| Autors | Ziņojums |
| Arsm3ns | | 15. Apr 2026, 15:30 |
#1901
|
|
 Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1977
Braucu ar:
| Impotentie impotenti Brīnums kā Mamikinam neļauj attālināti piedalīties solovjova raidījuma starplaikos.
https://www.tvnet.lv/8452924/uz-baltkrieviju-ai...s-komitejas-sede |
Offline | |
|
RVR  | | 15. Apr 2026, 15:37 |
#1902
|
|
 Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23060
Braucu ar: RVR
|
15 Apr 2026, 15:30:59 @Arsm3ns rakstīja:
Impotentie impotenti Brīnums kā Mamikinam neļauj attālināti piedalīties solovjova raidījuma starplaikos.
https://www.tvnet.lv/8452924/uz-baltkrieviju-ai...s-komitejas-sede
Nav jau pamata, kāpēc viņam to liegt.
Kamēr viņš oficiāli ir deputāts un komitejas sastāvā, tikmēr viņam ir visas tiesības piedalīties. Ja dome nodrošina iespēju piedalīties komitejas sēdē attālināti, tad to arī izmanto.
Te nevar tā emocionāli kaut ko ņemt un aizliegt, jo tā šķiet pareizāk. Pēc tam tas atspēlēsies visādās tiesās, utt. |
Offline | |
|
| Arsm3ns | | 15. Apr 2026, 15:45 |
#1903
|
|
 Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1977
Braucu ar:
| Naida kurināšana, blr, neierašanās uz tiesu, nebraukšana atpajaļ, bet mēs ļausim attālināti pieslēgties, jo tehniski viss ok Priekš impotentiem- ok. Piekrītu.
Kā tur ir Memļīkins ES naudiņu vēl turpina saņemt? Cerams nav prettiesiski atņēmuši ienākumus?! Iesūdzēs vēl Eirotiesā, sūdi būs!  [ Šo ziņu laboja Arsm3ns, 15 Apr 2026, 15:47:10 ] |
Offline | |
|
RVR  | | 15. Apr 2026, 16:05 |
#1904
|
|
 Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23060
Braucu ar: RVR
| Ironija ir laba lieta un arī ierēkt par daudz ko ir forši - tikai visādas piespriestās kompensācijas vēlāk maksājam mēs visi, no saviem nodokļiem.
Tas jau tā ir noticis daudzkārt.
P.S. skaidrs, ka viņu vajag dabūt prom no turienes - tikai tas jāizdara pareizi. |
Offline | |
|
| versatile | | 15. Apr 2026, 16:09 |
#1905
|
|
 Kopš: 03. Sep 2015
Ziņojumi: 1692
Braucu ar:
| Ar to mēs arī atšķiramies no visādām krievijām, ka respektējam likumus un dažādas tiesības. Rezultāts ir jāpanāk, bet pareizi, nevis vienkārši izslēdzot mikrofonu.
Risinājums varētu būt likumdošanas maiņa, paredzot sēdes tikai klātienē. Vai kāds ko tādu darīs tikai memļikina/susļikova dēļ - hz.[ Šo ziņu laboja versatile, 15 Apr 2026, 16:09:58 ] |
Offline | |
|
RVR  | | 15. Apr 2026, 16:31 |
#1906
|
|
 Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23060
Braucu ar: RVR
| Gados vecākos cilvēkos bieži vien ieslēdzas mazais diktators - tas normāli, mantojums no jaunības citā iekārtā  |
Offline | |
|
RSAWorkshop  | | 15. Apr 2026, 17:47 |
#1907
|
|
 Kopš: 13. Dec 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 8363
Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31
|
15 Apr 2026, 15:45:57 @Arsm3ns rakstīja:
Naida kurināšana, blr, neierašanās uz tiesu, nebraukšana atpajaļ, bet mēs ļausim attālināti pieslēgties, jo tehniski viss ok Priekš impotentiem- ok. Piekrītu.
Kā tur ir Memļīkins ES naudiņu vēl turpina saņemt? Cerams nav prettiesiski atņēmuši ienākumus?! Iesūdzēs vēl Eirotiesā, sūdi būs! 
Iespejams tas viss būs, BET!!! Pēc notiesājoša tiesas sprieduma, ja vēl tas netiks pārsūdzēts
----------------- RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993 |
Offline | |
|
| Arsm3ns | | 15. Apr 2026, 19:37 |
#1908
|
|
 Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1977
Braucu ar:
|
15 Apr 2026, 16:31:01 @RVR rakstīja:
Gados vecākos cilvēkos bieži vien ieslēdzas mazais diktators - tas normāli, mantojums no jaunības citā iekārtā 
bišķiņ vēl senāk, no laikiem, kad bija teiciens par saimnieku savā zemē
Nevis lupatlaši, kuri ļauj katram rosļikam uz galvas kāpt, aizbildinoties ar dajebko  |
Offline | |
|
|
|
| abyss | | 15. Apr 2026, 19:48 |
#1909
|
|
 Kopš: 26. Jun 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 8870
Braucu ar: e39 523
|
15 Apr 2026, 19:37:37 @Arsm3ns rakstīja:
15 Apr 2026, 16:31:01 @RVR rakstīja:
Gados vecākos cilvēkos bieži vien ieslēdzas mazais diktators - tas normāli, mantojums no jaunības citā iekārtā 
bišķiņ vēl senāk, no laikiem, kad bija teiciens par saimnieku savā zemē
Nevis lupatlaši, kuri ļauj katram rosļikam uz galvas kāpt, aizbildinoties ar dajebko 
Pēdējo reizi saimnieki savā zemē bijām 13.gs sākumā, domā kāds vēl dzīvs palicis? |
Offline | |
|
| uldens1 | | 15. Apr 2026, 22:01 |
#1910
|
|
 Kopš: 28. Feb 2008
Ziņojumi: 17345
Braucu ar:
|
15 Apr 2026, 16:31:01 @RVR rakstīja:
Gados vecākos cilvēkos bieži vien ieslēdzas mazais diktators - tas normāli, mantojums no jaunības citā iekārtā 
NĒ,gribas to taisno tiesu,pārāk bieži korupcijas dēļ 100% vainīgs netiek notiesāts 
Visticamāk tāds orbāns nekad tā ari netiks notiesāts,visi zin ka 100% vainīgs,bet tiesa nopirkta.LV arī pārāk bieži tā notiek |
Offline | |
|
badmoon  | | 15. Apr 2026, 23:01 |
#1911
|
|
 Kopš: 27. Jun 2005
Ziņojumi: 8858
Braucu ar: Braucu ar
| "Rīgas tiesa lemj par apcietinājumu Rosļikovam"
"Vienlaikus apsūdzēto nolemts izsludināt meklēšanā, un tiesas procesā pasludināts pārtraukums līdz viņa atrašanai."
Nu jā, kamēr nav noķerts, tikmēr čill, viss paliek kā ir 
Bet un tomēr -
"Uz Baltkrieviju aizbēgušais Rīgas domnieks Aleksejs Rosļikovs ("Stabilitātei" šodien, 15. aprīlī, attālināti piedalās Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas sēdē."
Ja tas kādam liekas normāli, tad psc, lai jau mums visiem veicas, lohiem lohu statusā 
Ak jā, Dome attapās un reaģēs un neļaus vairs piedalīties sēdēs...varbūt 
Debīlisma kalngals....[ Šo ziņu laboja badmoon, 15 Apr 2026, 23:04:28 ] |
Offline | |
|
RVR  | | 16. Apr 2026, 07:04 |
#1912
|
|
 Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23060
Braucu ar: RVR
|
15 Apr 2026, 19:37:37 @Arsm3ns rakstīja:
15 Apr 2026, 16:31:01 @RVR rakstīja:
Gados vecākos cilvēkos bieži vien ieslēdzas mazais diktators - tas normāli, mantojums no jaunības citā iekārtā 
bišķiņ vēl senāk, no laikiem, kad bija teiciens par saimnieku savā zemē
Tam "īstajam saimniekam", kurš pie varas nonāca izdarot apvērsumu, drusku vēlāk ar to lēmumu pieņemšanu bija kā bija... Ja jau reiz par vēsturi runājam. |
Offline | |
|
| Arsm3ns | | 16. Apr 2026, 08:32 |
#1913
|
|
 Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1977
Braucu ar:
| Redz kur stjuarti streiko gluži kā mūsu taksisti. Ko poweristu saka? Lai tak iet citu darbu meklēt, ne?! 
https://nra.lv/pasaule/518840-lufthansa-piloti-...ienu-streiku.htm |
Offline | |
|
| kexxx | | 16. Apr 2026, 08:46 |
#1914
|
|
 Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14207
Braucu ar:
|
16 Apr 2026, 08:32:42 @Arsm3ns rakstīja:
Redz kur stjuarti streiko gluži kā mūsu taksisti. Ko poweristu saka? Lai tak iet citu darbu meklēt, ne?! 
https://nra.lv/pasaule/518840-lufthansa-piloti-...ienu-streiku.htm
atšķirībā no taksistiem, pilotu streiks aptur uzņēmuma darbību
un vispār- kaut kā nemanīju, ka taksisti streikotu- pārdesmit auto izbrauca protestā ar lapiņām "atlajst boltu" un viss  |
Offline | |
|
Araajz  | | 16. Apr 2026, 08:47 |
#1915
|
|
 Kopš: 30. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 28639
Braucu ar: E39
|
16 Apr 2026, 08:32:42 @Arsm3ns rakstīja:
Redz kur stjuarti streiko gluži kā mūsu taksisti. Ko poweristu saka? Lai tak iet citu darbu meklēt, ne?! 
https://nra.lv/pasaule/518840-lufthansa-piloti-...ienu-streiku.htm
Tieši tā - pēc tam domās 2x, kad maximā pīkstinās kaķu konservus.
Tukša vieta jau nepaliks, indusi gan jau to vien gaida
 |
Offline | |
|
| Arsm3ns | | 16. Apr 2026, 08:48 |
#1916
|
|
 Kopš: 27. Oct 2023
Ziņojumi: 1977
Braucu ar:
|
16 Apr 2026, 08:46:18 @kexxx rakstīja:
16 Apr 2026, 08:32:42 @Arsm3ns rakstīja:
Redz kur stjuarti streiko gluži kā mūsu taksisti. Ko poweristu saka? Lai tak iet citu darbu meklēt, ne?! 
https://nra.lv/pasaule/518840-lufthansa-piloti-...ienu-streiku.htm
atšķirībā no taksistiem, pilotu streiks aptur uzņēmuma darbību
un vispār- kaut kā nemanīju, ka taksisti streikotu- pārdesmit auto izbrauca protestā ar lapiņām "atlajst boltu" un viss 
tu nemanīji, bet streiks bija pieteikts un notika. |
Offline | |
|
|
|
| kexxx | | 16. Apr 2026, 09:08 |
#1917
|
|
 Kopš: 12. Dec 2010
Ziņojumi: 14207
Braucu ar:
|
16 Apr 2026, 08:48:04 @Arsm3ns rakstīja:
16 Apr 2026, 08:46:18 @kexxx rakstīja:
16 Apr 2026, 08:32:42 @Arsm3ns rakstīja:
Redz kur stjuarti streiko gluži kā mūsu taksisti. Ko poweristu saka? Lai tak iet citu darbu meklēt, ne?! 
https://nra.lv/pasaule/518840-lufthansa-piloti-...ienu-streiku.htm
atšķirībā no taksistiem, pilotu streiks aptur uzņēmuma darbību
un vispār- kaut kā nemanīju, ka taksisti streikotu- pārdesmit auto izbrauca protestā ar lapiņām "atlajst boltu" un viss 
tu nemanīji, bet streiks bija pieteikts un notika.
tu vispār saproti atšķirību starp "streiks" un "protests"? 
ja visi (vai nospiedoši lielākā daļa) no visiem kāda uzņēmuma taksistiem izdomātu nestrādāt kādu laika periodu, lūk tad tas būtu streiks |
Offline | |
|
RVR  | | 16. Apr 2026, 09:10 |
#1918
|
|
 Kopš: 18. Sep 2008
Ziņojumi: 23060
Braucu ar: RVR
| Ir tāda "neliela" atšķirība - cik laika un līdzekļu prasa sagatavot pilotu, un cik - taksistu... un "neliela" atšķirība, kā vispār dabūt citus, ja iepriekšējie aiziet prom. |
Offline | |
|
| Samsasi | | 16. Apr 2026, 09:32 |
#1919
|
|
 Kopš: 01. Nov 2014
Ziņojumi: 5647
Braucu ar:
|
16 Apr 2026, 08:32:42 @Arsm3ns rakstīja:
Redz kur stjuarti streiko gluži kā mūsu taksisti. Ko poweristu saka? Lai tak iet citu darbu meklēt, ne?! 
https://nra.lv/pasaule/518840-lufthansa-piloti-...ienu-streiku.htm
nu noteikti jau ka viņi var iet strādāt citā aviokompānijā.... tāpat kā taksisti var iet un darīt citu darbu.... |
Offline | |
|
| versatile | | 16. Apr 2026, 11:12 |
#1920
|
|
 Kopš: 03. Sep 2015
Ziņojumi: 1692
Braucu ar:
|
15 Apr 2026, 22:01:46 @uldens1 rakstīja:
NĒ,gribas to taisno tiesu
Mhm, jau kopš romiešu laikiem ir skaidrs, ka tautai vajag 2 lietas - asinis un cirku.
Mūsu platuma grādos parasti pietiek ar vienkāršoto versiju, kotleti un alķīti. |
Offline | |
|