Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 129 viesi un 3 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
ozo
22. Mar 2015, 22:21 #18512

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar

Offline
edzulis
22. Mar 2015, 22:24 #18513

Kopš: 13. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 56481

Braucu ar: S212, 911TT, 951, 635csi, NSX, Tillotson t4

nepārprotiet, tā nav mana roka un bilde ieraudzīju FB
Offline
Kit
24. Mar 2015, 12:35 #18514

Kopš: 07. Mar 2007

Ziņojumi: 409

Braucu ar:

Pardod ativitates trekeri Withings Activite Pop.
Panemu sev, bet izmers 36mm neder vispar
Vienu dienu lietots, melns. 120EUR
Apraksts -
http://www.withings.com/uk/withings-activite-pop.html
Offline
lietus
25. Mar 2015, 10:07 #18515

Kopš: 21. Nov 2004

Ziņojumi: 2070

Braucu ar:

Ko speciālisti teiks par šo?
Rodania
Offline
AVI
25. Mar 2015, 10:10 #18516

Kopš: 09. Dec 2004

No: Rīga

Ziņojumi: 10233

Braucu ar: Air baltic

Atvainojos, neesmu speciālists. Bet pasaki lūdzu, kas tieši Tev viņā patīk?

-----------------
Omega-3 Omega-6 best performance
RomboutsUNMalongo kafija
PM
Offline
viesulis
25. Mar 2015, 10:21 #18517

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo

Swiss made un laikam visi ar kvarcu + safīrs.
Chepsis jau kādu laiciņu lieto meiteņu modeli un vispār nekādu problēmu.

Offline
PASSATizhi
25. Mar 2015, 10:29 #18518

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp

vai tad Lietuva jau ir iekļauta Šveices sastāvā?
Offline
25. Mar 2015, 10:34 #18519

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

kads sakars rodnia ar lt?
Offline
25. Mar 2015, 10:35 #18520

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

kads sakars rodania ar lt?
Offline
Arsmens
25. Mar 2015, 10:37 #18521

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm

Pa ceļam uz Poliju Pasāts redzēja vienā leišu veikalā
Offline
Puuchuks
25. Mar 2015, 10:37 #18522

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW

pasāts nemāk lasīt visus uzrakstus bildē
Offline
PASSATizhi
25. Mar 2015, 10:47 #18523

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp

bildē redzu vostoku.. sorry ka aizskāru kāda jūtas
Offline
Puuchuks
25. Mar 2015, 11:00 #18524

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


25 Mar 2015, 10:47:28 PASSATizhi rakstīja:
bildē redzu vostoku.. sorry ka aizskāru kāda jūtas

bildē ir 2 plkst.
uzregulē monitora krāsas vai nopucē brilles
Offline
lietus
25. Mar 2015, 11:08 #18525

Kopš: 21. Nov 2004

Ziņojumi: 2070

Braucu ar:


25 Mar 2015, 10:07:30 lietus rakstīja:
Ko speciālisti teiks par šo?
Rodania


Neesmu speciālists, bet - universāls dizains, Šveice, safīrs un cena.
Offline
markuz
25. Mar 2015, 11:39 #18526

Kopš: 23. Mar 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 37

Braucu ar: volvo

Sveiki!

Vajag dāvanai pulksteni atrast. Kas varētu būt labākā izvēle 150 eur robežās? Metāla siksna, ūdensdrošs, lielai rokai
Kaut kas daudz maz Ok sanāk tādā budžetā vai jāskatās uz bižutērijas pusi?

[ Šo ziņu laboja markuz, 25 Mar 2015, 11:40:49 ]

Offline
Apins
25. Mar 2015, 12:29 #18527

Kopš: 14. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 3469

Braucu ar: RS, Jimny un R1200GS

Kāds cipars šim varētu būt, kad viņu laidīs laukā?
Links

[ Šo ziņu laboja Apins, 25 Mar 2015, 12:43:30 ]



-----------------
Eu, kāpēc nerāda parakstu?
Offline
oswald
25. Mar 2015, 12:39 #18528

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4


25 Mar 2015, 11:39:52 markuz rakstīja:
Sveiki!

Vajag dāvanai pulksteni atrast. Kas varētu būt labākā izvēle 150 eur robežās? Metāla siksna, ūdensdrošs, lielai rokai
Kaut kas daudz maz Ok sanāk tādā budžetā vai jāskatās uz bižutērijas pusi?


http://www.watchshop.com/mens-casio-edifice-alarm-chronograph-watch-ema-100d-1a1vef-p99957449.html

kaut kas no casio edifice. piem šis. vai citi lētāki, bet tiem nebūs 200m bet gan 100m W. Cits nekas labāks par to naudu nesanāk. no uk 5 dienās būs klāt.

[ Šo ziņu laboja oswald, 25 Mar 2015, 12:39:58 ]

Offline
markuz
25. Mar 2015, 12:51 #18529

Kopš: 23. Mar 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 37

Braucu ar: volvo


25 Mar 2015, 12:39:30 oswald rakstīja:

25 Mar 2015, 11:39:52 markuz rakstīja:
Sveiki!

Vajag dāvanai pulksteni atrast. Kas varētu būt labākā izvēle 150 eur robežās? Metāla siksna, ūdensdrošs, lielai rokai
Kaut kas daudz maz Ok sanāk tādā budžetā vai jāskatās uz bižutērijas pusi?


http://www.watchshop.com/mens-casio-edifice-alarm-chronograph-watch-ema-100d-1a1vef-p99957449.html

kaut kas no casio edifice. piem šis. vai citi lētāki, bet tiem nebūs 200m bet gan 100m W. Cits nekas labāks par to naudu nesanāk. no uk 5 dienās būs klāt.


Kur pie mums varētu viņus apskatīt dzīvē un iegādāt? Laikā? Sūtīšana nesanāks, jo vajag jau šodien
Offline
R_S
25. Mar 2015, 12:55 #18530

Kopš: 08. Jul 2010

No: Jūrmala

Ziņojumi: 851

Braucu ar: nākotnes klasiku

Gribas noskaidrot, kas tas par rolexu manam sefas uz rokas Smiesos ja feiks

Offline
oswald
25. Mar 2015, 12:56 #18531

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4

tad nezinu, kaut kas bija tajā telesputnik.lv. bet tagad kā ir nezinu. domāju izvēle Rīgā maza un cenas kosmoss - vismaz būs + 30%, Ja nav mega akcija.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo