Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 144 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
hronists
31. Mar 2015, 10:29 #18652

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


31 Mar 2015, 09:25:15 AV rakstīja:
Tas ir konteksta ar velmi stradat ar citiem materialiem kaa aadu utt, bet netic, ka jebko pasi spetu pardot dargak par 28 EUR


protams, ka brīdī, kad cena uzbrauc uz 100 jevrikiem, pārdot kļūst daudz grūtāk, jo klientu neinteresē salkans stāsts par 28 maiju, bet pulkstenis. pat dubultojot cenu viņi iebrauc swatch lauciņā kur ir nespējīgi cīnīties.

imho tagad viņi vnk dzīvo uz zemo cenu un to, ka nav reklamāciju, jo kurš gan ies uztraukties, ja pulkstenis, kas ir pusdienu cenā, saplīst.
Offline
AV
31. Mar 2015, 10:56 #18653

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


31 Mar 2015, 10:27:03 daavo rakstīja:
Kur lai šādam meklē jaunu siksniņu?
Dubey & Schaldenbrand Aerodyn Duo.

Jaizmera siksninas platumu pie pulkstena un pie spradzes un tad atbilstosi izmeritajam, var mekelet ebay vai pie specializetiem tirgotajiem, piemeram, SEIT.
Offline
AV
31. Mar 2015, 10:58 #18654

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


31 Mar 2015, 10:29:55 hronists rakstīja:
protams, ka brīdī, kad cena uzbrauc uz 100 jevrikiem, pārdot kļūst daudz grūtāk, jo klientu neinteresē salkans stāsts par 28 maiju, bet pulkstenis. pat dubultojot cenu viņi iebrauc swatch lauciņā kur ir nespējīgi cīnīties.

No otras puses, fashion zimoli tirgo 200 EUR kraamus uz urra.
Bet piekritu, ka tas ir grutak, neka tirgot 28 EUR pulkstenus, kuri del zemas cenas, ganjau, ir impulsivi/neplanoti pirkumi.
Offline
Stanislavs
31. Mar 2015, 11:28 #18655

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


31 Mar 2015, 10:27:03 daavo rakstīja:
Kur lai šādam meklē jaunu siksniņu?
Dubey & Schaldenbrand Aerodyn Duo.

[/quote
Pie manis melns aligators 150 eur. uz vietas vai 1 h jautaajums.
Offline
PG
31. Mar 2015, 11:54 #18656

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8

GIVEAWAY: Uzmini pulksteni fonā un iegūsti šo ibizā pabijušo, maziņo apbrīnoto, pārāki stilīgo D&G čāzeri AV nedrīkst piedalīties, lai ar zinu, ka viņš ļoti grib šo verķi

[ Šo ziņu laboja PG, 31 Mar 2015, 11:57:38 ]



-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
hronists
31. Mar 2015, 11:57 #18657

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


31 Mar 2015, 10:58:55 AV rakstīja:

No otras puses, fashion zimoli tirgo 200 EUR kraamus uz urra.
Bet piekritu, ka tas ir grutak, neka tirgot 28 EUR pulkstenus, kuri del zemas cenas, ganjau, ir impulsivi/neplanoti pirkumi.


tur jau tā lieta, ka may28 nav zīmols. tipa ir, bet atpazīstamība ir tuvu nullei

gan jau, ka dabonot kādu apeņu ražotāja zīmolu kā franšīzi may28 tipa pulksteņus uzreiz varētu pārdot x3. a moš arī ne.
Offline
AV
31. Mar 2015, 12:01 #18658

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


31 Mar 2015, 11:54:02 PG rakstīja:
GIVEAWAY: Uzmini pulksteni fonā un iegūsti šo ibizā pabijušo, maziņo apbrīnoto, pārāki stilīgo D&G čāzeri AV nedrīkst piedalīties, lai ar zinu, ka viņš ļoti grib šo verķi

http://www.bmwpower.lv/files/member_galleries/4...7785011_1508.jpg

Loti nezeligi, ka nedrikstu piedalities Vismaz vajadzetu noteikumus papildinat ar punktu, ka uzvaretajam ir PIENAKUMS valkat so verki vismaz 1 menesi katru dienu

[ Šo ziņu laboja AV, 31 Mar 2015, 12:01:52 ]

Offline
HaL
31. Mar 2015, 12:02 #18659

Kopš: 28. Jan 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 23635

Braucu ar: Turbo

labi, ka es nezinu pulksteni fonā

-----------------
Those who do not give a fuck change the world. The rest do not
Offline
VMR
31. Mar 2015, 12:03 #18660

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

ML Pontos daiveris?

[ Šo ziņu laboja VMR, 31 Mar 2015, 12:05:08 ]

Offline
Juanito
31. Mar 2015, 12:11 #18661

Kopš: 08. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1278

Braucu ar: benzīnu

PG check PM!

Uztveršu to kā ziedojumu tēvam, kuram paša dēls (1,9 g.) pulksteni utilizēja...

[ Šo ziņu laboja Juanito, 31 Mar 2015, 12:38:17 ]

Offline
hronists
31. Mar 2015, 12:13 #18662

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul

bāc, ja es tādu redzētu uz ielas, paņemtu ar visu roku
Offline
Juanito
31. Mar 2015, 14:44 #18663

Kopš: 08. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1278

Braucu ar: benzīnu

Man tāds jautājums - vai tiešām tādam kvarca hrono mehānismam kā ETA ir pieļaujams, ka sekunžu desmitdaļu rādītājs pēc RESET var nostāties +/- 0.1 mm neprecizitāti attiecībā pret "0" iedaļu uz ciparnīcas?
Ir pat redzēti smagāki gadījumi kad garais sekunžu rādītājs tikai labi ja katru trešo reizi precīzi nostājas vietā.
Biju pārsteigts ka šo mehānismu izmanto pat Louis Erard, Longines, Tissot u.c. "vārdi"
http://www.eta.ch/swisslab/251471/251471.html
Offline
oswald
31. Mar 2015, 14:46 #18664

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

imho ne ko tur neizdarīsi..man gan tissot kvarcs vienīgais kuram precīzi sakrīt sekunžu iedaļas ar rādītāju. Ir redzēti kavrci, kuriem var pieregulēt to nulles punktu ar speciālu opciju. Bet tas ir retums.

[ Šo ziņu laboja oswald, 31 Mar 2015, 14:47:47 ]

Offline
Juanito
31. Mar 2015, 14:50 #18665

Kopš: 08. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1278

Braucu ar: benzīnu


31 Mar 2015, 14:46:59 oswald rakstīja:
imho ne ko tur neizdarīsi..man gan tissot kvarcs vienīgais kuram precīzi sakrīt sekunžu iedaļas ar rādītāju. Ir redzēti kavrci, kuriem var pieregulēt to nulles punktu ar speciālu opciju. Bet tas ir retums.

Tur jau tā lieta ka esmu dažādos veikalos un dažādos ražotājos šo mehānismu dzenājis un NEVIENĀ! nebija tā ka 10 no 10 reizēm nostātos visas bultiņas vietā. Bet tā tak ir ETAs nevis piem. TISSOT laža?
Offline
VMR
31. Mar 2015, 15:07 #18666

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Perfekcionistam vispār nevajag pulksteni, viena vienīga nervu bojāšana
Offline
Apins
31. Mar 2015, 15:22 #18667

Kopš: 14. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 3469

Braucu ar: RS, Jimny un R1200GS

Kurš ir labākais pulsometru ražotājs?

-----------------
Eu, kāpēc nerāda parakstu?
Offline
hronists
31. Mar 2015, 15:29 #18668

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


31 Mar 2015, 14:44:29 Juanito rakstīja:
Man tāds jautājums - vai tiešām tādam kvarca hrono mehānismam kā ETA ir pieļaujams, ka sekunžu desmitdaļu rādītājs pēc RESET var nostāties +/- 0.1 mm neprecizitāti attiecībā pret "0" iedaļu uz ciparnīcas?
Ir pat redzēti smagāki gadījumi kad garais sekunžu rādītājs tikai labi ja katru trešo reizi precīzi nostājas vietā.
Biju pārsteigts ka šo mehānismu izmanto pat Louis Erard, Longines, Tissot u.c. "vārdi"
http://www.eta.ch/swisslab/251471/251471.html


ja tev tik ļoti patīk sekunžu rādītāja lēkāšana un tu vēlies lai hronogrāfs nostājas perfekti uz 12, tad tev vajag šādu

Spied "Play", lai skatītos video!
Offline
Juanito
31. Mar 2015, 15:59 #18669

Kopš: 08. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1278

Braucu ar: benzīnu


31 Mar 2015, 15:29:40 hronists rakstīja:
ja tev tik ļoti patīk sekunžu rādītāja lēkāšana un tu vēlies lai hronogrāfs nostājas perfekti uz 12, tad tev vajag šādu

tikai cenā vismaz viens cipars lieks...
ETAi jāmeklē mehānismi ar Precidrive
Bet ja gribās pačotu tad COSC sertifikātu

[ Šo ziņu laboja Juanito, 31 Mar 2015, 17:01:48 ]

Offline
PG
31. Mar 2015, 19:55 #18670

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8

VMR atsūti pm adresi, nosūtīšu pa pastu, lai ir gaidīšanas prieks pirms atdod bērniem vai māsiņai, no tevis wristshots operāciju zālē

-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
VMR
31. Mar 2015, 20:11 #18671

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

OK

Paņēmi tomēr? Tepat vai no ārzemēm? Gan jau es arī kādu dienu pārvarēšu skopumu

[ Šo ziņu laboja VMR, 31 Mar 2015, 20:15:32 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo