Online

Pašreiz BMWPower skatās 116 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
gapp
01. Oct 2015, 09:16 #19232

Kopš: 04. Aug 2007

No: Liepāja

Ziņojumi: 8309

Braucu ar: SD


30 Sep 2015, 17:33:06 tuktuks rakstīja:
Interesē, kas notiek ar Seiko Solar, cik droši un piemēroti mūsu ne tik daudz saulanajam dienām?


Lietoju vairāk nekā 3 gadus, nekavē ne par sekundi.
Offline
tuktuks
01. Oct 2015, 09:45 #19233

Kopš: 17. Sep 2014

Ziņojumi: 286

Braucu ar:

Nav tā, ka visu laiku jātur dienas gaismā, cik tur tās stundas?
Offline
gapp
01. Oct 2015, 09:56 #19234

Kopš: 04. Aug 2007

No: Liepāja

Ziņojumi: 8309

Braucu ar: SD

Nekur speciāli neesmu licis, nēsāju ikdienā.
Offline
Rizza
01. Oct 2015, 11:01 #19235

Kopš: 12. Aug 2013

No: Strenči

Ziņojumi: 358

Braucu ar:

Pilnīgs ČAU ar tiem laikrāžiem, gribu nopirkt Seiko 300eur robežās, jo vairāk skatos, jo lielākās auzās braucu. Gribēju mehāniku, mani atrunā, aiz tā ka čakars paņemot pēc 3 dienām, viss atkal jāregulē utt.
Gribu ar ādas siksnu, tumšu ciparnīcu, kvalitatīvu izstrādājumu.
Pagaidām skatos uz Seiko Solar SSC081P1 UN Seiko prospex SSC351P1

[ Šo ziņu laboja Rizza, 01 Oct 2015, 11:18:49 ]

Offline
AV
01. Oct 2015, 11:23 #19236

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


01 Oct 2015, 11:01:50 Rizza rakstīja:
Pilnīgs ČAU ar tiem laikrāžiem, gribu nopirkt Seiko 300eur robežās, jo vairāk skatos, jo lielākās auzās braucu. Gribēju mehāniku, mani atrunā, aiz tā ka čakars paņemot pēc 3 dienām, viss atkal jāregulē utt.
Gribu ar ādas siksnu, tumšu ciparnīcu, kvalitatīvu izstrādājumu ( Hugo boss, emporio un tāda tipa bižutērija neinteresē ) daiveri nesanāk un arī nepatīk. Ko ieteiktu ?

Domaju, ka budzeta lidz 300eur tiesi no Seiko ir diezgan daudz simpatiski varianti (gan mehanikas, gan kvarcs).
Par cakaru ar mehaniskajiem pulksteniem - tas, protams, dzili subjektivi. Ar kvarcu mazaks chakars, bet vairuma gadijumu tie skjitis 'nothing special' kautkas lidzigs parastai lodisu pildspalvai, kuru lieto un nedoma par to. Mehaniskajos tomer ir kautkas ipash, ipasi prieks vechiem, kautvai fakts, ka tur ir chupa ar zobratiem, kas neticama veida spej stradat visnotal precizi. Tapat, ka veicot apkopes un nelielus remontus tas spej stradat gadu desmitiem un, iespejams, ar laiku klust par gimenes relikviju.
Reku, veel mehaniso pulkstenu varinati, bet tuvak pie 400e robezas ->
http://www.ebay.de/sch/erkahund/m.html?_nkw=&am..._ipg=&_from=
Tapat ir verts apskatit Certina pulkstenus - labs price/perf.
Vari ari pavisam maza budzeta notestet savu patiku pret mehaniskajiem pulkstniem ar kadu kinieti ->
http://www.ebay.com/itm/43mm-Parnis-Black-Dial-...A-/252109749980?

[ Šo ziņu laboja AV, 01 Oct 2015, 11:28:00 ]

Offline
Rizza
01. Oct 2015, 11:30 #19237

Kopš: 12. Aug 2013

No: Strenči

Ziņojumi: 358

Braucu ar:

Ok, paldies par koment.. ko saki par tiem diviem seiko modeļiem?
Offline
tuktuks
01. Oct 2015, 13:17 #19238

Kopš: 17. Sep 2014

Ziņojumi: 286

Braucu ar:

Man arī kā reizi jau sen interesē un esmu nolēmis sev uzdāvināt kādu no šiem Seiki SSC081 vai SKS421P2, abi pavisam dažādi, jo tas, kas biedē pirmajam, Solar sistēma, kur vairāki pulksteņmeistari esot teikuši, ka nevajag, bet otrs kā budžeta variants ikdienas nēsāšanai.
Offline
AV
01. Oct 2015, 13:39 #19239

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Manuprat, piekroscibu saules uzladei nav, jo normala baterija tapat kalpo ~2 gadus, savukart, saules uzlades pulksteniem viena bridi izbeidzas akumulators un tad jautajums cik maksa to nomainit un vai vispar kads to uznemas remontet.
Offline
VMR
01. Oct 2015, 14:55 #19240

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Biju pie Staņislava mainīt savam victorinoxam baču. Teicā, ka baigi labais pulkstenis esot un labi, ka pie viņa atnācu, jo esot vienīgais Rīgā, kurš to var izdarīt šim modelim bez instrukcijas. Kad pateicu, ka no powera, tad gan smaidīt pārstāja, laikam poweristi za***aļi konkrēti
Offline
AV
01. Oct 2015, 15:02 #19241

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


01 Oct 2015, 14:55:28 VMR rakstīja:
..jo esot vienīgais Rīgā, kurš to var izdarīt šim modelim bez instrukcijas..



Bet piekritu tikdaudz, ka pulkstenu baterijas nevajag mainit pie lielveikalu meistariem. Taisot vala, tomer japarceko hermetiskums, blivju stavoklis un atsevisku mehanismus japrot pareizi noresetot utt.

[ Šo ziņu laboja AV, 01 Oct 2015, 15:04:03 ]

Offline
Arsmens
01. Oct 2015, 15:05 #19242

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm


01 Oct 2015, 14:55:28 VMR rakstīja:
Biju pie Staņislava mainīt savam victorinoxam baču. Teicā, ka baigi labais pulkstenis esot un labi, ka pie viņa atnācu, jo esot vienīgais Rīgā, kurš to var izdarīt šim modelim bez instrukcijas. Kad pateicu, ka no powera, tad gan smaidīt pārstāja, laikam poweristi za***aļi konkrēti

Gan jau viņam pofig no kurienes klients vienkārši šim apnicis, ka poweristi mēģina norēķināties barterī- viens piedāvā benzīnkannu, otrs hugo boss zeķes, tu arī droši vien viņam mutē skatījies vai kādu plombu nevari iesmērēt dvacāra vietā
Offline
01. Oct 2015, 15:27 #19243

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

lieta sekojoša - gandrīz pirms gada nopirku Cetina DS1. pēdējās nedēļas skatos, ka laiks gļuko.. nu sākumā dmāju, ka moš nav uzvilcies utt.. jo brīvdienās, ja nedzeru, tad nenēsāju, vai citreiz uzlieku citu utt.. bet tagad speciāli pārbaudīju - uz 15h atpaliek jau 10min šobrīd.

pirku internetā - viņam ir kaut kāda starptautiska garantija vai jānes vienkārši uz remontu un viss
Offline
VMR
01. Oct 2015, 15:52 #19244

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Tu vienk. brauc tik ātri, ka apsteidz laiku
Offline
01. Oct 2015, 16:00 #19245

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:


01 Oct 2015, 15:52:41 VMR rakstīja:
Tu vienk. brauc tik ātri, ka apsteidz laiku


tas tad būtu skaidrs, bet tagad vairāk kā parasti apsteidzu, lai gan neesmu sācis braukt ātrāk
Offline
VMR
01. Oct 2015, 16:03 #19246

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Mehānika, huļi Aiznes pieregulēt tam pašam Staņislavam, 5 minūšu darbs...
Offline
01. Oct 2015, 16:23 #19247

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

man liekas, ka es kādreiz pipelē esmu nometis zemē, jo es parasti, kad pamostos pulkstenis mētājas vai nu vannas istabā vai pie gultas uz grīdas, bet nu ārēji nekādu bojājumu nav un nereāli atpaliek
Offline
AV
01. Oct 2015, 16:29 #19248

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


01 Oct 2015, 15:27:01 user rakstīja:
pirku internetā - viņam ir kaut kāda starptautiska garantija vai jānes vienkārši uz remontu un viss

Ja ir kautkadi garantijas papiri, tad nes uz Zenevu vini ir ofic serviss - Lacplesa 48.
Un 10min kavesanas 15h laika visticamak nebus regulesanas problema, bet gan kads bojajums.

[ Šo ziņu laboja AV, 01 Oct 2015, 16:31:33 ]

Offline
funkyasshit
01. Oct 2015, 16:31 #19249

Kopš: 13. Aug 2014

Ziņojumi: 3480

Braucu ar: E46 330i


01 Oct 2015, 16:23:54 user rakstīja:
man liekas, ka es kādreiz pipelē esmu nometis zemē, jo es parasti, kad pamostos pulkstenis mētājas vai nu vannas istabā vai pie gultas uz grīdas, bet nu ārēji nekādu bojājumu nav un nereāli atpaliek


A man līdzīga problēma Citizenam. Citreiz liekas, ka viņš atpaliek vai iet nedaudz ātrāk. Nevaru vēl īsti uztvert kādu dzīvi viņš tur dzīvo.
Offline
AV
01. Oct 2015, 17:03 #19250

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Apple Watch Stainless Steel

Offline
hronists
01. Oct 2015, 17:13 #19251

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


01 Oct 2015, 16:03:36 VMR rakstīja:
Mehānika, huļi Aiznes pieregulēt tam pašam Staņislavam, 5 minūšu darbs...


ja atmiņa neviļ Stasam nav pribora uz kā noregulēt. tas viens. otrs - 10 minūtes dienā nenoregulēsi, tur ir jājauc āŗā un jātīra.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo