Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 254 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » FLEIMS

Tēma: Banānrepublika VI

AutorsZiņojums
Arsm3ns
15. Apr 2026, 15:30 #1901

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1977

Braucu ar:

Impotentie impotenti Brīnums kā Mamikinam neļauj attālināti piedalīties solovjova raidījuma starplaikos.
https://www.tvnet.lv/8452924/uz-baltkrieviju-ai...s-komitejas-sede
Offline
RVR
15. Apr 2026, 15:37 #1902

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23060

Braucu ar: RVR


15 Apr 2026, 15:30:59 @Arsm3ns rakstīja:
Impotentie impotenti Brīnums kā Mamikinam neļauj attālināti piedalīties solovjova raidījuma starplaikos.
https://www.tvnet.lv/8452924/uz-baltkrieviju-ai...s-komitejas-sede


Nav jau pamata, kāpēc viņam to liegt.
Kamēr viņš oficiāli ir deputāts un komitejas sastāvā, tikmēr viņam ir visas tiesības piedalīties. Ja dome nodrošina iespēju piedalīties komitejas sēdē attālināti, tad to arī izmanto.

Te nevar tā emocionāli kaut ko ņemt un aizliegt, jo tā šķiet pareizāk. Pēc tam tas atspēlēsies visādās tiesās, utt.
Offline
Arsm3ns
15. Apr 2026, 15:45 #1903

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1977

Braucu ar:

Naida kurināšana, blr, neierašanās uz tiesu, nebraukšana atpajaļ, bet mēs ļausim attālināti pieslēgties, jo tehniski viss ok Priekš impotentiem- ok. Piekrītu.

Kā tur ir Memļīkins ES naudiņu vēl turpina saņemt? Cerams nav prettiesiski atņēmuši ienākumus?! Iesūdzēs vēl Eirotiesā, sūdi būs!

[ Šo ziņu laboja Arsm3ns, 15 Apr 2026, 15:47:10 ]

Offline
RVR
15. Apr 2026, 16:05 #1904

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23060

Braucu ar: RVR

Ironija ir laba lieta un arī ierēkt par daudz ko ir forši - tikai visādas piespriestās kompensācijas vēlāk maksājam mēs visi, no saviem nodokļiem.
Tas jau tā ir noticis daudzkārt.

P.S. skaidrs, ka viņu vajag dabūt prom no turienes - tikai tas jāizdara pareizi.
Offline
versatile
15. Apr 2026, 16:09 #1905

Kopš: 03. Sep 2015

Ziņojumi: 1692

Braucu ar:

Ar to mēs arī atšķiramies no visādām krievijām, ka respektējam likumus un dažādas tiesības. Rezultāts ir jāpanāk, bet pareizi, nevis vienkārši izslēdzot mikrofonu.

Risinājums varētu būt likumdošanas maiņa, paredzot sēdes tikai klātienē. Vai kāds ko tādu darīs tikai memļikina/susļikova dēļ - hz.

[ Šo ziņu laboja versatile, 15 Apr 2026, 16:09:58 ]

Offline
RVR
15. Apr 2026, 16:31 #1906

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23060

Braucu ar: RVR

Gados vecākos cilvēkos bieži vien ieslēdzas mazais diktators - tas normāli, mantojums no jaunības citā iekārtā
Offline
RSAWorkshop
15. Apr 2026, 17:47 #1907

Kopš: 13. Dec 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 8363

Braucu ar: G31/E53/E46/E39/F31


15 Apr 2026, 15:45:57 @Arsm3ns rakstīja:
Naida kurināšana, blr, neierašanās uz tiesu, nebraukšana atpajaļ, bet mēs ļausim attālināti pieslēgties, jo tehniski viss ok Priekš impotentiem- ok. Piekrītu.

Kā tur ir Memļīkins ES naudiņu vēl turpina saņemt? Cerams nav prettiesiski atņēmuši ienākumus?! Iesūdzēs vēl Eirotiesā, sūdi būs!

Iespejams tas viss būs, BET!!! Pēc notiesājoša tiesas sprieduma, ja vēl tas netiks pārsūdzēts

-----------------
RSAWorkshop-BMW remonts un apkope
24400993
Offline
Arsm3ns
15. Apr 2026, 19:37 #1908

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1977

Braucu ar:


15 Apr 2026, 16:31:01 @RVR rakstīja:
Gados vecākos cilvēkos bieži vien ieslēdzas mazais diktators - tas normāli, mantojums no jaunības citā iekārtā
bišķiņ vēl senāk, no laikiem, kad bija teiciens par saimnieku savā zemē
Nevis lupatlaši, kuri ļauj katram rosļikam uz galvas kāpt, aizbildinoties ar dajebko
Offline
abyss
15. Apr 2026, 19:48 #1909

Kopš: 26. Jun 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 8870

Braucu ar: e39 523


15 Apr 2026, 19:37:37 @Arsm3ns rakstīja:

15 Apr 2026, 16:31:01 @RVR rakstīja:
Gados vecākos cilvēkos bieži vien ieslēdzas mazais diktators - tas normāli, mantojums no jaunības citā iekārtā
bišķiņ vēl senāk, no laikiem, kad bija teiciens par saimnieku savā zemē
Nevis lupatlaši, kuri ļauj katram rosļikam uz galvas kāpt, aizbildinoties ar dajebko


Pēdējo reizi saimnieki savā zemē bijām 13.gs sākumā, domā kāds vēl dzīvs palicis?
Offline
uldens1
15. Apr 2026, 22:01 #1910

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17345

Braucu ar:


15 Apr 2026, 16:31:01 @RVR rakstīja:
Gados vecākos cilvēkos bieži vien ieslēdzas mazais diktators - tas normāli, mantojums no jaunības citā iekārtā
NĒ,gribas to taisno tiesu,pārāk bieži korupcijas dēļ 100% vainīgs netiek notiesāts
Visticamāk tāds orbāns nekad tā ari netiks notiesāts,visi zin ka 100% vainīgs,bet tiesa nopirkta.LV arī pārāk bieži tā notiek
Offline
badmoon
15. Apr 2026, 23:01 #1911

Kopš: 27. Jun 2005

Ziņojumi: 8858

Braucu ar: Braucu ar

"Rīgas tiesa lemj par apcietinājumu Rosļikovam"

"Vienlaikus apsūdzēto nolemts izsludināt meklēšanā, un tiesas procesā pasludināts pārtraukums līdz viņa atrašanai."

Nu jā, kamēr nav noķerts, tikmēr čill, viss paliek kā ir

Bet un tomēr -
"Uz Baltkrieviju aizbēgušais Rīgas domnieks Aleksejs Rosļikovs ("Stabilitātei" šodien, 15. aprīlī, attālināti piedalās Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas sēdē."

Ja tas kādam liekas normāli, tad psc, lai jau mums visiem veicas, lohiem lohu statusā

Ak jā, Dome attapās un reaģēs un neļaus vairs piedalīties sēdēs...varbūt

Debīlisma kalngals....

[ Šo ziņu laboja badmoon, 15 Apr 2026, 23:04:28 ]

Offline
RVR
16. Apr 2026, 07:04 #1912

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23060

Braucu ar: RVR


15 Apr 2026, 19:37:37 @Arsm3ns rakstīja:

15 Apr 2026, 16:31:01 @RVR rakstīja:
Gados vecākos cilvēkos bieži vien ieslēdzas mazais diktators - tas normāli, mantojums no jaunības citā iekārtā

bišķiņ vēl senāk, no laikiem, kad bija teiciens par saimnieku savā zemē



Tam "īstajam saimniekam", kurš pie varas nonāca izdarot apvērsumu, drusku vēlāk ar to lēmumu pieņemšanu bija kā bija... Ja jau reiz par vēsturi runājam.
Offline
Arsm3ns
16. Apr 2026, 08:32 #1913

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1977

Braucu ar:

Redz kur stjuarti streiko gluži kā mūsu taksisti. Ko poweristu saka? Lai tak iet citu darbu meklēt, ne?!

https://nra.lv/pasaule/518840-lufthansa-piloti-...ienu-streiku.htm
Offline
kexxx
16. Apr 2026, 08:46 #1914

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14207

Braucu ar:


16 Apr 2026, 08:32:42 @Arsm3ns rakstīja:
Redz kur stjuarti streiko gluži kā mūsu taksisti. Ko poweristu saka? Lai tak iet citu darbu meklēt, ne?!

https://nra.lv/pasaule/518840-lufthansa-piloti-...ienu-streiku.htm



atšķirībā no taksistiem, pilotu streiks aptur uzņēmuma darbību
un vispār- kaut kā nemanīju, ka taksisti streikotu- pārdesmit auto izbrauca protestā ar lapiņām "atlajst boltu" un viss
Offline
Araajz
16. Apr 2026, 08:47 #1915

Kopš: 30. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 28639

Braucu ar: E39


16 Apr 2026, 08:32:42 @Arsm3ns rakstīja:
Redz kur stjuarti streiko gluži kā mūsu taksisti. Ko poweristu saka? Lai tak iet citu darbu meklēt, ne?!

https://nra.lv/pasaule/518840-lufthansa-piloti-...ienu-streiku.htm

Tieši tā - pēc tam domās 2x, kad maximā pīkstinās kaķu konservus.
Tukša vieta jau nepaliks, indusi gan jau to vien gaida

Offline
Arsm3ns
16. Apr 2026, 08:48 #1916

Kopš: 27. Oct 2023

Ziņojumi: 1977

Braucu ar:


16 Apr 2026, 08:46:18 @kexxx rakstīja:

16 Apr 2026, 08:32:42 @Arsm3ns rakstīja:
Redz kur stjuarti streiko gluži kā mūsu taksisti. Ko poweristu saka? Lai tak iet citu darbu meklēt, ne?!

https://nra.lv/pasaule/518840-lufthansa-piloti-...ienu-streiku.htm



atšķirībā no taksistiem, pilotu streiks aptur uzņēmuma darbību
un vispār- kaut kā nemanīju, ka taksisti streikotu- pārdesmit auto izbrauca protestā ar lapiņām "atlajst boltu" un viss
tu nemanīji, bet streiks bija pieteikts un notika.
Offline
kexxx
16. Apr 2026, 09:08 #1917

Kopš: 12. Dec 2010

Ziņojumi: 14207

Braucu ar:


16 Apr 2026, 08:48:04 @Arsm3ns rakstīja:

16 Apr 2026, 08:46:18 @kexxx rakstīja:

16 Apr 2026, 08:32:42 @Arsm3ns rakstīja:
Redz kur stjuarti streiko gluži kā mūsu taksisti. Ko poweristu saka? Lai tak iet citu darbu meklēt, ne?!

https://nra.lv/pasaule/518840-lufthansa-piloti-...ienu-streiku.htm



atšķirībā no taksistiem, pilotu streiks aptur uzņēmuma darbību
un vispār- kaut kā nemanīju, ka taksisti streikotu- pārdesmit auto izbrauca protestā ar lapiņām "atlajst boltu" un viss
tu nemanīji, bet streiks bija pieteikts un notika.


tu vispār saproti atšķirību starp "streiks" un "protests"?
ja visi (vai nospiedoši lielākā daļa) no visiem kāda uzņēmuma taksistiem izdomātu nestrādāt kādu laika periodu, lūk tad tas būtu streiks
Offline
RVR
16. Apr 2026, 09:10 #1918

Kopš: 18. Sep 2008

Ziņojumi: 23060

Braucu ar: RVR

Ir tāda "neliela" atšķirība - cik laika un līdzekļu prasa sagatavot pilotu, un cik - taksistu... un "neliela" atšķirība, kā vispār dabūt citus, ja iepriekšējie aiziet prom.
Offline
Samsasi
16. Apr 2026, 09:32 #1919

Kopš: 01. Nov 2014

Ziņojumi: 5647

Braucu ar:


16 Apr 2026, 08:32:42 @Arsm3ns rakstīja:
Redz kur stjuarti streiko gluži kā mūsu taksisti. Ko poweristu saka? Lai tak iet citu darbu meklēt, ne?!

https://nra.lv/pasaule/518840-lufthansa-piloti-...ienu-streiku.htm


nu noteikti jau ka viņi var iet strādāt citā aviokompānijā.... tāpat kā taksisti var iet un darīt citu darbu....
Offline
versatile
16. Apr 2026, 11:12 #1920

Kopš: 03. Sep 2015

Ziņojumi: 1692

Braucu ar:


15 Apr 2026, 22:01:46 @uldens1 rakstīja:

NĒ,gribas to taisno tiesu

Mhm, jau kopš romiešu laikiem ir skaidrs, ka tautai vajag 2 lietas - asinis un cirku.
Mūsu platuma grādos parasti pietiek ar vienkāršoto versiju, kotleti un alķīti.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, GirtzB, Lafter, MarC, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo, xjs_4