Online

Pašreiz BMWPower skatās 133 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
AV
06. Nov 2015, 09:59 #19472

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Piektdienas pulkstenu deva.































































Paldies par uzmanibu!

Offline
Alexisonfire
06. Nov 2015, 10:07 #19473

Kopš: 11. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2072

Braucu ar: ernestapp

cartier tāds gateris
Offline
HUBLOC
06. Nov 2015, 10:30 #19474

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7



Šitas maniem azeru benzīngalvām patiktu

____________________________________________________

©hublots
Offline
patric
06. Nov 2015, 10:33 #19475

Kopš: 22. Sep 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 3199

Braucu ar:

nemaniju vai te bija/nebija, bet latviešu kantoris John Neeman, kurš taisa nažus, utt. sāka pievērsties arī pulksteņu korpusiem facebook posts
Offline
hronists
06. Nov 2015, 10:45 #19476

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul

Korpusus viņiem taisa Linards Počs. vrb Nīmanis Počam uztaisa dzelzs balvankas no kā griezt laukā korpusus, bet katrā ziņā šis nav paša Nīmaņa produkts.
Offline
Yeehaa
06. Nov 2015, 10:56 #19477

Kopš: 10. Feb 2014

Ziņojumi: 513

Braucu ar:


06 Nov 2015, 10:30:49 Rolanc rakstīja:


Šitas maniem azeru benzīngalvām patiktu

____________________________________________________

©hublots


ko, bendžasgalvām nav 330k$?
Offline
b1te
06. Nov 2015, 11:22 #19478

Kopš: 14. Mar 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1999

Braucu ar: das auto

šitas ir legit? nevaru neko tādu atrast certinas mājaslapā
Offline
AV
06. Nov 2015, 11:32 #19479

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Izskatas ok. Ja pareizi atminos, izmers bija samera neliels, kautkas ap 38mm.
Offline
St21
06. Nov 2015, 11:34 #19480

Kopš: 27. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 914

Braucu ar: 22″

Baigi neizskatās, jo vienīgo līdzīgu redzēju hankokas mājaslapā kā women ar 38mm vai kaut kas tāds

Plus, datuma lodziņa novietojums tāds interesants, vismaz aktuālajiem modeļiem nav novērots

[ Šo ziņu laboja St21, 06 Nov 2015, 11:35:17 ]

Offline
rages
08. Nov 2015, 09:16 #19481

Kopš: 06. Sep 2004

Ziņojumi: 120

Braucu ar: 4x4


05 Nov 2015, 22:50:27 Wolfe rakstīja:

05 Nov 2015, 19:40:06 rages rakstīja:
Vai ir kaut kur nopērkamas nato siksniņa LV karoga krāsās?

Šeit būs:
http://www.cheapestnatostraps.com/collections/n...ite-stripe-20-mm


Paldies, pasūtīju!
Offline
ilmars1
09. Nov 2015, 13:05 #19482

Kopš: 23. Feb 2014

Ziņojumi: 245

Braucu ar: e53, e46, DL1000

ir kāds pircis pulksteni http://www.jomashop.com/?
kādas atsauksmes?, kā ar sūtīšanu?
bieži redzu ka ir labas atlaides, un cik sapratu uz LV ap 40e, kā tur īsti ir?
Offline
AV
09. Nov 2015, 14:08 #19483

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Ja perkam arpus EU, neaizmirstam par PVN un muitu.
Offline
fcu_deleted
09. Nov 2015, 18:21 #19484

Kopš: 08. May 2009

Ziņojumi: 947

Braucu ar:

Christopher Ward, 15% OFF - BFCM15
Offline
hronists
09. Nov 2015, 19:48 #19485

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul

not bad





[ Šo ziņu laboja hronists, 09 Nov 2015, 19:49:20 ]

Offline
AV
09. Nov 2015, 22:27 #19486

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Parak liels...
Bet 1.5k skjiet adekvata cena.
Offline
St21
11. Nov 2015, 12:36 #19487

Kopš: 27. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 914

Braucu ar: 22″

Variet pateikt priekšā, kur uz Rīgā ir lielākā NATO siksniņu izvēle?
Offline
AV
11. Nov 2015, 15:42 #19488

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Hello! (c) Adele











































Un balansam, kautaks piejamaks..

Offline
AV
11. Nov 2015, 16:00 #19489

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Veel 'dzivas' bildes ar jauno TagHeuer Connected.





















[ Šo ziņu laboja AV, 11 Nov 2015, 16:06:49 ]

Offline
hronists
11. Nov 2015, 16:06 #19490

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul

šitais baigi velk uz trīsdesmito gadu Omegām





Offline
hronists
11. Nov 2015, 16:08 #19491

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


11 Nov 2015, 16:00:57 AV rakstīja:
Veel 'dzivas' bildes ar jauno TagHeuer Connected.



Tags ir foršs ar to, ka beidzot ir ja ne look, tad feel toč kā pulkstenim nevis kaut kādam sūdam kā motorola vai pebble. un solījums pēc 2 gadi iemainīt pret carrera daudziem liksies gana interesants lai pamēģinātu connected.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo