| Autors | Ziņojums |
ozo  | |
 Kopš: 27. Oct 2005
Ziņojumi: 19112
Braucu ar: Braucu ar
| PM  |
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
13 Mar 2015, 20:50:27 StalkER rakstīja:
Labdien!
Vai kāds ir pasūtījis pulksteni šajā lapā - GMT.LV
Cik liela varbūtība, ka šamējie tirgo turku / ēģiptiešu feikus? 
Viss kartibaa, dzeki arii prieks maniem klientiem sagaadaa pulkstenus ar normaalu discount. Tur viss tiirs. |
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
13 Mar 2015, 12:38:55 onkul5 rakstīja:
12 Mar 2015, 12:25:34 onkul5 rakstīja:
spečuki, kurš kotējas labāk ?
http://www.laikswatches.lv/lv/naruchnie-chasi-m...98-ss042-332.htm
vs
http://www.laikswatches.lv/lv/naruchnie-chasi-m...28-ss002-331.htm
vs
https://www.premiumwatches.com/certina-quarz-ds...7.00.html?c=3995
daamas, pareizi sapratu, nevienam nav nekas sakaams par shiem ?
gribu piepirkt arii kvarcu.
ML buutu labaaks. kas patiik labaak. |
Offline | |
|
| Melnums | |
Kopš: 13. Sep 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 484
Braucu ar: CNG
| Sveiki.
Vai kāds var pateikt, kur Rīgā iespējams pulkstenim izgatavot un uzstādīt safīra stiklu, ja no rūpnīcas tāds nav bijis ? |
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
18 Mar 2015, 17:51:22 Melnums rakstīja:
Sveiki.
Vai kāds var pateikt, kur Rīgā iespējams pulkstenim izgatavot un uzstādīt safīra stiklu, ja no rūpnīcas tāds nav bijis ?
Jaana iela 5, Ja pulkstenim ir apals stikls, ja ne tad sorry. |
Offline | |
|
| onkul5 | |
 Kopš: 08. Sep 2006
Ziņojumi: 686
Braucu ar: e70 4.8, e53 4.6is
| paldies par atbildi 
par nelaimi savam makam, es sāku skatīties uz TAGiem , tiem pašiem kvarca hronogrāfiem. |
Offline | |
|
| eposs | |
 Kopš: 14. Mar 2010
No: Liepāja
Ziņojumi: 614
Braucu ar: ⚓
| Ko kungi var labu vai sliktu pateikt par Tissot Quickster
[ Šo ziņu laboja eposs, 19 Mar 2015, 07:31:43 ] |
Offline | |
|
| marcis74 | |
 Kopš: 15. May 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 1037
Braucu ar: 320g, 330i, S1000XR, S1000RR, KAYO 190, RS 50
|
16 Mar 2015, 16:54:28 lietus rakstīja:
ko no Pilot pulksteņiem ieteiktu līdz 300 EUR?
LACO PILOT
|
Offline | |
|
|
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| WatchUSeek politkorektums 
Dear AaaVee,
your post with the Monaco on top of a machinegun was reported and deleted by a forum administrator. Although some things may be cool for some, they may also be ofensive for others. Having said that, please be careful with posts like that 
Thank you for your understanding and enjoy our forum.
WUS Tag Heuer Forum Moderators Team |
Offline | |
|
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| Afiģeķ, no kurienes tev machinegun? Iemet šeit to bildi  |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
19 Mar 2015, 09:10:15 VMR rakstīja:
Afiģeķ, no kurienes tev machinegun? Iemet šeit to bildi 
Nevar likt - var aizskart kadam juutas. |
Offline | |
|
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| Atnāca jaunais Victorinox. Bilde par prieku žigulistam ar rādītājiem uz 12 
Viss "pa lielam" patīk, varēja nebūt grope zem "bezeļa" kur krāsies netītumi un visa siksna varēja būt brushed. Patīk, ka var pieregulēt rādītājus precīzi pa iedaļām un jau 3. dienu iet sekundi sekundē ar time.is
Izmērs ir 41, uz manu roku kā reiz, bet bija pierasts pie 43 un pagaidām šķiet, ka varēja būt lielāks…[ Šo ziņu laboja VMR, 19 Mar 2015, 10:27:52 ] |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| BaselWorld 2015 jaunumi.
Omega turpina slaukt Speedmaster seriju visos iespejamos keramiskos veidos. Rezultats gan tiri neko 
Simpatisks Oris 
Jauns Tudor ar inhosue mehanismu
Rolex pirmo reizi uz oem gumijas
Pateks megina iekapt pilotu segmenta - paliek nesaprasts 
Dargs chemodans 
Other shit
|
Offline | |
|
Puuchuks  | |
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
19 Mar 2015, 09:15:25 AV rakstīja:
19 Mar 2015, 09:10:15 VMR rakstīja:
Afiģeķ, no kurienes tev machinegun? Iemet šeit to bildi 
Nevar likt - var aizskart kadam juutas.
politkorektums le pzdc 
iemet bildi citādi aizsūtīsim moderatoru pie tevis uz mājām pēc tās  |
Offline | |
|
Puuchuks  | |
 Kopš: 03. Jul 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 24359
Braucu ar: BMW
|
19 Mar 2015, 10:20:50 VMR rakstīja:
Atnāca jaunais Victorinox. Bilde par prieku žigulistam ar rādītājiem uz 12 
smuks.
tie apakšējie riņķi ir jocīgi, bet tik un tā smuks  |
Offline | |
|
| viesulis | |
 Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
|
19 Mar 2015, 09:15:25 AV rakstīja:
19 Mar 2015, 09:10:15 VMR rakstīja:
Afiģeķ, no kurienes tev machinegun? Iemet šeit to bildi 
Nevar likt - var aizskart kadam juutas.
Te nav nekāds BBC  |
Offline | |
|
|
|
| terihards | |
 Kopš: 04. Feb 2015
No: Rīga
Ziņojumi: 319
Braucu ar: katlu
|
19 Mar 2015, 12:21:01 viesulis rakstīja:
19 Mar 2015, 09:15:25 AV rakstīja:
19 Mar 2015, 09:10:15 VMR rakstīja:
Afiģeķ, no kurienes tev machinegun? Iemet šeit to bildi 
Nevar likt - var aizskart kadam juutas.
Te nav nekāds BBC 
hehe bbc |
Offline | |
|
xjs_4  | |
 Kopš: 31. Mar 2008
Ziņojumi: 23880
Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2
| AV kas tad par modeli tudoram ?
----------------- Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli. |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Luk, ari jutas aizskarosa bilde 
|
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
19 Mar 2015, 12:44:21 xjs_4 rakstīja:
AV kas tad par modeli tudoram ?
"North Flag"
|
Offline | |
|