Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 240 viesi un 2 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
ozo
17. Mar 2015, 18:35 #18432

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar

PM
Offline
Stanislavs
18. Mar 2015, 16:16 #18433

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


13 Mar 2015, 20:50:27 StalkER rakstīja:
Labdien!
Vai kāds ir pasūtījis pulksteni šajā lapā - GMT.LV

Cik liela varbūtība, ka šamējie tirgo turku / ēģiptiešu feikus?

Viss kartibaa, dzeki arii prieks maniem klientiem sagaadaa pulkstenus ar normaalu discount. Tur viss tiirs.
Offline
Stanislavs
18. Mar 2015, 16:22 #18434

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


13 Mar 2015, 12:38:55 onkul5 rakstīja:

12 Mar 2015, 12:25:34 onkul5 rakstīja:
spečuki, kurš kotējas labāk ?

http://www.laikswatches.lv/lv/naruchnie-chasi-m...98-ss042-332.htm

vs

http://www.laikswatches.lv/lv/naruchnie-chasi-m...28-ss002-331.htm

vs

https://www.premiumwatches.com/certina-quarz-ds...7.00.html?c=3995



daamas, pareizi sapratu, nevienam nav nekas sakaams par shiem ?

gribu piepirkt arii kvarcu.

ML buutu labaaks. kas patiik labaak.
Offline
Melnums
18. Mar 2015, 17:51 #18435

Kopš: 13. Sep 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 484

Braucu ar: CNG

Sveiki.
Vai kāds var pateikt, kur Rīgā iespējams pulkstenim izgatavot un uzstādīt safīra stiklu, ja no rūpnīcas tāds nav bijis ?
Offline
Stanislavs
18. Mar 2015, 22:47 #18436

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


18 Mar 2015, 17:51:22 Melnums rakstīja:
Sveiki.
Vai kāds var pateikt, kur Rīgā iespējams pulkstenim izgatavot un uzstādīt safīra stiklu, ja no rūpnīcas tāds nav bijis ?

Jaana iela 5, Ja pulkstenim ir apals stikls, ja ne tad sorry.
Offline
onkul5
18. Mar 2015, 23:24 #18437

Kopš: 08. Sep 2006

Ziņojumi: 686

Braucu ar: e70 4.8, e53 4.6is

paldies par atbildi

par nelaimi savam makam, es sāku skatīties uz TAGiem , tiem pašiem kvarca hronogrāfiem.
Offline
eposs
19. Mar 2015, 07:29 #18438

Kopš: 14. Mar 2010

No: Liepāja

Ziņojumi: 614

Braucu ar:

Ko kungi var labu vai sliktu pateikt par Tissot Quickster

[ Šo ziņu laboja eposs, 19 Mar 2015, 07:31:43 ]

Offline
marcis74
19. Mar 2015, 08:15 #18439

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 1037

Braucu ar: 320g, 330i, S1000XR, S1000RR, KAYO 190, RS 50


16 Mar 2015, 16:54:28 lietus rakstīja:
ko no Pilot pulksteņiem ieteiktu līdz 300 EUR?


LACO PILOT

Offline
AV
19. Mar 2015, 08:40 #18440

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

WatchUSeek politkorektums

Dear AaaVee,

your post with the Monaco on top of a machinegun was reported and deleted by a forum administrator. Although some things may be cool for some, they may also be ofensive for others. Having said that, please be careful with posts like that

Thank you for your understanding and enjoy our forum.

WUS Tag Heuer Forum Moderators Team
Offline
VMR
19. Mar 2015, 09:10 #18441

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Afiģeķ, no kurienes tev machinegun? Iemet šeit to bildi
Offline
AV
19. Mar 2015, 09:15 #18442

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


19 Mar 2015, 09:10:15 VMR rakstīja:
Afiģeķ, no kurienes tev machinegun? Iemet šeit to bildi

Nevar likt - var aizskart kadam juutas.
Offline
VMR
19. Mar 2015, 10:20 #18443

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Atnāca jaunais Victorinox. Bilde par prieku žigulistam ar rādītājiem uz 12



Viss "pa lielam" patīk, varēja nebūt grope zem "bezeļa" kur krāsies netītumi un visa siksna varēja būt brushed. Patīk, ka var pieregulēt rādītājus precīzi pa iedaļām un jau 3. dienu iet sekundi sekundē ar time.is

Izmērs ir 41, uz manu roku kā reiz, bet bija pierasts pie 43 un pagaidām šķiet, ka varēja būt lielāks…

[ Šo ziņu laboja VMR, 19 Mar 2015, 10:27:52 ]

Offline
AV
19. Mar 2015, 12:06 #18444

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

BaselWorld 2015 jaunumi.

Omega turpina slaukt Speedmaster seriju visos iespejamos keramiskos veidos. Rezultats gan tiri neko















Simpatisks Oris





Jauns Tudor ar inhosue mehanismu





Rolex pirmo reizi uz oem gumijas



Pateks megina iekapt pilotu segmenta - paliek nesaprasts



Dargs chemodans



Other shit

















Offline
Puuchuks
19. Mar 2015, 12:16 #18445

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


19 Mar 2015, 09:15:25 AV rakstīja:

19 Mar 2015, 09:10:15 VMR rakstīja:
Afiģeķ, no kurienes tev machinegun? Iemet šeit to bildi

Nevar likt - var aizskart kadam juutas.

politkorektums le pzdc
iemet bildi citādi aizsūtīsim moderatoru pie tevis uz mājām pēc tās
Offline
Puuchuks
19. Mar 2015, 12:17 #18446

Kopš: 03. Jul 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 24359

Braucu ar: BMW


19 Mar 2015, 10:20:50 VMR rakstīja:
Atnāca jaunais Victorinox. Bilde par prieku žigulistam ar rādītājiem uz 12

smuks.
tie apakšējie riņķi ir jocīgi, bet tik un tā smuks
Offline
viesulis
19. Mar 2015, 12:21 #18447

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo


19 Mar 2015, 09:15:25 AV rakstīja:

19 Mar 2015, 09:10:15 VMR rakstīja:
Afiģeķ, no kurienes tev machinegun? Iemet šeit to bildi

Nevar likt - var aizskart kadam juutas.


Te nav nekāds BBC
Offline
terihards
19. Mar 2015, 12:43 #18448

Kopš: 04. Feb 2015

No: Rīga

Ziņojumi: 319

Braucu ar: katlu


19 Mar 2015, 12:21:01 viesulis rakstīja:

19 Mar 2015, 09:15:25 AV rakstīja:

19 Mar 2015, 09:10:15 VMR rakstīja:
Afiģeķ, no kurienes tev machinegun? Iemet šeit to bildi

Nevar likt - var aizskart kadam juutas.


Te nav nekāds BBC



hehe bbc
Offline
xjs_4
19. Mar 2015, 12:44 #18449

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2

AV kas tad par modeli tudoram ?

-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
AV
19. Mar 2015, 13:44 #18450

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Luk, ari jutas aizskarosa bilde

Offline
AV
19. Mar 2015, 13:45 #18451

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


19 Mar 2015, 12:44:21 xjs_4 rakstīja:
AV kas tad par modeli tudoram ?

"North Flag"

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo