Online

Pašreiz BMWPower skatās 121 viesi un 6 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
Stanislavs
02. May 2015, 21:40 #18812

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:

Pulkstenja remonts 70 eur. bet ja kas lauzts tad uz cena augs. Detaljas visas vietaa?
Offline
Stanislavs
02. May 2015, 21:41 #18813

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


01 May 2015, 16:03:13 Juanito rakstīja:


FEIKS???

Originals
Offline
Grippen
05. May 2015, 12:01 #18814

Kopš: 26. Jan 2014

No: Rīga

Ziņojumi: 11

Braucu ar: SAAB bišku Turbo


02 May 2015, 21:40:48 Stanislavs rakstīja:
Pulkstenja remonts 70 eur. bet ja kas lauzts tad uz cena augs. Detaljas visas vietaa?


Paldies par atsaucību! It kā nekas ārā nav biris.. Uz kādu adresi varu nogādāt savu artefaktu?
Offline
Stanislavs
05. May 2015, 14:31 #18815

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


05 May 2015, 12:01:54 Grippen rakstīja:

02 May 2015, 21:40:48 Stanislavs rakstīja:
Pulkstenja remonts 70 eur. bet ja kas lauzts tad uz cena augs. Detaljas visas vietaa?


Paldies par atsaucību! It kā nekas ārā nav biris.. Uz kādu adresi varu nogādāt savu artefaktu?

Jaana iela 5 vecriga
www.watchmaker.lv

[ Šo ziņu laboja Stanislavs, 05 May 2015, 14:34:05 ]

Offline
dirtyice
05. May 2015, 20:14 #18816

Kopš: 27. Oct 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 483

Braucu ar: Iroc-Z, 126p, 4x4 ķenguru

Nu gurū, vajag kādu ideju, ko uzdāvināt tēvam uz 50 gadiem, budžetes ap 1000eur. Augums 192cm un nav skaliņš, tā kā mazie pulksteņi nederēs.
idejas?
Offline
Alexisonfire
06. May 2015, 10:44 #18817

Kopš: 11. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2072

Braucu ar: ernestapp

Stuhrling 207M.03 var uzskatīt par pulksteni?
Offline
Stanislavs
06. May 2015, 11:39 #18818

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


06 May 2015, 10:44:26 Alexisonfire rakstīja:
Stuhrling 207M.03 var uzskatīt par pulksteni?

Firma ir hujn^$ kiina, bet jaaredz meh foto Jo iespeejams vinji lieto kaadu miyotu meh. tie ir ciesami, bet jautaajums cik naudas tas maksaa.
Bet pulk. firma tas nav nopietni.
Offline
06. May 2015, 13:35 #18819

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

mesls
pasham nav kauns kinieti apenu cena skatities
Offline
martinssirants
06. May 2015, 14:06 #18820

Kopš: 08. Aug 2013

Ziņojumi: 5097

Braucu ar: uz lohu mugurām

Stanislav, ko doma par Hanowa? Ir veerts vai nav?
Offline
Alexisonfire
06. May 2015, 14:14 #18821

Kopš: 11. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2072

Braucu ar: ernestapp


06 May 2015, 13:35:07 adolfs rakstīja:
mesls
pasham nav kauns kinieti apenu cena skatities

man bija interesanti, kas tas par bullshit deal ar swiss quartz pulksteni http://www.amazon.com/Stuhrling-Original-207M-0...ay/dp/B00PLLBLBA
lai gan checkout ar visu nodokli un shipping ir 100eur

interesē kko ko zem krekla pabāzt, izskats +/- ok, pēc cenas nedzenos, tā pat reti kko nēsāju

Stanislavs paldies par ieteikumu

[ Šo ziņu laboja Alexisonfire, 06 May 2015, 14:17:22 ]

Offline
SpOrcMeN
06. May 2015, 14:36 #18822

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

kur nosvida visi gribetaji uz manu RW sarakstija man pilnu pm bet ta ari neviens neatbrauca pakalj


-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
Stanislavs
06. May 2015, 14:36 #18823

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


06 May 2015, 14:14:41 Alexisonfire rakstīja:

06 May 2015, 13:35:07 adolfs rakstīja:
mesls
pasham nav kauns kinieti apenu cena skatities

man bija interesanti, kas tas par bullshit deal ar swiss quartz pulksteni http://www.amazon.com/Stuhrling-Original-207M-0...ay/dp/B00PLLBLBA
lai gan checkout ar visu nodokli un shipping ir 100eur

interesē kko ko zem krekla pabāzt, izskats +/- ok, pēc cenas nedzenos, tā pat reti kko nēsāju

Stanislavs paldies par ieteikumu

Nenjem pats buusi nelaimiigs
Offline
Stanislavs
06. May 2015, 14:37 #18824

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


06 May 2015, 14:06:34 martinssirants rakstīja:
Stanislav, ko doma par Hanowa? Ir veerts vai nav?

Iebaaz link
Offline
Arturo8
06. May 2015, 14:49 #18825

Kopš: 14. Mar 2013

Ziņojumi: 62

Braucu ar:

Sanāciet sadziediet

http://www.laikswatches.lv/lv/seiko-ska579p2-ki...s-pulkstenis.htm

kādas atsauksmes?
Offline
oswald
06. May 2015, 14:59 #18826

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

imho pa dārgu priekš plastmasas stikla un kinetic, kurš ir čakarīgāks par solar vai eco drive. Tos noliec gaismā un vienmēr būs "pilns" + ar pilnu uzlādi pus gadu velk vai vairāk. šis būs tā kā mehāniskais...visu laiku jākrata un ne šis ne tas gala rezultātā.

[ Šo ziņu laboja oswald, 06 May 2015, 15:01:00 ]

Offline
AV
06. May 2015, 15:03 #18827

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Piekritu, ka taja budzeta drikst ceret uz safira stiklinu, tacu dizainiski ir tiri OK (nu, ok siksnina varetu but cita).
Lidzigos ciparos var uzbuvet FFF, kur tomer bus mehanika un ar safiru.

Offline
Arturo8
06. May 2015, 15:33 #18828

Kopš: 14. Mar 2013

Ziņojumi: 62

Braucu ar:


06 May 2015, 15:03:28 AV rakstīja:
Piekritu, ka taja budzeta drikst ceret uz safira stiklinu, tacu dizainiski ir tiri OK (nu, ok siksnina varetu but cita).
Lidzigos ciparos var uzbuvet FFF, kur tomer bus mehanika un ar safiru.




Paldies.
Izskatās simpātiski, tikai neesmu pārliecināts par metāla sprādzi, priekšroku dodu ādai vai G10.

Kur tādu FFF-u skatīties?
Offline
Juanito
06. May 2015, 15:43 #18829

Kopš: 08. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1278

Braucu ar: benzīnu


02 May 2015, 21:41:13 Stanislavs rakstīja:

01 May 2015, 16:03:13 Juanito rakstīja:


FEIKS???

Originals

Paldies!
Sitam eta ieksha vai kopija? Cik butu adekvata cena saudzigi lietotam?
Offline
martinssirants
06. May 2015, 16:07 #18830

Kopš: 08. Aug 2013

Ziņojumi: 5097

Braucu ar: uz lohu mugurām


06 May 2015, 14:37:30 Stanislavs rakstīja:

06 May 2015, 14:06:34 martinssirants rakstīja:
Stanislav, ko doma par Hanowa? Ir veerts vai nav?

Iebaaz link

Links
Offline
Stanislavs
06. May 2015, 16:10 #18831

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


06 May 2015, 15:43:49 Juanito rakstīja:

02 May 2015, 21:41:13 Stanislavs rakstīja:

01 May 2015, 16:03:13 Juanito rakstīja:


FEIKS???

Originals

Paldies!
Sitam eta ieksha vai kopija? Cik butu adekvata cena saudzigi lietotam?

eta originaalaa . nezinu cik cena
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo