| Autors | Ziņojums |
depo  | | 07. Aug 2008, 13:36 |
#1941
|
|
 Kopš: 09. Jan 2006
Ziņojumi: 21004
Braucu ar: Zirgu
|
07 Aug 2008, 13:28:32 DFS rakstīja:
Pārdodu privātmāju Siguldā info Pm
vareeji uzreiz iemest bildes, tur ir ko redzeet  |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 07. Aug 2008, 13:40 |
#1942
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
07 Aug 2008, 13:15:37 GreenBerg rakstīja:
Pirmais, ko vajag izdarīt pērkot jaunajā projektā dzīvokli, salīdzināt tehnisko projektu ar kādu spečuku, ja ir vairāku posmu nesakritība, tad nah riskēt. Protams, var vadīties arī pēc esošās apdzīvotības un elementāri ar potenciālajiem kaimiņiem aprunāties, forumos atsauksmes palasīties.
pērkot šodien, tb, 2008. gadā, pirmais, ko vajag darīt - pēc iespējas izvairīties no nepabeigtiem projektiem. vislabāk pirkt gatavā mājā, kas jau zināmu laiku ir nostāvējusi.
ja vien nav uzstādījums, ka vajag tieši to dzīvokli tieši tajā (nepabeigtajā) mājā, tad piedāvājumu ir daudz un visādi |
Offline | |
|
| Reino | | 07. Aug 2008, 13:41 |
#1943
|
|
 Kopš: 03. Nov 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 543
Braucu ar: 87
|
07 Aug 2008, 12:36:00 Pauliic rakstīja:
Pārdodu 1istabas dzīvokli Iļģuciemā/Dzirciemā - Dzirciema ielā 35. 3 stāvs, nost no ielas, kosmētiskais remonts, nav stūra dzīvoklis. 29900ls. Bildes parakstā.
Paņemiet labāk smuki kapitāli izremontētu, pārprojektētu 1istabnieku Hospitāļu ielā, forša vieta, forša māja un tikai 32k ls, kā arī ir tajā pašā mājā 2istabnieks un labs dzīvoklis Kalupes ielā  |
Offline | |
|
DFS  | | 07. Aug 2008, 13:52 |
#1944
|
|
 Kopš: 08. Feb 2004
Ziņojumi: 15279
Braucu ar: 979
|
07 Aug 2008, 13:36:18 depo rakstīja:
07 Aug 2008, 13:28:32 DFS rakstīja:
Pārdodu privātmāju Siguldā info Pm
vareeji uzreiz iemest bildes, tur ir ko redzeet 
nepārdodu jau to,kur Tu biji 
ir vēlviena  |
Offline | |
|
E-d-g-a-r-s  | | 07. Aug 2008, 14:04 |
#1945
|
|
Kopš: 12. Sep 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 432
Braucu ar: BMW e21 323i ’79
|
07 Aug 2008, 12:55:43 edzulis rakstīja:
40k eur par 1ist dzīvokli vecajā mājā, kur pie tam vēl prasītos pēc ieguldījumiem?
Par šādu summu piedāvāju uzbūvēt kapitālu 70 m2 māju ar pilnu apdari!
----------------- *For sale: Alpina 15*7 Wheels*
*For Sale: Kosei RT-Penta R16 Wheels* |
Offline | |
|
depo  | | 07. Aug 2008, 14:32 |
#1946
|
|
 Kopš: 09. Jan 2006
Ziņojumi: 21004
Braucu ar: Zirgu
|
07 Aug 2008, 14:04:49 E-d-g-a-r-s rakstīja:
07 Aug 2008, 12:55:43 edzulis rakstīja:
40k eur par 1ist dzīvokli vecajā mājā, kur pie tam vēl prasītos pēc ieguldījumiem?
Par šādu summu piedāvāju uzbūvēt kapitālu 70 m2 māju ar pilnu apdari!
Pa 571eur/m2 ? 
Es gribeetu redzeet KAS par maaju taa buus 
Es shodien apzvaniiju 4 firmas, videejaa cena ir 700ls/m2.[ Šo ziņu laboja depo, 07 Aug 2008, 14:33:23 ] |
Offline | |
|
| leroys | | 07. Aug 2008, 14:37 |
#1947
|
|
Kopš: 20. Feb 2007
Ziņojumi: 126
Braucu ar:
|
07 Aug 2008, 14:32:30 depo rakstīja:
Pa 571eur/m2 ? 
Es gribeetu redzeet KAS par maaju taa buus 
Es shodien apzvaniiju 4 firmas, videejaa cena ir 700ls/m2.
Un ko tad brīnīties ka tās firmas sēž bez darba (700ls nav pamatojami ar izmaksām, bet gan ar strašnas peļņas kāri, bet tie laiki ir garām) |
Offline | |
|
depo  | | 07. Aug 2008, 14:38 |
#1948
|
|
 Kopš: 09. Jan 2006
Ziņojumi: 21004
Braucu ar: Zirgu
| A cik buutu shaa briizha kriizes cena liidz atsleegai 1/m2? |
Offline | |
|
|
|
GirtzB  | | 07. Aug 2008, 14:39 |
#1949
|
|
 Kopš: 15. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 22400
Braucu ar: 2x(R6+LSD)
| 550ls/m imho ir par ļoti pietiekams cipars pie 700ls/m peļņa jau ir labu labā.
----------------- Braukt ir priex.
Tikai R6, S54B32 + 2JZ-GE |
Offline | |
|
depo  | | 07. Aug 2008, 14:40 |
#1950
|
|
 Kopš: 09. Jan 2006
Ziņojumi: 21004
Braucu ar: Zirgu
|
07 Aug 2008, 14:39:24 GirtzB rakstīja:
550ls/m imho ir par ļoti pietiekams cipars pie 700ls/m peļņa jau ir labu labā.
Bet kaa edgars piedaavaa pa 411Ls, aizdomiigi arii  |
Offline | |
|
GirtzB  | | 07. Aug 2008, 14:40 |
#1951
|
|
 Kopš: 15. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 22400
Braucu ar: 2x(R6+LSD)
| nus tur nekāda jēdzīga apdare nesanāk...
----------------- Braukt ir priex.
Tikai R6, S54B32 + 2JZ-GE |
Offline | |
|
depo  | | 07. Aug 2008, 14:41 |
#1952
|
|
 Kopš: 09. Jan 2006
Ziņojumi: 21004
Braucu ar: Zirgu
|
07 Aug 2008, 14:40:56 GirtzB rakstīja:
nus tur nekāda jēdzīga apdare nesanāk...
500Ls/m2 pa 130m2 maaju nevaru atlauties, bet gribu ne mazaak kaa 130 un 2 staavus +garazhu un mazu verandu priekshaa. Nu tjipa shitaadu 
Kursh pa 350Ls uzcels ne meeslu?  [ Šo ziņu laboja depo, 07 Aug 2008, 14:45:21 ] |
Offline | |
|
| leroys | | 07. Aug 2008, 14:44 |
#1953
|
|
Kopš: 20. Feb 2007
Ziņojumi: 126
Braucu ar:
|
07 Aug 2008, 14:40:04 depo rakstīja:
07 Aug 2008, 14:39:24 GirtzB rakstīja:
550ls/m imho ir par ļoti pietiekams cipars pie 700ls/m peļņa jau ir labu labā.
Bet kaa edgars piedaavaa pa 411Ls, aizdomiigi arii 
nekā aizdomīga tur nav - tas ir cipars pa kuru visi būs paēduši, protams "H-pjatij" nenopirksi, bet tas ir tikai normāli! |
Offline | |
|
depo  | | 07. Aug 2008, 14:46 |
#1954
|
|
 Kopš: 09. Jan 2006
Ziņojumi: 21004
Braucu ar: Zirgu
|
07 Aug 2008, 14:44:00 leroys rakstīja:
nekā aizdomīga tur nav - tas ir cipars pa kuru visi būs paēduši, protams "H-pjatij" nenopirksi, bet tas ir tikai normāli!
Ljoti patiikami dzirdeet ka shoriit nosauktie 800Ls par saliekamajaam maajaam ir cena.[ Šo ziņu laboja depo, 07 Aug 2008, 14:46:43 ] |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 07. Aug 2008, 17:45 |
#1955
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
| Vai Pārdaugavā kāds iznomā 'gatavus' birojus, ar domu - mēbelēts, ar (kopēju) biroja tehniku, virtuvi, labierīcībām un sekretāri - līdzīgi kā Valdemāra centrā  |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 07. Aug 2008, 17:48 |
#1956
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
07 Aug 2008, 14:41:51 depo rakstīja:
500Ls/m2 pa 130m2 maaju nevaru atlauties, bet gribu ne mazaak kaa 130 un 2 staavus +garazhu un mazu verandu priekshaa. Nu tjipa shitaadu 
es jau neko, bet 130kvm un 2 stāvi ir diezgan stulbs risinājums - %uāli daudz aizņems kāpnes, patrepe. ja vēl mansards, tad vispār - ar tik zemu/slīpu jumtu kā bildē 2. stāvā būs reāli 1 paliela istaba - kāpēc nenolikt to istabu mājas galā, 1. stāvā un nebūs jāčakarējas ar pārsegumiem, skaņas izolāciju starp stāviem, trepēm, utt. |
Offline | |
|
|
|
| fleix | | 07. Aug 2008, 18:00 |
#1957
|
|
 Kopš: 27. Jun 2006
Ziņojumi: 8379
Braucu ar: 22
| Izīrē tirdzniecības vietu Vecrīgā.
Aldaru iela 11/6.
Platība:54m2
Cena:1000ls/mēn+PVN
Sīkāk PM vai 29236897
[ Šo ziņu laboja fleix, 07 Aug 2008, 18:00:34 ] |
Offline | |
|
depo  | | 07. Aug 2008, 18:02 |
#1958
|
|
 Kopš: 09. Jan 2006
Ziņojumi: 21004
Braucu ar: Zirgu
|
07 Aug 2008, 17:48:00 Puu rakstīja:
07 Aug 2008, 14:41:51 depo rakstīja:
500Ls/m2 pa 130m2 maaju nevaru atlauties, bet gribu ne mazaak kaa 130 un 2 staavus +garazhu un mazu verandu priekshaa. Nu tjipa shitaadu 
es jau neko, bet 130kvm un 2 stāvi ir diezgan stulbs risinājums - %uāli daudz aizņems kāpnes, patrepe. ja vēl mansards, tad vispār - ar tik zemu/slīpu jumtu kā bildē 2. stāvā būs reāli 1 paliela istaba - kāpēc nenolikt to istabu mājas galā, 1. stāvā un nebūs jāčakarējas ar pārsegumiem, skaņas izolāciju starp stāviem, trepēm, utt.
Bet 1 staavu buus DAUDZ daargaak nekaa 2 staavu. |
Offline | |
|
E-d-g-a-r-s  | | 07. Aug 2008, 18:02 |
#1959
|
|
Kopš: 12. Sep 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 432
Braucu ar: BMW e21 323i ’79
| Teiksim tā.
Pa 420 LVL / m2 var uzcelt labu māju - tehnoloģiski - 1. stāvs bloki, 2. stāvs koka karkass, nosiltināta ar putuplastu, fasāde apmesta, metāla jumts (dakstiņu tipa), iekšā lamināts, apkure, santehnika utt - vidējas klases, pakešu logi utt.
Tas tāds piemērs no nupatkā pabeigtajiem un patreiz ceļamajiem objektiem.
Viss atkarīgs no projekta sarežģītības, izmantotajiem materiāliem, situācijas materiālu tirgū, un zemes gabala.
Šodien neredzu nekādu pamatojumu pirkt dzīvokli jaunbūvē - cenas ir pārspīlētas, ēkas uzbūvētas dumji un neracionāli, līdz ar to arī dārgi.
Ja kādam ir vēlme - varu piedāvāt arī guļbūves celtniecību ar niedru jumtu utt. - cenu ziņā līdzīgi, tikai ļoti jāskatās vai konkrētajā ainavā tas iekļausies.
Laipni lūgti ar pieprasījumiem uz PM!
----------------- *For sale: Alpina 15*7 Wheels*
*For Sale: Kosei RT-Penta R16 Wheels* |
Offline | |
|
Puuchuks  | | 07. Aug 2008, 18:03 |
#1960
|
|
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
| pārdod vai izīrē veikala telpas Melnsila ielā 10, Rīgā (starp Kalnciema un Kapseļu ielām).
1. stāvs, 114kvm.
vieta 1 auto
bildes ielikšu drīzumā, sīkāks info PM  |
Offline | |
|