Online

Pašreiz BMWPower skatās 141 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
lanvin777
23. May 2015, 08:23 #18912

Kopš: 08. Aug 2014

Ziņojumi: 90

Braucu ar: riteni

Tas Zenith(3.no beigām) jau ļoti simpātisks
Offline
Lala
23. May 2015, 20:21 #18913

Kopš: 16. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 3460

Braucu ar: Visādiem pedāļiem un Svensonu kasti.

Šovakar ar muļķīgu smaidu lidostā aplūkoju IWC, skaisti, bet nu dārgs gan.
Offline
ramex
26. May 2015, 13:23 #18914

Kopš: 08. Apr 2010

Ziņojumi: 2417

Braucu ar: Dīzeli!

jums oligarhiem liksies smieklīgs, lēts un nepareizais mhānisms un kas nu tur vēl , bet man patīk

null

[ Šo ziņu laboja ramex, 26 May 2015, 13:24:45 ]

Offline
oswald
27. May 2015, 20:06 #18915

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

Man savukārt šāds vasaras budžetnieks ienācās(jo pateicoties labai prognozei hokeja finālā RUS - USA tiku pie zināma kāposta un krievu pulksteni sen gribēju vismaz tuvumu apskatīt - sūtīju no usa, lai nebalstītu RUS, jo USA jau tāpat par šo bija samaksājis...PVN neuzlika) :









Izmērs vidējs- man proatms biku lielāks patiktu , bet ir ok. Lunete ar "modernāku" dizainu un bez klikšķiem. Uzsūtīju vecā tipa - tā IMHO piestāvēs labāk šim. Korpuss - ministry tipa, ķēdi uzreiz noņēmu un uzliku ādas siksnu. Ciparnīca klasiskā, zilā krāsā. Lunete esot no bronzas, tauta met skābē un snāk mods. Datuma regulēšana neērta, bet šo korpusu bez datuma neatradu. Uzvelkamā galva ļodzīga, bet tā esot fīča. Papildus tumši zilu nato siksnu pagrābu vasaras peldēm.
Aizmugrē forši, ka presēti uzraksti nevis lāzer gravētie kā daudziem tagad dara... Šiem var dabūt tonnām visādas lunetes, ciparnīcas, stikliņus un visu citu, ja vēlme radoši izpausties.
Par to nelielo cenu (tik pat maksā kaut cik sakarīga ādas siksna vai ķēde ) ir ļoti ok pat ar visu akrila stiklu (kurš ir baigi biezs un izliekts) un štancēto uzvelkamo galvu un pašvako luminiscējošo pārklājumu uz ciparnīcas.siksnas der standarta 22mm, kas ir baigi forši.

[ Šo ziņu laboja oswald, 27 May 2015, 20:10:32 ]

Offline
AV
27. May 2015, 20:49 #18916

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Izskatas diezgan sakarigi. Korpuss ir SS, jeb kautkas letaks ar hroma parklajumu?
Bet jaa, sobrid butu dalitas juutas pirkt kautko no RU
Offline
Lala
27. May 2015, 20:50 #18917

Kopš: 16. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 3460

Braucu ar: Visādiem pedāļiem un Svensonu kasti.

Vai ir kāda lapa, kur meklēt pulksteņus pēc attēliem?

Gribās ko līdzīgu Robert Mühle Kleine sekunde, bet budžetā ap 1000.
Offline
oswald
27. May 2015, 20:56 #18918

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4


27 May 2015, 20:49:50 AV rakstīja:
Izskatas diezgan sakarigi. Korpuss ir SS, jeb kautkas letaks ar hroma parklajumu?
Bet jaa, sobrid butu dalitas juutas pirkt kautko no RU


korpuss pats ir SS.
Offline
kausins
27. May 2015, 20:56 #18919

Kopš: 06. Feb 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 337

Braucu ar: BMW


27 May 2015, 20:50:25 Lala rakstīja:
Vai ir kāda lapa, kur meklēt pulksteņus pēc attēliem?

Gribās ko līdzīgu Robert Mühle Kleine sekunde, bet budžetā ap 1000.


KEMMNER MARINE
Offline
AV
27. May 2015, 21:00 #18920

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Kadam gleznu?











Offline
kausins
27. May 2015, 21:09 #18921

Kopš: 06. Feb 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 337

Braucu ar: BMW


27 May 2015, 20:50:25 Lala rakstīja:
Vai ir kāda lapa, kur meklēt pulksteņus pēc attēliem?

Gribās ko līdzīgu Robert Mühle Kleine sekunde, bet budžetā ap 1000.


https://www.stowa.de/lshop,showdetail,143275006810417,en,1432750078-10460,marine,mo-arabischweisspoliert,5,Tshowrub--marine,.htm

Stowa Marine
Links neliekas

[ Šo ziņu laboja kausins, 27 May 2015, 21:11:17 ]

Offline
AV
27. May 2015, 21:31 #18922

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Kartejais RM ar eksotisku materialu korpusu. Soreiz kvarca korpuss.





Offline
Lala
27. May 2015, 21:34 #18923

Kopš: 16. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 3460

Braucu ar: Visādiem pedāļiem un Svensonu kasti.


27 May 2015, 21:09:44 kausins rakstīja:

27 May 2015, 20:50:25 Lala rakstīja:
Vai ir kāda lapa, kur meklēt pulksteņus pēc attēliem?

Gribās ko līdzīgu Robert Mühle Kleine sekunde, bet budžetā ap 1000.


https://www.stowa.de/lshop,showdetail,143275006810417,en,1432750078-10460,marine,mo-arabischweisspoliert,5,Tshowrub--marine,.htm

Stowa Marine
Links neliekas




O, šis izskatās ļoti labi, paldies.
Offline
detonators
28. May 2015, 22:45 #18924

Kopš: 22. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1331

Braucu ar: 335i

20mm siksna uz tirdziņu, unused. Par pašizmaksu 30EUR.

PM!
Offline
30. May 2015, 19:32 #18925

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

Bankier kur taadu siksniju kaa RM dabuut? Vajag tumshi zilu pod uzvalkiem.
Offline
AV
31. May 2015, 16:30 #18926

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Kads jau ticis pie Apple Watch?

Spied "Play", lai skatītos video!


Offline
markelis
31. May 2015, 17:18 #18927

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku


27 May 2015, 20:06:36 oswald rakstīja:
Man savukārt šāds vasaras budžetnieks ienācās(jo pateicoties labai prognozei hokeja finālā RUS - USA tiku pie zināma kāposta un krievu pulksteni sen gribēju vismaz tuvumu apskatīt - sūtīju no usa, lai nebalstītu RUS, jo USA jau tāpat par šo bija samaksājis...PVN neuzlika) :



no kurienes suutiiji?
Offline
oswald
31. May 2015, 17:59 #18928

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

Sūtīju no WUS privāti + sarunājot šipingu, bet ir arī meranom.com vai ebay.com - tur būs lētāk bet no krievijas, bet ja principi - var no eiropas vai usa pasūtīt , piemaksājot kādus 20 eur +-
zila ādas siksna no šejienes - apm. 15 gbp :
http://www.watchworx.co.uk/pages/lwb/elite.html
Lai nav offt - zulu āda + copmaņa kits, žēl , ka āda netrāpija gribētajā tonī, bet tāpat ir ok:




[ Šo ziņu laboja oswald, 31 May 2015, 18:11:26 ]

Offline
SpOrcMeN
31. May 2015, 18:07 #18929

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

kads no nenabagiem nav nobriedis breitlingam ???? cena ap 3 k interesenti drikst man pajautat

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
fcu_deleted
31. May 2015, 19:22 #18930

Kopš: 08. May 2009

Ziņojumi: 947

Braucu ar:


31 May 2015, 18:07:28 SpOrcMeN rakstīja:
kads no nenabagiem nav nobriedis breitlingam ???? cena ap 3 k interesenti drikst man pajautat


Tev nevis nenabagi jāmeklē, bet kādu bez gaumes

[ Šo ziņu laboja fcu, 02 Jun 2015, 13:19:08 ]

Offline
SpOrcMeN
31. May 2015, 19:24 #18931

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

gaume ir tiem ka mir bardas un shales un ritens ar vienu atrumu ))

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo