Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 113 viesi un 0 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
VMR
26. Mar 2015, 12:18 #18592

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu


26 Mar 2015, 12:10:13 hronists rakstīja:

26 Mar 2015, 11:48:56 xn3x rakstīja:

Eksperti, sakiet man:
Kolēģim ir Rolex, un viņš braukā ar 15 gadīgu, apmīcītu A3.
Man ir Casio un e92
Kurš no mums ir lielāks muļķis?


es neesmu experts, bet zinu tikai, ka LLP

e92 vērtība krīt krietni straujāk kā Rolexam un pēc 15 gadiem to e92 varēs nostumt no kraujas.
Offline
edzulis
26. Mar 2015, 12:31 #18593

Kopš: 13. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 56481

Braucu ar: S212, 911TT, 951, 635csi, NSX, Tillotson t4


25 Mar 2015, 23:24:09 s-line rakstīja:
Un Norvēģi (cik es vismaz viņus pazīstu) ir afigenna skopi, neskatoties uz saņemto atalgojumu.


Nu nez. Es kad viņiem aizvedu marļiku pa 450nok, tā viņi man dod 500 un atlikumu neņem
Offline
Arturiks
26. Mar 2015, 12:42 #18594

Kopš: 01. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 9305

Braucu ar: 26 & 26 & 11

Kontrabandists
Offline
Alexisonfire
26. Mar 2015, 13:25 #18595

Kopš: 11. Dec 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2072

Braucu ar: ernestapp

Zenith nedaudz atgādina CCCP laikus
Offline
26. Mar 2015, 13:42 #18596

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:


26 Mar 2015, 12:18:55 VMR rakstīja:

26 Mar 2015, 12:10:13 hronists rakstīja:

26 Mar 2015, 11:48:56 xn3x rakstīja:

Eksperti, sakiet man:
Kolēģim ir Rolex, un viņš braukā ar 15 gadīgu, apmīcītu A3.
Man ir Casio un e92
Kurš no mums ir lielāks muļķis?


es neesmu experts, bet zinu tikai, ka LLP

e92 vērtība krīt krietni straujāk kā Rolexam un pēc 15 gadiem to e92 varēs nostumt no kraujas.


var piedzerties un papist rolexu vai chigaans uz ielas iedos pa purnu un atnjems, bet e92 arii peec 15 gadiem turpinaas laukos paakjus prieceet. nerunaajot jau pa to, ka ja tev ir bmw, tad to visi redz un dzird, cienja un respekts. a kas rolex. da nekas - kaut kaads suuds zem piedurknes. cienju tikai powerii var dabuut ja kaadu rokasbildi ieliec.
visa nauda IR jaaguulda AUTO. piekam max lielu un ar lielu matoru un, protams, gaazes iekaartu.

yo re5pekta!

Offline
VMR
26. Mar 2015, 14:04 #18597

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Vēl var iesmērēt Edzulim kā nākotnes klasiku to e92, tad gan rolexa īpašnieks lielāks lohs
Offline
xn3x
26. Mar 2015, 15:21 #18598

Kopš: 09. Sep 2007

Ziņojumi: 2810

Braucu ar: sieviešu auto

Ok, paldies par viedokļiem. Mainu e92 pret Rolexu un vecu golfu, PM.
Offline
edzulis
26. Mar 2015, 17:40 #18599

Kopš: 13. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 56481

Braucu ar: S212, 911TT, 951, 635csi, NSX, Tillotson t4

Gadu gruzījos un nevarēju izdomāt ņemt zelta rolexu vai seiko un vecu hlamu

Offline
Juanito
29. Mar 2015, 18:05 #18600

Kopš: 08. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1278

Braucu ar: benzīnu

Kas īsti ir swiss made CANDINO? Tante pieturā teica, ka
behind Candino is the Festina Group. A group that comprises five brands of watches: Festina, Lotus, Jaguar, Candino and Calypso, and two brands of jewellery: Lotus Style and Lotus Silver.

[ Šo ziņu laboja Juanito, 29 Mar 2015, 18:07:25 ]

Offline
Juanito
29. Mar 2015, 18:36 #18601

Kopš: 08. Sep 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 1278

Braucu ar: benzīnu

Kāds īsti ir CANDINO kvalitātes līmenis? Liek tikai ETAs?
Mājaslapā saka ka:
behind Candino is the Festina Group. A group that comprises five brands of watches: Festina, Lotus, Jaguar, Candino and Calypso, and two brands of jewellery: Lotus Style and Lotus Silver.
Offline
Tomzs
29. Mar 2015, 19:09 #18602

Kopš: 06. Jan 2009

No: Liepāja

Ziņojumi: 3579

Braucu ar: VS & 29

Gribās kaut ko jaunu un interesantu, tikai nezinu ko... Ieteikumi? Šoreiz tikai ne-zelta.

Budžets - 400 EUR.
Offline
Christian
29. Mar 2015, 19:38 #18603

Kopš: 19. Jun 2007

No: Jelgava

Ziņojumi: 972

Braucu ar: Blitzkrieg darba zirgu un Suzuki GSF 600S

kādi ražotāji izņemot šveiciešus un vāciešus ir vērā ņemami, kaut vai no frančiem vai angļiem?
Offline
Stanislavs
29. Mar 2015, 20:30 #18604

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


29 Mar 2015, 19:38:58 Christian rakstīja:
kādi ražotāji izņemot šveiciešus un vāciešus ir vērā ņemami, kaut vai no frančiem vai angļiem?

http://www.graham1695.com/en-gb/utils/contact.aspx
Offline
Stanislavs
29. Mar 2015, 20:33 #18605

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


29 Mar 2015, 18:36:31 Juanito rakstīja:
Kāds īsti ir CANDINO kvalitātes līmenis? Liek tikai ETAs?
Mājaslapā saka ka:
behind Candino is the Festina Group. A group that comprises five brands of watches: Festina, Lotus, Jaguar, Candino and Calypso, and two brands of jewellery: Lotus Style and Lotus Silver.

Par to cenu ;oti pat pienemams candino/ met ieksaa arii rondas ,ir redzeetas.
Kopumaa man pariik candino bet vaj pirkt kvarcu pa 300 eur ir veerts labaak mekleet ss.lv mehaaaniku ar etu 2824 vai ko daargaagu no etas piem hronograafu 7750 var panemt ietotu pa 500 eur. un pofig kaada firma uz ciparniicas
Offline
PAPS1990
29. Mar 2015, 20:36 #18606

Kopš: 27. Dec 2014

Ziņojumi: 725

Braucu ar:

Hey!

Arī interesē iegādāties pulksteni, aci metu uz Victorinox, bet varbūt labāk skatīties uz kaut ko citu...?
Speciālists neesmu, nodirst nevajag
Offline
Stanislavs
29. Mar 2015, 20:39 #18607

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


29 Mar 2015, 20:36:56 PAPS1990 rakstīja:
Hey!

Arī interesē iegādāties pulksteni, aci metu uz Victorinox, bet varbūt labāk skatīties uz kaut ko citu...?
Speciālists neesmu, nodirst nevajag


kaadu no vinju firmas ? Ja gadijumaa kas servisa tev nebuus :P
Offline
PAPS1990
29. Mar 2015, 20:58 #18608

Kopš: 27. Dec 2014

Ziņojumi: 725

Braucu ar:


29 Mar 2015, 20:39:56 Stanislavs rakstīja:

29 Mar 2015, 20:36:56 PAPS1990 rakstīja:
Hey!

Arī interesē iegādāties pulksteni, aci metu uz Victorinox, bet varbūt labāk skatīties uz kaut ko citu...?
Speciālists neesmu, nodirst nevajag


kaadu no vinju firmas ? Ja gadijumaa kas servisa tev nebuus :P

Neesmu vēl izlēmis konkrēti kuru, bija vairāki kuri simpatizēja.

Tiešām nav neviens, kas uzņemas viņus remontēt?
Offline
Christian
29. Mar 2015, 21:05 #18609

Kopš: 19. Jun 2007

No: Jelgava

Ziņojumi: 972

Braucu ar: Blitzkrieg darba zirgu un Suzuki GSF 600S

vai tad Victorinox pamatā netaisa savus šveices nažus (pašam ir), savukārt ar pulksteņiem tādas pašas attiecības kā Boss apenēm ar pulksteņiem?
Offline
Stanislavs
29. Mar 2015, 21:07 #18610

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


29 Mar 2015, 20:58:23 PAPS1990 rakstīja:

29 Mar 2015, 20:39:56 Stanislavs rakstīja:

29 Mar 2015, 20:36:56 PAPS1990 rakstīja:
Hey!

Arī interesē iegādāties pulksteni, aci metu uz Victorinox, bet varbūt labāk skatīties uz kaut ko citu...?
Speciālists neesmu, nodirst nevajag


kaadu no vinju firmas ? Ja gadijumaa kas servisa tev nebuus :P

Neesmu vēl izlēmis konkrēti kuru, bija vairāki kuri simpatizēja.

Tiešām nav neviens, kas uzņemas viņus remontēt?

Ja poga pazuud no;uuzt, specivisks stikls sapliist utt. utt. tad neko vajag taisiit kiiminju jeb izgatavot par loti daaargi pie virpotaaja.
Offline
Stanislavs
29. Mar 2015, 21:09 #18611

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


29 Mar 2015, 21:05:20 Christian rakstīja:
vai tad Victorinox pamatā netaisa savus šveices nažus (pašam ir), savukārt ar pulksteņiem tādas pašas attiecības kā Boss apenēm ar pulksteņiem?

Uzskatu ja pulkstenu firma ir bez veestures un ruupniicas , kuru adresi var sagugleet un tur tiesaam vinja ir. kas paliidzees tev gadijumaa ja sapliist specifiska siksna tad taas ir apenes
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo