Online

Pašreiz BMWPower skatās 120 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot XLI

AutorsZiņojums
esess4
12. Mar 2013, 11:04 #18941

Kopš: 10. Jan 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 122

Braucu ar: volvo v50, vw eos

pārdodu hromētās nieres abas, ātrumpārslēga(koka) uzgali un vienu ug7 ziemas riepu ar 5mm atlikumu. tel:27886586
Offline
emis_s
12. Mar 2013, 11:11 #18942

Kopš: 12. Mar 2013

Ziņojumi: 1

Braucu ar:

Pārdod 2 gab. SB Alba Kanoe laivas.
Ja ņem abas, vienas cena 180ls
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/the-sailing-c....html?1363079503

[ Šo ziņu laboja emis_s, 12 Mar 2013, 11:11:58 ]

Offline
marxxx
12. Mar 2013, 11:47 #18943

Kopš: 28. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 311

Braucu ar:

pardodas hpdv6, amd versija ar 2,2ghz athhlon 2 cpu, radeoh videni, 4gb ram, labu bateriju un labu vizuaalo, liidz pat naak hp talvadiibas pults... ar piedavajumiem pm vai labaak 26289530, dators pilniibaa sain staleets gatavs lietosanai...
Offline
pudz
12. Mar 2013, 12:03 #18944

Kopš: 10. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 276

Braucu ar: 530 D

Ir aizķērušies pāris smuki numuri
25956969
20089994
20086860
20085285
20052032
20062432
22363806
27157125
28882816
28881398

ja ir interese tad PM
kko sarunāsim
kāds barteris vai arī kkāda samaksa
Offline
6500
12. Mar 2013, 12:07 #18945

Kopš: 19. Feb 2007

Ziņojumi: 15715

Braucu ar:

kurs no viniem ir tas smukais

-----------------
www.hgkracing.com
Offline
alfijs44
12. Mar 2013, 12:12 #18946

Kopš: 26. Mar 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 648

Braucu ar: Audi, Renault, BMW


12 Mar 2013, 12:07:46 6500 rakstīja:
kurs no viniem ir tas smukais
+
Offline
FOCUS
12. Mar 2013, 12:21 #18947

Kopš: 12. Jul 2004

No: Salacgrīva

Ziņojumi: 755

Braucu ar: MB E

Interese nopirkt Jurmalas caurlaidi. Varetu pat vairakas. Jurmalas nerezidents. Ludzu piedavajiet priv vai uz 29263903
Offline
Driver
12. Mar 2013, 12:32 #18948

Kopš: 22. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 31536

Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu

par 20086860 iedoshu 2Ls

-----------------
diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
Offline
pudz
12. Mar 2013, 12:34 #18949

Kopš: 10. Mar 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 276

Braucu ar: 530 D


12 Mar 2013, 12:32:15 Driver rakstīja:
par 20086860 iedoshu 2Ls


iemainīts pret pižiku jau
Offline
Driver
12. Mar 2013, 12:37 #18950

Kopš: 22. Jun 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 31536

Braucu ar: iepirkuma ratiem pa alko outletu

nesa vesels!
bet 20068686, xx868686 vai x6868686 ari panjemtu

-----------------
diagnostika, elektronikas remonts & pretaizdzīšanas iekārtas.
Offline
Arnej
12. Mar 2013, 13:38 #18951

Kopš: 25. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 340

Braucu ar: Lohu auto


12 Mar 2013, 12:07:46 6500 rakstīja:
kurs no viniem ir tas smukais

+
Offline
andrjuha
12. Mar 2013, 14:35 #18952

Kopš: 27. Dec 2012

Ziņojumi: 412

Braucu ar:



Pērku svarbumbas. Piedāvājam!
Baigi vajag 12kg sievietei!
un , protams, 16,24 vai 32 kg arii vajag!
Offline
zablockis92
12. Mar 2013, 14:47 #18953

Kopš: 19. Jan 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 844

Braucu ar: AMG,M


06 Mar 2013, 14:52:02 zablockis92 rakstīja:
Pēdējie gabali. 5 LS gabalā. Purvciems.
29495282 vai PM


Offline
Fausts
12. Mar 2013, 18:12 #18954

Kopš: 30. Nov 2002

Ziņojumi: 2227

Braucu ar: BMW 730 X-drive G11

Universāli metāla plaukti Jūsu darbnīcai, mājai, noliktavai un veikalam.
Plaukti krāsoti pelēkā krāsā. Katrā sekcijā 5 plauktu līmeņi.
Nav vajadzīgas īpašas iemaņas, lai saliktu šos plauktus, montāža bez skrūvēm.

Sekcijas augstums 1880mm
Platums 1000mm Dziļums 400 mm
Sekcijā 5 plauktu līmeņi (55kg. uz līmeni)

Cena 33LVL par komplektu. Iespējama piegāde!!!

http://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/furniture-in...4642359216248335

[ Šo ziņu laboja Fausts, 12 Mar 2013, 18:14:07 ]

Offline
NLO
12. Mar 2013, 18:27 #18955

Kopš: 08. Apr 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 233

Braucu ar: Bobiku

Nopirkšu mico SD HC 16 gb karti, Ja kas PM
Offline
Vertetajs
12. Mar 2013, 19:05 #18956

Kopš: 01. Oct 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 313

Braucu ar: RG5


12 Mar 2013, 12:21:55 FOCUS rakstīja:
Interese nopirkt Jurmalas caurlaidi. Varetu pat vairakas. Jurmalas nerezidents. Ludzu piedavajiet priv vai uz 29263903



Arii interesee, pm!!!
Offline
miki
12. Mar 2013, 19:53 #18957

Kopš: 28. Jul 2006

Ziņojumi: 352

Braucu ar: e36 328, e30 convertible, Trafic, Q7

Kaut kad redzèju šeit, ka kāds ļoti gribēja tikt vaļā no kuba (1000l tvertnes šķidruma uzglabāšanai). Kurš tas bija? Varbūt vēl ir pieejama?
Offline
tomaats
12. Mar 2013, 20:23 #18958

Kopš: 01. Oct 2009

No: Jelgava

Ziņojumi: 502

Braucu ar: GT5


12 Mar 2013, 19:53:04 miki rakstīja:
Kaut kad redzèju šeit, ka kāds ļoti gribēja tikt vaļā no kuba (1000l tvertnes šķidruma uzglabāšanai). Kurš tas bija? Varbūt vēl ir pieejama?

baigi dārgi gribēja !?!
Offline
esess4
12. Mar 2013, 21:38 #18959

Kopš: 10. Jan 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 122

Braucu ar: volvo v50, vw eos

riepas vairs nav ir palikuša nieres un ātrumkloķis
Offline
miki
12. Mar 2013, 22:10 #18960

Kopš: 28. Jul 2006

Ziņojumi: 352

Braucu ar: e36 328, e30 convertible, Trafic, Q7


12 Mar 2013, 20:23:36 tomaats rakstīja:

12 Mar 2013, 19:53:04 miki rakstīja:
Kaut kad redzèju šeit, ka kāds ļoti gribēja tikt vaļā no kuba (1000l tvertnes šķidruma uzglabāšanai). Kurš tas bija? Varbūt vēl ir pieejama?

baigi dārgi gribēja !?!

Šķiet ka 20LVL bija..tāpēc jau prasu, ss.lv var nopirkt pa 30-45LVL Man viņš vajadzīgs, lai nogrieztu augšu, tādēļ jauns nav nepieciešams...
Izskatās jau, ka nav šeit vairs, būs vien jāpērk pa "baigi dārgo"
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo