Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 176 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
25. Nov 2015, 12:40 #19552

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

briesmas tie orient
Offline
AV
25. Nov 2015, 13:10 #19553

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


25 Nov 2015, 11:16:06 Grubby rakstīja:
Palīdziet izvēlēties, lūdzu

Junghans vai ari kautko pilnigi citu, piemeram, so FC (sapratigs izmers, tomer kartigs swiss made + safirs + automats) ->

Offline
Czars
25. Nov 2015, 13:23 #19554

Kopš: 13. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14367

Braucu ar: 3 sek līdz 100


25 Nov 2015, 12:40:07 adolfs rakstīja:
briesmas tie orient
ja strada maxima un staiga ar 200€ orient tas ir prestiži
Offline
walder
25. Nov 2015, 13:42 #19555

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV

Nr.4 , bet es domāju, ka šis ir diezgan atšķirīgu pulk. salīdzīnājums

[ Šo ziņu laboja walder, 25 Nov 2015, 13:57:22 ]

Offline
Grubby
25. Nov 2015, 14:01 #19556

Kopš: 26. May 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 597

Braucu ar:

Paldies visiem.

Laikam ņemšu 1. Ar nr 4 problēma tāda, ka ap to cenu līmeni tad jau var piemest un dabūt kaut ko mega labu Bet pa tādu naudu pirkt pulksteni, tad arī visam pārējam jābūt līmenī, citādi debīli, ja pulkstenis pa 1.5k, bet piemēram uzvalks veikalā pirkts, nevis šūts uz augumu.



Offline
hronists
25. Nov 2015, 14:14 #19557

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


25 Nov 2015, 14:01:28 Grubby rakstīja:
Bet pa tādu naudu pirkt pulksteni, tad arī visam pārējam jābūt līmenī, citādi debīli, ja pulkstenis pa 1.5k, bet piemēram uzvalks veikalā pirkts, nevis šūts uz augumu.


kas tur tieši debīls? tie stereotipi, tā pati muijņa, ka pulkstenim jāmaksā x algas, nekas vairāk.
Offline
25. Nov 2015, 14:20 #19558

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

tad sieva ari jabut cukai, lai pieskanotos tam orient
Offline
Grubby
25. Nov 2015, 14:30 #19559

Kopš: 26. May 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 597

Braucu ar:


25 Nov 2015, 14:14:48 hronists rakstīja:
kas tur tieši debīls? tie stereotipi, tā pati muijņa, ka pulkstenim jāmaksā x algas, nekas vairāk.


Ja kāds staigātu piemēram sūdīgās kurpēs, visu laiku ar kkādiem 3 krekliem, vai ar drēbēm, kas īsti neder, bet ar mega dārgu pulksteni, man personīgi tādas prioritātes liktos bērnišķīgas, bet katram savs.
Offline
walder
25. Nov 2015, 14:59 #19560

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV

Pofig cik maksā pulk., bet galvenai lai pašam patīk.
Citam tās būs 6 algas, bet citam 0.25
Offline
hronists
25. Nov 2015, 15:11 #19561

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


25 Nov 2015, 14:59:54 walder rakstīja:
Pofig cik maksā pulk., bet galvenai lai pašam patīk.
Citam tās būs 6 algas, bet citam 0.25



bet kurpēm jābūt ar spiciem purniem un vismaz četriem krekliem
Offline
alnisg
25. Nov 2015, 16:02 #19562

Kopš: 29. Jul 2015

Ziņojumi: 2120

Braucu ar:


25 Nov 2015, 14:59:54 walder rakstīja:
Pofig cik maksā pulk., bet galvenai lai pašam patīk.
Citam tās būs 6 algas, bet citam 0.25

Patiesi un gandrīz pareizi.
Tas ir, šitamējā pīļdīķī, kur visi visus pazīst, mazcenas pulkstenis, ja vien nav kas kliedzoši bezgaumīgs, nevar kaitēt nēsātājam. Neadekvēti dārgs tā rumpja patiesajiem vai deklarētajiem ienākumiem, gan var, pat, ļoti kaitēt.
Offline
envy
25. Nov 2015, 16:07 #19563

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 2220

Braucu ar: Q7 TFSIe & Carrera S

pa cik šobrīd Speedmaster professional iet?
Offline
25. Nov 2015, 16:09 #19564

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

atver chrono24 un apm redzeesi

btw seamaster po ir lieks - paraadi labaako piedavaajumu un uztaisiishu veel labaaku
Offline
hronists
25. Nov 2015, 16:16 #19565

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


25 Nov 2015, 16:07:02 envy rakstīja:
pa cik šobrīd Speedmaster professional iet?


es ceru tev ir vismaz četri krekli?
Offline
envy
25. Nov 2015, 16:23 #19566

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 2220

Braucu ar: Q7 TFSIe & Carrera S


25 Nov 2015, 16:16:12 hronists rakstīja:

25 Nov 2015, 16:07:02 envy rakstīja:
pa cik šobrīd Speedmaster professional iet?


es ceru tev ir vismaz četri krekli?


kas Tev daļas gar maniem krekliem, ja es gribu pulsteni pārdot?
Offline
hronists
25. Nov 2015, 16:25 #19567

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


25 Nov 2015, 16:23:12 envy rakstīja:

25 Nov 2015, 16:16:12 hronists rakstīja:

25 Nov 2015, 16:07:02 envy rakstīja:
pa cik šobrīd Speedmaster professional iet?


es ceru tev ir vismaz četri krekli?


kas Tev daļas gar maniem krekliem, ja es gribu pulsteni pārdot?


kautkas te nav tīrs vai nu tev nav trīs kreklu, vai ir sūdīgas kurpes, ka tā pēkšņi vēlies tikt vaļā no speedmaster
Offline
envy
25. Nov 2015, 16:45 #19568

Kopš: 02. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 2220

Braucu ar: Q7 TFSIe & Carrera S

Pārvērtīsiet topiku par delfiem!
Offline
AV
25. Nov 2015, 16:49 #19569

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Tresdienas pulkstenu deva













































































Offline
AV
25. Nov 2015, 17:24 #19570

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


25 Nov 2015, 11:16:06 Grubby rakstīja:
Palīdziet izvēlēties, lūdzu

Vel paturpinot teemu - ja dikti patik Orient, tad balsoju par so modeli FER27002B0 ->

Offline
PASSATizhi
25. Nov 2015, 18:01 #19571

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp

tas zelts nobružājas uz viens divi
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo