| Autors | Ziņojums |
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Piektdienas pulkstenu deva.
Paldies par uzmanibu!
|
Offline | |
|
| Alexisonfire | |
 Kopš: 11. Dec 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2072
Braucu ar: ernestapp
| cartier tāds gateris  |
Offline | |
|
| HUBLOC | |
 Kopš: 02. Oct 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 4794
Braucu ar: SQ7
|
Šitas maniem azeru benzīngalvām patiktu 
____________________________________________________
©hublots  |
Offline | |
|
| patric | |
 Kopš: 22. Sep 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 3199
Braucu ar:
| nemaniju vai te bija/nebija, bet latviešu kantoris John Neeman, kurš taisa nažus, utt. sāka pievērsties arī pulksteņu korpusiem facebook posts |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
| Korpusus viņiem taisa Linards Počs. vrb Nīmanis Počam uztaisa dzelzs balvankas no kā griezt laukā korpusus, bet katrā ziņā šis nav paša Nīmaņa produkts. |
Offline | |
|
| Yeehaa | |
 Kopš: 10. Feb 2014
Ziņojumi: 513
Braucu ar:
|
06 Nov 2015, 10:30:49 Rolanc rakstīja:
Šitas maniem azeru benzīngalvām patiktu 
____________________________________________________
©hublots 
ko, bendžasgalvām nav 330k$? |
Offline | |
|
| b1te | |
Kopš: 14. Mar 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 1999
Braucu ar: das auto
| šitas ir legit? nevaru neko tādu atrast certinas mājaslapā |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Izskatas ok. Ja pareizi atminos, izmers bija samera neliels, kautkas ap 38mm. |
Offline | |
|
|
|
| St21 | |
 Kopš: 27. Apr 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 914
Braucu ar: 22″
| Baigi neizskatās, jo vienīgo līdzīgu redzēju hankokas mājaslapā kā women ar 38mm vai kaut kas tāds
Plus, datuma lodziņa novietojums tāds interesants, vismaz aktuālajiem modeļiem nav novērots[ Šo ziņu laboja St21, 06 Nov 2015, 11:35:17 ] |
Offline | |
|
| rages | |
Kopš: 06. Sep 2004
Ziņojumi: 120
Braucu ar: 4x4
|
05 Nov 2015, 22:50:27 Wolfe rakstīja:
05 Nov 2015, 19:40:06 rages rakstīja:
Vai ir kaut kur nopērkamas nato siksniņa LV karoga krāsās?
Šeit būs:
http://www.cheapestnatostraps.com/collections/n...ite-stripe-20-mm
Paldies, pasūtīju!  |
Offline | |
|
| ilmars1 | |
 Kopš: 23. Feb 2014
Ziņojumi: 245
Braucu ar: e53, e46, DL1000
| ir kāds pircis pulksteni http://www.jomashop.com/?
kādas atsauksmes?, kā ar sūtīšanu?
bieži redzu ka ir labas atlaides, un cik sapratu uz LV ap 40e, kā tur īsti ir? |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Ja perkam arpus EU, neaizmirstam par PVN un muitu. |
Offline | |
|
| fcu_deleted | |
Kopš: 08. May 2009
Ziņojumi: 947
Braucu ar:
| Christopher Ward, 15% OFF - BFCM15 |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
| not bad
[ Šo ziņu laboja hronists, 09 Nov 2015, 19:49:20 ] |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Parak liels... 
Bet 1.5k skjiet adekvata cena. |
Offline | |
|
| St21 | |
 Kopš: 27. Apr 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 914
Braucu ar: 22″
| Variet pateikt priekšā, kur uz Rīgā ir lielākā NATO siksniņu izvēle? |
Offline | |
|
|
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Hello! (c) Adele
Un balansam, kautaks piejamaks.. 
|
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Veel 'dzivas' bildes ar jauno TagHeuer Connected.
[ Šo ziņu laboja AV, 11 Nov 2015, 16:06:49 ] |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
| šitais baigi velk uz trīsdesmito gadu Omegām
|
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
11 Nov 2015, 16:00:57 AV rakstīja:
Veel 'dzivas' bildes ar jauno TagHeuer Connected.
Tags ir foršs ar to, ka beidzot ir ja ne look, tad feel toč kā pulkstenim nevis kaut kādam sūdam kā motorola vai pebble. un solījums pēc 2 gadi iemainīt pret carrera daudziem liksies gana interesants lai pamēģinātu connected. |
Offline | |
|