| Autors | Ziņojums |
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| Nopietni? WOW |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
|
29 Mar 2015, 23:11:51 Puuchuks rakstīja:
Panerai arī ir modeļi Marina Militare
tas tomēr skan labāk nekā ARMIJA 
|
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
29 Mar 2015, 22:59:18 chiefcadet rakstīja:
Mājās atradu :
Vecmamma saka, ka tas ir iespējams vecvectēva sudraba kabatas pulkstenis. Ir jēga nest pie meistara tīrīt un stikliņu piemeklēt vai nav?
Ja reizzes 4 meenesii uzvilksi un mainiisi poziicijas tad jaa. ja saremonteet un aizmirst skapiii tad neee.
sentementaalaa veertiiba ir.bet ne pardod un uzvaariities - ne tasrazotaajs |
Offline | |
|
| Martin999 | |
 Kopš: 11. Mar 2010
No: Subate
Ziņojumi: 1460
Braucu ar: Elviju Elksnīti uz oneCoins semināru :aiwa:
| Kas ar vintage Hamilton un Certina ? Ir vērts kādu par labu cenu pirkt ? :nākotnes klasika:  |
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
30 Mar 2015, 01:12:57 Martin999 rakstīja:
Kas ar vintage Hamilton un Certina ? Ir vērts kādu par labu cenu pirkt ? :nākotnes klasika: 
Vintage esmu Omega fans. milu vintage jo visi bija manafaktuuras nevis eta beerni. BEt remontaa ir kaa ir vienai omegai kuras vertiba ebay 300 eur , remonts sanaaca 200 - balansa ass izgatavosaana + automaata tilta mainja. bet atminja |
Offline | |
|
| Lala | |
 Kopš: 16. Nov 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 3460
Braucu ar: Visādiem pedāļiem un Svensonu kasti.
| Stanislav, vai pastāv iespēja šādu savest kārtībā?
Kādu laiku iet, tad apstājas, pakratot reizēm sāk iet atkal.
|
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
30 Mar 2015, 02:48:47 Lala rakstīja:
Stanislav, vai pastāv iespēja šādu savest kārtībā?
Kādu laiku iet, tad apstājas, pakratot reizēm sāk iet atkal.
Savest var visu jautaajums naudaa, ja viss vesels ap 100 eur. Bet ja vins tiks atkal iemest atvilknee ellas viskozitaate mainaas un saak kalt , un atkal saaks suudiigi iet. jautaajums vai tiks godiigi uzvilkts, un jaasaprot ka nav ikdienas jo hermeetiskuma nav, teaatra pulkstenis sausam laikam  |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| Kāds var pakomentēt?
http://www.chasi.lv/lv/catalog/sveices_pulksten...al_41mm/232/413/ |
Offline | |
|
|
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
30 Mar 2015, 11:35:15 neesmudzeinafonda rakstīja:
Kāds var pakomentēt?
http://www.chasi.lv/lv/catalog/sveices_pulksten...al_41mm/232/413/
Sitiem chaliem piedavajumu ir rupigi japarbauda - cik ir sanacis kautko skatities, tad parasti ir diezgan nodrazta stavokli un ar tehniskam problemam. Betnu katru gadijumu, protams, jaskatas/javerte individuali.
Par konkreto pulksteni nav viedoklis - spidiga lunete bish atgadina 90tos. To ir iespejams upreidot uz zilo, kaa bonda speedmasteram, tacu tas nebus leeti. |
Offline | |
|
| Eisenmann | |
 Kopš: 06. Nov 2012
No: Rīga
Ziņojumi: 162
Braucu ar: Porsche
| Varbūt kāds zin, kur Rīgā atrast 18mm Nato siksnas pulksteņiem?
Kaut ko šādu: http://www.amazon.com/Premium-Leather-Light-Bro...=18mm+nato+strap
|
Offline | |
|
| Arsmens | |
 Kopš: 28. Jun 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 13306
Braucu ar: Trim durvīm
| Par tām nato siksnām- nav Rīgā, bet ja kāds meklē, tad Etsijā ir plaša izvēle
https://www.etsy.com/search?q=nato%20leather%20strap
|
Offline | |
|
| Juanito | |
Kopš: 08. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1278
Braucu ar: benzīnu
| Vai netaisot vaļā vāciņu var pateikt ka kvarca mehānismam tiešām ir "akmentiņi"?
Lasīt māku, bet šoreiz pieņemsim, ka uz paša pulksteņa nekādu uzrakstu par to nav.
I mean "šveices" pulkstenis 300-400 EUR  |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Zilais Monaco jutas vientulsh, tapec nacas sagadat jaunu melnadainu braliti 
Calibre 12 vs Calibre 17. Interesanti, ka taa 1mm izmera atskiriba ir visnotal jutama.
[ Šo ziņu laboja AV, 30 Mar 2015, 23:02:35 ] |
Offline | |
|
Hektors  | |
 Kopš: 11. Aug 2005
Ziņojumi: 3872
Braucu ar: Kas ir ar to arī braucu!
| Kas remonte sadus?
-----------------
Ja jūs domājat ka es rakstu kā daunis un kautkur nav komatu tad aizrijaties ar viņiem un saliekat paši!,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, © Toms
|
Offline | |
|
HaL  | |
 Kopš: 28. Jan 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 23635
Braucu ar: Turbo
| AV zilajam vismaz ir kāda aci piesaistoša lieta, melnais vienkārši nekāds 
----------------- Those who do not give a fuck change the world. The rest do not
|
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
30 Mar 2015, 23:18:49 HaL rakstīja:
AV zilajam vismaz ir kāda aci piesaistoša lieta, melnais vienkārši nekāds 
Melnajam safira gaisma loti interesanti spelejas, sajuta, ka virs ciparnicas ir uzlikts liels bruljiks Nu, un melns, protams, bish universalaks.[ Šo ziņu laboja AV, 30 Mar 2015, 23:39:25 ] |
Offline | |
|
|
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| DB intervija ar May 28th pulkstenu zimola raditaju
«Esam ielikuši sevi zināmā rāmī – pulkstenis maksā 28 eiro, un grūti ir kaut ko pārdot dārgāk»  |
Offline | |
|
| Arsmens | |
 Kopš: 28. Jun 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 13306
Braucu ar: Trim durvīm
|
31 Mar 2015, 09:10:09 AV rakstīja:
DB intervija ar May 28th pulkstenu zimola raditaju
«Esam ielikuši sevi zināmā rāmī – pulkstenis maksā 28 eiro, un grūti ir kaut ko pārdot dārgāk» 
Nu bet mērķauditorijai 28 Eur varētu būt nedēļas pusdiensnauda  |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Tas ir konteksta ar velmi stradat ar citiem materialiem kaa aadu utt, bet netic, ka jebko pasi spetu pardot dargak par 28 EUR  |
Offline | |
|
daavo  | |
 Kopš: 08. Jan 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 1911
Braucu ar: Tramvaju
| Kur lai šādam meklē jaunu siksniņu?
Dubey & Schaldenbrand Aerodyn Duo.
|
Offline | |
|