| Autors | Ziņojums |
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Mans sodienas neformalais setups kaareiz ar so siksninu, bet 22m versija 
|
Offline | |
|
SpOrcMeN  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 34090
Braucu ar: banderautomobili
| ka tik to nuju nesalauzh un pats nedabun zobos ) kokejisti ))
----------------- ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!
|
Offline | |
|
depo  | |
 Kopš: 09. Jan 2006
Ziņojumi: 21004
Braucu ar: Zirgu
| Fake?
|
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
08 Apr 2015, 14:40:47 depo rakstīja:
Fake?
http://i.ebayimg.com/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/nwIAAO...hdVIr-n/$_57.JPG
Visticamak nav fake - tas ir nedargs kvarca modelis (IMHO pavecs modelis).[ Šo ziņu laboja AV, 08 Apr 2015, 14:44:54 ] |
Offline | |
|
depo  | |
 Kopš: 09. Jan 2006
Ziņojumi: 21004
Braucu ar: Zirgu
| Man patīk vizuāli, labi iederētos kā ikdienas taimeris, ko uz darbu vilkt. Svarīgi, ka zelta, jo šite nevar savādāk Un par cik Šveicietis, kvalitātei jābūt normālai.
Vēl šitas baigi patīk 
[ Šo ziņu laboja depo, 08 Apr 2015, 15:22:36 ] |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Man ir bijusi 2 FC - kvalitate ir OK, t.sk kvalitativas siksninas - neko sliktu nevaru teikt. |
Offline | |
|
| PASSATizhi | |
 Kopš: 25. Jun 2009
No: Jūrmala
Ziņojumi: 8681
Braucu ar: 686hp
| kā to modeli sauc? [ Šo ziņu laboja PASSATizhi, 08 Apr 2015, 15:22:33 ] |
Offline | |
|
depo  | |
 Kopš: 09. Jan 2006
Ziņojumi: 21004
Braucu ar: Zirgu
|
08 Apr 2015, 15:21:02 PASSATizhi rakstīja:
kā to modeli sauc?
www |
Offline | |
|
|
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
| niliņam jauns čāzeris 
|
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
08 Apr 2015, 15:25:05 depo rakstīja:
08 Apr 2015, 15:21:02 PASSATizhi rakstīja:
kā to modeli sauc?
www
piekraaj un nopeerc longines vai fc mehaaniku vis vienkaarsaako - mehaanisms maksaa 50 eur tam fedkam + apzeltiits korpuss dzilja skraape un ppc |
Offline | |
|
depo  | |
 Kopš: 09. Jan 2006
Ziņojumi: 21004
Braucu ar: Zirgu
| Pa 450 eiro nenopirksi Longines apzeltītu - vairāk neesmu gatavs tērēt pulkstenim. Par cik es neesmu mega pulksteņu fanāts, man galvenais, ka tik pareizu laiku rāda, pofig kāds mehanisms Galvenais, lai vizuāli patīk.[ Šo ziņu laboja depo, 08 Apr 2015, 22:02:30 ] |
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
08 Apr 2015, 22:01:46 depo rakstīja:
Pa 450 eiro nenopirksi Longines apzeltītu - vairāk neesmu gatavs tērēt pulkstenim. Par cik es neesmu mega pulksteņu fanāts, man galvenais, ka tik pareizu laiku rāda, pofig kāds mehanisms Galvenais, lai vizuāli patīk.
apzeltiiti pelninaati paarklaati utt. tas viss ir teerauds = dzilja skraape un pulksteni nevar atrestaureet izskats miskaste |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| toties citu traktoristu vidu pachots  |
Offline | |
|
| PASSATizhi | |
 Kopš: 25. Jun 2009
No: Jūrmala
Ziņojumi: 8681
Braucu ar: 686hp
| kur mekēt kvalitatīvu mehanismu home made sienas pulkstenim? galvenais nosacijums klusa darbība (var bez sekunžu strēles) |
Offline | |
|
Czars  | |
 Kopš: 13. Aug 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 14367
Braucu ar: 3 sek līdz 100
| http://thumbs1.ebaystatic.com/d/l225/m/mBP2TYYO...tJTt2ikJR0pA.jpg |
Offline | |
|
KristsK  | |
 Kopš: 22. Aug 2005
No: Ikšķile
Ziņojumi: 2753
Braucu ar: uzrakstu www.margas.lv
| Arī interesē, tik man vajag lai iet pretējā virzienā.
----------------- METĀLA IZSTRĀDĀJUMI , GRILU GALERIJA šeit
|
Offline | |
|
|
|
SpOrcMeN  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 34090
Braucu ar: banderautomobili
| man ir apzeltits automats RW luk shads pa 500 euro esm ugatavs shkjirteis viss labi ir kaste visi bumagi u.t.t.
[ Šo ziņu laboja SpOrcMeN, 09 Apr 2015, 19:04:49 ]
----------------- ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!
|
Offline | |
|
Tomzs  | |
Kopš: 06. Jan 2009
No: Liepāja
Ziņojumi: 3579
Braucu ar: VS & 29
| Stuhrling ir ok?
http://www.ebay.com/itm/Stuhrling-536-3315X2-Me...h=item2edcf6f084 |
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| ķīnietis neīstais imho...labāk tad kādu īsto čaina - sea gull vai kādu citu. |
Offline | |
|
| Juanito | |
Kopš: 08. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1278
Braucu ar: benzīnu
| Kuros arzemju interneta veikalos ir pirkti pulksteni?
LV caurmērā viss ir dārgāk kā watchshop.com  |
Offline | |
|