Online

Pašreiz BMWPower skatās 169 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
VMR
06. Jul 2015, 10:23 #19032

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Offline
ozo
06. Jul 2015, 10:48 #19033

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar


06 Jul 2015, 09:38:33 adolfs rakstīja:
1dienas tirdziņš

Breitling Chronospace A56012.1
http://www.chrono24.com/en/search/index.htm?dos...&sortorder=1
[IMG]http://www.bmwpower.lv/files/member_galleries/6...94_1715.jpg[IMG]
990,-

Moonwatch faniem
[IMG]http://www.bmwpower.lv/files/member_galleries/6...94_1941.jpg[IMG]
99eur kompl (abi seti)
Cenas kāpj
Offline
06. Jul 2015, 10:54 #19034

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

tas bija turbo deals toreiz
Offline
Rihy
14. Jul 2015, 14:40 #19035

Kopš: 07. Apr 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 2601

Braucu ar: G05, Macan, R9T, Escort mk2, STI

Nepieciešama palīdzība, idejas par sieviešu pulksteni dāvanai. Vēlams ap 500-600 eur cenā un kaut ko zelta vai zelta krāsā.
Kādam iespējams ir ko ieteikt? Vēlams dizainiski skaistu, specifiskas brenda prasības nav

Paldies!
Offline
Atonioo
16. Jul 2015, 20:34 #19036

Kopš: 04. Mar 2010

Ziņojumi: 1657

Braucu ar:



Atradas pulkstenji. Varbut kads specs var pateikt kaut ko?

Poljot made in ussr.
Apaljo nevar salasiit.
Dugena swiss made
Philip Persio swiss
Offline
strazdi
16. Jul 2015, 21:50 #19037

Kopš: 23. Jan 2015

Ziņojumi: 241

Braucu ar:

interiseja kantoris, kur taisa siksninas..
bet kvalitativi un bez asaram par grutu darbu
pulkstenis nixon Esquire

interisejos pie dilera, atbilde bija,lai gaidu pus gadu
Offline
Smic
21. Jul 2015, 15:39 #19038

Kopš: 28. Apr 2007

No: Jūrmala

Ziņojumi: 426

Braucu ar: e39 530d individual

Labdien.
Pastāstiet, vai linkā redzamais pulkstens ir vai aprīkots ar turbilionu? Vai tas ir tikai ritentiņš, kas tirinās.
Un cik tādam pulkstenim vajadzētu maksāt.
Paldies!

https://www.facebook.com/groups/371808439693183...380174232189937/
Offline
21. Jul 2015, 16:21 #19039

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

Turbiljons
Offline
dust
21. Jul 2015, 16:38 #19040

Kopš: 12. May 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 6538

Braucu ar: KZ2

Liekas labs darījums. Ir jāņem. Līdz 180.- soli droši.

-----------------

Offline
21. Jul 2015, 17:36 #19041

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

nem ciet - busi tik pat kruts ka nils

http://uzrokas.blogspot.com/2013/05/nils-usakovs.html
Offline
22. Jul 2015, 09:27 #19042

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

Spied "Play", lai skatītos video!

[ Šo ziņu laboja bertons, 22 Jul 2015, 09:28:42 ]

Offline
AV
22. Jul 2015, 18:05 #19043

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Beidzot atnaca 3.99GPB adapteri, kas lauj apple watch uzlikt parasto siksninu. Kopuma ir OK, tik nav skaidrs uz kadu siksninas platumu tie ir rekinati - bildes ir 22mm siksnina, kas ir par sauru, skjiet, normali vajadzetu 25-26mm vai ko tikpat eksotisku Par cik konkreta siksna ir bieza (un sanak piespiesta pie korpusa), tad ipasi nesljuka uz saniem, bet planakas 22m siksnas noteikti neder, attiecigi doma, ka varetu pielietot plasos 22mm siksninu krajumus atkrit

Offline
AV
22. Jul 2015, 18:08 #19044

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


21 Jul 2015, 15:39:02 Smic rakstīja:
Labdien.
Pastāstiet, vai linkā redzamais pulkstens ir vai aprīkots ar turbilionu? Vai tas ir tikai ritentiņš, kas tirinās.
Un cik tādam pulkstenim vajadzētu maksāt.
Paldies!

https://www.facebook.com/groups/371808439693183...380174232189937/

Tas nav turbiljons.
Offline
fcu_deleted
25. Jul 2015, 22:30 #19045

Kopš: 08. May 2009

Ziņojumi: 947

Braucu ar:

Kas tas par aparātu? Man liekās JL vai ķīnas brīnums.

Offline
p33sly
30. Jul 2015, 08:30 #19046

Kopš: 27. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 943

Braucu ar: turbo prop

kamēr maikls džordans tiesājas ar ķīnas Qiaodan par to, ka qiaodan ķīnā ir tieši viņa vārds un vēlams būtu viņam maksāt autoratlīdzību, tikmēr hilfiger:

[ Šo ziņu laboja p33sly, 30 Jul 2015, 08:39:51 ]



-----------------
Raitis Kaucis https://www.octopuspays.com/ https://www.dexopay.com/
Offline
ruuugtums
30. Jul 2015, 21:53 #19047

Kopš: 30. Jul 2015

Ziņojumi: 2

Braucu ar:

Kāds var ieteikt pulskteņa meistaru Rīgā? Manam nokrītot zemē viena no rādītāju kājiņām noplīsa un tagad mētājās pa iekšu aiz stikliņa.
Offline
hronists
02. Aug 2015, 20:34 #19048

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul



pabakstīju un tā arī nesapratu ko ar to štruntu darīt.
Offline
viesulis
02. Aug 2015, 22:16 #19049

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo

Kaut kādi jampampiņi ru ir sašutuši par...







$1,413,040
Offline
lanvin777
03. Aug 2015, 18:22 #19050

Kopš: 08. Aug 2014

Ziņojumi: 90

Braucu ar: riteni

Kas sašam uz rokas??
http://www.tvnet.lv/sports/volejbols/570251-rig...?gallery_image=4
Offline
martinels
05. Aug 2015, 13:47 #19051

Kopš: 21. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 857

Braucu ar: priekšu pa priekšu


03 Aug 2015, 18:22:43 lanvin777 rakstīja:
Kas sašam uz rokas??
http://www.tvnet.lv/sports/volejbols/570251-rig...?gallery_image=4

200 eur aptuveni
Jacques Lemans Men's 1-1672B Liverpool Sport Analog Chronograph Watch
Links

[ Šo ziņu laboja martinels, 05 Aug 2015, 16:04:11 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo