Online

Pašreiz BMWPower skatās 170 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
Stanislavs
29. Mar 2015, 21:10 #18612

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:

Ja peerk pulkstenus tad pupulaarus brendus kuriem ir serviss pieejams.
Offline
PAPS1990
29. Mar 2015, 21:18 #18613

Kopš: 27. Dec 2014

Ziņojumi: 725

Braucu ar:

Varbūt kādi ieteikumi ko ņemt tad? Cena, pieņemsim, līdz 500 eur...

Vai līdz 500 eur nav jēga ņemt pulksteni? Breitlingu un rolexu atļauties nevaru
Offline
Stanislavs
29. Mar 2015, 21:20 #18614

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


29 Mar 2015, 21:18:07 PAPS1990 rakstīja:
Varbūt kādi ieteikumi ko ņemt tad? Cena, pieņemsim, līdz 500 eur...

Vai līdz 500 eur nav jēga ņemt pulksteni? Breitlingu un rolexu atļauties nevaru

jauns buus kvarc par to 500 eur neeee.
meklee lietotu mehaaniku aradiisi pm linku .
Offline
VMR
29. Mar 2015, 21:25 #18615

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Man pašlaik ir otrais Victorinox kvarcs. Kvarci viņiem ir padārgi, bet, manuprāt, kvalitatīvi nostrādāti. Reklāmas bukletiņā bija kkas par medicīnisko tēraudu, no kura jamie taisīti Vismaz man liekas akurātāki/kvalitatīvāki par līdzīgas cenu kategorijas Tissot mehāniku.
Reiz biju veikalā piemērīt vienu Certinas kvarcu, tad tas salīdzinot ar manu veco Maverick, šķita kā spēļu pulkstenītis - nenopietni viegls priekš puiku pulksteņa.

Maverickam tagad jauns chrono modelis, tam mazie rimbuļi tā forši izkārtoti, ka gandrīz izskatās pēc mehānikas


Offline
Laurens
29. Mar 2015, 21:27 #18616

Kopš: 26. Mar 2006

Ziņojumi: 381

Braucu ar: TRoc-R un ar V8



Principā pirmais laikrādis.
Bildēts ar "vasaras laika" filtru...

[ Šo ziņu laboja Laurens, 29 Mar 2015, 23:00:23 ]

Offline
29. Mar 2015, 21:28 #18617

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

tissoti un certinas vismaz ir pulkstenju razhotaji salidzinot ar to kabatas nazhiishu firmeli

tjip - jo smagaaks - jo labaaks?

tev arii pie teeta vai inciema eedniicaa garsho labaakk neka pie riitinja, jo norm izmeera papadzinji un leets alus, ne? :steel:
Offline
VMR
29. Mar 2015, 21:34 #18618

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Jā, es esmu praktisks cilvēks
Offline
martinssirants
29. Mar 2015, 21:38 #18619

Kopš: 08. Aug 2013

Ziņojumi: 5097

Braucu ar: uz lohu mugurām


29 Mar 2015, 21:28:48 adolfs rakstīja:
tissoti un certinas vismaz ir pulkstenju razhotaji salidzinot ar to kabatas nazhiishu firmeli

tjip - jo smagaaks - jo labaaks?

tev arii pie teeta vai inciema eedniicaa garsho labaakk neka pie riitinja, jo norm izmeera papadzinji un leets alus, ne? :steel:


Lotaar, VAZ arii ir iists autorazhotajs ar pusgadsimta pieredzi, salidzinot ar to klaunu kompaaniju Tesla. Vai ne?
Offline
Stanislavs
29. Mar 2015, 21:51 #18620

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


29 Mar 2015, 21:38:54 martinssirants rakstīja:

29 Mar 2015, 21:28:48 adolfs rakstīja:
tissoti un certinas vismaz ir pulkstenju razhotaji salidzinot ar to kabatas nazhiishu firmeli

tjip - jo smagaaks - jo labaaks?

tev arii pie teeta vai inciema eedniicaa garsho labaakk neka pie riitinja, jo norm izmeera papadzinji un leets alus, ne? :steel:


Lotaar, VAZ arii ir iists autorazhotajs ar pusgadsimta pieredzi, salidzinot ar to klaunu kompaaniju Tesla. Vai ne?

Abu argumentiem nevaru nepiekrist Sava taisniba ir katram
Offline
lucky3
29. Mar 2015, 21:59 #18621

Kopš: 05. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 168

Braucu ar: Bembīti

Vai SEIKO Astron ir pieejamas cita veida siksniņas, izņemot silikona? Kautkā ne visai patīk un neērti lietošanā. Ja ir, kur var iegādāties?
Offline
Stanislavs
29. Mar 2015, 22:04 #18622

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


29 Mar 2015, 21:59:55 lucky3 rakstīja:
Vai SEIKO Astron ir pieejamas cita veida siksniņas, izņemot silikona? Kautkā ne visai patīk un neērti lietošanā. Ja ir, kur var iegādāties?

Titaana keedes paarsvaraa ir visiem modeliem pieejami astronam. bet cenaaaaaaaa
Offline
29. Mar 2015, 22:07 #18623

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

Victorinox buutu konsidereejams bet tas swiss army uzraksts ir pilniigs kolhozs.
Offline
lucky3
29. Mar 2015, 22:22 #18624

Kopš: 05. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 168

Braucu ar: Bembīti


29 Mar 2015, 22:04:29 Stanislavs rakstīja:

29 Mar 2015, 21:59:55 lucky3 rakstīja:
Vai SEIKO Astron ir pieejamas cita veida siksniņas, izņemot silikona? Kautkā ne visai patīk un neērti lietošanā. Ja ir, kur var iegādāties?

Titaana keedes paarsvaraa ir visiem modeliem pieejami astronam. bet cenaaaaaaaa
Cik apm. ir tā cena un kur var nopirkt? LV cik jautāju neviens nepārdod tādas.
Offline
Stanislavs
29. Mar 2015, 22:27 #18625

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


29 Mar 2015, 22:22:57 lucky3 rakstīja:

29 Mar 2015, 22:04:29 Stanislavs rakstīja:

29 Mar 2015, 21:59:55 lucky3 rakstīja:
Vai SEIKO Astron ir pieejamas cita veida siksniņas, izņemot silikona? Kautkā ne visai patīk un neērti lietošanā. Ja ir, kur var iegādāties?

Titaana keedes paarsvaraa ir visiem modeliem pieejami astronam. bet cenaaaaaaaa
Cik apm. ir tā cena un kur var nopirkt? LV cik jautāju neviens nepārdod tādas.


Pasuutiit gan pie manis gan Laiks servisaa.
REf kods pm izsitiisu cenu
Offline
martinssirants
29. Mar 2015, 22:32 #18626

Kopš: 08. Aug 2013

Ziņojumi: 5097

Braucu ar: uz lohu mugurām


29 Mar 2015, 22:07:36 bertons rakstīja:
Victorinox buutu konsidereejams bet tas swiss army uzraksts ir pilniigs kolhozs.


Psc.

Ok. Es laikam atmetos. LOL nav veerc.
Offline
amigoz
29. Mar 2015, 22:36 #18627

Kopš: 25. Aug 2004

Ziņojumi: 1875

Braucu ar: RRS

Kka nepamet sajuta, ka no Stanislavs profila Normunds poste
Offline
HaL
29. Mar 2015, 22:41 #18628

Kopš: 28. Jan 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 23635

Braucu ar: Turbo

Astronam bija tieši ļoti ērta silikona siksniņa

[ Šo ziņu laboja HaL, 29 Mar 2015, 22:42:27 ]



-----------------
Those who do not give a fuck change the world. The rest do not
Offline
chiefcadet
29. Mar 2015, 22:59 #18629

Kopš: 25. Sep 2012

Ziņojumi: 993

Braucu ar: buru pa vējam

Mājās atradu :


Vecmamma saka, ka tas ir iespējams vecvectēva sudraba kabatas pulkstenis. Ir jēga nest pie meistara tīrīt un stikliņu piemeklēt vai nav?
Offline
29. Mar 2015, 23:02 #18630

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:


29 Mar 2015, 22:32:37 martinssirants rakstīja:

29 Mar 2015, 22:07:36 bertons rakstīja:
Victorinox buutu konsidereejams bet tas swiss army uzraksts ir pilniigs kolhozs.


Psc.

Ok. Es laikam atmetos. LOL nav veerc.


A swiss army tas tipa kaut kas kruc ja?

Vostok vareetu saakt uz saviem ciferblatiem rakstiit lithuanian army Vai panerai- italian army

[ Šo ziņu laboja bertons, 29 Mar 2015, 23:02:56 ]

Offline
martinssirants
29. Mar 2015, 23:15 #18631

Kopš: 08. Aug 2013

Ziņojumi: 5097

Braucu ar: uz lohu mugurām


29 Mar 2015, 23:02:09 bertons rakstīja:

29 Mar 2015, 22:32:37 martinssirants rakstīja:

29 Mar 2015, 22:07:36 bertons rakstīja:
Victorinox buutu konsidereejams bet tas swiss army uzraksts ir pilniigs kolhozs.


Psc.

Ok. Es laikam atmetos. LOL nav veerc.


A swiss army tas tipa kaut kas kruc ja?

Vostok vareetu saakt uz saviem ciferblatiem rakstiit lithuanian army Vai panerai- italian army


Niga, please!

No sakuma victorinox pulksteniem uz ciparnicas vispar nebija uzraksta victorinox. Bija tikai swiss army. Tas bija atsevishkjs victorinox razhots brends ziemeljamerikas tirgum.
Tikai veelaak paaraadiijaas arii victorinox uz ciparniicas.


Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo