Online

Pašreiz BMWPower skatās 144 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
29. Mar 2015, 23:24 #18632

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

Nopietni? WOW
Offline
29. Mar 2015, 23:26 #18633

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:


29 Mar 2015, 23:11:51 Puuchuks rakstīja:
Panerai arī ir modeļi Marina Militare


tas tomēr skan labāk nekā ARMIJA

Offline
Stanislavs
29. Mar 2015, 23:42 #18634

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


29 Mar 2015, 22:59:18 chiefcadet rakstīja:
Mājās atradu :


Vecmamma saka, ka tas ir iespējams vecvectēva sudraba kabatas pulkstenis. Ir jēga nest pie meistara tīrīt un stikliņu piemeklēt vai nav?

Ja reizzes 4 meenesii uzvilksi un mainiisi poziicijas tad jaa. ja saremonteet un aizmirst skapiii tad neee.
sentementaalaa veertiiba ir.bet ne pardod un uzvaariities - ne tasrazotaajs
Offline
Martin999
30. Mar 2015, 01:12 #18635

Kopš: 11. Mar 2010

No: Subate

Ziņojumi: 1460

Braucu ar: Elviju Elksnīti uz oneCoins semināru :aiwa:

Kas ar vintage Hamilton un Certina ? Ir vērts kādu par labu cenu pirkt ? :nākotnes klasika:
Offline
Stanislavs
30. Mar 2015, 01:53 #18636

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


30 Mar 2015, 01:12:57 Martin999 rakstīja:
Kas ar vintage Hamilton un Certina ? Ir vērts kādu par labu cenu pirkt ? :nākotnes klasika:

Vintage esmu Omega fans. milu vintage jo visi bija manafaktuuras nevis eta beerni. BEt remontaa ir kaa ir vienai omegai kuras vertiba ebay 300 eur , remonts sanaaca 200 - balansa ass izgatavosaana + automaata tilta mainja. bet atminja
Offline
Lala
30. Mar 2015, 02:48 #18637

Kopš: 16. Nov 2011

No: Rīga

Ziņojumi: 3460

Braucu ar: Visādiem pedāļiem un Svensonu kasti.

Stanislav, vai pastāv iespēja šādu savest kārtībā?
Kādu laiku iet, tad apstājas, pakratot reizēm sāk iet atkal.


Offline
Stanislavs
30. Mar 2015, 11:22 #18638

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


30 Mar 2015, 02:48:47 Lala rakstīja:
Stanislav, vai pastāv iespēja šādu savest kārtībā?
Kādu laiku iet, tad apstājas, pakratot reizēm sāk iet atkal.




Savest var visu jautaajums naudaa, ja viss vesels ap 100 eur. Bet ja vins tiks atkal iemest atvilknee ellas viskozitaate mainaas un saak kalt , un atkal saaks suudiigi iet. jautaajums vai tiks godiigi uzvilkts, un jaasaprot ka nav ikdienas jo hermeetiskuma nav, teaatra pulkstenis sausam laikam
Offline
30. Mar 2015, 11:35 #18639

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

Kāds var pakomentēt?
http://www.chasi.lv/lv/catalog/sveices_pulksten...al_41mm/232/413/
Offline
AV
30. Mar 2015, 12:29 #18640

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


30 Mar 2015, 11:35:15 neesmudzeinafonda rakstīja:
Kāds var pakomentēt?
http://www.chasi.lv/lv/catalog/sveices_pulksten...al_41mm/232/413/

Sitiem chaliem piedavajumu ir rupigi japarbauda - cik ir sanacis kautko skatities, tad parasti ir diezgan nodrazta stavokli un ar tehniskam problemam. Betnu katru gadijumu, protams, jaskatas/javerte individuali.
Par konkreto pulksteni nav viedoklis - spidiga lunete bish atgadina 90tos. To ir iespejams upreidot uz zilo, kaa bonda speedmasteram, tacu tas nebus leeti.
Offline
Eisenmann
30. Mar 2015, 13:13 #18641

Kopš: 06. Nov 2012

No: Rīga

Ziņojumi: 162

Braucu ar: Porsche

Varbūt kāds zin, kur Rīgā atrast 18mm Nato siksnas pulksteņiem?

Kaut ko šādu: http://www.amazon.com/Premium-Leather-Light-Bro...=18mm+nato+strap

Offline
Arsmens
30. Mar 2015, 13:26 #18642

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm

Par tām nato siksnām- nav Rīgā, bet ja kāds meklē, tad Etsijā ir plaša izvēle
https://www.etsy.com/search?q=nato%20leather%20strap
Offline
Juanito
30. Mar 2015, 13:54 #18643

Kopš: 08. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1278

Braucu ar: benzīnu

Vai netaisot vaļā vāciņu var pateikt ka kvarca mehānismam tiešām ir "akmentiņi"?
Lasīt māku, bet šoreiz pieņemsim, ka uz paša pulksteņa nekādu uzrakstu par to nav.

I mean "šveices" pulkstenis 300-400 EUR
Offline
AV
30. Mar 2015, 23:01 #18644

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Zilais Monaco jutas vientulsh, tapec nacas sagadat jaunu melnadainu braliti
Calibre 12 vs Calibre 17. Interesanti, ka taa 1mm izmera atskiriba ir visnotal jutama.



[ Šo ziņu laboja AV, 30 Mar 2015, 23:02:35 ]

Offline
Hektors
30. Mar 2015, 23:11 #18645

Kopš: 11. Aug 2005

Ziņojumi: 3872

Braucu ar: Kas ir ar to arī braucu!

Kas remonte sadus?




-----------------




Ja jūs domājat ka es rakstu kā daunis un kautkur nav komatu tad aizrijaties ar viņiem un saliekat paši!,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, © Toms

Offline
HaL
30. Mar 2015, 23:18 #18646

Kopš: 28. Jan 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 23635

Braucu ar: Turbo

AV zilajam vismaz ir kāda aci piesaistoša lieta, melnais vienkārši nekāds

-----------------
Those who do not give a fuck change the world. The rest do not
Offline
AV
30. Mar 2015, 23:19 #18647

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


30 Mar 2015, 23:18:49 HaL rakstīja:
AV zilajam vismaz ir kāda aci piesaistoša lieta, melnais vienkārši nekāds

Melnajam safira gaisma loti interesanti spelejas, sajuta, ka virs ciparnicas ir uzlikts liels bruljiks Nu, un melns, protams, bish universalaks.

[ Šo ziņu laboja AV, 30 Mar 2015, 23:39:25 ]

Offline
AV
31. Mar 2015, 09:10 #18648

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

DB intervija ar May 28th pulkstenu zimola raditaju

«Esam ielikuši sevi zināmā rāmī – pulkstenis maksā 28 eiro, un grūti ir kaut ko pārdot dārgāk»
Offline
Arsmens
31. Mar 2015, 09:16 #18649

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm


31 Mar 2015, 09:10:09 AV rakstīja:
DB intervija ar May 28th pulkstenu zimola raditaju

«Esam ielikuši sevi zināmā rāmī – pulkstenis maksā 28 eiro, un grūti ir kaut ko pārdot dārgāk»

Nu bet mērķauditorijai 28 Eur varētu būt nedēļas pusdiensnauda
Offline
AV
31. Mar 2015, 09:25 #18650

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Tas ir konteksta ar velmi stradat ar citiem materialiem kaa aadu utt, bet netic, ka jebko pasi spetu pardot dargak par 28 EUR
Offline
daavo
31. Mar 2015, 10:27 #18651

Kopš: 08. Jan 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 1911

Braucu ar: Tramvaju

Kur lai šādam meklē jaunu siksniņu?
Dubey & Schaldenbrand Aerodyn Duo.

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo