Online

Pašreiz BMWPower skatās 152 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
Christian
21. May 2015, 20:08 #18892

Kopš: 19. Jun 2007

No: Jelgava

Ziņojumi: 972

Braucu ar: Blitzkrieg darba zirgu un Suzuki GSF 600S

zelta putekļi, ZELTA...
Offline
Bron
21. May 2015, 20:18 #18893

Kopš: 30. Aug 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 15204

Braucu ar: Traktortehniku by Nissan


21 May 2015, 20:08:09 Christian rakstīja:
zelta putekļi, ZELTA...


Kruta, tad jau zobrati korpusu zāģēja
Offline
jkkk
21. May 2015, 20:21 #18894

Kopš: 30. Dec 2012

Ziņojumi: 420

Braucu ar:

gribu pirmo pulksteni, vizuāli patīk montblanc timewalker, tas ir ok? budžets 2 - 3k. varbūt ko varat ieteikt?

kā vispār pulksteņi saglabā vērtību? kuri labāk, vai tādā budžetā 50% nost uzreiz?
Offline
21. May 2015, 20:35 #18895

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

taa principa ir, ka vairums premium lietoti nokritas lidz +- 1/2 no jauna

tapec taja budzheta panjem kadu lieotu, ka jauns maxa x2 un nesatraucies

bet ko tur ipashi cepties, ja ari nokritisies paris k - noperkot bmw tiek zaudets pat desmitiem reizhu vairak
Offline
hronists
21. May 2015, 20:45 #18896

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


21 May 2015, 20:35:08 adolfs rakstīja:
taa principa ir, ka vairums premium lietoti nokritas lidz +- 1/2 no jauna



montblanc lētais gals šķiet varētu zaudēt 2/3 no vērtības iznesot laukā no veikala

es skatītos kādu omega aqua terra vai ko tmldz nevis montblanc.
Offline
jkkk
21. May 2015, 21:44 #18897

Kopš: 30. Dec 2012

Ziņojumi: 420

Braucu ar:


21 May 2015, 20:45:28 hronists rakstīja:

21 May 2015, 20:35:08 adolfs rakstīja:
taa principa ir, ka vairums premium lietoti nokritas lidz +- 1/2 no jauna



montblanc lētais gals šķiet varētu zaudēt 2/3 no vērtības iznesot laukā no veikala

es skatītos kādu omega aqua terra vai ko tmldz nevis montblanc.


aqua terra izskatās ok. ir vēl idejas?
Offline
SpOrcMeN
21. May 2015, 22:21 #18898

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

suka vakar no rokas nolidoja ALPINA un stiklinsh ieplisa jebal ka es bljavu, uz betona brugja nokrita bridi kad gribeju no prieka sasist plaukstas par to ka saremonteju pats peikabi - blja ka es pectam lamajos, suka attaisijas gumijas siksna no korpusa - mauka, noshljila gabalu stikla no ta s ciparnicinjas kas griezhas daiveram - to sudu nez var nomainit atsevishkji ??

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
Sulcs80
21. May 2015, 22:21 #18899

Kopš: 27. Sep 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 216

Braucu ar:


21 May 2015, 21:44:22 jkkk rakstīja:

21 May 2015, 20:45:28 hronists rakstīja:

21 May 2015, 20:35:08 adolfs rakstīja:
taa principa ir, ka vairums premium lietoti nokritas lidz +- 1/2 no jauna



montblanc lētais gals šķiet varētu zaudēt 2/3 no vērtības iznesot laukā no veikala

es skatītos kādu omega aqua terra vai ko tmldz nevis montblanc.


aqua terra izskatās ok. ir vēl idejas?



Tag Heuer Carrera
Offline
Czars
21. May 2015, 22:24 #18900

Kopš: 13. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14367

Braucu ar: 3 sek līdz 100


21 May 2015, 20:21:59 jkkk rakstīja:
gribu pirmo pulksteni, vizuāli patīk montblanc timewalker, tas ir ok? budžets 2 - 3k. varbūt ko varat ieteikt?

kā vispār pulksteņi saglabā vērtību? kuri labāk, vai tādā budžetā 50% nost uzreiz?

AV tirgo Tag heuer Monaco

[ Šo ziņu laboja Czars, 21 May 2015, 22:25:13 ]

Offline
oswald
21. May 2015, 22:51 #18901

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4


21 May 2015, 22:21:08 SpOrcMeN rakstīja:
suka vakar no rokas nolidoja ALPINA un stiklinsh ieplisa jebal ka es bljavu, uz betona brugja nokrita bridi kad gribeju no prieka sasist plaukstas par to ka saremonteju pats peikabi - blja ka es pectam lamajos, suka attaisijas gumijas siksna no korpusa - mauka, noshljila gabalu stikla no ta s ciparnicinjas kas griezhas daiveram - to sudu nez var nomainit atsevishkji ??


siksna saplīsa vai springbars pievīla ? Man tapēc , kā dauzonim patīk nat vai zulu siksnas + skrūves nevis tievie springbari, kaut cik normāli springbari ir seiko daiveroem - resni un stabili. Bildē jaunā ādas nato siksna, rīt uz copi

Offline
SpOrcMeN
22. May 2015, 08:16 #18902

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

nezinu ka to sudu sauc tas uz atsperites kas pie pasha korpusa stiprina siksninju vienkarhsi attiasijas mauka

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
AV
22. May 2015, 10:03 #18903

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


21 May 2015, 22:21:08 SpOrcMeN rakstīja:
suka vakar no rokas nolidoja ALPINA un stiklinsh ieplisa jebal ka es bljavu, uz betona brugja nokrita bridi kad gribeju no prieka sasist plaukstas par to ka saremonteju pats peikabi - blja ka es pectam lamajos, suka attaisijas gumijas siksna no korpusa - mauka, noshljila gabalu stikla no ta s ciparnicinjas kas griezhas daiveram - to sudu nez var nomainit atsevishkji ??

Slikti Ja pareizi atminos, tai alpinai ir safira lunete. Visticamak jamekle tuvako oficialo servisu. Vel var pameginat Laiks servisu, jo vini ir ofic servisa centrs Frederique Constant, kas ir masas kompanija Alpina pulksteniem - varbut, vini ir spejigi pasutit rezerves dalas.

Ieliec bildi ar defektu.

UPDATE: Saskana ar Alpina majas lapu Laiks servisa centrs ir oficialais serviss - tatad javar tur pasutit detalas/saremontet

[ Šo ziņu laboja AV, 22 May 2015, 10:30:48 ]

Offline
crashiks
22. May 2015, 10:26 #18904

Kopš: 14. Aug 2006

Ziņojumi: 497

Braucu ar: Accordu


21 May 2015, 22:21:08 SpOrcMeN rakstīja:
suka vakar no rokas nolidoja ALPINA un stiklinsh ieplisa jebal ka es bljavu, uz betona brugja nokrita bridi kad gribeju no prieka sasist plaukstas par to ka saremonteju pats peikabi - blja ka es pectam lamajos, suka attaisijas gumijas siksna no korpusa - mauka, noshljila gabalu stikla no ta s ciparnicinjas kas griezhas daiveram - to sudu nez var nomainit atsevishkji ??

Karma vecīt. Nekuj pašam labot peikabes
Offline
AV
22. May 2015, 16:05 #18905

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Piektdienas pulkstenu deva



























Offline
Juanito
22. May 2015, 16:41 #18906

Kopš: 08. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1278

Braucu ar: benzīnu

Kas pulksteņekspertiem "kotējās" augstāk:
- Maurice Lacroix
- Frederique Constant
- Raymond Weil
- Louis Erard

?
Offline
hronists
22. May 2015, 16:46 #18907

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul

pirmie divi.
Offline
AV
22. May 2015, 17:09 #18908

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Piekritu - kotejas apmeram taa, kaa ir nolisteti (no svarigaka uz mazak).
Offline
Noname
22. May 2015, 20:01 #18909

Kopš: 17. Feb 2005

No: Baldone

Ziņojumi: 3552

Braucu ar: cauru izpūtēju


22 May 2015, 16:05:24 AV rakstīja:
Piektdienas pulkstenu deva


Parasti ir kur piesiet aci, bet šī laikam būs Tava sliktākā izlase.
Offline
AV
22. May 2015, 21:42 #18910

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Sie ir eksotika. Pats nevienu no tiem nepirktu
Offline
Czars
22. May 2015, 23:29 #18911

Kopš: 13. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14367

Braucu ar: 3 sek līdz 100


'Maitres du temps chapter two'vēsi paceļams ~70k $

[ Šo ziņu laboja Czars, 22 May 2015, 23:34:19 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo