| Autors | Ziņojums |
| lanvin777 | |
Kopš: 08. Aug 2014
Ziņojumi: 90
Braucu ar: riteni
| Tas Zenith(3.no beigām) jau ļoti simpātisks |
Offline | |
|
| Lala | |
 Kopš: 16. Nov 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 3460
Braucu ar: Visādiem pedāļiem un Svensonu kasti.
| Šovakar ar muļķīgu smaidu lidostā aplūkoju IWC, skaisti, bet nu dārgs gan.  |
Offline | |
|
| ramex | |
Kopš: 08. Apr 2010
Ziņojumi: 2417
Braucu ar: Dīzeli!
| jums oligarhiem liksies smieklīgs, lēts un nepareizais mhānisms un kas nu tur vēl , bet man patīk 
null[ Šo ziņu laboja ramex, 26 May 2015, 13:24:45 ] |
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| Man savukārt šāds vasaras budžetnieks ienācās(jo pateicoties labai prognozei hokeja finālā RUS - USA tiku pie zināma kāposta un krievu pulksteni sen gribēju vismaz tuvumu apskatīt - sūtīju no usa, lai nebalstītu RUS, jo USA jau tāpat par šo bija samaksājis...PVN neuzlika) :
Izmērs vidējs- man proatms biku lielāks patiktu , bet ir ok. Lunete ar "modernāku" dizainu un bez klikšķiem. Uzsūtīju vecā tipa - tā IMHO piestāvēs labāk šim. Korpuss - ministry tipa, ķēdi uzreiz noņēmu un uzliku ādas siksnu. Ciparnīca klasiskā, zilā krāsā. Lunete esot no bronzas, tauta met skābē un snāk mods. Datuma regulēšana neērta, bet šo korpusu bez datuma neatradu. Uzvelkamā galva ļodzīga, bet tā esot fīča. Papildus tumši zilu nato siksnu pagrābu vasaras peldēm.
Aizmugrē forši, ka presēti uzraksti nevis lāzer gravētie kā daudziem tagad dara... Šiem var dabūt tonnām visādas lunetes, ciparnīcas, stikliņus un visu citu, ja vēlme radoši izpausties.
Par to nelielo cenu (tik pat maksā kaut cik sakarīga ādas siksna vai ķēde ) ir ļoti ok pat ar visu akrila stiklu (kurš ir baigi biezs un izliekts) un štancēto uzvelkamo galvu un pašvako luminiscējošo pārklājumu uz ciparnīcas.siksnas der standarta 22mm, kas ir baigi forši. [ Šo ziņu laboja oswald, 27 May 2015, 20:10:32 ] |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Izskatas diezgan sakarigi. Korpuss ir SS, jeb kautkas letaks ar hroma parklajumu? 
Bet jaa, sobrid butu dalitas juutas pirkt kautko no RU  |
Offline | |
|
| Lala | |
 Kopš: 16. Nov 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 3460
Braucu ar: Visādiem pedāļiem un Svensonu kasti.
| Vai ir kāda lapa, kur meklēt pulksteņus pēc attēliem?
Gribās ko līdzīgu Robert Mühle Kleine sekunde, bet budžetā ap 1000. |
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
|
27 May 2015, 20:49:50 AV rakstīja:
Izskatas diezgan sakarigi. Korpuss ir SS, jeb kautkas letaks ar hroma parklajumu? 
Bet jaa, sobrid butu dalitas juutas pirkt kautko no RU 
korpuss pats ir SS. |
Offline | |
|
| kausins | |
 Kopš: 06. Feb 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 337
Braucu ar: BMW
|
27 May 2015, 20:50:25 Lala rakstīja:
Vai ir kāda lapa, kur meklēt pulksteņus pēc attēliem?
Gribās ko līdzīgu Robert Mühle Kleine sekunde, bet budžetā ap 1000.
KEMMNER MARINE |
Offline | |
|
|
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Kadam gleznu? 
|
Offline | |
|
| kausins | |
 Kopš: 06. Feb 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 337
Braucu ar: BMW
|
27 May 2015, 20:50:25 Lala rakstīja:
Vai ir kāda lapa, kur meklēt pulksteņus pēc attēliem?
Gribās ko līdzīgu Robert Mühle Kleine sekunde, bet budžetā ap 1000.
https://www.stowa.de/lshop,showdetail,143275006810417,en,1432750078-10460,marine,mo-arabischweisspoliert,5,Tshowrub--marine,.htm
Stowa Marine
Links neliekas
[ Šo ziņu laboja kausins, 27 May 2015, 21:11:17 ] |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Kartejais RM ar eksotisku materialu korpusu. Soreiz kvarca korpuss.
|
Offline | |
|
| Lala | |
 Kopš: 16. Nov 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 3460
Braucu ar: Visādiem pedāļiem un Svensonu kasti.
|
27 May 2015, 21:09:44 kausins rakstīja:
27 May 2015, 20:50:25 Lala rakstīja:
Vai ir kāda lapa, kur meklēt pulksteņus pēc attēliem?
Gribās ko līdzīgu Robert Mühle Kleine sekunde, bet budžetā ap 1000.
https://www.stowa.de/lshop,showdetail,143275006810417,en,1432750078-10460,marine,mo-arabischweisspoliert,5,Tshowrub--marine,.htm
Stowa Marine
Links neliekas
O, šis izskatās ļoti labi, paldies. |
Offline | |
|
| detonators | |
 Kopš: 22. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1331
Braucu ar: 335i
| 20mm siksna uz tirdziņu, unused. Par pašizmaksu 30EUR.
PM! |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| Bankier kur taadu siksniju kaa RM dabuut? Vajag tumshi zilu pod uzvalkiem. |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Kads jau ticis pie Apple Watch? 
 Spied "Play", lai skatītos video!
|
Offline | |
|
| markelis | |
 Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
|
27 May 2015, 20:06:36 oswald rakstīja:
Man savukārt šāds vasaras budžetnieks ienācās(jo pateicoties labai prognozei hokeja finālā RUS - USA tiku pie zināma kāposta un krievu pulksteni sen gribēju vismaz tuvumu apskatīt - sūtīju no usa, lai nebalstītu RUS, jo USA jau tāpat par šo bija samaksājis...PVN neuzlika) :
no kurienes suutiiji? |
Offline | |
|
|
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| Sūtīju no WUS privāti + sarunājot šipingu, bet ir arī meranom.com vai ebay.com - tur būs lētāk bet no krievijas, bet ja principi - var no eiropas vai usa pasūtīt , piemaksājot kādus 20 eur +-
zila ādas siksna no šejienes - apm. 15 gbp :
http://www.watchworx.co.uk/pages/lwb/elite.html
Lai nav offt - zulu āda + copmaņa kits, žēl , ka āda netrāpija gribētajā tonī, bet tāpat ir ok:
[ Šo ziņu laboja oswald, 31 May 2015, 18:11:26 ] |
Offline | |
|
SpOrcMeN  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 34090
Braucu ar: banderautomobili
| kads no nenabagiem nav nobriedis breitlingam ???? cena ap 3 k interesenti drikst man pajautat
----------------- ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!
|
Offline | |
|
| fcu_deleted | |
Kopš: 08. May 2009
Ziņojumi: 947
Braucu ar:
|
31 May 2015, 18:07:28 SpOrcMeN rakstīja:
kads no nenabagiem nav nobriedis breitlingam ???? cena ap 3 k interesenti drikst man pajautat
Tev nevis nenabagi jāmeklē, bet kādu bez gaumes  [ Šo ziņu laboja fcu, 02 Jun 2015, 13:19:08 ] |
Offline | |
|
SpOrcMeN  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 34090
Braucu ar: banderautomobili
| gaume ir tiem ka mir bardas un shales un ritens ar vienu atrumu ))
----------------- ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!
|
Offline | |
|