| Autors | Ziņojums |
| Ielej | |
Kopš: 26. Aug 2013
Ziņojumi: 44
Braucu ar:
| šķiet jauns favorīts, paldies AV
|
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Veel letais gals.
|
Offline | |
|
Apins  | |
 Kopš: 14. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 3469
Braucu ar: RS, Jimny un R1200GS
|
27 Oct 2015, 11:22:17 Ielej rakstīja:
šķiet jauns favorīts, paldies AV
Kas šitas par modeli? Un kāds cipars?
----------------- Eu, kāpēc nerāda parakstu? |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
27 Oct 2015, 11:37:53 Apins rakstīja:
Kas šitas par modeli? Un kāds cipars?
http://www.ebay.com/itm/New-Seiko-SSC231-Solar-...L1WAcyK#shpCntId |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| smartwatch 1984 
|
Offline | |
|
| Juanito | |
Kopš: 08. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1278
Braucu ar: benzīnu
| Kāds var pateikt kas ir ražotājs pašam pulkstenim (FELKA=Rodi&Wienenbergen?) un mehānismam? Nav ejošs. Varat ieteikt kas varētu to reanimēt, sapucēt?
[ Šo ziņu laboja Juanito, 27 Oct 2015, 13:20:20 ] |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
27 Oct 2015, 13:18:12 Juanito rakstīja:
šo nav vērts remontēt - korozija. |
Offline | |
|
| markelis | |
 Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
| ieguugleeju to avi-8. patiik.
|
Offline | |
|
|
|
| Rizhmashina | |
Kopš: 02. Nov 2013
Ziņojumi: 21
Braucu ar:
| Seiko spirit scve003 iekrita acīs jau no pagājušās "pieejamo verķu" izlases. Kā jūs vērtējat Curve hard Rex stikla materiālu? [ Šo ziņu laboja Rizhmashina, 27 Oct 2015, 15:03:34 ] |
Offline | |
|
| Juanito | |
Kopš: 08. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1278
Braucu ar: benzīnu
|
27 Oct 2015, 13:38:54 hronists rakstīja:
27 Oct 2015, 13:18:12 Juanito rakstīja:
šo nav vērts remontēt - korozija.
Tā ir ģimenes relikvija. Vismaz teorētiski saprast kādas būtu izmaksas to "pacelt"? |
Offline | |
|
| i | |
Kopš: 07. Mar 2007
Ziņojumi: 502
Braucu ar:
|
27 Oct 2015, 11:34:39 AV rakstīja:
Veel letais gals.
kas šis ir? un kādā ciparā? |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
27 Oct 2015, 15:10:42 Juanito rakstīja:
Tā ir ģimenes relikvija. Vismaz teorētiski saprast kādas būtu izmaksas to "pacelt"?
atstāj kā ir. ja vien tu nevēlies taisīt jaunas detaļas, jo vecās ir rūsas saēstas un ko tev Rīgā neviens nedarīs. |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
27 Oct 2015, 15:30:05 i rakstīja:
27 Oct 2015, 11:34:39 AV rakstīja:
Veel letais gals.
http://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/s640x640/sh0.08/e35/11850001_1005224962863635_1102308470_n.jpg
kas šis ir? un kādā ciparā?
http://www.ebay.com/itm/Seiko-Kinetic-Mens-Kine...6VQAAOSwhcJWLwrl
ir ari melna versija ->
http://www.ebay.com/itm/Seiko-SKA555-Mens-Kinet...810AAOSwhcJWFqPv
p.s. ciparnica bish atgadina JLC Amvox serijas[ Šo ziņu laboja AV, 27 Oct 2015, 16:03:31 ] |
Offline | |
|
| i | |
Kopš: 07. Mar 2007
Ziņojumi: 502
Braucu ar:
|
27 Oct 2015, 16:00:28 AV rakstīja:
27 Oct 2015, 15:30:05 i rakstīja:
27 Oct 2015, 11:34:39 AV rakstīja:
Veel letais gals.
http://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/s640x640/sh0.08/e35/11850001_1005224962863635_1102308470_n.jpg
kas šis ir? un kādā ciparā?
http://www.ebay.com/itm/Seiko-Kinetic-Mens-Kine...6VQAAOSwhcJWLwrl
ir ari melna versija ->
http://www.ebay.com/itm/Seiko-SKA555-Mens-Kinet...810AAOSwhcJWFqPv
p.s. ciparnica bish atgadina JLC Amvox serijas
Paldies! |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Kautkas taja ciparnica ir, protams, pilnai laimei pietrukst antireflektivais safirs un mehanika...
|
Offline | |
|
| gintc | |
 Kopš: 10. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 2301
Braucu ar: X5 4.0d, e90 330i, E36 330i, F650GS Dakar, CF1000
| Kas tas ir par seiko?
Patīk!
Un siksniņu kur tādu dabūt? |
Offline | |
|
|
|
| Juanito | |
Kopš: 08. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1278
Braucu ar: benzīnu
|
27 Oct 2015, 15:33:59 hronists rakstīja:
27 Oct 2015, 15:10:42 Juanito rakstīja:
Tā ir ģimenes relikvija. Vismaz teorētiski saprast kādas būtu izmaksas to "pacelt"?
atstāj kā ir. ja vien tu nevēlies taisīt jaunas detaļas, jo vecās ir rūsas saēstas un ko tev Rīgā neviens nedarīs.
Rīgā noteikti kāds var nomainīt mehānismu. Pasaulē ir vietnes kur tirgojas ar antīkiem SWISSMADE mehānismiem. Varbūt kāds var vismaz pateikt kas šis ir par mehanismu?
|
Offline | |
|
| LAKSHMI | |
 Kopš: 22. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1692
Braucu ar: LAKSHMI
| Šodien iepirkts jauns Vostok 
Labs,ļoti viegls 
[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=y11z8xu5r3z79j8dtjb.jpg][/URL]
|
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Par cik ir vajadziba izteret vienu galactico karti, iemetu aci Laiks. Iepatikas sis slimline FC. Bildes to neredz, bet loti loti plans un ari dizainiski loti pardomts. Par cik nav sekunzu raditaju, tad esmu gatavs piedot, ka tas ir kvarcs Vel bish apdomasu, bet sliecos, ka janem ciet 
Btw, sestdien busot kautkada atlaizu akcija, konkreti FC -15% un ja perk 2 gab, tad otrajam 30% atlaide. Ja kads velas koopereties, dod zinu 
|
Offline | |
|
| Glenfiddich | |
 Kopš: 23. Aug 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 1352
Braucu ar: 3.0D
| Buutu kad man vajadzeeja

Tev un kvarcs
 [ Šo ziņu laboja Glenfiddich, 28 Oct 2015, 23:59:38 ] |
Offline | |
|