Online

Pašreiz BMWPower skatās 184 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
ozo
31. Mar 2015, 20:14 #18672

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar


31 Mar 2015, 15:59:11 Juanito rakstīja:

31 Mar 2015, 15:29:40 hronists rakstīja:
ja tev tik ļoti patīk sekunžu rādītāja lēkāšana un tu vēlies lai hronogrāfs nostājas perfekti uz 12, tad tev vajag šādu

tikai cenā vismaz viens cipars lieks...
ETAi jāmeklē mehānismi ar Precidrive
Bet ja gribās pačotu tad COSC sertifikātu


Maurice Lacroix ftw :cosc:
Offline
b1te
31. Mar 2015, 21:08 #18673

Kopš: 14. Mar 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 1998

Braucu ar: das auto


31 Mar 2015, 11:57:20 hronists rakstīja:

31 Mar 2015, 10:58:55 AV rakstīja:

No otras puses, fashion zimoli tirgo 200 EUR kraamus uz urra.
Bet piekritu, ka tas ir grutak, neka tirgot 28 EUR pulkstenus, kuri del zemas cenas, ganjau, ir impulsivi/neplanoti pirkumi.


tur jau tā lieta, ka may28 nav zīmols. tipa ir, bet atpazīstamība ir tuvu nullei

gan jau, ka dabonot kādu apeņu ražotāja zīmolu kā franšīzi may28 tipa pulksteņus uzreiz varētu pārdot x3. a moš arī ne.

pārāk skeptiski tu par to may28 esi.
DB rakstā viņa minēja, ka 2013.g. uzņēmuma apgrozījums sasniedza 1.milj.$
kas imho: ir ļoooooti ok priekš 6 cilvēku kantora kuri pa lielam pārpārdod made in china
Offline
AV
01. Apr 2015, 13:07 #18674

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Rolex beidzot sanemies smartwatcham



[ Šo ziņu laboja AV, 01 Apr 2015, 13:07:50 ]

Offline
hronists
01. Apr 2015, 13:11 #18675

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


01 Apr 2015, 13:07:33 AV rakstīja:
Rolex beidzot sanemies smartwatcham



nax! Urwerk labāks!

Offline
AV
01. Apr 2015, 13:26 #18676

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Tas Urwerk ar XX Pets siksninu butu bomba

Offline
Stanislavs
01. Apr 2015, 23:10 #18677

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


31 Mar 2015, 14:44:29 Juanito rakstīja:
Man tāds jautājums - vai tiešām tādam kvarca hrono mehānismam kā ETA ir pieļaujams, ka sekunžu desmitdaļu rādītājs pēc RESET var nostāties +/- 0.1 mm neprecizitāti attiecībā pret "0" iedaļu uz ciparnīcas?
Ir pat redzēti smagāki gadījumi kad garais sekunžu rādītājs tikai labi ja katru trešo reizi precīzi nostājas vietā.
Biju pārsteigts ka šo mehānismu izmanto pat Louis Erard, Longines, Tissot u.c. "vārdi"
http://www.eta.ch/swisslab/251471/251471.html

PAr so teemu varu desertaaciju uzrakstiit, tev tiesaam ir taisniiba par lufti hrono kvarcam, bet nevisiem kalibriem Lielaako lufti ko redzeeju ir tag heuer kvarca manifaktuurai perpetual calender. lufts bija minuusu raaadiitaajam , vins ir smags un katrs raadiitaajs bija zem savas spoles ja tas ko izsaka.
https://www.google.lv/search?q=tag+heuer+perpet...jf7%3B1000%3B833
Karoc veikalaa panemot pulksteni rokaas un tupi kratot to lufti var daudzaam rondaam un etaam redzeet, vinjas nav kalibriem kur raadiitaajs kustaas tik aatri kaa mehaanikai sekundieris.
Nezinu vai biju logisks
Offline
Stanislavs
01. Apr 2015, 23:10 #18678

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


31 Mar 2015, 14:44:29 Juanito rakstīja:
Man tāds jautājums - vai tiešām tādam kvarca hrono mehānismam kā ETA ir pieļaujams, ka sekunžu desmitdaļu rādītājs pēc RESET var nostāties +/- 0.1 mm neprecizitāti attiecībā pret "0" iedaļu uz ciparnīcas?
Ir pat redzēti smagāki gadījumi kad garais sekunžu rādītājs tikai labi ja katru trešo reizi precīzi nostājas vietā.
Biju pārsteigts ka šo mehānismu izmanto pat Louis Erard, Longines, Tissot u.c. "vārdi"
http://www.eta.ch/swisslab/251471/251471.html

PAr so teemu varu desertaaciju uzrakstiit, tev tiesaam ir taisniiba par lufti hrono kvarcam, bet nevisiem kalibriem Lielaako lufti ko redzeeju ir tag heuer kvarca manifaktuurai perpetual calender. lufts bija minuusu raaadiitaajam , vins ir smags un katrs raadiitaajs bija zem savas spoles ja tas ko izsaka.
https://www.google.lv/search?q=tag+heuer+perpet...jf7%3B1000%3B833
Karoc veikalaa panemot pulksteni rokaas un tupi kratot to lufti var daudzaam rondaam un etaam redzeet, vinjas nav kalibriem kur raadiitaajs kustaas tik aatri kaa mehaanikai sekundieris.
Nezinu vai biju logisks
Offline
Stanislavs
01. Apr 2015, 23:14 #18679

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:

Un veel rupnica daudzi necikleejaas par preciizu raadiitaaju citiem ir nepreciizas siparniicas matricas. so teemu vajag kidaat klaatienee
Offline
rolis
01. Apr 2015, 23:19 #18680

Kopš: 27. Oct 2002

No: Zilupe

Ziņojumi: 6381

Braucu ar: M•PWR 777 BMW HP4 Competition


31 Mar 2015, 11:54:02 PG rakstīja:
GIVEAWAY: Uzmini pulksteni fonā un iegūsti šo ibizā pabijušo, maziņo apbrīnoto, pārāki stilīgo D&G čāzeri AV nedrīkst piedalīties, lai ar zinu, ka viņš ļoti grib šo verķi




Nav kkads ML Pontos S?
Offline
radari.lv
01. Apr 2015, 23:30 #18681

Kopš: 12. Nov 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 415

Braucu ar: interesantiem auto


31 Mar 2015, 15:22:12 Apins rakstīja:
Kurš ir labākais pulsometru ražotājs?


Atkarigs no funkcijam. Polar un Garmin ir divi lielakie. Garmin inovativaks.

-----------------
== Kesel Motorsport ==

brauc ātrāk - www.radari.lv
Offline
Stanislavs
01. Apr 2015, 23:40 #18682

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


01 Apr 2015, 23:30:05 FunnyBoY rakstīja:

31 Mar 2015, 15:22:12 Apins rakstīja:
Kurš ir labākais pulsometru ražotājs?


Atkarigs no funkcijam. Polar un Garmin ir divi lielakie. Garmin inovativaks.

Prieksroku dodu pulsarvienkaars leets un nikns
Offline
PG
02. Apr 2015, 15:35 #18683

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8



-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
VMR
02. Apr 2015, 15:41 #18684

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Ar ādas siksnu pie krekla/uzvalka imho būtu labāk...
Offline
AV
02. Apr 2015, 15:42 #18685

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Ļabi
Offline
PG
02. Apr 2015, 15:44 #18686

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8

Pie uzvalka šis neder ne ar kādu siksniņu, vismaz manā galvā

-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
VMR
02. Apr 2015, 15:51 #18687

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Žaketes, teiksim tā...

Kaut gan es uzvilktu arī pie uzvalka un aizietu uz klasesbiedru salidojumu Man jams liekas pietiekami diskrēts....
Offline
Apins
02. Apr 2015, 15:56 #18688

Kopš: 14. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 3469

Braucu ar: RS, Jimny un R1200GS


01 Apr 2015, 23:30:05 FunnyBoY rakstīja:

31 Mar 2015, 15:22:12 Apins rakstīja:
Kurš ir labākais pulsometru ražotājs?


Atkarigs no funkcijam. Polar un Garmin ir divi lielakie. Garmin inovativaks.


Ieķēru Suunto. Nezinu, kāds ir salīdzinājumā ar Polar un Garmin, bet tā kā iepriekš bija Sigma, tad tie ir divi pilnīgi dažādi aparāti. Esmu ļoti patīkami pārsteigts. Pie tam paņēmu arī ar GPS funkciju un altmetru, lai kalnos trekkingam arī der.

-----------------
Eu, kāpēc nerāda parakstu?
Offline
Stanislavs
02. Apr 2015, 17:26 #18689

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


02 Apr 2015, 15:44:44 PG rakstīja:
Pie uzvalka šis neder ne ar kādu siksniņu, vismaz manā galvā

Pirki G Riga ?
Offline
02. Apr 2015, 18:20 #18690

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:


02 Apr 2015, 15:41:48 VMR rakstīja:
Ar ādas siksnu pie krekla/uzvalka imho būtu labāk...


Pie aadas uzvalka
Offline
nrcha
03. Apr 2015, 09:30 #18691

Kopš: 16. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 2643

Braucu ar: smaidu

Kemmners uztaisijis fliegeri-hrono uz Valjoux 7750 bāzes:



Te vēl bildes

-----------------
"Trees're always a relief, after people." (c) D. Mitchell
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo