Online

Pašreiz BMWPower skatās 190 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
Ielej
27. Oct 2015, 11:22 #19412

Kopš: 26. Aug 2013

Ziņojumi: 44

Braucu ar:

šķiet jauns favorīts, paldies AV
Offline
AV
27. Oct 2015, 11:34 #19413

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Veel letais gals.





































Offline
Apins
27. Oct 2015, 11:37 #19414

Kopš: 14. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 3469

Braucu ar: RS, Jimny un R1200GS


27 Oct 2015, 11:22:17 Ielej rakstīja:
šķiet jauns favorīts, paldies AV



Kas šitas par modeli? Un kāds cipars?

-----------------
Eu, kāpēc nerāda parakstu?
Offline
AV
27. Oct 2015, 11:41 #19415

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


27 Oct 2015, 11:37:53 Apins rakstīja:
Kas šitas par modeli? Un kāds cipars?

http://www.ebay.com/itm/New-Seiko-SSC231-Solar-...L1WAcyK#shpCntId
Offline
27. Oct 2015, 13:04 #19416

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

smartwatch 1984

Offline
Juanito
27. Oct 2015, 13:18 #19417

Kopš: 08. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1278

Braucu ar: benzīnu

Kāds var pateikt kas ir ražotājs pašam pulkstenim (FELKA=Rodi&Wienenbergen?) un mehānismam? Nav ejošs. Varat ieteikt kas varētu to reanimēt, sapucēt?



[ Šo ziņu laboja Juanito, 27 Oct 2015, 13:20:20 ]

Offline
hronists
27. Oct 2015, 13:38 #19418

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


27 Oct 2015, 13:18:12 Juanito rakstīja:





šo nav vērts remontēt - korozija.
Offline
markelis
27. Oct 2015, 13:49 #19419

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku

ieguugleeju to avi-8. patiik.



Offline
Rizhmashina
27. Oct 2015, 15:03 #19420

Kopš: 02. Nov 2013

Ziņojumi: 21

Braucu ar:

Seiko spirit scve003 iekrita acīs jau no pagājušās "pieejamo verķu" izlases. Kā jūs vērtējat Curve hard Rex stikla materiālu?

[ Šo ziņu laboja Rizhmashina, 27 Oct 2015, 15:03:34 ]

Offline
Juanito
27. Oct 2015, 15:10 #19421

Kopš: 08. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1278

Braucu ar: benzīnu


27 Oct 2015, 13:38:54 hronists rakstīja:

27 Oct 2015, 13:18:12 Juanito rakstīja:


šo nav vērts remontēt - korozija.

Tā ir ģimenes relikvija. Vismaz teorētiski saprast kādas būtu izmaksas to "pacelt"?
Offline
i
27. Oct 2015, 15:30 #19422

Kopš: 07. Mar 2007

Ziņojumi: 502

Braucu ar:


27 Oct 2015, 11:34:39 AV rakstīja:
Veel letais gals.



kas šis ir? un kādā ciparā?
Offline
hronists
27. Oct 2015, 15:33 #19423

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


27 Oct 2015, 15:10:42 Juanito rakstīja:

Tā ir ģimenes relikvija. Vismaz teorētiski saprast kādas būtu izmaksas to "pacelt"?


atstāj kā ir. ja vien tu nevēlies taisīt jaunas detaļas, jo vecās ir rūsas saēstas un ko tev Rīgā neviens nedarīs.
Offline
AV
27. Oct 2015, 16:00 #19424

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


27 Oct 2015, 15:30:05 i rakstīja:

27 Oct 2015, 11:34:39 AV rakstīja:
Veel letais gals.

http://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/s640x640/sh0.08/e35/11850001_1005224962863635_1102308470_n.jpg

kas šis ir? un kādā ciparā?

http://www.ebay.com/itm/Seiko-Kinetic-Mens-Kine...6VQAAOSwhcJWLwrl

ir ari melna versija ->
http://www.ebay.com/itm/Seiko-SKA555-Mens-Kinet...810AAOSwhcJWFqPv

p.s. ciparnica bish atgadina JLC Amvox serijas

[ Šo ziņu laboja AV, 27 Oct 2015, 16:03:31 ]

Offline
i
27. Oct 2015, 16:24 #19425

Kopš: 07. Mar 2007

Ziņojumi: 502

Braucu ar:


27 Oct 2015, 16:00:28 AV rakstīja:

27 Oct 2015, 15:30:05 i rakstīja:

27 Oct 2015, 11:34:39 AV rakstīja:
Veel letais gals.

http://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/s640x640/sh0.08/e35/11850001_1005224962863635_1102308470_n.jpg

kas šis ir? un kādā ciparā?

http://www.ebay.com/itm/Seiko-Kinetic-Mens-Kine...6VQAAOSwhcJWLwrl

ir ari melna versija ->
http://www.ebay.com/itm/Seiko-SKA555-Mens-Kinet...810AAOSwhcJWFqPv

p.s. ciparnica bish atgadina JLC Amvox serijas

Paldies!
Offline
AV
27. Oct 2015, 16:45 #19426

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Kautkas taja ciparnica ir, protams, pilnai laimei pietrukst antireflektivais safirs un mehanika...





Offline
gintc
27. Oct 2015, 17:48 #19427

Kopš: 10. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2301

Braucu ar: X5 4.0d, e90 330i, E36 330i, F650GS Dakar, CF1000

Kas tas ir par seiko?
Patīk!
Un siksniņu kur tādu dabūt?
Offline
Juanito
28. Oct 2015, 09:32 #19428

Kopš: 08. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1278

Braucu ar: benzīnu


27 Oct 2015, 15:33:59 hronists rakstīja:

27 Oct 2015, 15:10:42 Juanito rakstīja:

Tā ir ģimenes relikvija. Vismaz teorētiski saprast kādas būtu izmaksas to "pacelt"?


atstāj kā ir. ja vien tu nevēlies taisīt jaunas detaļas, jo vecās ir rūsas saēstas un ko tev Rīgā neviens nedarīs.

Rīgā noteikti kāds var nomainīt mehānismu. Pasaulē ir vietnes kur tirgojas ar antīkiem SWISSMADE mehānismiem. Varbūt kāds var vismaz pateikt kas šis ir par mehanismu?
Offline
LAKSHMI
28. Oct 2015, 09:58 #19429

Kopš: 22. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1692

Braucu ar: LAKSHMI

Šodien iepirkts jauns Vostok
Labs,ļoti viegls

[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=y11z8xu5r3z79j8dtjb.jpg]
[/URL]
Offline
AV
28. Oct 2015, 22:49 #19430

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Par cik ir vajadziba izteret vienu galactico karti, iemetu aci Laiks. Iepatikas sis slimline FC. Bildes to neredz, bet loti loti plans un ari dizainiski loti pardomts. Par cik nav sekunzu raditaju, tad esmu gatavs piedot, ka tas ir kvarcs Vel bish apdomasu, bet sliecos, ka janem ciet
Btw, sestdien busot kautkada atlaizu akcija, konkreti FC -15% un ja perk 2 gab, tad otrajam 30% atlaide. Ja kads velas koopereties, dod zinu



Offline
Glenfiddich
28. Oct 2015, 23:26 #19431

Kopš: 23. Aug 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1352

Braucu ar: 3.0D

Buutu kad man vajadzeeja




Tev un kvarcs

[ Šo ziņu laboja Glenfiddich, 28 Oct 2015, 23:59:38 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo