līdz 100


28 Nov 2015, 18:12:59 markelis rakstīja:

28 Nov 2015, 18:02:00 hronists rakstīja:
made in china

[img]shaize[/img]


cik ilgi lietots?

drīzāk jau kā lietots ?
Offline
HF
29. Nov 2015, 14:52 #19631

Kopš: 28. Jan 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 469

Braucu ar: tramvaju

Sveiki. Vēlos paņemt kādu budžetnieku. Pagaidām sliecos uz Seiko.
Pagaidām piesaista melna ciparnīca un kaut cik izteikti cipari. Metāla siksniņas īsti nepiesaista, vēlos piepirkt klāt ādas.
Pagaidām uz ātru aci esmu ieraudzījis šos:
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0043R5WP4 (https://www.instagram.com/p/-bx95CQ4tC/)

http://www.amazon.co.uk/Seiko-Mens-Solar-Powere...2/dp/B004KSDHKS/

Īsti nezinu, kaut kas ļoti piesaista ieliektā ciparnīcā.
http://www.amazon.co.uk/Seiko-Quartz-Watch-SSC0...er/dp/B008QPA95C

Kā arī šeit jau aprunāto
http://www.amazon.co.uk/Seiko-SKA553-Stainless-...ch/dp/B008QP115E

Šie visi ņemami? Kam jāpievērš uzmanība izvēloties? Varbūt variet ieteikt kaut ko līdzīgu?
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo