| Autors | Ziņojums |
ozo  | |
 Kopš: 27. Oct 2005
Ziņojumi: 19112
Braucu ar: Braucu ar
| |
Offline | |
|
edzulis  | |
 Kopš: 13. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 56481
Braucu ar: S212, 911TT, 951, 635csi, NSX, Tillotson t4
| nepārprotiet, tā nav mana roka un bilde ieraudzīju FB |
Offline | |
|
| Kit | |
Kopš: 07. Mar 2007
Ziņojumi: 409
Braucu ar:
| Pardod ativitates trekeri Withings Activite Pop.
Panemu sev, bet izmers 36mm neder vispar 
Vienu dienu lietots, melns. 120EUR
Apraksts -
http://www.withings.com/uk/withings-activite-pop.html |
Offline | |
|
| lietus | |
Kopš: 21. Nov 2004
Ziņojumi: 2070
Braucu ar:
| Ko speciālisti teiks par šo?
Rodania
|
Offline | |
|
AVI  | |
 Kopš: 09. Dec 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 10233
Braucu ar: Air baltic
| Atvainojos, neesmu speciālists. Bet pasaki lūdzu, kas tieši Tev viņā patīk?
----------------- Omega-3 Omega-6 best performance
RomboutsUNMalongo kafija
PM |
Offline | |
|
| viesulis | |
 Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
| Swiss made un laikam visi ar kvarcu + safīrs.
Chepsis jau kādu laiciņu lieto meiteņu modeli un vispār nekādu problēmu.
|
Offline | |
|
| PASSATizhi | |
 Kopš: 25. Jun 2009
No: Jūrmala
Ziņojumi: 8681
Braucu ar: 686hp
| vai tad Lietuva jau ir iekļauta Šveices sastāvā? |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| kads sakars rodnia ar lt? |
Offline | |
|
|
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| kads sakars rodania ar lt? |
Offline | |
|
| Arsmens | |
 Kopš: 28. Jun 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 13306
Braucu ar: Trim durvīm
| Pa ceļam uz Poliju Pasāts redzēja vienā leišu veikalā  |
Offline | |
|
Puuchuks  | |
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
| pasāts nemāk lasīt visus uzrakstus bildē  |
Offline | |
|
| PASSATizhi | |
 Kopš: 25. Jun 2009
No: Jūrmala
Ziņojumi: 8681
Braucu ar: 686hp
| bildē redzu vostoku.. sorry ka aizskāru kāda jūtas  |
Offline | |
|
Puuchuks  | |
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
25 Mar 2015, 10:47:28 PASSATizhi rakstīja:
bildē redzu vostoku.. sorry ka aizskāru kāda jūtas 
bildē ir 2 plkst.
uzregulē monitora krāsas vai nopucē brilles |
Offline | |
|
| lietus | |
Kopš: 21. Nov 2004
Ziņojumi: 2070
Braucu ar:
|
25 Mar 2015, 10:07:30 lietus rakstīja:
Ko speciālisti teiks par šo?
Rodania
Neesmu speciālists, bet - universāls dizains, Šveice, safīrs un cena. |
Offline | |
|
| markuz | |
Kopš: 23. Mar 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 37
Braucu ar: volvo
| Sveiki!
Vajag dāvanai pulksteni atrast. Kas varētu būt labākā izvēle 150 eur robežās? Metāla siksna, ūdensdrošs, lielai rokai   
Kaut kas daudz maz Ok sanāk tādā budžetā vai jāskatās uz bižutērijas pusi?  [ Šo ziņu laboja markuz, 25 Mar 2015, 11:40:49 ] |
Offline | |
|
Apins  | |
 Kopš: 14. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 3469
Braucu ar: RS, Jimny un R1200GS
| Kāds cipars šim varētu būt, kad viņu laidīs laukā?
Links[ Šo ziņu laboja Apins, 25 Mar 2015, 12:43:30 ]
----------------- Eu, kāpēc nerāda parakstu? |
Offline | |
|
|
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
|
25 Mar 2015, 11:39:52 markuz rakstīja:
Sveiki!
Vajag dāvanai pulksteni atrast. Kas varētu būt labākā izvēle 150 eur robežās? Metāla siksna, ūdensdrošs, lielai rokai   
Kaut kas daudz maz Ok sanāk tādā budžetā vai jāskatās uz bižutērijas pusi? 
http://www.watchshop.com/mens-casio-edifice-alarm-chronograph-watch-ema-100d-1a1vef-p99957449.html
kaut kas no casio edifice. piem šis. vai citi lētāki, bet tiem nebūs 200m bet gan 100m W. Cits nekas labāks par to naudu nesanāk. no uk 5 dienās būs klāt. [ Šo ziņu laboja oswald, 25 Mar 2015, 12:39:58 ] |
Offline | |
|
| markuz | |
Kopš: 23. Mar 2009
No: Rīga
Ziņojumi: 37
Braucu ar: volvo
|
25 Mar 2015, 12:39:30 oswald rakstīja:
25 Mar 2015, 11:39:52 markuz rakstīja:
Sveiki!
Vajag dāvanai pulksteni atrast. Kas varētu būt labākā izvēle 150 eur robežās? Metāla siksna, ūdensdrošs, lielai rokai   
Kaut kas daudz maz Ok sanāk tādā budžetā vai jāskatās uz bižutērijas pusi? 
http://www.watchshop.com/mens-casio-edifice-alarm-chronograph-watch-ema-100d-1a1vef-p99957449.html
kaut kas no casio edifice. piem šis. vai citi lētāki, bet tiem nebūs 200m bet gan 100m W. Cits nekas labāks par to naudu nesanāk. no uk 5 dienās būs klāt.
Kur pie mums varētu viņus apskatīt dzīvē un iegādāt? Laikā? Sūtīšana nesanāks, jo vajag jau šodien  |
Offline | |
|
| R_S | |
 Kopš: 08. Jul 2010
No: Jūrmala
Ziņojumi: 851
Braucu ar: nākotnes klasiku
| Gribas noskaidrot, kas tas par rolexu manam sefas uz rokas Smiesos ja feiks 
|
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
| tad nezinu, kaut kas bija tajā telesputnik.lv. bet tagad kā ir nezinu. domāju izvēle Rīgā maza un cenas kosmoss - vismaz būs + 30%, Ja nav mega akcija. |
Offline | |
|