Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 139 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
xn3x
26. Aug 2015, 14:19 #19072

Kopš: 09. Sep 2007

Ziņojumi: 2812

Braucu ar: sieviešu auto

Sievai ir MK, tiesa pavisam cits modelis.
Ļoti OK, nav par ko sūdzēties
Offline
PASSATizhi
26. Aug 2015, 15:00 #19073

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp


26 Aug 2015, 13:42:55 xsicko rakstīja:

26 Aug 2015, 11:39:21 PASSATizhi rakstīja:
ko up up nav kauns dāmai šādu kaku dāvināt? labāk par to naudu ziedus nopērc


labak butu kaut ko ieteicis.... ej un uzdavini savai damai persilu.
to pasu tissot desire ari biju apskatijies, maksa pienemami bet itka viriesu pulkstenis

tie ir piemeri, viens ir bezciparnicu, otrs ir ar romiesu cipariem, abi zelta krasa, adas siksna.

Taa ka man maz sajegas par pulksteniem un eksiste topiks, kapec nepajautat?
Es pie santehnikja neeju gudri dirst ka jalode kapara trubas kopa tapec ka vins zinas labak.

gaidu ieteikumus ko varetu nopirkt no zinosiem cilvekiem.
ā, jaunā paaudze, kas pati nejēdz, bet tikai blēj līdzi. skaidrs

nav jāizgrūž tūkstoši lai dabūtu kko normālu. tas tissot maksā tieši tik, cik tevis minētie izstrādājumi. un tas noteikti nav vīriešu modelis(24mm). ja gribi lai par tavu dāmu draudzenes smejas, ka džeks šamai iedāvina sūdu, tad tik uz priekšu. šajā budžetā ir ļoti maz pieņemamu variantu.

[ Šo ziņu laboja PASSATizhi, 26 Aug 2015, 15:03:28 ]

Offline
xsicko
26. Aug 2015, 15:01 #19074

Kopš: 27. Jun 2010

Ziņojumi: 189

Braucu ar: e46


26 Aug 2015, 14:19:40 xn3x rakstīja:
Sievai ir MK, tiesa pavisam cits modelis.
Ļoti OK, nav par ko sūdzēties


paldies. es pat no firmam neko nejedzu, galvenais lai nav kinietis pa 200 eur janem....
Offline
xsicko
26. Aug 2015, 15:05 #19075

Kopš: 27. Jun 2010

Ziņojumi: 189

Braucu ar: e46


26 Aug 2015, 15:00:43 PASSATizhi rakstīja:

26 Aug 2015, 13:42:55 xsicko rakstīja:

26 Aug 2015, 11:39:21 PASSATizhi rakstīja:
ko up up nav kauns dāmai šādu kaku dāvināt? labāk par to naudu ziedus nopērc


labak butu kaut ko ieteicis.... ej un uzdavini savai damai persilu.
to pasu tissot desire ari biju apskatijies, maksa pienemami bet itka viriesu pulkstenis

tie ir piemeri, viens ir bezciparnicu, otrs ir ar romiesu cipariem, abi zelta krasa, adas siksna.

Taa ka man maz sajegas par pulksteniem un eksiste topiks, kapec nepajautat?
Es pie santehnikja neeju gudri dirst ka jalode kapara trubas kopa tapec ka vins zinas labak.

gaidu ieteikumus ko varetu nopirkt no zinosiem cilvekiem.
ā, jaunā paaudze, kas pati nejēdz, bet tikai blēj līdzi. skaidrs

nav jāizgrūž tūkstoši lai dabūtu kko normālu. tas tissot maksā tieši tik, cik tevis minētie izstrādājumi. un tas noteikti nav vīriešu modelis(32mm). ja gribi lai par tavu dāmu draudzenes smejas, ka džeks šamai iedāvina sūdu, tad tik uz priekšu. šajā budžetā ir ļoti maz pieņemamu variantu.


nu gribot negribot tu man pat loti palidzeji jo laikam pasutisu to pasu tissot desire, pulkstenis smuks, cena laba, damai patiks
Offline
AV
26. Aug 2015, 15:20 #19076

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Runajot par sieviesu pulksteniem, IMHO iesakumam fashion kraami ir OK. Vinam tomer svarigaks ir izskats un iespeja pielagot apgerbam. Tad, iespejams, ar laiku prasibas/sapratne augs.
No musu gimenes pieredzes - visbiezak tiek nesats Frederique Constant vai Rado, savukart, fashion verkji jau praktiski netiek nesati. Meginajums sadraudzet ar Rolex beidzas neveiksmigi - esot par smagu/neertu.
Offline
xn3x
26. Aug 2015, 15:47 #19077

Kopš: 09. Sep 2007

Ziņojumi: 2812

Braucu ar: sieviešu auto


26 Aug 2015, 15:01:30 xsicko rakstīja:

26 Aug 2015, 14:19:40 xn3x rakstīja:
Sievai ir MK, tiesa pavisam cits modelis.
Ļoti OK, nav par ko sūdzēties


paldies. es pat no firmam neko nejedzu, galvenais lai nav kinietis pa 200 eur janem....


To, ka nav ķīnietis, apgalvot nevaru
Tissot noteikti ir "pareizāks" brends. Ar ko viņš praktiski būs labāks par MK -
Offline
AV
26. Aug 2015, 15:51 #19078

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


26 Aug 2015, 15:47:03 xn3x rakstīja:
Tissot noteikti ir "pareizāks" brends. Ar ko viņš praktiski būs labāks par MK -

Domaju, uzbuves un materialu zina tur ir diena pret nakti.
Offline
xn3x
26. Aug 2015, 16:00 #19079

Kopš: 09. Sep 2007

Ziņojumi: 2812

Braucu ar: sieviešu auto

Rekur, Reddit pulksteņu eksperti ielikuši Tissot un MK vienā kategorijā
Links
Bet, ja nopietni - ja salīdzina speceni, atšķirība ir vienīgi augstāka ūdensizturība, par labu MK
Prestižs nerūp :casio:
(bet par kādu prestižu var būt runa <200 eur pulkstenim?)
Manuprāt, tādā cenu kategorijā vnk jāņem tas, kas pašam labāk patīk (iepriekš apskatot dzīvē) un atbilst kritērijiem (fīčas, ūdensizturība) un pajāt uz brendiem, jo ilgtermiņa vērtība šādā gadījumā ir pilnīgi nebūtisks faktors.
Offline
AV
27. Aug 2015, 11:33 #19080

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


26 Aug 2015, 16:00:01 xn3x rakstīja:
Bet, ja nopietni - ja salīdzina speceni, atšķirība ir vienīgi augstāka ūdensizturība, par labu MK

Specene neko nepateiks par detalu izgatavosanas precizitati, materialu cietibu/piemerotibu, blivslegu kvalitati, ilgmuzhu un talakam apkalposanas/remonta iespejam.
Tissot ir OK entry level sveices pulskteni, kur saja zina nebus parsteigumi, savukart, MK pat nav pulkstenu razotajs - pa lielam tie ir spidigi grabulisi, kurus pasuta kadai azijas rupnicai ar savu logo uz ciparnicas.
Offline
AV
27. Aug 2015, 11:34 #19081

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Ušakovs ar apple watch?



Te lielaka bilde ->
http://pbs.twimg.com/media/CNZeErUWgAAOKqj.jpg:large

[ Šo ziņu laboja AV, 27 Aug 2015, 11:35:24 ]

Offline
AV
31. Aug 2015, 14:13 #19082

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Pamainiju gaumigu budzetnieku - labs kandidats letam pirmajam mehaniskajam pulkstenim - 87$.
Neraksturigi prieks Parnis, ka taa nav tiesa dizaina kopija nevienam popularam modelim, tiesa, ciparnicas fonts, skjiet, naacis no IWC Portuguese.
Pilnai laimei butu gribejies vel safira stiklinu, betnu taja budzeta jau tapat neslikts piedavajums. Un janem vera, ka 43mm izmers prieks kalsnam rokam bus uz lielo pusi.
Ir ari ar PELEKU ciparnicu.

43mm Parnis Pilot Style Black Dial Man Automatic Watch MR-PA4301SB



[ Šo ziņu laboja AV, 31 Aug 2015, 14:15:32 ]

Offline
HUBLOC
31. Aug 2015, 14:32 #19083

Kopš: 02. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 4794

Braucu ar: SQ7

Ieliec vēl kādus budžeta pulksteņus (hublot neinteresē), interesanti apskatīties tieši pro viedokli par price/performance pulksteņiem
Offline
AV
31. Aug 2015, 14:33 #19084

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Kadam ir pieredze, ka pulkstenim korpusa kajinas ir ieurbti 2 caurumu komplekti prieks siksninas stiprinasanas? Kada tur doma/ideja?
Katra zina taa nav pasdarbiba - pulkstenis tika pirkts jauns un caurumi jau uzreiz bija.

Offline
Jorens
31. Aug 2015, 14:35 #19085

Kopš: 15. Jul 2003

Ziņojumi: 14716

Braucu ar: T8, 1260s


27 Aug 2015, 11:34:35 AV rakstīja:
Ušakovs ar apple watch?



Te lielaka bilde ->
http://pbs.twimg.com/media/CNZeErUWgAAOKqj.jpg:large



Viņš ir šī zīmola piekritējs
Offline
martinels
31. Aug 2015, 14:47 #19086

Kopš: 21. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 857

Braucu ar: priekšu pa priekšu


31 Aug 2015, 14:33:24 AV rakstīja:
Kadam ir pieredze, ka pulkstenim korpusa kajinas ir ieurbti 2 caurumu komplekti prieks siksninas stiprinasanas? Kada tur doma/ideja?
Katra zina taa nav pasdarbiba - pulkstenis tika pirkts jauns un caurumi jau uzreiz bija.

[IMG]bile[/IMG]


kāda nu kuram tā ideja, te viena no:
Links

[ Šo ziņu laboja martinels, 31 Aug 2015, 14:47:29 ]

Offline
SpOrcMeN
31. Aug 2015, 14:58 #19087

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

interese labs militarais pulkstens prasibas lai nebutu sudz un butu izturigs, neberzetu roku , nebutu smags, nebutu spidigs un ar mazu stiklinju lai neatspidetu no saules ??!! kur varetu dabut shitau ??
1. Suunto Core Military Watch

[ Šo ziņu laboja SpOrcMeN, 31 Aug 2015, 15:04:55 ]



-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
AV
31. Aug 2015, 15:02 #19088

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Bija doma, ka atskirigie caurumi ir parastai siksninai un metala siksnai, betnu konkretais Omegas modelis uz metala siksnas nemaz nenak.
Var jau, ka tiesam domats, lai labak izskatas dazadu biezumu siksninas
Offline
AV
31. Aug 2015, 15:06 #19089

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


31 Aug 2015, 14:58:46 SpOrcMeN rakstīja:
interese labs militarais pulkstens prasibas lai nebutu sudz un butu izturigs, neberzetu roku , nebutu smags, nebutu spidigs un ar mazu stiklinju lai neatspidetu no saules ??!!

Casio G-Shock.
Konkretais tiesi tiek pozicionets kaa 'military'.

Offline
Kalnz
01. Sep 2015, 12:44 #19090

Kopš: 03. May 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14366

Braucu ar:

Offline
hronists
01. Sep 2015, 18:59 #19091

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


31 Aug 2015, 14:33:24 AV rakstīja:
Kadam ir pieredze, ka pulkstenim korpusa kajinas ir ieurbti 2 caurumu komplekti prieks siksninas stiprinasanas? Kada tur doma/ideja?
Katra zina taa nav pasdarbiba - pulkstenis tika pirkts jauns un caurumi jau uzreiz bija.


dzelzim/ādai.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo