| Autors | Ziņojums |
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
31 Mar 2015, 09:25:15 AV rakstīja:
Tas ir konteksta ar velmi stradat ar citiem materialiem kaa aadu utt, bet netic, ka jebko pasi spetu pardot dargak par 28 EUR 
protams, ka brīdī, kad cena uzbrauc uz 100 jevrikiem, pārdot kļūst daudz grūtāk, jo klientu neinteresē salkans stāsts par 28 maiju, bet pulkstenis. pat dubultojot cenu viņi iebrauc swatch lauciņā kur ir nespējīgi cīnīties.
imho tagad viņi vnk dzīvo uz zemo cenu un to, ka nav reklamāciju, jo kurš gan ies uztraukties, ja pulkstenis, kas ir pusdienu cenā, saplīst. |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
31 Mar 2015, 10:27:03 daavo rakstīja:
Kur lai šādam meklē jaunu siksniņu?
Dubey & Schaldenbrand Aerodyn Duo.
Jaizmera siksninas platumu pie pulkstena un pie spradzes un tad atbilstosi izmeritajam, var mekelet ebay vai pie specializetiem tirgotajiem, piemeram, SEIT. |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
31 Mar 2015, 10:29:55 hronists rakstīja:
protams, ka brīdī, kad cena uzbrauc uz 100 jevrikiem, pārdot kļūst daudz grūtāk, jo klientu neinteresē salkans stāsts par 28 maiju, bet pulkstenis. pat dubultojot cenu viņi iebrauc swatch lauciņā kur ir nespējīgi cīnīties.
No otras puses, fashion zimoli tirgo 200 EUR kraamus uz urra.
Bet piekritu, ka tas ir grutak, neka tirgot 28 EUR pulkstenus, kuri del zemas cenas, ganjau, ir impulsivi/neplanoti pirkumi. |
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
31 Mar 2015, 10:27:03 daavo rakstīja:
Kur lai šādam meklē jaunu siksniņu?
Dubey & Schaldenbrand Aerodyn Duo.
[/quote
Pie manis melns aligators 150 eur. uz vietas vai 1 h jautaajums.
|
Offline | |
|
PG  | |
 Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
| GIVEAWAY: Uzmini pulksteni fonā un iegūsti šo ibizā pabijušo, maziņo apbrīnoto, pārāki stilīgo D&G čāzeri AV nedrīkst piedalīties, lai ar zinu, ka viņš ļoti grib šo verķi
[ Šo ziņu laboja PG, 31 Mar 2015, 11:57:38 ]
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
31 Mar 2015, 10:58:55 AV rakstīja:
No otras puses, fashion zimoli tirgo 200 EUR kraamus uz urra.
Bet piekritu, ka tas ir grutak, neka tirgot 28 EUR pulkstenus, kuri del zemas cenas, ganjau, ir impulsivi/neplanoti pirkumi.
tur jau tā lieta, ka may28 nav zīmols. tipa ir, bet atpazīstamība ir tuvu nullei 
gan jau, ka dabonot kādu apeņu ražotāja zīmolu kā franšīzi may28 tipa pulksteņus uzreiz varētu pārdot x3. a moš arī ne. |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
31 Mar 2015, 11:54:02 PG rakstīja:
GIVEAWAY: Uzmini pulksteni fonā un iegūsti šo ibizā pabijušo, maziņo apbrīnoto, pārāki stilīgo D&G čāzeri AV nedrīkst piedalīties, lai ar zinu, ka viņš ļoti grib šo verķi
http://www.bmwpower.lv/files/member_galleries/4...7785011_1508.jpg
Loti nezeligi, ka nedrikstu piedalities Vismaz vajadzetu noteikumus papildinat ar punktu, ka uzvaretajam ir PIENAKUMS valkat so verki vismaz 1 menesi katru dienu  [ Šo ziņu laboja AV, 31 Mar 2015, 12:01:52 ] |
Offline | |
|
HaL  | |
 Kopš: 28. Jan 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 23635
Braucu ar: Turbo
| labi, ka es nezinu pulksteni fonā 
----------------- Those who do not give a fuck change the world. The rest do not
|
Offline | |
|
|
|
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| ML Pontos daiveris?  [ Šo ziņu laboja VMR, 31 Mar 2015, 12:05:08 ] |
Offline | |
|
| Juanito | |
Kopš: 08. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1278
Braucu ar: benzīnu
| PG check PM! 
Uztveršu to kā ziedojumu tēvam, kuram paša dēls (1,9 g.) pulksteni utilizēja...  [ Šo ziņu laboja Juanito, 31 Mar 2015, 12:38:17 ] |
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
| bāc, ja es tādu redzētu uz ielas, paņemtu ar visu roku  |
Offline | |
|
| Juanito | |
Kopš: 08. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1278
Braucu ar: benzīnu
| Man tāds jautājums - vai tiešām tādam kvarca hrono mehānismam kā ETA ir pieļaujams, ka sekunžu desmitdaļu rādītājs pēc RESET var nostāties +/- 0.1 mm neprecizitāti attiecībā pret "0" iedaļu uz ciparnīcas? 
Ir pat redzēti smagāki gadījumi kad garais sekunžu rādītājs tikai labi ja katru trešo reizi precīzi nostājas vietā.
Biju pārsteigts ka šo mehānismu izmanto pat Louis Erard, Longines, Tissot u.c. "vārdi"
http://www.eta.ch/swisslab/251471/251471.html |
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| imho ne ko tur neizdarīsi..man gan tissot kvarcs vienīgais kuram precīzi sakrīt sekunžu iedaļas ar rādītāju. Ir redzēti kavrci, kuriem var pieregulēt to nulles punktu ar speciālu opciju. Bet tas ir retums. [ Šo ziņu laboja oswald, 31 Mar 2015, 14:47:47 ] |
Offline | |
|
| Juanito | |
Kopš: 08. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1278
Braucu ar: benzīnu
|
31 Mar 2015, 14:46:59 oswald rakstīja:
imho ne ko tur neizdarīsi..man gan tissot kvarcs vienīgais kuram precīzi sakrīt sekunžu iedaļas ar rādītāju. Ir redzēti kavrci, kuriem var pieregulēt to nulles punktu ar speciālu opciju. Bet tas ir retums.
Tur jau tā lieta ka esmu dažādos veikalos un dažādos ražotājos šo mehānismu dzenājis un NEVIENĀ! nebija tā ka 10 no 10 reizēm nostātos visas bultiņas vietā. Bet tā tak ir ETAs nevis piem. TISSOT laža?  |
Offline | |
|
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| Perfekcionistam vispār nevajag pulksteni, viena vienīga nervu bojāšana  |
Offline | |
|
Apins  | |
 Kopš: 14. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 3469
Braucu ar: RS, Jimny un R1200GS
| Kurš ir labākais pulsometru ražotājs?
----------------- Eu, kāpēc nerāda parakstu? |
Offline | |
|
|
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
31 Mar 2015, 14:44:29 Juanito rakstīja:
Man tāds jautājums - vai tiešām tādam kvarca hrono mehānismam kā ETA ir pieļaujams, ka sekunžu desmitdaļu rādītājs pēc RESET var nostāties +/- 0.1 mm neprecizitāti attiecībā pret "0" iedaļu uz ciparnīcas? 
Ir pat redzēti smagāki gadījumi kad garais sekunžu rādītājs tikai labi ja katru trešo reizi precīzi nostājas vietā.
Biju pārsteigts ka šo mehānismu izmanto pat Louis Erard, Longines, Tissot u.c. "vārdi"
http://www.eta.ch/swisslab/251471/251471.html
ja tev tik ļoti patīk sekunžu rādītāja lēkāšana un tu vēlies lai hronogrāfs nostājas perfekti uz 12, tad tev vajag šādu 
 Spied "Play", lai skatītos video! |
Offline | |
|
| Juanito | |
Kopš: 08. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1278
Braucu ar: benzīnu
|
31 Mar 2015, 15:29:40 hronists rakstīja:
ja tev tik ļoti patīk sekunžu rādītāja lēkāšana un tu vēlies lai hronogrāfs nostājas perfekti uz 12, tad tev vajag šādu 
tikai cenā vismaz viens cipars lieks...
ETAi jāmeklē mehānismi ar Precidrive 
Bet ja gribās pačotu tad COSC sertifikātu  [ Šo ziņu laboja Juanito, 31 Mar 2015, 17:01:48 ] |
Offline | |
|
PG  | |
 Kopš: 13. Apr 2005
Ziņojumi: 6934
Braucu ar: 8
| VMR atsūti pm adresi, nosūtīšu pa pastu, lai ir gaidīšanas prieks pirms atdod bērniem vai māsiņai, no tevis wristshots operāciju zālē  
----------------- Quotes are easy, the execution is hard. |
Offline | |
|
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| OK 
Paņēmi tomēr? Tepat vai no ārzemēm? Gan jau es arī kādu dienu pārvarēšu skopumu  [ Šo ziņu laboja VMR, 31 Mar 2015, 20:15:32 ] |
Offline | |
|