Online

Pašreiz BMWPower skatās 190 viesi un 8 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
b1te
09. Oct 2015, 11:48 #19312

Kopš: 14. Mar 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1999

Braucu ar: das auto

tie edifice bišķin omegu un tag'u atgādina
Offline
AV
09. Oct 2015, 11:58 #19313

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


09 Oct 2015, 11:48:40 b1te rakstīja:
tie edifice bišķin omegu un tag'u atgādina

Saja cena grupa tas ir kompliments
Bet jaa, ir lidziba ar TagHeuer Carrera hronografu, betnu nevaretu saukt par tiesu dizaina kopiju.

Vel, protams, variants ir nemt kadu Parnis un tamlidzigos, tie gan bus 1:1 dizaina kopijas. Taa teikt pedejais solis pirms feika

http://www.ebay.com/itm/44mm-PAGANI-DESIGN-Full...h=item3ceafed751

http://www.ebay.com/itm/Parnis-42mm-Quartz-Full...h=item803fede8e4
Offline
Alexisonfire
09. Oct 2015, 12:05 #19314

Kopš: 11. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2072

Braucu ar: ernestapp


09 Oct 2015, 10:34:41 AV rakstīja:

09 Oct 2015, 08:37:28 redneks rakstīja:
38mm līdz 500eur ar metāla siksniņu un safīra stiklu ir atrodami?

39mm un 10eur par dargu, bet toties mehanika

Kemmner Taucheruhr "007" aged lume mit ETA 2824-2 swiss



nesaprotu cilvēkus, kam patīk daivera dizains. tad jau var go full retard un nēsāt dzeltenu swatch
Offline
AV
09. Oct 2015, 12:07 #19315

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


09 Oct 2015, 12:05:09 Alexisonfire rakstīja:
nesaprotu cilvēkus, kam patīk daivera dizains. tad jau var go full retard un nēsāt dzeltenu swatch

Gaumes atskiras un ari vienam un tam pasam cilvekam gaume laika gaita attistitas/mainas
Offline
Apins
09. Oct 2015, 12:14 #19316

Kopš: 14. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 3469

Braucu ar: RS, Jimny un R1200GS

Kur Tissotam meklēt brūnu ādas siksniņu?

-----------------
Eu, kāpēc nerāda parakstu?
Offline
Bron
09. Oct 2015, 14:34 #19317

Kopš: 30. Aug 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 15204

Braucu ar: Traktortehniku by Nissan


09 Oct 2015, 08:37:28 redneks rakstīja:
38mm līdz 500eur ar metāla siksniņu un safīra stiklu ir atrodami?


Certina automāti
Offline
Wesker
09. Oct 2015, 16:36 #19318

Kopš: 14. Apr 2015

Ziņojumi: 88

Braucu ar:

AV, paldies.
1. un 4. priekš manis izskatās diezgan ok
Offline
HG
09. Oct 2015, 20:44 #19319

Kopš: 24. Jan 2013

Ziņojumi: 70

Braucu ar:

Pārdodu, sakarā ar vēlmi iegādāties citu, dārgāku, pulksteni.

Louis Erard Regulator, iegādāts veikalā "Laiks" 2014.gada decembra beigās, saudzīgi lietots. Ir vēl garantija.

Cena +-700 euro, PM lūdzu vai 26428388



[ Šo ziņu laboja HG, 10 Oct 2015, 11:12:13 ]

Offline
Arsmens
09. Oct 2015, 20:52 #19320

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm


09 Oct 2015, 20:44:00 HG rakstīja:
Pārdodu, sakarā ar vēlmi iegādāties citu, dārgāku, pulksteni.

Louis Erard Regulator, iegādāts veikalā laiks 2014.gada decembra beigās, saudzīgi lietots.

Cena +-700 euro, PM lūdzu, ss.lv nav ievietots.


Informatīvs foto:

http://www.chrono24.com/en/louiserard/excellenc...g--id2934956.htm



Lielisks offers

Bet apkures sezonā pircēju tā pamaz
Offline
grunchs
09. Oct 2015, 21:50 #19321

Kopš: 30. Sep 2014

No: Kuldīga

Ziņojumi: 610

Braucu ar: e21

Offers 5dienā pašā laikā! Es pirms gadiem pilnīgā pālī nopirku dārgu pulksteni vecajā arbatā maskavā un nēsāju vēl joprojām Dzērumā = vislabākie un pārdomātākie pirkumi :hektors:
Offline
HG
09. Oct 2015, 21:51 #19322

Kopš: 24. Jan 2013

Ziņojumi: 70

Braucu ar:



steigas nav
Offline
detonators
09. Oct 2015, 21:54 #19323

Kopš: 22. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1331

Braucu ar: 335i

grunchs dublis #2
Omega Speedmaster Automatic.

Stāvoklis ļoti labs. Korpusa izmērs 39mm. Papīri.
cĒna:1.1k€
PM!
Offline
grunchs
09. Oct 2015, 21:54 #19324

Kopš: 30. Sep 2014

No: Kuldīga

Ziņojumi: 610

Braucu ar: e21


09 Oct 2015, 21:51:44 HG rakstīja:


steigas nav


Sekoju topikam, pulkstenis afigenna skaists, bet... Puse algas
Offline
detonators
09. Oct 2015, 22:55 #19325

Kopš: 22. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1331

Braucu ar: 335i

kkur topika sākumā bija formula, cik dārgam pulkstenim jābūt.

update: VLD: "Pulkstenjiem naudu nekraaj un ja kraaj - tad nu maksimums 2, 3 meeneshus."

Tā kā, ja dzīvo pie mammas un $ vajag tikai subtransam un smēķiem, tad arī pa 500EUR aldziņu 1200EUR variants ierakstās.

[ Šo ziņu laboja detonators, 09 Oct 2015, 23:13:35 ]

Offline
Arsmens
09. Oct 2015, 23:00 #19326

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm


09 Oct 2015, 22:55:40 detonators rakstīja:
kkur topika sākumā bija formula, cik dārgam pulkstenim jābūt. Meklēšanas guru varētu sameklēt un iemest atkārtoti.

alga/2+sievas_alga*1.5-briketes_mēnesī+(gada_bonuss)/2
Offline
hronists
09. Oct 2015, 23:13 #19327

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


09 Oct 2015, 21:50:10 grunchs rakstīja:
Offers 5dienā pašā laikā! Es pirms gadiem pilnīgā pālī nopirku dārgu pulksteni vecajā arbatā maskavā un nēsāju vēl joprojām Dzērumā = vislabākie un pārdomātākie pirkumi :hektors:


+ hektors
Offline
09. Oct 2015, 23:24 #19328

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:


09 Oct 2015, 21:54:23 detonators rakstīja:
grunchs dublis #2
Omega Speedmaster Automatic.

Stāvoklis ļoti labs. Korpusa izmērs 39mm. Papīri.
cĒna:1.1k€
PM!


spidkjis 39mm ir tas pac kas 3er kompats :aiwa;
Offline
VLD
09. Oct 2015, 23:24 #19329

Kopš: 20. May 2003

Ziņojumi: 5791

Braucu ar:


11 Jan 2011, 20:51:24 VLD rakstīja:
nu jaa - Rado nav no leetaa gala. bet pluss ir taads ka kalpo tieshaam gods godam, saskraapeet ir nereaali jo gandriiz viss no keramikas, safira stikls. veel kaa pluss - keramika diezgan aatri uzsilst un pulksteni uz rokas nejuuti, tas netraucee, vasaraa roka zem siksninjas nesviist.

par cenu - nav tik traki ja zin kur pirkt. vieniigi ceru ka tad, kad buushu nobriedis pirkumam formula "pulkstenja cena=1/2 meenesha ienaakumiem" nemainiisies


2011 gada formula nav mainijusies
Offline
grunchs
09. Oct 2015, 23:47 #19330

Kopš: 30. Sep 2014

No: Kuldīga

Ziņojumi: 610

Braucu ar: e21

Nu, paga... 1/2 algas par pulksteni... Da nu i nah. Tad ir jābūt minimālajai algai
Labāk ar bērnim aizbraukt uz Dizniland. Bet tikai ar sabiedrisko, tipa airbaltik, jo :hektors:
Offline
AV
10. Oct 2015, 12:17 #19331

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


09 Oct 2015, 20:44:00 HG rakstīja:
Pārdodu, sakarā ar vēlmi iegādāties citu, dārgāku, pulksteni.

Louis Erard Regulator, iegādāts veikalā "Laiks" 2014.gada decembra beigās, saudzīgi lietots. Ir vēl garantija.

Cena +-700 euro, PM lūdzu vai 26428388

http://failiem.lv/thumb_show.php?i=glxqned&view

http://failiem.lv/thumb_show.php?i=xblgjwa&view

Labs deals uz patiesam skaistu/elegantu pulksteni



Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo