| Autors | Ziņojums |
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
|
26 Mar 2015, 12:10:13 hronists rakstīja:
26 Mar 2015, 11:48:56 xn3x rakstīja:
Eksperti, sakiet man:
Kolēģim ir Rolex, un viņš braukā ar 15 gadīgu, apmīcītu A3.
Man ir Casio un e92
Kurš no mums ir lielāks muļķis? 
es neesmu experts, bet zinu tikai, ka LLP 
e92 vērtība krīt krietni straujāk kā Rolexam un pēc 15 gadiem to e92 varēs nostumt no kraujas. |
Offline | |
|
edzulis  | |
 Kopš: 13. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 56481
Braucu ar: S212, 911TT, 951, 635csi, NSX, Tillotson t4
|
25 Mar 2015, 23:24:09 s-line rakstīja:
Un Norvēģi (cik es vismaz viņus pazīstu) ir afigenna skopi, neskatoties uz saņemto atalgojumu.
Nu nez. Es kad viņiem aizvedu marļiku pa 450nok, tā viņi man dod 500 un atlikumu neņem |
Offline | |
|
Arturiks  | |
 Kopš: 01. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 9305
Braucu ar: 26 & 26 & 11
| Kontrabandists  |
Offline | |
|
| Alexisonfire | |
 Kopš: 11. Dec 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2072
Braucu ar: ernestapp
| Zenith nedaudz atgādina CCCP laikus |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
|
26 Mar 2015, 12:18:55 VMR rakstīja:
26 Mar 2015, 12:10:13 hronists rakstīja:
26 Mar 2015, 11:48:56 xn3x rakstīja:
Eksperti, sakiet man:
Kolēģim ir Rolex, un viņš braukā ar 15 gadīgu, apmīcītu A3.
Man ir Casio un e92
Kurš no mums ir lielāks muļķis? 
es neesmu experts, bet zinu tikai, ka LLP 
e92 vērtība krīt krietni straujāk kā Rolexam un pēc 15 gadiem to e92 varēs nostumt no kraujas.
var piedzerties un papist rolexu vai chigaans uz ielas iedos pa purnu un atnjems, bet e92 arii peec 15 gadiem turpinaas laukos paakjus prieceet. nerunaajot jau pa to, ka ja tev ir bmw, tad to visi redz un dzird, cienja un respekts. a kas rolex. da nekas - kaut kaads suuds zem piedurknes. cienju tikai powerii var dabuut ja kaadu rokasbildi ieliec.
visa nauda IR jaaguulda AUTO. piekam max lielu un ar lielu matoru un, protams, gaazes iekaartu.
yo re5pekta!
 |
Offline | |
|
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| Vēl var iesmērēt Edzulim kā nākotnes klasiku to e92, tad gan rolexa īpašnieks lielāks lohs  |
Offline | |
|
| xn3x | |
 Kopš: 09. Sep 2007
Ziņojumi: 2810
Braucu ar: sieviešu auto
| Ok, paldies par viedokļiem. Mainu e92 pret Rolexu un vecu golfu, PM.
 |
Offline | |
|
edzulis  | |
 Kopš: 13. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 56481
Braucu ar: S212, 911TT, 951, 635csi, NSX, Tillotson t4
| Gadu gruzījos un nevarēju izdomāt ņemt zelta rolexu vai seiko un vecu hlamu 
|
Offline | |
|
|
|
| Juanito | |
Kopš: 08. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1278
Braucu ar: benzīnu
| Kas īsti ir swiss made CANDINO? Tante pieturā teica, ka
behind Candino is the Festina Group. A group that comprises five brands of watches: Festina, Lotus, Jaguar, Candino and Calypso, and two brands of jewellery: Lotus Style and Lotus Silver.[ Šo ziņu laboja Juanito, 29 Mar 2015, 18:07:25 ] |
Offline | |
|
| Juanito | |
Kopš: 08. Sep 2006
No: Rīga
Ziņojumi: 1278
Braucu ar: benzīnu
| Kāds īsti ir CANDINO kvalitātes līmenis? Liek tikai ETAs?
Mājaslapā saka ka:
behind Candino is the Festina Group. A group that comprises five brands of watches: Festina, Lotus, Jaguar, Candino and Calypso, and two brands of jewellery: Lotus Style and Lotus Silver. |
Offline | |
|
Tomzs  | |
Kopš: 06. Jan 2009
No: Liepāja
Ziņojumi: 3579
Braucu ar: VS & 29
| Gribās kaut ko jaunu un interesantu, tikai nezinu ko... Ieteikumi? Šoreiz tikai ne-zelta.
Budžets - 400 EUR. |
Offline | |
|
| Christian | |
Kopš: 19. Jun 2007
No: Jelgava
Ziņojumi: 972
Braucu ar: Blitzkrieg darba zirgu un Suzuki GSF 600S
| kādi ražotāji izņemot šveiciešus un vāciešus ir vērā ņemami, kaut vai no frančiem vai angļiem? |
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
29 Mar 2015, 19:38:58 Christian rakstīja:
kādi ražotāji izņemot šveiciešus un vāciešus ir vērā ņemami, kaut vai no frančiem vai angļiem?
http://www.graham1695.com/en-gb/utils/contact.aspx |
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
29 Mar 2015, 18:36:31 Juanito rakstīja:
Kāds īsti ir CANDINO kvalitātes līmenis? Liek tikai ETAs?
Mājaslapā saka ka:
behind Candino is the Festina Group. A group that comprises five brands of watches: Festina, Lotus, Jaguar, Candino and Calypso, and two brands of jewellery: Lotus Style and Lotus Silver.
Par to cenu ;oti pat pienemams candino/ met ieksaa arii rondas ,ir redzeetas.
Kopumaa man pariik candino bet vaj pirkt kvarcu pa 300 eur ir veerts labaak mekleet ss.lv mehaaaniku ar etu 2824 vai ko daargaagu no etas piem hronograafu 7750 var panemt ietotu pa 500 eur. un pofig kaada firma uz ciparniicas |
Offline | |
|
| PAPS1990 | |
 Kopš: 27. Dec 2014
Ziņojumi: 725
Braucu ar:
| Hey!
Arī interesē iegādāties pulksteni, aci metu uz Victorinox, bet varbūt labāk skatīties uz kaut ko citu...?
Speciālists neesmu, nodirst nevajag 
|
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
29 Mar 2015, 20:36:56 PAPS1990 rakstīja:
Hey!
Arī interesē iegādāties pulksteni, aci metu uz Victorinox, bet varbūt labāk skatīties uz kaut ko citu...?
Speciālists neesmu, nodirst nevajag 
kaadu no vinju firmas ? Ja gadijumaa kas servisa tev nebuus :P |
Offline | |
|
|
|
| PAPS1990 | |
 Kopš: 27. Dec 2014
Ziņojumi: 725
Braucu ar:
|
29 Mar 2015, 20:39:56 Stanislavs rakstīja:
29 Mar 2015, 20:36:56 PAPS1990 rakstīja:
Hey!
Arī interesē iegādāties pulksteni, aci metu uz Victorinox, bet varbūt labāk skatīties uz kaut ko citu...?
Speciālists neesmu, nodirst nevajag 
kaadu no vinju firmas ? Ja gadijumaa kas servisa tev nebuus :P
Neesmu vēl izlēmis konkrēti kuru, bija vairāki kuri simpatizēja.
Tiešām nav neviens, kas uzņemas viņus remontēt? |
Offline | |
|
| Christian | |
Kopš: 19. Jun 2007
No: Jelgava
Ziņojumi: 972
Braucu ar: Blitzkrieg darba zirgu un Suzuki GSF 600S
| vai tad Victorinox pamatā netaisa savus šveices nažus (pašam ir), savukārt ar pulksteņiem tādas pašas attiecības kā Boss apenēm ar pulksteņiem? |
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
29 Mar 2015, 20:58:23 PAPS1990 rakstīja:
29 Mar 2015, 20:39:56 Stanislavs rakstīja:
29 Mar 2015, 20:36:56 PAPS1990 rakstīja:
Hey!
Arī interesē iegādāties pulksteni, aci metu uz Victorinox, bet varbūt labāk skatīties uz kaut ko citu...?
Speciālists neesmu, nodirst nevajag 
kaadu no vinju firmas ? Ja gadijumaa kas servisa tev nebuus :P
Neesmu vēl izlēmis konkrēti kuru, bija vairāki kuri simpatizēja.
Tiešām nav neviens, kas uzņemas viņus remontēt?
Ja poga pazuud no;uuzt, specivisks stikls sapliist utt. utt. tad neko vajag taisiit kiiminju jeb izgatavot par loti daaargi pie virpotaaja. |
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
29 Mar 2015, 21:05:20 Christian rakstīja:
vai tad Victorinox pamatā netaisa savus šveices nažus (pašam ir), savukārt ar pulksteņiem tādas pašas attiecības kā Boss apenēm ar pulksteņiem?
Uzskatu ja pulkstenu firma ir bez veestures un ruupniicas , kuru adresi var sagugleet un tur tiesaam vinja ir. kas paliidzees tev gadijumaa ja sapliist specifiska siksna tad taas ir apenes |
Offline | |
|