| Autors | Ziņojums |
Czars  | |
 Kopš: 13. Aug 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 14367
Braucu ar: 3 sek līdz 100
| nu šis ir entry casio. Next level ir ar viltot zeltu kas vispar neslikti skatās :
|
Offline | |
|
| strazdi | |
 Kopš: 23. Jan 2015
Ziņojumi: 241
Braucu ar:
|
26 Nov 2015, 16:37:45 b1te rakstīja:
Ja pulkstenis ir apnicis un netiek nēsāts, tas nozīmē, ka jātirgo nost un jāskatās kas cits vai tā mīlestībā var arī atgriezties? 
Milestiba atgriezisies, man ta notiek!  |
Offline | |
|
| strazdi | |
 Kopš: 23. Jan 2015
Ziņojumi: 241
Braucu ar:
|
26 Nov 2015, 16:37:45 b1te rakstīja:
Ja pulkstenis ir apnicis un netiek nēsāts, tas nozīmē, ka jātirgo nost un jāskatās kas cits vai tā mīlestībā var arī atgriezties? 
Milestiba atgriezisies, man ta notiek!  |
Offline | |
|
| strazdi | |
 Kopš: 23. Jan 2015
Ziņojumi: 241
Braucu ar:
|
26 Nov 2015, 16:37:45 b1te rakstīja:
Ja pulkstenis ir apnicis un netiek nēsāts, tas nozīmē, ka jātirgo nost un jāskatās kas cits vai tā mīlestībā var arī atgriezties? 
Milestiba atgriezisies, man ta notiek!  |
Offline | |
|
| strazdi | |
 Kopš: 23. Jan 2015
Ziņojumi: 241
Braucu ar:
|
26 Nov 2015, 16:37:45 b1te rakstīja:
Ja pulkstenis ir apnicis un netiek nēsāts, tas nozīmē, ka jātirgo nost un jāskatās kas cits vai tā mīlestībā var arī atgriezties? 
Milestiba atgriezisies, man ta notiek!  |
Offline | |
|
| strazdi | |
 Kopš: 23. Jan 2015
Ziņojumi: 241
Braucu ar:
|
26 Nov 2015, 16:37:45 b1te rakstīja:
Ja pulkstenis ir apnicis un netiek nēsāts, tas nozīmē, ka jātirgo nost un jāskatās kas cits vai tā mīlestībā var arī atgriezties? 
Milestiba atgriezisies, man ta notiek!  |
Offline | |
|
| strazdi | |
 Kopš: 23. Jan 2015
Ziņojumi: 241
Braucu ar:
| Ir kads kantoris,kurs uznemas taisit nestandarta adas siksninas?
|
Offline | |
|
tirgonis
| |
 Kopš: 01. Mar 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 497
Braucu ar: E53
| Varbūt kādam interesē šāds apeņu pulkstenis, pirkts LV vēl garantija gadu, lietots maz, bez defektiem.
P.s gribās, kko citu  |
Offline | |
|
|
|
| alnisg | |
Kopš: 29. Jul 2015
Ziņojumi: 2120
Braucu ar:
| Viens no veiksmīgākajiem dizainiem, kam sanācis uzdurties, bet man - drusc' par kičīgu.
http://www.amazon.com/Citizen-AT2210-01H-Drive-...s=p_89%3ACitizen
|
Offline | |
|
| PASSATizhi | |
 Kopš: 25. Jun 2009
No: Jūrmala
Ziņojumi: 8681
Braucu ar: 686hp
| ja patīk tas dizains, tad jāpērk monaco, nevis šīs neveiklais pakaļdarinājums. |
Offline | |
|
| alnisg | |
Kopš: 29. Jul 2015
Ziņojumi: 2120
Braucu ar:
|
26 Nov 2015, 22:17:20 PASSATizhi rakstīja:
ja patīk tas dizains, tad jāpērk monaco, nevis šīs neveiklais pakaļdarinājums.
Paskatījos, redzu, ka "drēbi zini", bet manā subjektīvā, moš', pastulbā saprašanā, tas citiziķu pakaļmeiks šķiet dizainiski veiksmīgāks. Bet, tā tāda mana pamuldēšana, jo iepriekš jau teicu, ka šitamējā līnija man drusc' par kičīgu. |
Offline | |
|
| edmundo | |
 Kopš: 17. May 2004
Ziņojumi: 584
Braucu ar: Forester XT
| Meklēju specifisku ādas siksniņu ar sašaurinātu galu pie pulksteņa. Grūti meklējas. Ir kaut kāds vispārpieņemts nosaukums kā tādas apzīmē?
|
Offline | |
|
| RaimisB | |
 Kopš: 15. Mar 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 135
Braucu ar:
|
26 Nov 2015, 23:20:05 edmundo rakstīja:
Meklēju specifisku ādas siksniņu ar sašaurinātu galu pie pulksteņa. Grūti meklējas. Ir kaut kāds vispārpieņemts nosaukums kā tādas apzīmē?
Man arī bija viens pulkstenis kuram vajadzēja jaunu siksniņu. Beigās nopirku parasto ar sašaurināto sprādzes galu un tos robus vienkārši akurāti izgriezu, lai ieāķētu pulksteni. Manuprāt tas ir labākais risinājums, jo paver iespējas plašam klāstam siksniņu. |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| Kam te patika diesel? 
http://store.diesel.com/gb/diesel/pants_cod36211473es.html |
Offline | |
|
| RC | |
 Kopš: 14. Dec 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 225
Braucu ar: d5
| Vajdzētu nomainīt baterijas 3 pulksteņiem. Iesakiet vietu/cilvēku, kur to varētu izdarīt? |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
| made in china 
|
Offline | |
|
|
|
| markelis | |
 Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
|
28 Nov 2015, 18:02:00 hronists rakstīja:
made in china 
[img]shaize[/img]
cik ilgi lietots? |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
28 Nov 2015, 18:12:59 markelis rakstīja:
cik ilgi lietots?
mazāk nekā daudzas citas nesaplīsušas siksniņas  |
Offline | |
|
Czars  | |
 Kopš: 13. Aug 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 14367
Braucu ar: 3 sek līdz 100
|
28 Nov 2015, 18:12:59 markelis rakstīja:
28 Nov 2015, 18:02:00 hronists rakstīja:
made in china 
[img]shaize[/img]
cik ilgi lietots?
drīzāk jau kā lietots ? |
Offline | |
|
| HF | |
Kopš: 28. Jan 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 469
Braucu ar: tramvaju
| Sveiki. Vēlos paņemt kādu budžetnieku. Pagaidām sliecos uz Seiko.
Pagaidām piesaista melna ciparnīca un kaut cik izteikti cipari. Metāla siksniņas īsti nepiesaista, vēlos piepirkt klāt ādas.
Pagaidām uz ātru aci esmu ieraudzījis šos:
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0043R5WP4 (https://www.instagram.com/p/-bx95CQ4tC/)
http://www.amazon.co.uk/Seiko-Mens-Solar-Powere...2/dp/B004KSDHKS/
Īsti nezinu, kaut kas ļoti piesaista ieliektā ciparnīcā.
http://www.amazon.co.uk/Seiko-Quartz-Watch-SSC0...er/dp/B008QPA95C
Kā arī šeit jau aprunāto
http://www.amazon.co.uk/Seiko-SKA553-Stainless-...ch/dp/B008QP115E
Šie visi ņemami? Kam jāpievērš uzmanība izvēloties? Varbūt variet ieteikt kaut ko līdzīgu?
|
Offline | |
|