| Autors | Ziņojums |
| Christian | |
Kopš: 19. Jun 2007
No: Jelgava
Ziņojumi: 972
Braucu ar: Blitzkrieg darba zirgu un Suzuki GSF 600S
| zelta putekļi, ZELTA...  |
Offline | |
|
Bron  | |
 Kopš: 30. Aug 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 15204
Braucu ar: Traktortehniku by Nissan
|
21 May 2015, 20:08:09 Christian rakstīja:
zelta putekļi, ZELTA... 
Kruta, tad jau zobrati korpusu zāģēja |
Offline | |
|
| jkkk | |
Kopš: 30. Dec 2012
Ziņojumi: 420
Braucu ar:
| gribu pirmo pulksteni, vizuāli patīk montblanc timewalker, tas ir ok? budžets 2 - 3k. varbūt ko varat ieteikt?
kā vispār pulksteņi saglabā vērtību? kuri labāk, vai tādā budžetā 50% nost uzreiz?  |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| taa principa ir, ka vairums premium lietoti nokritas lidz +- 1/2 no jauna 
tapec taja budzheta panjem kadu lieotu, ka jauns maxa x2 un nesatraucies 
bet ko tur ipashi cepties, ja ari nokritisies paris k - noperkot bmw tiek zaudets pat desmitiem reizhu vairak |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
21 May 2015, 20:35:08 adolfs rakstīja:
taa principa ir, ka vairums premium lietoti nokritas lidz +- 1/2 no jauna 
montblanc lētais gals šķiet varētu zaudēt 2/3 no vērtības iznesot laukā no veikala 
es skatītos kādu omega aqua terra vai ko tmldz nevis montblanc. |
Offline | |
|
| jkkk | |
Kopš: 30. Dec 2012
Ziņojumi: 420
Braucu ar:
|
21 May 2015, 20:45:28 hronists rakstīja:
21 May 2015, 20:35:08 adolfs rakstīja:
taa principa ir, ka vairums premium lietoti nokritas lidz +- 1/2 no jauna 
montblanc lētais gals šķiet varētu zaudēt 2/3 no vērtības iznesot laukā no veikala 
es skatītos kādu omega aqua terra vai ko tmldz nevis montblanc.
aqua terra izskatās ok. ir vēl idejas? 
|
Offline | |
|
SpOrcMeN  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 34090
Braucu ar: banderautomobili
| suka vakar no rokas nolidoja ALPINA un stiklinsh ieplisa jebal ka es bljavu, uz betona brugja nokrita bridi kad gribeju no prieka sasist plaukstas par to ka saremonteju pats peikabi - blja ka es pectam lamajos, suka attaisijas gumijas siksna no korpusa - mauka, noshljila gabalu stikla no ta s ciparnicinjas kas griezhas daiveram - to sudu nez var nomainit atsevishkji ??
----------------- ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!
|
Offline | |
|
| Sulcs80 | |
 Kopš: 27. Sep 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 216
Braucu ar:
|
21 May 2015, 21:44:22 jkkk rakstīja:
21 May 2015, 20:45:28 hronists rakstīja:
21 May 2015, 20:35:08 adolfs rakstīja:
taa principa ir, ka vairums premium lietoti nokritas lidz +- 1/2 no jauna 
montblanc lētais gals šķiet varētu zaudēt 2/3 no vērtības iznesot laukā no veikala 
es skatītos kādu omega aqua terra vai ko tmldz nevis montblanc.
aqua terra izskatās ok. ir vēl idejas? 
Tag Heuer Carrera |
Offline | |
|
|
|
Czars  | |
 Kopš: 13. Aug 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 14367
Braucu ar: 3 sek līdz 100
|
21 May 2015, 20:21:59 jkkk rakstīja:
gribu pirmo pulksteni, vizuāli patīk montblanc timewalker, tas ir ok? budžets 2 - 3k. varbūt ko varat ieteikt?
kā vispār pulksteņi saglabā vērtību? kuri labāk, vai tādā budžetā 50% nost uzreiz? 
AV tirgo Tag heuer Monaco  [ Šo ziņu laboja Czars, 21 May 2015, 22:25:13 ] |
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
|
21 May 2015, 22:21:08 SpOrcMeN rakstīja:
suka vakar no rokas nolidoja ALPINA un stiklinsh ieplisa jebal ka es bljavu, uz betona brugja nokrita bridi kad gribeju no prieka sasist plaukstas par to ka saremonteju pats peikabi - blja ka es pectam lamajos, suka attaisijas gumijas siksna no korpusa - mauka, noshljila gabalu stikla no ta s ciparnicinjas kas griezhas daiveram - to sudu nez var nomainit atsevishkji ??
siksna saplīsa vai springbars pievīla ? Man tapēc , kā dauzonim patīk nat vai zulu siksnas + skrūves nevis tievie springbari, kaut cik normāli springbari ir seiko daiveroem - resni un stabili. Bildē jaunā ādas nato siksna, rīt uz copi 
|
Offline | |
|
SpOrcMeN  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 34090
Braucu ar: banderautomobili
| nezinu ka to sudu sauc tas uz atsperites kas pie pasha korpusa stiprina siksninju vienkarhsi attiasijas mauka
----------------- ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!
|
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
21 May 2015, 22:21:08 SpOrcMeN rakstīja:
suka vakar no rokas nolidoja ALPINA un stiklinsh ieplisa jebal ka es bljavu, uz betona brugja nokrita bridi kad gribeju no prieka sasist plaukstas par to ka saremonteju pats peikabi - blja ka es pectam lamajos, suka attaisijas gumijas siksna no korpusa - mauka, noshljila gabalu stikla no ta s ciparnicinjas kas griezhas daiveram - to sudu nez var nomainit atsevishkji ??
Slikti Ja pareizi atminos, tai alpinai ir safira lunete. Visticamak jamekle tuvako oficialo servisu. Vel var pameginat Laiks servisu, jo vini ir ofic servisa centrs Frederique Constant, kas ir masas kompanija Alpina pulksteniem - varbut, vini ir spejigi pasutit rezerves dalas.
Ieliec bildi ar defektu.
UPDATE: Saskana ar Alpina majas lapu Laiks servisa centrs ir oficialais serviss - tatad javar tur pasutit detalas/saremontet  [ Šo ziņu laboja AV, 22 May 2015, 10:30:48 ] |
Offline | |
|
| crashiks | |
 Kopš: 14. Aug 2006
Ziņojumi: 497
Braucu ar: Accordu
|
21 May 2015, 22:21:08 SpOrcMeN rakstīja:
suka vakar no rokas nolidoja ALPINA un stiklinsh ieplisa jebal ka es bljavu, uz betona brugja nokrita bridi kad gribeju no prieka sasist plaukstas par to ka saremonteju pats peikabi - blja ka es pectam lamajos, suka attaisijas gumijas siksna no korpusa - mauka, noshljila gabalu stikla no ta s ciparnicinjas kas griezhas daiveram - to sudu nez var nomainit atsevishkji ??
Karma vecīt. Nekuj pašam labot peikabes |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Piektdienas pulkstenu deva 
|
Offline | |
|
| Juanito | |
Kopš: 08. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1278
Braucu ar: benzīnu
| Kas pulksteņekspertiem "kotējās" augstāk:
- Maurice Lacroix
- Frederique Constant
- Raymond Weil
- Louis Erard
?  |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
| pirmie divi. |
Offline | |
|
|
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Piekritu - kotejas apmeram taa, kaa ir nolisteti (no svarigaka uz mazak). |
Offline | |
|
| Noname | |
 Kopš: 17. Feb 2005
No: Baldone
Ziņojumi: 3552
Braucu ar: cauru izpūtēju
|
22 May 2015, 16:05:24 AV rakstīja:
Piektdienas pulkstenu deva 
Parasti ir kur piesiet aci, bet šī laikam būs Tava sliktākā izlase.  |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Sie ir eksotika. Pats nevienu no tiem nepirktu  |
Offline | |
|
Czars  | |
 Kopš: 13. Aug 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 14367
Braucu ar: 3 sek līdz 100
| 
'Maitres du temps chapter two'vēsi paceļams ~70k $ 
[ Šo ziņu laboja Czars, 22 May 2015, 23:34:19 ] |
Offline | |
|