| Autors | Ziņojums |
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
| Ja peerk pulkstenus tad pupulaarus brendus kuriem ir serviss pieejams. |
Offline | |
|
| PAPS1990 | |
 Kopš: 27. Dec 2014
Ziņojumi: 725
Braucu ar:
| Varbūt kādi ieteikumi ko ņemt tad? Cena, pieņemsim, līdz 500 eur...
Vai līdz 500 eur nav jēga ņemt pulksteni? Breitlingu un rolexu atļauties nevaru  |
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
29 Mar 2015, 21:18:07 PAPS1990 rakstīja:
Varbūt kādi ieteikumi ko ņemt tad? Cena, pieņemsim, līdz 500 eur...
Vai līdz 500 eur nav jēga ņemt pulksteni? Breitlingu un rolexu atļauties nevaru 
jauns buus kvarc par to 500 eur neeee.
meklee lietotu mehaaniku aradiisi pm linku . |
Offline | |
|
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| Man pašlaik ir otrais Victorinox kvarcs. Kvarci viņiem ir padārgi, bet, manuprāt, kvalitatīvi nostrādāti. Reklāmas bukletiņā bija kkas par medicīnisko tēraudu, no kura jamie taisīti Vismaz man liekas akurātāki/kvalitatīvāki par līdzīgas cenu kategorijas Tissot mehāniku.
Reiz biju veikalā piemērīt vienu Certinas kvarcu, tad tas salīdzinot ar manu veco Maverick, šķita kā spēļu pulkstenītis - nenopietni viegls priekš puiku pulksteņa.
Maverickam tagad jauns chrono modelis, tam mazie rimbuļi tā forši izkārtoti, ka gandrīz izskatās pēc mehānikas 
|
Offline | |
|
| Laurens | |
 Kopš: 26. Mar 2006
Ziņojumi: 381
Braucu ar: TRoc-R un ar V8
|
Principā pirmais laikrādis.
Bildēts ar "vasaras laika" filtru...  [ Šo ziņu laboja Laurens, 29 Mar 2015, 23:00:23 ] |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| tissoti un certinas vismaz ir pulkstenju razhotaji salidzinot ar to kabatas nazhiishu firmeli 
tjip - jo smagaaks - jo labaaks? 
tev arii pie teeta vai inciema eedniicaa garsho labaakk neka pie riitinja, jo norm izmeera papadzinji un leets alus, ne? :steel:  |
Offline | |
|
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| Jā, es esmu praktisks cilvēks  |
Offline | |
|
| martinssirants | |
 Kopš: 08. Aug 2013
Ziņojumi: 5097
Braucu ar: uz lohu mugurām
|
29 Mar 2015, 21:28:48 adolfs rakstīja:
tissoti un certinas vismaz ir pulkstenju razhotaji salidzinot ar to kabatas nazhiishu firmeli 
tjip - jo smagaaks - jo labaaks? 
tev arii pie teeta vai inciema eedniicaa garsho labaakk neka pie riitinja, jo norm izmeera papadzinji un leets alus, ne? :steel: 
Lotaar, VAZ arii ir iists autorazhotajs ar pusgadsimta pieredzi, salidzinot ar to klaunu kompaaniju Tesla. Vai ne?  |
Offline | |
|
|
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
29 Mar 2015, 21:38:54 martinssirants rakstīja:
29 Mar 2015, 21:28:48 adolfs rakstīja:
tissoti un certinas vismaz ir pulkstenju razhotaji salidzinot ar to kabatas nazhiishu firmeli 
tjip - jo smagaaks - jo labaaks? 
tev arii pie teeta vai inciema eedniicaa garsho labaakk neka pie riitinja, jo norm izmeera papadzinji un leets alus, ne? :steel: 
Lotaar, VAZ arii ir iists autorazhotajs ar pusgadsimta pieredzi, salidzinot ar to klaunu kompaaniju Tesla. Vai ne? 
Abu argumentiem nevaru nepiekrist Sava taisniba ir katram  |
Offline | |
|
| lucky3 | |
Kopš: 05. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 168
Braucu ar: Bembīti
| Vai SEIKO Astron ir pieejamas cita veida siksniņas, izņemot silikona? Kautkā ne visai patīk un neērti lietošanā. Ja ir, kur var iegādāties? |
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
29 Mar 2015, 21:59:55 lucky3 rakstīja:
Vai SEIKO Astron ir pieejamas cita veida siksniņas, izņemot silikona? Kautkā ne visai patīk un neērti lietošanā. Ja ir, kur var iegādāties?
Titaana keedes paarsvaraa ir visiem modeliem pieejami astronam. bet cenaaaaaaaa |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| Victorinox buutu konsidereejams bet tas swiss army uzraksts ir pilniigs kolhozs. |
Offline | |
|
| lucky3 | |
Kopš: 05. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 168
Braucu ar: Bembīti
|
29 Mar 2015, 22:04:29 Stanislavs rakstīja:
29 Mar 2015, 21:59:55 lucky3 rakstīja:
Vai SEIKO Astron ir pieejamas cita veida siksniņas, izņemot silikona? Kautkā ne visai patīk un neērti lietošanā. Ja ir, kur var iegādāties?
Titaana keedes paarsvaraa ir visiem modeliem pieejami astronam. bet cenaaaaaaaa
Cik apm. ir tā cena un kur var nopirkt? LV cik jautāju neviens nepārdod tādas.
|
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
29 Mar 2015, 22:22:57 lucky3 rakstīja:
29 Mar 2015, 22:04:29 Stanislavs rakstīja:
29 Mar 2015, 21:59:55 lucky3 rakstīja:
Vai SEIKO Astron ir pieejamas cita veida siksniņas, izņemot silikona? Kautkā ne visai patīk un neērti lietošanā. Ja ir, kur var iegādāties?
Titaana keedes paarsvaraa ir visiem modeliem pieejami astronam. bet cenaaaaaaaa
Cik apm. ir tā cena un kur var nopirkt? LV cik jautāju neviens nepārdod tādas.
Pasuutiit gan pie manis gan Laiks servisaa.
REf kods pm izsitiisu cenu  |
Offline | |
|
| martinssirants | |
 Kopš: 08. Aug 2013
Ziņojumi: 5097
Braucu ar: uz lohu mugurām
|
29 Mar 2015, 22:07:36 bertons rakstīja:
Victorinox buutu konsidereejams bet tas swiss army uzraksts ir pilniigs kolhozs.
Psc.
Ok. Es laikam atmetos. LOL nav veerc.  |
Offline | |
|
| amigoz | |
 Kopš: 25. Aug 2004
Ziņojumi: 1875
Braucu ar: RRS
| Kka nepamet sajuta, ka no Stanislavs profila Normunds poste  |
Offline | |
|
|
|
HaL  | |
 Kopš: 28. Jan 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 23635
Braucu ar: Turbo
| Astronam bija tieši ļoti ērta silikona siksniņa 
[ Šo ziņu laboja HaL, 29 Mar 2015, 22:42:27 ]
----------------- Those who do not give a fuck change the world. The rest do not
|
Offline | |
|
| chiefcadet | |
Kopš: 25. Sep 2012
Ziņojumi: 993
Braucu ar: buru pa vējam
| Mājās atradu :
Vecmamma saka, ka tas ir iespējams vecvectēva sudraba kabatas pulkstenis. Ir jēga nest pie meistara tīrīt un stikliņu piemeklēt vai nav? |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
|
29 Mar 2015, 22:32:37 martinssirants rakstīja:
29 Mar 2015, 22:07:36 bertons rakstīja:
Victorinox buutu konsidereejams bet tas swiss army uzraksts ir pilniigs kolhozs.
Psc.
Ok. Es laikam atmetos. LOL nav veerc. 
A swiss army tas tipa kaut kas kruc ja?
Vostok vareetu saakt uz saviem ciferblatiem rakstiit lithuanian army Vai panerai- italian army  [ Šo ziņu laboja bertons, 29 Mar 2015, 23:02:56 ] |
Offline | |
|
| martinssirants | |
 Kopš: 08. Aug 2013
Ziņojumi: 5097
Braucu ar: uz lohu mugurām
|
29 Mar 2015, 23:02:09 bertons rakstīja:
29 Mar 2015, 22:32:37 martinssirants rakstīja:
29 Mar 2015, 22:07:36 bertons rakstīja:
Victorinox buutu konsidereejams bet tas swiss army uzraksts ir pilniigs kolhozs.
Psc.
Ok. Es laikam atmetos. LOL nav veerc. 
A swiss army tas tipa kaut kas kruc ja?
Vostok vareetu saakt uz saviem ciferblatiem rakstiit lithuanian army Vai panerai- italian army 
Niga, please! 
No sakuma victorinox pulksteniem uz ciparnicas vispar nebija uzraksta victorinox. Bija tikai swiss army. Tas bija atsevishkjs victorinox razhots brends ziemeljamerikas tirgum.
Tikai veelaak paaraadiijaas arii victorinox uz ciparniicas.
|
Offline | |
|