Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 156 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
Martin999
12. Apr 2015, 11:14 #18732

Kopš: 11. Mar 2010

No: Subate

Ziņojumi: 1460

Braucu ar: Elviju Elksnīti uz oneCoins semināru :aiwa:

35mm
Offline
VMR
12. Apr 2015, 11:38 #18733

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu


11 Apr 2015, 23:06:13 Juanito rakstīja:
Kuros arzemju interneta veikalos ir pirkti pulksteni?
LV caurmērā viss ir dārgāk kā watchshop.com

Man ir laba pieredze ar uhrenlounge.de
Offline
oswald
12. Apr 2015, 13:48 #18734

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

man no ofic. veikaliem laba pieredze ar watchshopu (labi bija, kad tissotu uz LV šipoja...tagad vairs tos nešipo) vai timeshop24.de, bet tur nav liela automātu izvēle. Kvarciem un sīkajiem priekš pulksteņiem der. Pārējo pērku ebayā - protams jāskatās kas un kā + paypal dod drošību. lielāko daļu esmu ebayā nopircis, Vēl tur laba fiška - best offer. Tagad no good-stuffs esmu vienu īsteno ķīnieti uzsūtījis, tiesa dēļ USD kursa nav vairs nekāds saldais cipurs + ja PVN ierubīs, bet sūta jamie dīvaini - sākumā no China ar EMS uz NL - tracking numberu no UPS jau iedeva pirms nedēļas, bet pats pulkstenis vēl nav līdz UPS NL aizceļojis no čainas spriežot pēc trakinga info.

[ Šo ziņu laboja oswald, 12 Apr 2015, 13:57:37 ]

Offline
AV
13. Apr 2015, 22:03 #18735

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Simpatisks Tissot jaunums PRS 516





Offline
gintc
13. Apr 2015, 23:06 #18736

Kopš: 10. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2301

Braucu ar: X5 4.0d, e90 330i, E36 330i, F650GS Dakar, CF1000

Kā ir ar tiem smartwatc, ir tur kadam opcija lasit kadu txt failu, vai ir kada note opcija, vai skatit foto vai pdf? ar opciju iezumot? prieksh androida! vajag pāris exaameniem iesakiet kadu
Offline
gintc
14. Apr 2015, 00:52 #18737

Kopš: 10. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2301

Braucu ar: X5 4.0d, e90 330i, E36 330i, F650GS Dakar, CF1000

Pats bik pa googleeju, pietiek ar to ka var epastu izlasīt! kā optimālu variantu, pa zemu cenu, atradu LG G WATCH W100, ir ņemams?
Offline
AV
14. Apr 2015, 09:04 #18738

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


14 Apr 2015, 00:42:46 Bimmer rakstīja:
Orient, Q&Q, ...

http://www.bildites.lv/images/8bwr2yzjmpwjivp02fnk.jpg

Raymond Weil Parsifal
Offline
HaL
14. Apr 2015, 09:44 #18739

Kopš: 28. Jan 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 23635

Braucu ar: Turbo


14 Apr 2015, 00:52:03 gintc rakstīja:
Pats bik pa googleeju, pietiek ar to ka var epastu izlasīt! kā optimālu variantu, pa zemu cenu, atradu LG G WATCH W100, ir ņemams?

dzīvē ir neglīts, tad labāk W110

-----------------
Those who do not give a fuck change the world. The rest do not
Offline
gintc
14. Apr 2015, 17:22 #18740

Kopš: 10. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2301

Braucu ar: X5 4.0d, e90 330i, E36 330i, F650GS Dakar, CF1000


14 Apr 2015, 09:44:24 HaL rakstīja:

14 Apr 2015, 00:52:03 gintc rakstīja:
Pats bik pa googleeju, pietiek ar to ka var epastu izlasīt! kā optimālu variantu, pa zemu cenu, atradu LG G WATCH W100, ir ņemams?

dzīvē ir neglīts, tad labāk W110


maksā 2x vairāk!

bet par tādu kas būtu arī ikdienā valkājams, būtu gatavs arī vairāk samaksāt! Vēl kādas opcijas?

varbūt zin kāds kur dzīvē apskatīt? atrodu tikai internetveikalus!
Offline
HaL
14. Apr 2015, 19:03 #18741

Kopš: 28. Jan 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 23635

Braucu ar: Turbo

nezinu, tad labāk Pebble
jāpagaida jaunais Huawei aparāts, īstenībā Asus ir smartpulksteņi arī
* http://www.asus.com/Phones/ASUS_ZenWatch_WI500Q/
* http://consumer.huawei.com/minisite/worldwide/huawei-watch/
* http://www.sonymobile.com/global-en/products/sm...rtwatch-3-swr50/

īstenībā nu jau ir dahuja

[ Šo ziņu laboja HaL, 14 Apr 2015, 19:05:30 ]



-----------------
Those who do not give a fuck change the world. The rest do not
Offline
gintc
14. Apr 2015, 19:47 #18742

Kopš: 10. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 2301

Braucu ar: X5 4.0d, e90 330i, E36 330i, F650GS Dakar, CF1000

Man vajag līdz piektdienai nopirkt, sestdien eksāmens

ja ASUS liekas vislabākais, bet nekur neatrodu kur LV viņu nopirkt!

Paliek LG G watch w110
vai
Moto 360
vai
Sony SmartWatch SWR50
visi ir capital veikalā, jāaizbrauc jāapskata!
Offline
cp8819
15. Apr 2015, 19:08 #18743

Kopš: 02. Nov 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 123

Braucu ar: Kodiaq

Iekrita acīs šis:
https://m.ss.lv/msg/lv/home-stuff/jewelry/watch...usive/mjgll.html

Ko šajā gadījumā var teikt par price/performance?
Un kas vispār dzirdēts par šo kantori?
Offline
oswald
15. Apr 2015, 19:23 #18744

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

imho fake, rotors nav dekorēts ut.t...gan jau kāds lombardu uzmetis

http://www.chrono24.com/en/mauricelacroix/mint-mens--masterpiece-phase-de-lune-mp6347-date-automatic--id3029279.htm?dosearch=true&picnum=1&query=Maurice+Lacroix+Masterpiece+Phase+De+Lune&searchexplain=1&tab=pics&urlSubpath=%2Fsearch%2Findex.htm

[ Šo ziņu laboja oswald, 15 Apr 2015, 19:23:56 ]

Offline
SpOrcMeN
15. Apr 2015, 19:39 #18745

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

deiz via feiks to var viegli parbaudit drizak bez bumagiem bez kastes beznekaa nekadas baigas vertibas tadam nav otreizejaa tirguu ja vle kaut kadas skrambas vai vel kas vispar

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
AV
16. Apr 2015, 11:00 #18746

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


15 Apr 2015, 19:23:08 oswald rakstīja:
imho fake, rotors nav dekorēts ut.t...gan jau kāds lombardu uzmetis

http://www.chrono24.com/en/mauricelacroix/mint-mens--masterpiece-phase-de-lune-mp6347-date-automatic--id3029279.htm?dosearch=true&picnum=1&query=Maurice+Lacroix+Masterpiece+Phase+De+Lune&searchexplain=1&tab=pics&urlSubpath=%2Fsearch%2Findex.htm

IMHO nav fake - viss izskatas adekvati, t.sk dekoracijas uz pasa mehanisma. Jaa, rotors ir citadaks, tacu, iespejams laika gaita bija kadas variacijas. Piemeram, REKU ir lidzigs modelis ar tiesi tadu rotoru kaa lombarda tirgotajam.
Offline
VMR
16. Apr 2015, 17:12 #18747

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu


31 Mar 2015, 19:55:44 PG rakstīja:
VMR atsūti pm adresi, nosūtīšu pa pastu, lai ir gaidīšanas prieks pirms atdod bērniem vai māsiņai, no tevis wristshots operāciju zālē


Ar visu māsiņu fonā!

Offline
AV
16. Apr 2015, 17:23 #18748

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Offline
PG
16. Apr 2015, 23:32 #18749

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8

respekt

-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
hronists
17. Apr 2015, 12:58 #18750

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul



Offline
AV
17. Apr 2015, 13:29 #18751

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Cik sitadam MSRP?
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo