| Autors | Ziņojums |
ozo  | |
 Kopš: 27. Oct 2005
Ziņojumi: 19112
Braucu ar: Braucu ar
|
31 Mar 2015, 15:59:11 Juanito rakstīja:
31 Mar 2015, 15:29:40 hronists rakstīja:
ja tev tik ļoti patīk sekunžu rādītāja lēkāšana un tu vēlies lai hronogrāfs nostājas perfekti uz 12, tad tev vajag šādu 
tikai cenā vismaz viens cipars lieks...
ETAi jāmeklē mehānismi ar Precidrive 
Bet ja gribās pačotu tad COSC sertifikātu 
Maurice Lacroix ftw :cosc: |
Offline | |
|
| b1te | |
Kopš: 14. Mar 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 1998
Braucu ar: das auto
|
31 Mar 2015, 11:57:20 hronists rakstīja:
31 Mar 2015, 10:58:55 AV rakstīja:
No otras puses, fashion zimoli tirgo 200 EUR kraamus uz urra.
Bet piekritu, ka tas ir grutak, neka tirgot 28 EUR pulkstenus, kuri del zemas cenas, ganjau, ir impulsivi/neplanoti pirkumi.
tur jau tā lieta, ka may28 nav zīmols. tipa ir, bet atpazīstamība ir tuvu nullei 
gan jau, ka dabonot kādu apeņu ražotāja zīmolu kā franšīzi may28 tipa pulksteņus uzreiz varētu pārdot x3. a moš arī ne.
pārāk skeptiski tu par to may28 esi.
DB rakstā viņa minēja, ka 2013.g. uzņēmuma apgrozījums sasniedza 1.milj.$
kas imho: ir ļoooooti ok priekš 6 cilvēku kantora kuri pa lielam pārpārdod made in china |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Rolex beidzot sanemies smartwatcham 
[ Šo ziņu laboja AV, 01 Apr 2015, 13:07:50 ] |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
01 Apr 2015, 13:07:33 AV rakstīja:
Rolex beidzot sanemies smartwatcham 
nax! Urwerk labāks!
|
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Tas Urwerk ar XX Pets siksninu butu bomba 
|
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
31 Mar 2015, 14:44:29 Juanito rakstīja:
Man tāds jautājums - vai tiešām tādam kvarca hrono mehānismam kā ETA ir pieļaujams, ka sekunžu desmitdaļu rādītājs pēc RESET var nostāties +/- 0.1 mm neprecizitāti attiecībā pret "0" iedaļu uz ciparnīcas? 
Ir pat redzēti smagāki gadījumi kad garais sekunžu rādītājs tikai labi ja katru trešo reizi precīzi nostājas vietā.
Biju pārsteigts ka šo mehānismu izmanto pat Louis Erard, Longines, Tissot u.c. "vārdi"
http://www.eta.ch/swisslab/251471/251471.html
PAr so teemu varu desertaaciju uzrakstiit, tev tiesaam ir taisniiba par lufti hrono kvarcam, bet nevisiem kalibriem Lielaako lufti ko redzeeju ir tag heuer kvarca manifaktuurai perpetual calender. lufts bija minuusu raaadiitaajam , vins ir smags un katrs raadiitaajs bija zem savas spoles ja tas ko izsaka.
https://www.google.lv/search?q=tag+heuer+perpet...jf7%3B1000%3B833
Karoc veikalaa panemot pulksteni rokaas un tupi kratot to lufti var daudzaam rondaam un etaam redzeet, vinjas nav kalibriem kur raadiitaajs kustaas tik aatri kaa mehaanikai sekundieris.
Nezinu vai biju logisks 
|
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
31 Mar 2015, 14:44:29 Juanito rakstīja:
Man tāds jautājums - vai tiešām tādam kvarca hrono mehānismam kā ETA ir pieļaujams, ka sekunžu desmitdaļu rādītājs pēc RESET var nostāties +/- 0.1 mm neprecizitāti attiecībā pret "0" iedaļu uz ciparnīcas? 
Ir pat redzēti smagāki gadījumi kad garais sekunžu rādītājs tikai labi ja katru trešo reizi precīzi nostājas vietā.
Biju pārsteigts ka šo mehānismu izmanto pat Louis Erard, Longines, Tissot u.c. "vārdi"
http://www.eta.ch/swisslab/251471/251471.html
PAr so teemu varu desertaaciju uzrakstiit, tev tiesaam ir taisniiba par lufti hrono kvarcam, bet nevisiem kalibriem Lielaako lufti ko redzeeju ir tag heuer kvarca manifaktuurai perpetual calender. lufts bija minuusu raaadiitaajam , vins ir smags un katrs raadiitaajs bija zem savas spoles ja tas ko izsaka.
https://www.google.lv/search?q=tag+heuer+perpet...jf7%3B1000%3B833
Karoc veikalaa panemot pulksteni rokaas un tupi kratot to lufti var daudzaam rondaam un etaam redzeet, vinjas nav kalibriem kur raadiitaajs kustaas tik aatri kaa mehaanikai sekundieris.
Nezinu vai biju logisks 
|
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
| Un veel rupnica daudzi necikleejaas par preciizu raadiitaaju citiem ir nepreciizas siparniicas matricas. so teemu vajag kidaat klaatienee  |
Offline | |
|
|
|
rolis  | |
 Kopš: 27. Oct 2002
No: Zilupe
Ziņojumi: 6381
Braucu ar: M•PWR 777 BMW HP4 Competition
|
31 Mar 2015, 11:54:02 PG rakstīja:
GIVEAWAY: Uzmini pulksteni fonā un iegūsti šo ibizā pabijušo, maziņo apbrīnoto, pārāki stilīgo D&G čāzeri AV nedrīkst piedalīties, lai ar zinu, ka viņš ļoti grib šo verķi
Nav kkads ML Pontos S? |
Offline | |
|
radari.lv  | |
Kopš: 12. Nov 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 415
Braucu ar: interesantiem auto
|
31 Mar 2015, 15:22:12 Apins rakstīja:
Kurš ir labākais pulsometru ražotājs?
Atkarigs no funkcijam. Polar un Garmin ir divi lielakie. Garmin inovativaks.
----------------- == Kesel Motorsport ==
brauc ātrāk - www.radari.lv
|
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
01 Apr 2015, 23:30:05 FunnyBoY rakstīja:
31 Mar 2015, 15:22:12 Apins rakstīja:
Kurš ir labākais pulsometru ražotājs?
Atkarigs no funkcijam. Polar un Garmin ir divi lielakie. Garmin inovativaks.
Prieksroku dodu pulsarvienkaars leets un nikns |
Offline | |
|
PG  | |
 Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
|
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. |
Offline | |
|
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| Ar ādas siksnu pie krekla/uzvalka imho būtu labāk... |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Ļabi  |
Offline | |
|
PG  | |
 Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
| Pie uzvalka šis neder ne ar kādu siksniņu, vismaz manā galvā 
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. |
Offline | |
|
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| Žaketes, teiksim tā...
Kaut gan es uzvilktu arī pie uzvalka un aizietu uz klasesbiedru salidojumu Man jams liekas pietiekami diskrēts.... |
Offline | |
|
|
|
Apins  | |
 Kopš: 14. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 3469
Braucu ar: RS, Jimny un R1200GS
|
01 Apr 2015, 23:30:05 FunnyBoY rakstīja:
31 Mar 2015, 15:22:12 Apins rakstīja:
Kurš ir labākais pulsometru ražotājs?
Atkarigs no funkcijam. Polar un Garmin ir divi lielakie. Garmin inovativaks.
Ieķēru Suunto. Nezinu, kāds ir salīdzinājumā ar Polar un Garmin, bet tā kā iepriekš bija Sigma, tad tie ir divi pilnīgi dažādi aparāti. Esmu ļoti patīkami pārsteigts. Pie tam paņēmu arī ar GPS funkciju un altmetru, lai kalnos trekkingam arī der.
----------------- Eu, kāpēc nerāda parakstu? |
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
02 Apr 2015, 15:44:44 PG rakstīja:
Pie uzvalka šis neder ne ar kādu siksniņu, vismaz manā galvā 
Pirki G Riga ? |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
|
02 Apr 2015, 15:41:48 VMR rakstīja:
Ar ādas siksnu pie krekla/uzvalka imho būtu labāk...
Pie aadas uzvalka  |
Offline | |
|
nrcha  | |
 Kopš: 16. Jun 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 2643
Braucu ar: smaidu
| Kemmners uztaisijis fliegeri-hrono uz Valjoux 7750 bāzes:
Te vēl bildes
----------------- "Trees're always a relief, after people." (c) D. Mitchell |
Offline | |
|