Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 118 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Pirkt - Pārdot - Mainīt

Tēma: Pirkt / Pārdot BMW detaļas III

AutorsZiņojums
jims
03. Mar 2014, 23:37 #18901

Kopš: 20. Jul 2003

No: Viļāni

Ziņojumi: 1441

Braucu ar: izslēgtu DTC


pērku e46 touring pirms facelift:

baltos pagriezienus priekšā,sānos,pakaļā.

aizmugurējā logu tīrītāja mehānismu bez motora
Offline
crime
03. Mar 2014, 23:39 #18902

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9137

Braucu ar: m635csi


03 Mar 2014, 22:56:44 Reyno rakstīja:

03 Mar 2014, 22:37:41 crime rakstīja:

03 Mar 2014, 22:20:14 PowerBMW rakstīja:

03 Mar 2014, 22:14:58 crime rakstīja:

03 Mar 2014, 21:59:08 Reyno rakstīja:
Pērku E46 330d 2002.g. ātrumkārbu.
No kuriem modeļiem vēl der? 530d/730d

vajadzētu derēt no e39, no e38 točna neder

der no 525d (nejaukt ar tds) un 530d

vispār manuālis vai automāts

e38 m57 manuāļi nebija, attiecīgi e46 m57 manuālis būs tāds pats kā e39 m57 manuālis, tas pats ar automātu

Automāts 184hp
E39 dzinēja jauda var atšķirties, bet kārbas vienādas?
Rīt jānoskaidro savas kods.

kārbas ir vienādas, bet pa gadiem atšķiras tā saucamie hidrobloki. Ir tādas tupas kārbas, kas uz akseleratoru reaģē ar tādu kā aizturi, nu tobiš, nevis tupas kārbas, bet tas pats hidrobloks tups un ir tādas kārbas un hidrobloki, kuras rauj no vietas uz sausa asfalta seguma ar mirgojošu DSC lai gan kārbas vienādas un kodi vienādi uz tām, bet pa gadiem tie hidrobloki atšķiras.
Offline
PowerBMW
03. Mar 2014, 23:47 #18903

Kopš: 27. Jul 2006

Ziņojumi: 5824

Braucu ar:


03 Mar 2014, 23:39:37 crime rakstīja:

03 Mar 2014, 22:56:44 Reyno rakstīja:

03 Mar 2014, 22:37:41 crime rakstīja:

03 Mar 2014, 22:20:14 PowerBMW rakstīja:

03 Mar 2014, 22:14:58 crime rakstīja:

03 Mar 2014, 21:59:08 Reyno rakstīja:
Pērku E46 330d 2002.g. ātrumkārbu.
No kuriem modeļiem vēl der? 530d/730d

vajadzētu derēt no e39, no e38 točna neder

der no 525d (nejaukt ar tds) un 530d

vispār manuālis vai automāts

e38 m57 manuāļi nebija, attiecīgi e46 m57 manuālis būs tāds pats kā e39 m57 manuālis, tas pats ar automātu

Automāts 184hp
E39 dzinēja jauda var atšķirties, bet kārbas vienādas?
Rīt jānoskaidro savas kods.

kārbas ir vienādas, bet pa gadiem atšķiras tā saucamie hidrobloki. Ir tādas tupas kārbas, kas uz akseleratoru reaģē ar tādu kā aizturi, nu tobiš, nevis tupas kārbas, bet tas pats hidrobloks tups un ir tādas kārbas un hidrobloki, kuras rauj no vietas uz sausa asfalta seguma ar mirgojošu DSC lai gan kārbas vienādas un kodi vienādi uz tām, bet pa gadiem tie hidrobloki atšķiras.

pļecc
Offline
evertss
03. Mar 2014, 23:54 #18904

Kopš: 13. Mar 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 343

Braucu ar: EVO TME , E36, STI

Ir ienācies daļās E36 M3 Cabrio , Uk versija , S50B32 , SMG , bildes būs vēlāk. Ja kādam ko vajag PM
Offline
crime
03. Mar 2014, 23:57 #18905

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9137

Braucu ar: m635csi

pipec, un huli jārēc, tiešām nolika blakus divus blokus no 5HP-24 kārbām, viens 1998.gada, otrs 2001.gada un tie atšķiras, kārbas vienādas, bet braukšana atšķiras. ja liek bloku no 2001.gada uz 1998.gada kārbas, kārba dzīvāka kā ar 1998.gada bloku. Savukārt, uzliek veco bloku uz jaunākas kārbas un pipec, tupa braukšana.

Visu laiku man stāveja vecāka gada kārba, nesen uzliku no 2001.gada, karoče, pofig, es atšķirību jūtu izmēģinājām krustu šķērsu, tur blokus vietām mainījām un kārbas, ir atrasts optimālais variants.

[ Šo ziņu laboja crime, 04 Mar 2014, 00:02:43 ]

Offline
PowerBMW
04. Mar 2014, 00:04 #18906

Kopš: 27. Jul 2006

Ziņojumi: 5824

Braucu ar:


03 Mar 2014, 23:57:52 crime rakstīja:
pipec, un huli jārēc, tiešām nolika blakus divus blokus no 5HP-24 kārbām, viens 1999.gada, otrs 2001.gada un tie atšķiras, kārbas vienādas, bet braukšana atšķiras. ja liek bloku no 2001.gada uz 1999.gada kārbas, kārba dzīvāka kā ar 1999.gada bloku. Savukārt, uzliek veco bloku uz jaunākas kārbas un pipec, tupa braukšana.

https://www.google.lv/search?q=bmw+5hp24+gearbo...html%3B300%3B300
kurš ir hidrobloks
Offline
TOSOLS
04. Mar 2014, 00:07 #18907

Kopš: 25. Aug 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 391

Braucu ar: BMW e39

varbūt kādam ir no e34 touring orient-blau mettalic aizmugurējais buferis vesels ?
Offline
uldens1
04. Mar 2014, 00:08 #18908

Kopš: 28. Feb 2008

Ziņojumi: 17346

Braucu ar:


03 Mar 2014, 23:39:37 crime rakstīja:

03 Mar 2014, 22:56:44 Reyno rakstīja:

03 Mar 2014, 22:37:41 crime rakstīja:

03 Mar 2014, 22:20:14 PowerBMW rakstīja:

03 Mar 2014, 22:14:58 crime rakstīja:

03 Mar 2014, 21:59:08 Reyno rakstīja:
Pērku E46 330d 2002.g. ātrumkārbu.
No kuriem modeļiem vēl der? 530d/730d

vajadzētu derēt no e39, no e38 točna neder

der no 525d (nejaukt ar tds) un 530d

vispār manuālis vai automāts

e38 m57 manuāļi nebija, attiecīgi e46 m57 manuālis būs tāds pats kā e39 m57 manuālis, tas pats ar automātu

Automāts 184hp
E39 dzinēja jauda var atšķirties, bet kārbas vienādas?
Rīt jānoskaidro savas kods.

kārbas ir vienādas, bet pa gadiem atšķiras tā saucamie hidrobloki. Ir tādas tupas kārbas, kas uz akseleratoru reaģē ar tādu kā aizturi, nu tobiš, nevis tupas kārbas, bet tas pats hidrobloks tups un ir tādas kārbas un hidrobloki, kuras rauj no vietas uz sausa asfalta seguma ar mirgojošu DSC lai gan kārbas vienādas un kodi vienādi uz tām, bet pa gadiem tie hidrobloki atšķiras.
varbut vienkarši nopistas karbas,hidrobloki

[ Šo ziņu laboja uldens1, 04 Mar 2014, 00:08:31 ]

Offline
crime
04. Mar 2014, 00:08 #18909

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9137

Braucu ar: m635csi

atradīšu lielāku bildi tūlīt

vo, saucas solenoīdu bloks -

[ Šo ziņu laboja crime, 04 Mar 2014, 00:13:15 ]

Offline
crime
04. Mar 2014, 00:16 #18910

Kopš: 03. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9137

Braucu ar: m635csi

Kārbas tiešām lietotas,

bet - 1998.gada kārba un bloks - tupa braukšana

2001.gada kārba un bloks - zajebis

1998.gada kārba un 2001.gada bloks - zajebis

2001.gada kārba un 1998.gada bloks - atkal žopa...

Beigās paliekam pie 1998.gada kārbas un 2001.gada bloka + savācam labākās un dzīvākas detaļas un saliekam visu virsū.
Offline
ezerss12
04. Mar 2014, 00:32 #18911

Kopš: 18. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 97

Braucu ar: VAG

vēlos iegādāties logu tīrītaju mehānismu priekš E34, var būt bez motoriņa. Vēlams ar normālām vītnēm.
Offline
mfg
04. Mar 2014, 01:59 #18912

Kopš: 01. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1584

Braucu ar:


04 Mar 2014, 01:57:15 Fezzy rakstīja:
Pārdodu sajūga komplektu 240mm no E39 3.0d M57. Nav zīls, parbaudīts, labā stavoklī. Var atsevišķi. Der uz M51 2.5TDS partāisīšanai uz 240mm Plug & Play, ka arī citiem modeļiem.



ja tas ir tiesham no m57,tad uz m51 1:1 sajuga disks neder
Offline
ramyrez
04. Mar 2014, 07:04 #18913

Kopš: 11. Nov 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 428

Braucu ar: BMW 850Ci

nopirkshu bmw e36 coupe aizmugurejos amortizatora poly atbalsta spilvenus..PM
Offline
Regnars
04. Mar 2014, 08:31 #18914

Kopš: 02. Dec 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 62

Braucu ar: 323(E36)Touring/// Nissan Micra Topic (K10)

Perku m50b25 vanos 93gada dzineja vadus
Bosch vadiba
Offline
n0riss
04. Mar 2014, 08:39 #18915

Kopš: 07. Oct 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 131

Braucu ar: KTM

vaig flancus 20mm 5x120
Offline
skvairs
04. Mar 2014, 08:50 #18916

Kopš: 11. Feb 2011

No: Kuldīga

Ziņojumi: 252

Braucu ar: Qx





E36 316 compact 95.gads m43b16:

Aizdedzes dalitajs 30 eiro
Starteris 15ls
Ģenerators 15ls
Aizmugures vāks 25ls
Pečkas radiators 10ls
Aizm.bamperis 15ls
Durvis 10ls
Kolektori 10ls
Bāka 10ls
Donkrats 10ls
Sānu stikli 10ls/gb
Bardačoks 5ls
Kulise 5ls
Sprauslas 5ls
Karteris 10ls
Pečkas ventilators 10ls
Pr. tilts 10ls
Pr. plaukti 5ls/gb
Aizm. tilts pliks 10ls
Instrumentu panelis, labs 15ls
Bampera turētāji abi 15 eiro
Sūdīgi prikšas benki, sofera ielauzta atzveltne 10eiro abi
Pagrizienu rādītāji,logu tīrāmie slēdži kopā 15 eiro

utt.

M40B16
Dzinējs 50ls
Kārba, automāts 40ls
Spararats 20ls
Stūres sūknis 15ls
Ģenerators 15ls
Starteris 20ls
Sprauslas 5ls/gb
Kardāns 15ls
Vadības bloks 15ls
Kārbas radiators 15ls
utt.


525td:
ģenerators 20ls
karba 20ls
utt.

Cenas runājamas, atrodas sarkandaugavā,varam sarunāt piegādi.
mob. 20082591






LABĀKAS BILDES TE
















Offline
Reinno
04. Mar 2014, 09:16 #18917

Kopš: 04. Jan 2009

No: Ogre

Ziņojumi: 892

Braucu ar: MB

Ir pieejamas visas detalas no e34 525tds 94gada Swarc2.
Motors pieejams uz rezerves dalam( motors iet bet bijis nekvalitativi remontets)
Ir pieejamas kuzava dalas izgrieztas.
Lieto disku komplekt style5.(15'bez vaciniem)
Viss pa letam cenam var uzreiz ar saviem piedavajumiem.
26476186

[ Šo ziņu laboja Reinno, 04 Mar 2014, 10:54:05 ]

Offline
dizelis2
04. Mar 2014, 09:21 #18918

Kopš: 16. Jan 2014

Ziņojumi: 91

Braucu ar:

pardodu dalas no 530d 99.gada



Offline
mario2005
04. Mar 2014, 09:39 #18919

Kopš: 09. Jul 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 215

Braucu ar:

Perku e36 Facelift COSMOSSCHWARZ Metallic Dalas
viss uzkaramais pa lielam ja nau sarusejis sasists utt

Bet svarigakais ir priekseja brille FL
Un sparns labais

Un var piedavat gazes maisitaju uz 1.6 dzineja ..

Cenam PM Vai 26112162

Izskatisu ari detalju cenas ne noraditaja krasa

Offline
Vova
04. Mar 2014, 09:49 #18920

Kopš: 19. Oct 2005

No: Daugavpils

Ziņojumi: 1306

Braucu ar: 540

pagaidam pilnigi visas detalas no e39 530d 99g, manuals.
piegade Riga pie durvim vai vel kkur pa celam.

26743259 25552700
http://fotki.lv/lv/VovaN/934736/

dubultie logi- PARDOTS
manualas karbas viss komplekts- PARDOTS
diski r17 style 49 5 gab- PARDOTS

priek. bamperis abas krasas ar miglam- 80- 100eur
pak. bamperis abas krasas- 50eur
WEBASTO strada- 100eur
ABS 001- 100eur
motors griezas labi pilna komplekta, visi agregati, + normals sajugs, vadi smadzenes, EVS, un t.t.... - 800eur


diski r16 ar jaunam riepam- 200eur


priek. lukturi original xenon, angeli- 100eur


pak. lampas ar balto pagr. - 60eur


spoileru komplekts logu un bagaznieka- 60eur


"REKARO" melns adas salons bez apsildes un
manuals- 150eur


sadowlain, pilns komplekts- 50eur


M sture (saplista)- 70eur


M sture vesela- 100eur


Pioneer magis - 200eur


klimas panelis ideala- 50eur

sedana pakalais tilts viss komplekta ar svaigam bremzi diskiem, idealo stavbremsi pilna komplekta- 100eur


el. storka- 50eur




nu un vel so- te palicis no si angla

http://fotki.lv/lv/VovaN/933366/



Ka ari gandriz visas detalas no sita:
2001g automats
http://fotki.lv/lv/VovaN/935341/

loti labs adas salons ar apsildi- 200eur
labs dzinejs- 900eur
labs automats- 300eur
r17 diski- 200eur
un citas detalas



Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, DoubleD, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, SteelRat, VLD, dust, linda, marihuans, mrc, noisex, smudo