Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 157 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
hronists
01. Sep 2015, 19:00 #19092

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


31 Aug 2015, 15:02:38 AV rakstīja:
Bija doma, ka atskirigie caurumi ir parastai siksninai un metala siksnai, betnu konkretais Omegas modelis uz metala siksnas nemaz nenak.
Var jau, ka tiesam domats, lai labak izskatas dazadu biezumu siksninas


kas par modeli?
Offline
ozo
01. Sep 2015, 19:09 #19093

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar


26 Aug 2015, 15:24:19 Elviss rakstīja:
Manai gaumei vislabāk patīk Rado, to tad gan es gan sieva nēsā.
Ceru beigt investēt vecos BMW un varētu vēl kādu iegādāt


Puis, uz tavu būdu Rado izskatās nepieklājīgi mazs un lietišks. Prasi Adolfam Breitling
Offline
odzhy
03. Sep 2015, 22:20 #19094

Kopš: 16. Mar 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 64

Braucu ar: Riteni


26 Aug 2015, 11:33:03 xsicko rakstīja:

19 Aug 2015, 19:43:37 xsicko rakstīja:
Varbut kads var izpalidzet.
Mekleju pulksteni damai.

Ir uz gaumi kaut kas tamlidzigs, bruna siksna ideali butu:
http://www.amazon.de/dp/B004BKK3JI?m=A3JWKAKR8X...32tJ8dnJQx07s6wQ

http://www.amazon.de/dp/B0084SI4W6/?smid=AESRH3...ezg79YT3Xvz5HflQ


Cenu velams ap 100-150.

Paldies


up....
Ja vēl meklē dāmai pulksteni, iesaku izvērtēt šos-https://www.danielwellington.com/global/women/
Offline
AV
03. Sep 2015, 23:39 #19095

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


01 Sep 2015, 19:00:19 hronists rakstīja:

31 Aug 2015, 15:02:38 AV rakstīja:
Bija doma, ka atskirigie caurumi ir parastai siksninai un metala siksnai, betnu konkretais Omegas modelis uz metala siksnas nemaz nenak.
Var jau, ka tiesam domats, lai labak izskatas dazadu biezumu siksninas


kas par modeli?

Zis van

Offline
markelis
04. Sep 2015, 08:15 #19096

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku


03 Sep 2015, 23:39:28 AV rakstīja:
Zis van




ir kautkas liidziiga paskata (tieshi ar baltu ciparniicu, zilaam bultinjaam), bet budzetiigaaks?
Offline
b1te
04. Sep 2015, 08:55 #19097

Kopš: 14. Mar 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1999

Braucu ar: das auto


04 Sep 2015, 08:15:27 markelis rakstīja:

ir kautkas liidziiga paskata (tieshi ar baltu ciparniicu, zilaam bultinjaam), bet budzetiigaaks?


da pagaidi pāris mēnēšus un gan jau šo pašu varēsi no AV dabūt pa puscenu
Offline
AV
04. Sep 2015, 08:59 #19098

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


04 Sep 2015, 08:15:27 markelis rakstīja:
ir kautkas liidziiga paskata (tieshi ar baltu ciparniicu, zilaam bultinjaam), bet budzetiigaaks?

Sis Louis Erard ir lidziga krasu teema - dzive izskatas



Offline
AV
04. Sep 2015, 09:00 #19099

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


04 Sep 2015, 08:55:50 b1te rakstīja:
da pagaidi pāris mēnēšus un gan jau šo pašu varēsi no AV dabūt pa puscenu

Taa Omega nav mana
Offline
AV
04. Sep 2015, 09:11 #19100

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

EDIT: Pārdots!

[ Šo ziņu laboja AV, 04 Sep 2015, 10:51:40 ]

Offline
AV
04. Sep 2015, 10:59 #19101

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Dienas pulkstenu deva































Offline
04. Sep 2015, 11:29 #19102

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

tas ir pilniigs bulshits ka vechiem plkst saakas no 42



[ Šo ziņu laboja bertons, 04 Sep 2015, 11:32:20 ]

Offline
04. Sep 2015, 11:32 #19103

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

Offline
ozo
04. Sep 2015, 11:49 #19104

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar

Tas ir bullshit, ka visi vīrieši ir veči
Offline
AV
04. Sep 2015, 11:58 #19105

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Bertonam pie treninterpa un lakadas kurpem izskatijas mega labi
Offline
04. Sep 2015, 12:00 #19106

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

pie auto labi piestav
Offline
walder
04. Sep 2015, 12:03 #19107

Kopš: 18. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 8699

Braucu ar: 7 seat MPV

Ko ieteiksiet meitenei Junghan Max Bill stilā līdz 500 Eur?

[ Šo ziņu laboja walder, 04 Sep 2015, 12:03:47 ]

Offline
04. Sep 2015, 12:06 #19108

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

edit: pārdots

[ Šo ziņu laboja adolfs, 04 Sep 2015, 18:33:36 ]

Offline
savvy
04. Sep 2015, 15:12 #19109

Kopš: 12. Aug 2008

Ziņojumi: 235

Braucu ar: G


04 Sep 2015, 12:03:09 walder rakstīja:
Ko ieteiksiet meitenei Junghan Max Bill stilā līdz 500 Eur?

ap 500 jau īstais Junghans sanāk taču (ja neņem chronoscope)-
http://www.chrono24.fi/junghans/max-bill-damen-...z--id3414807.htm
Ja grib lētāk, tad Junkers Bauhaus sērija ir līdzīgi.
Offline
detonators
04. Sep 2015, 18:57 #19110

Kopš: 22. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1331

Braucu ar: 335i

edit: pircējs atmetās un aizbrauca vienročus raustīt, piedāvājums atkal spēkā.
Omega Speedmaster Automatic.
Stāvoklis ļoti labs. Korpusa izmērs 39mm. Papīri.
PM!

[ Šo ziņu laboja detonators, 04 Sep 2015, 22:35:01 ]

Offline
detonators
04. Sep 2015, 22:35 #19111

Kopš: 22. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1331

Braucu ar: 335i

edit: pircējs atmetās un aizbrauca vienročus raustīt, piedāvājums atkal spēkā.
Omega Speedmaster Automatic.

Stāvoklis ļoti labs. Korpusa izmērs 39mm. Papīri.
cĒna:1111€
PM!

[ Šo ziņu laboja detonators, 08 Sep 2015, 00:08:01 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo