Online

Pašreiz BMWPower skatās 167 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
AV
02. Oct 2015, 11:08 #19272

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


02 Oct 2015, 10:50:44 martinels rakstīja:
kaut kādi laikrāži ir uz rokas
http://neskaties.lv/2015/08/kas-ir-apcietinatai...5c7961d0077a.jpg

Vacheron Constantin Royal Eagle Day/Date
Lietots 10k+
http://www.chrono24.com/en/vacheronconstantin/r...j--id3667881.htm

[ Šo ziņu laboja AV, 02 Oct 2015, 11:19:33 ]

Offline
HUBLOC
02. Oct 2015, 11:19 #19273

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7


02 Oct 2015, 11:08:00 AV rakstīja:

02 Oct 2015, 10:50:44 martinels rakstīja:
kaut kādi laikrāži ir uz rokas
http://neskaties.lv/2015/08/kas-ir-apcietinatai...5c7961d0077a.jpg

Zelta Vacheron Constantin :dargi:


nevar atrast īsto modeli

Offline
AV
02. Oct 2015, 11:20 #19274

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


02 Oct 2015, 11:19:08 Rolanc rakstīja:
nevar atrast īsto modeli

Vacheron Constantin Royal Eagle Day/Date (skatit augstak - palaboju savu postu).
Offline
markelis
02. Oct 2015, 11:20 #19275

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku


02 Oct 2015, 10:00:24 Rolanc rakstīja:

01 Oct 2015, 18:18:51 AV rakstīja:
Sen nav likts instagrams



No visiem tikai Rolex nepatīk

Kur var kvalitatīvas poddelkas nopirkt? Pa 30k oriģinālu neesmu gatavs celt :hublots_atpūšas:


eku pulkstenis prieksh tevis

https://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/jewelry/watch/mens/gpoxc.html
Offline
HUBLOC
02. Oct 2015, 11:23 #19276

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7


02 Oct 2015, 11:20:24 AV rakstīja:

02 Oct 2015, 11:19:08 Rolanc rakstīja:
nevar atrast īsto modeli

Vacheron Constantin Royal Eagle Day/Date (skatit augstak - palaboju savu postu).


tas dzelzceļnieku aprindās ir no "lētā gala"
Offline
b1te
02. Oct 2015, 11:25 #19277

Kopš: 14. Mar 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1999

Braucu ar: das auto


02 Oct 2015, 11:20:50 markelis rakstīja:
eku pulkstenis prieksh tevis

https://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/jewelry/watch/mens/gpoxc.html

+1

ja šitas neder krāsu kombinācijas dēļ, varu tev pēc pāris nedēļam atvest "īsto :gold_ceramic_edition:" no pūlksteņu mekas
Offline
04. Oct 2015, 20:02 #19278

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

lavlī

Offline
Arsmens
05. Oct 2015, 11:06 #19279

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm

Superakācijā Breil pulkstenis, cenā 50Eur, kas ir gandrīz tikai šīs siksniņas cena Reklāmas seja šim pulkstenim bija pats Edwards Nortons, tā ka uzliekot izskatīsies pievilcīgāks kā patiesībā esi
~40mm. Nav tik masīvs kā izkatās bildēs. Stikliņš savu dzīvē redzējis un prasītos sapulēt. Komplektā kastīte, tā ka lombards dos vairāk kā par pliku.


Offline
St21
05. Oct 2015, 14:30 #19280

Kopš: 27. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 914

Braucu ar: 22″

Kādās cenās tagad iet SEIKO FFF
Offline
St21
05. Oct 2015, 14:30 #19281

Kopš: 27. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 914

Braucu ar: 22″

Kādās cenās tagad iet SEIKO FFF
Offline
CP17
06. Oct 2015, 11:24 #19282

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:

Kā šito iedarbināt?
Offline
AV
06. Oct 2015, 11:28 #19283

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Visticamak vajag uz tlf atbilstosu aplikaciju caur kuru aktivizet.
Offline
06. Oct 2015, 13:30 #19284

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

mazlietots garmin d2 pilot
200e

http://www.mypilotstore.com/mypilotstore/sep/9594

Spied "Play", lai skatītos video!


pm/n
Offline
RH
06. Oct 2015, 15:02 #19285

Kopš: 05. Dec 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 1104

Braucu ar: četriem riņķiem

Kam jāpievērš uzmanība pērkot Deployant Clasp Buckle? Kā saprast kura laba, kura slikta Ir maz parocīga šāda sprādze?


Un papildus jautājums par siksniņām. Prasās kādu jaunu siksniņu, kuri ir labi veikali, kuros ir kvalitatīvas siksniņas?
Offline
AV
06. Oct 2015, 16:04 #19286

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Spradzes kvalitati/ertumu pec ineta bildes parasti gruti noveretet. Tipiskas problemas - asas skjautnes, kas duras roka, vai ari nepreciza fiksacija.
Offline
hronists
06. Oct 2015, 18:48 #19287

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


06 Oct 2015, 15:02:36 RH rakstīja:
Kam jāpievērš uzmanība pērkot Deployant Clasp Buckle? Kā saprast kura laba, kura slikta Ir maz parocīga šāda sprādze?


fvz, man ir bijušas kādas 5, nepatika neviena.
Offline
gapp
07. Oct 2015, 10:12 #19288

Kopš: 04. Aug 2007

No: Liepāja

Ziņojumi: 8309

Braucu ar: SD

Offline
AV
07. Oct 2015, 10:43 #19289

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


06 Oct 2015, 18:48:11 hronists rakstīja:

06 Oct 2015, 15:02:36 RH rakstīja:
Kam jāpievērš uzmanība pērkot Deployant Clasp Buckle? Kā saprast kura laba, kura slikta Ir maz parocīga šāda sprādze?

fvz, man ir bijušas kādas 5, nepatika neviena.

+500
Offline
Manson
07. Oct 2015, 12:42 #19290

Kopš: 03. Mar 2010

No: Jelgava

Ziņojumi: 530

Braucu ar: Audi


06 Oct 2015, 18:48:11 hronists rakstīja:

06 Oct 2015, 15:02:36 RH rakstīja:
Kam jāpievērš uzmanība pērkot Deployant Clasp Buckle? Kā saprast kura laba, kura slikta Ir maz parocīga šāda sprādze?


fvz, man ir bijušas kādas 5, nepatika neviena.


Man Ch.Ward oem siksniņa ar šo sprādzi arī sākumā sagādāja grūtības, bet ar laiku iemanījos ātri aiztaisīt. Nēsājot neērtības nesagādāja.

[ Šo ziņu laboja Manson, 07 Oct 2015, 12:49:41 ]

Offline
Zeds
07. Oct 2015, 13:49 #19291

Kopš: 15. Jul 2008

No: Jūrmala

Ziņojumi: 1936

Braucu ar: Q7


07 Oct 2015, 10:12:23 gapp rakstīja:



krekls zem krekla?
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo