Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 183 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
arizah
25. Nov 2015, 19:25 #19572

Kopš: 17. Nov 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 11323

Braucu ar: 43


25 Nov 2015, 17:24:23 AV rakstīja:
Vel paturpinot teemu - ja dikti patik Orient, tad balsoju par so modeli FER27002B0 ->


Palīdziet man saprast - kā var patikt Orient???
nu ar domu - konkrēta marka? Man patīk modelis konkrēts. Nu, piemēram, skatos pulksteni - jā, zaibis! O hujakc - Orient.. nu.. s kem njebivajet. nu ja gluži dēļ tā nosaukuma kauns nepaliek, tad var apdomāt. bet nekad ne otrādi - tipa ka tik orient, po$%@ kā izskatās

[ Šo ziņu laboja arizah, 25 Nov 2015, 19:25:39 ]

Offline
PASSATizhi
25. Nov 2015, 19:46 #19573

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp

pieaugušam cilvēkam nav skaidrs kas ir aizspriedumi


Offline
martinssirants
25. Nov 2015, 19:48 #19574

Kopš: 08. Aug 2013

Ziņojumi: 5097

Braucu ar: uz lohu mugurām


25 Nov 2015, 19:46:10 PASSATizhi rakstīja:
pieaugušam cilvēkam nav skaidrs kas ir aizspriedumi





orient ideali iet kopaa ar zekjeem un zandeleem.

[ Šo ziņu laboja martinssirants, 25 Nov 2015, 19:48:32 ]

Offline
uldens1
25. Nov 2015, 19:51 #19575

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17346

Braucu ar:


25 Nov 2015, 18:01:30 PASSATizhi rakstīja:
tas zelts nobružājas uz viens divi
liec kadu zelta kluci gribi uz rokas,tapat visi lurēs uz tavām zandalēm
Offline
arizah
25. Nov 2015, 19:54 #19576

Kopš: 17. Nov 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 11323

Braucu ar: 43

nu tiem, kas nesaprata- manā tekstā Orient ir tikai piemērs. ievietojiet tur Seiko, Omega, Hubolt, whatever. Es runāju par to, vai tad kāds ir tāds konkrētas markas patriots, tipa - meklēju pulksteni ar tādu un tādu uzrakstu, līdz šim visi neapmierina, palīdziet atrast kaut vienu, jo baigi vajag, lai sauktos tieši tā. un kāds tam varētu būt racionālais pamats?
Offline
Czars
25. Nov 2015, 20:02 #19577

Kopš: 13. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14367

Braucu ar: 3 sek līdz 100


25 Nov 2015, 19:54:51 arizah rakstīja:
nu tiem, kas nesaprata- manā tekstā Orient ir tikai piemērs. ievietojiet tur Seiko, Omega, Hubolt, whatever. Es runāju par to, vai tad kāds ir tāds konkrētas markas patriots, tipa - meklēju pulksteni ar tādu un tādu uzrakstu, līdz šim visi neapmierina, palīdziet atrast kaut vienu, jo baigi vajag, lai sauktos tieši tā. un kāds tam varētu būt racionālais pamats?
pačots
ja gaumes nav, tad gaumi pat ar rolexu nenopirkt.
Offline
hronists
25. Nov 2015, 20:26 #19578

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


25 Nov 2015, 19:54:51 arizah rakstīja:
nu tiem, kas nesaprata- manā tekstā Orient ir tikai piemērs. ievietojiet tur Seiko, Omega, Hubolt, whatever. Es runāju par to, vai tad kāds ir tāds konkrētas markas patriots, tipa - meklēju pulksteni ar tādu un tādu uzrakstu, līdz šim visi neapmierina, palīdziet atrast kaut vienu, jo baigi vajag, lai sauktos tieši tā. un kāds tam varētu būt racionālais pamats?


paskatāmies uz to, kas rakstīts adreses laukā, nomainām Orient ar BMW un
Offline
Grim55
25. Nov 2015, 20:29 #19579

Kopš: 07. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 603

Braucu ar: ML 500


25 Nov 2015, 18:01:30 PASSATizhi rakstīja:
tas zelts nobružājas uz viens divi


man ir "zelta" hamiltons nu jau apmēram gadu, nemazākās apbružājuma pazīmes
Offline
Ruff
25. Nov 2015, 22:17 #19580

Kopš: 23. Jul 2002

Ziņojumi: 14966

Braucu ar: Vogele Super 1800-3

baigi paķēra, bet nu cena



-----------------
I'm done with 'the winning' because I've already won. (c) C.Sheen
Offline
25. Nov 2015, 22:24 #19581

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

neatsaki sev neko
Offline
wl
25. Nov 2015, 22:44 #19582

Kopš: 08. Mar 2009

Ziņojumi: 816

Braucu ar: bmw


25 Nov 2015, 22:17:35 Ruff rakstīja:
baigi paķēra, bet nu cena




smuks! Pa cik tāds iet?

[ Šo ziņu laboja wl, 25 Nov 2015, 22:44:57 ]

Offline
alnisg
25. Nov 2015, 23:09 #19583

Kopš: 29. Jul 2015

Ziņojumi: 2120

Braucu ar:


25 Nov 2015, 22:44:24 wl rakstīja:
smuks! Pa cik tāds iet?

He-he
Offline
Ruff
25. Nov 2015, 23:11 #19584

Kopš: 23. Jul 2002

Ziņojumi: 14966

Braucu ar: Vogele Super 1800-3


25 Nov 2015, 22:44:24 wl rakstīja:


smuks! Pa cik tāds iet?


11-15k

-----------------
I'm done with 'the winning' because I've already won. (c) C.Sheen
Offline
AV
26. Nov 2015, 10:33 #19585

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


25 Nov 2015, 22:17:35 Ruff rakstīja:
baigi paķēra, bet nu cena

http://blogs-images.forbes.com/yjeanmundelsalle...le-1940x1385.jpg

IWC keramika vienmer atsauc atmina so bildi.. ->

[ Šo ziņu laboja AV, 26 Nov 2015, 10:34:45 ]

Offline
Yanny
26. Nov 2015, 10:57 #19586

Kopš: 19. Jul 2002

Ziņojumi: 18643

Braucu ar: 18

Ruff ... drusku pieticīgāk



-----------------
No matter how big your house is,how recent your car is,or how big your bank account is. Our graves will always be the same size. Stay humble.
Offline
Yanny
26. Nov 2015, 11:01 #19587

Kopš: 19. Jul 2002

Ziņojumi: 18643

Braucu ar: 18

Ruff, drusku pieticīgāks



-----------------
No matter how big your house is,how recent your car is,or how big your bank account is. Our graves will always be the same size. Stay humble.
Offline
Yanny
26. Nov 2015, 11:03 #19588

Kopš: 19. Jul 2002

Ziņojumi: 18643

Braucu ar: 18

Esmu lāmers, bildi ielikt neprotu

Ruff, Spitfire Chronograph ir way to go "pieticīgāk"

iemesls apciemot Vācijas Federatīvo republiku vai vnk pārskaitīt

IWC

[ Šo ziņu laboja Yanny, 26 Nov 2015, 11:16:01 ]



-----------------
No matter how big your house is,how recent your car is,or how big your bank account is. Our graves will always be the same size. Stay humble.
Offline
26. Nov 2015, 11:03 #19589

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

IWC Care+ japieperk
Offline
Grubby
26. Nov 2015, 11:14 #19590

Kopš: 26. May 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 597

Braucu ar:


25 Nov 2015, 19:25:02 arizah rakstīja:
Palīdziet man saprast - kā var patikt Orient???

Ja tu tiešām to gribētu saprast, iesistu gūglē orient reviews, palasītu profesionāļu viedokli, un 3 minūtēs viss būtu skaidrs (piem. http://www.ablogtowatch.com/orient-dress-watche...t-budget-option/). Reāli tu vienkārši gribēji pateikt, ka tev tā firma nepatīk. Ok, katram savs subjektīvais viedoklis. Bet nolikt Orient ir tas pats, kas nolikt Volkswagen - mašīnas ar ļoti augstu cenas/kvalitātes attiecību, bet ne pašas krutākās. Tad jau jūs, ja sakrāsiet naudu un nopirksiet mersi, iesiet uz VW forumu un postēsiet, cik ļoti golfs jums izraisa vēmienu. Ja golfs jums tīri subjektīvi vizuāli nepatīk, tad ok, bet teikt, ka golfs ir sūds... Tā protams var darīt, ja pats brauc ar mersi, vai kā šajā piemērā, staigā ar pulksteni pa 1k, bet tad - vai nu te visi ir ļoti bagāti, vai mēs atgriežamies pie mana scenārija par čalīšiem ar mega pulksteņiem un 3 krekliem

Anyway, lai nav offtopic, beigās izvēlējos šo:

[ Šo ziņu laboja Grubby, 26 Nov 2015, 11:16:36 ]

Offline
26. Nov 2015, 11:19 #19591

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

oho - paversiens gandriz kaa trilleri - beigass tissot kvarc











Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo