Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 179 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
AV
07. Apr 2015, 22:59 #18712

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Mans sodienas neformalais setups kaareiz ar so siksninu, bet 22m versija

Offline
SpOrcMeN
08. Apr 2015, 10:09 #18713

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

ka tik to nuju nesalauzh un pats nedabun zobos ) kokejisti ))

-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
depo
08. Apr 2015, 14:40 #18714

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 21004

Braucu ar: Zirgu

Fake?

Offline
AV
08. Apr 2015, 14:44 #18715

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


08 Apr 2015, 14:40:47 depo rakstīja:
Fake?

http://i.ebayimg.com/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/nwIAAO...hdVIr-n/$_57.JPG

Visticamak nav fake - tas ir nedargs kvarca modelis (IMHO pavecs modelis).

[ Šo ziņu laboja AV, 08 Apr 2015, 14:44:54 ]

Offline
depo
08. Apr 2015, 14:47 #18716

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 21004

Braucu ar: Zirgu

Man patīk vizuāli, labi iederētos kā ikdienas taimeris, ko uz darbu vilkt. Svarīgi, ka zelta, jo šite nevar savādāk Un par cik Šveicietis, kvalitātei jābūt normālai.

Vēl šitas baigi patīk

[ Šo ziņu laboja depo, 08 Apr 2015, 15:22:36 ]

Offline
AV
08. Apr 2015, 15:13 #18717

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Man ir bijusi 2 FC - kvalitate ir OK, t.sk kvalitativas siksninas - neko sliktu nevaru teikt.
Offline
PASSATizhi
08. Apr 2015, 15:21 #18718

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp

kā to modeli sauc?

[ Šo ziņu laboja PASSATizhi, 08 Apr 2015, 15:22:33 ]

Offline
depo
08. Apr 2015, 15:25 #18719

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 21004

Braucu ar: Zirgu


08 Apr 2015, 15:21:02 PASSATizhi rakstīja:
kā to modeli sauc?


www
Offline
hronists
08. Apr 2015, 15:32 #18720

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul

niliņam jauns čāzeris

Offline
Stanislavs
08. Apr 2015, 21:40 #18721

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


08 Apr 2015, 15:25:05 depo rakstīja:

08 Apr 2015, 15:21:02 PASSATizhi rakstīja:
kā to modeli sauc?


www

piekraaj un nopeerc longines vai fc mehaaniku vis vienkaarsaako - mehaanisms maksaa 50 eur tam fedkam + apzeltiits korpuss dzilja skraape un ppc
Offline
depo
08. Apr 2015, 22:01 #18722

Kopš: 09. Jan 2006

Ziņojumi: 21004

Braucu ar: Zirgu

Pa 450 eiro nenopirksi Longines apzeltītu - vairāk neesmu gatavs tērēt pulkstenim. Par cik es neesmu mega pulksteņu fanāts, man galvenais, ka tik pareizu laiku rāda, pofig kāds mehanisms Galvenais, lai vizuāli patīk.

[ Šo ziņu laboja depo, 08 Apr 2015, 22:02:30 ]

Offline
Stanislavs
08. Apr 2015, 22:25 #18723

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


08 Apr 2015, 22:01:46 depo rakstīja:
Pa 450 eiro nenopirksi Longines apzeltītu - vairāk neesmu gatavs tērēt pulkstenim. Par cik es neesmu mega pulksteņu fanāts, man galvenais, ka tik pareizu laiku rāda, pofig kāds mehanisms Galvenais, lai vizuāli patīk.

apzeltiiti pelninaati paarklaati utt. tas viss ir teerauds = dzilja skraape un pulksteni nevar atrestaureet izskats miskaste
Offline
08. Apr 2015, 22:30 #18724

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

toties citu traktoristu vidu pachots
Offline
PASSATizhi
09. Apr 2015, 18:50 #18725

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp

kur mekēt kvalitatīvu mehanismu home made sienas pulkstenim? galvenais nosacijums klusa darbība (var bez sekunžu strēles)
Offline
Czars
09. Apr 2015, 18:53 #18726

Kopš: 13. Aug 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 14367

Braucu ar: 3 sek līdz 100

http://thumbs1.ebaystatic.com/d/l225/m/mBP2TYYO...tJTt2ikJR0pA.jpg
Offline
KristsK
09. Apr 2015, 18:55 #18727

Kopš: 22. Aug 2005

No: Ikšķile

Ziņojumi: 2753

Braucu ar: uzrakstu www.margas.lv

Arī interesē, tik man vajag lai iet pretējā virzienā.

-----------------
METĀLA IZSTRĀDĀJUMI , GRILU GALERIJA šeit

Offline
SpOrcMeN
09. Apr 2015, 19:04 #18728

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 34090

Braucu ar: banderautomobili

man ir apzeltits automats RW luk shads pa 500 euro esm ugatavs shkjirteis viss labi ir kaste visi bumagi u.t.t.


[ Šo ziņu laboja SpOrcMeN, 09 Apr 2015, 19:04:49 ]



-----------------
ІБАШТЕ!!!!! ЗА УКРАЇНУ!!!!!!!
Нехай подохне суче плем’я!!!!


Offline
Tomzs
10. Apr 2015, 10:40 #18729

Kopš: 06. Jan 2009

No: Liepāja

Ziņojumi: 3579

Braucu ar: VS & 29

Stuhrling ir ok?
http://www.ebay.com/itm/Stuhrling-536-3315X2-Me...h=item2edcf6f084
Offline
oswald
10. Apr 2015, 11:06 #18730

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

ķīnietis neīstais imho...labāk tad kādu īsto čaina - sea gull vai kādu citu.
Offline
Juanito
11. Apr 2015, 23:06 #18731

Kopš: 08. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1278

Braucu ar: benzīnu

Kuros arzemju interneta veikalos ir pirkti pulksteni?
LV caurmērā viss ir dārgāk kā watchshop.com
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo