Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 130 viesi un 8 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
ilmars1
13. May 2015, 17:35 #18852

Kopš: 23. Feb 2014

Ziņojumi: 245

Braucu ar: e53, e46, DL1000

Sveiki, palīdzat izvēlēties pulksteni, esmu atradis divus pulksteņus kas pašam patīk, bet nevaru izvēlēties kuru labāk nopirkt. kurš labāks vai lēts Seiko vai dārgs Casio?
konkrēti esu noskatījis šos modeļus
1. Seiko SUR051P1 Links
video links
2. Casio BEM-111D-1AVEF

Links
video links
gan izskataa, gan cenu ziņā šie abi ir ļoti līdzīgi, tikai casio ir ar safīra stiklu, bet seiko ar parasto minerālstiklu
Offline
ilmars1
13. May 2015, 17:36 #18853

Kopš: 23. Feb 2014

Ziņojumi: 245

Braucu ar: e53, e46, DL1000

Sveiki, palīdzat izvēlēties pulksteni, esmu atradis divus pulksteņus kas pašam patīk, bet nevaru izvēlēties kuru labāk nopirkt. kurš labāks vai lēts Seiko vai dārgs Casio?
konkrēti esu noskatījis šos modeļus
1. Seiko SUR051P1 Links
video links

2. Casio BEM-111D-1AVEF
Links
video links

gan izskataa, gan cenu ziņā šie abi ir ļoti līdzīgi, tikai casio ir ar safīra stiklu, bet seiko ar parasto minerālstiklu

[ Šo ziņu laboja ilmars1, 13 May 2015, 17:37:33 ]

Offline
barker
14. May 2015, 12:04 #18854

Kopš: 26. Jan 2006

Ziņojumi: 401

Braucu ar:

Kur Riga var salabot vecos Casio gshockus?
Offline
Pulmans
14. May 2015, 12:47 #18855

Kopš: 10. Jul 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 13

Braucu ar: E60

Šodienas pirkums
Offline
Arturo8
14. May 2015, 15:00 #18856

Kopš: 14. Mar 2013

Ziņojumi: 62

Braucu ar:


14 May 2015, 12:47:46 Pulmans rakstīja:
Šodienas pirkums



Izskatās labi. Pasūtiji jau gatavu, Vai LV meistari ielika ciparnīcu?
Offline
Pulmans
14. May 2015, 15:10 #18857

Kopš: 10. Jul 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 13

Braucu ar: E60

Nopirku tādu jau no Spike

14 May 2015, 15:00:35 Arturo8 rakstīja:

14 May 2015, 12:47:46 Pulmans rakstīja:
Šodienas pirkums



Izskatās labi. Pasūtiji jau gatavu, Vai LV meistari ielika ciparnīcu?
Offline
dirtyice
15. May 2015, 19:36 #18858

Kopš: 27. Oct 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 483

Braucu ar: Iroc-Z, 126p, 4x4 ķenguru


05 May 2015, 20:14:41 dirtyice rakstīja:
Nu gurū, vajag kādu ideju, ko uzdāvināt tēvam uz 50 gadiem, budžetes ap 1000eur. Augums 192cm un nav skaliņš, tā kā mazie pulksteņi nederēs.
idejas?

Kāds viedoklis par šo? http://www.jomashop.com/frederique-constant-watch-fc-330s6b6.html
Offline
martinssirants
15. May 2015, 19:50 #18859

Kopš: 08. Aug 2013

Ziņojumi: 5097

Braucu ar: uz lohu mugurām


13 May 2015, 17:36:02 ilmars1 rakstīja:
Sveiki, palīdzat izvēlēties pulksteni, esmu atradis divus pulksteņus kas pašam patīk, bet nevaru izvēlēties kuru labāk nopirkt. kurš labāks vai lēts Seiko vai dārgs Casio?
konkrēti esu noskatījis šos modeļus
1. Seiko SUR051P1 Links
video links

2. Casio BEM-111D-1AVEF
Links
video links

gan izskataa, gan cenu ziņā šie abi ir ļoti līdzīgi, tikai casio ir ar safīra stiklu, bet seiko ar parasto minerālstiklu


tam seiko ir baigi suudaina siksna. nereaali pleesh rokai spalvas. nopietni bet nu moshka esi kautkads noskuts pedins, vai ari tirlinsh bez spalvamuz rokam, tad drosi var njemt
Offline
PASSATizhi
15. May 2015, 20:16 #18860

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp


15 May 2015, 19:36:15 dirtyice rakstīja:

05 May 2015, 20:14:41 dirtyice rakstīja:
Nu gurū, vajag kādu ideju, ko uzdāvināt tēvam uz 50 gadiem, budžetes ap 1000eur. Augums 192cm un nav skaliņš, tā kā mazie pulksteņi nederēs.
idejas?

Kāds viedoklis par šo? http://www.jomashop.com/frederique-constant-watch-fc-330s6b6.html


izvēlēsies pēc cenas, vai kvalitātes? tas FC izskatās pēc rotaļlietas
Offline
dirtyice
15. May 2015, 20:35 #18861

Kopš: 27. Oct 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 483

Braucu ar: Iroc-Z, 126p, 4x4 ķenguru


15 May 2015, 20:16:53 PASSATizhi rakstīja:

15 May 2015, 19:36:15 dirtyice rakstīja:

05 May 2015, 20:14:41 dirtyice rakstīja:
Nu gurū, vajag kādu ideju, ko uzdāvināt tēvam uz 50 gadiem, budžetes ap 1000eur. Augums 192cm un nav skaliņš, tā kā mazie pulksteņi nederēs.
idejas?

Kāds viedoklis par šo? http://www.jomashop.com/frederique-constant-watch-fc-330s6b6.html


izvēlēsies pēc cenas, vai kvalitātes? tas FC izskatās pēc rotaļlietas

Neviens dāvinu, piedāvāja šādu, tāpēc jautāju šeit, kā nekā te visādi guru
Prasības pa lielam ir safīŗs un automāts, budžet paliek tas pats, ir kāds ko vari ieteikt?
Offline
PASSATizhi
15. May 2015, 20:42 #18862

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp

sarunā vel kādus radiņus, metaties kopā un palieliniet budžetu. 50 gadi ir nopietna lieta.
Offline
dirtyice
15. May 2015, 20:47 #18863

Kopš: 27. Oct 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 483

Braucu ar: Iroc-Z, 126p, 4x4 ķenguru


15 May 2015, 20:42:28 PASSATizhi rakstīja:
sarunā vel kādus radiņus, metaties kopā un palieliniet budžetu. 50 gadi ir nopietna lieta.

Tik daudz dēlus neradija, pastiept līdz 1500 vēl varētu. Nav pat ideju kurā virzienā skatīties
Offline
AV
17. May 2015, 12:41 #18864

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

FC imho sakariga izvele budzeta lidz 1k. Ari pateicigs kaa davana, jo kvalitativas/smukas kastes, neskjitis prasts vai leets.
Varbut vel kads Longines sanak taja budzeta, bet LV uz vietas drankiga izvele.

[ Šo ziņu laboja AV, 17 May 2015, 12:42:57 ]

Offline
viesulis
17. May 2015, 16:32 #18865

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo


Spied "Play", lai skatītos video!


džī sī vī ģī watches for people, for different people, for all the people
Offline
AV
17. May 2015, 16:47 #18866

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

"I'm not a sales man.." - yes, you're not..
Offline
Bron
17. May 2015, 22:58 #18867

Kopš: 30. Aug 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 15204

Braucu ar: Traktortehniku by Nissan


15 May 2015, 20:47:07 dirtyice rakstīja:

15 May 2015, 20:42:28 PASSATizhi rakstīja:
sarunā vel kādus radiņus, metaties kopā un palieliniet budžetu. 50 gadi ir nopietna lieta.

Tik daudz dēlus neradija, pastiept līdz 1500 vēl varētu. Nav pat ideju kurā virzienā skatīties


Es skatītos varbūt ko tādu:
http://www.klockia.se/en/longines-legend-diver-l3.674.4.50.0
http://www.klockia.se/en/longines-hydro-conquest-l3.642.4.56.6

50 man vēl nav bet sev gribēju



Tagad man ir tāds
Offline
17. May 2015, 23:10 #18868

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

uzhas
Offline
Bron
17. May 2015, 23:16 #18869

Kopš: 30. Aug 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 15204

Braucu ar: Traktortehniku by Nissan


17 May 2015, 23:10:39 adolfs rakstīja:
uzhas


Un?
Offline
markelis
18. May 2015, 08:34 #18870

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku

tas ciparu fonts vienkaashi shausmiigs
Offline
18. May 2015, 08:37 #18871

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

Un?














Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo