Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 180 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
kb
12. Mar 2015, 12:56 #18412

Kopš: 02. Jan 2007

Ziņojumi: 201

Braucu ar: pārsvarā ar elektrību

Kvarcs par 500+ EUR šai forumā nekotējas vispār.
Offline
12. Mar 2015, 13:00 #18413

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

ir piedodami, ja tas ir piem chronospace
Offline
VMR
12. Mar 2015, 13:53 #18414

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Kvarcs ir praktiskāks, precīzāks, izturīgāks un visādi citādi pārāks par mehāniku, izņemot pačotīgumu, protams

Kuru mehāniku var nomest uz flīzēm no 1.7 m augstuma un mierīgi nēsāt tālāk?
Offline
koni4jo
12. Mar 2015, 13:59 #18415

Kopš: 15. Mar 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 4171

Braucu ar: Spāņu Golf un Hūndī...


12 Mar 2015, 13:53:29 VMR rakstīja:
Kvarcs ir praktiskāks, precīzāks, izturīgāks un visādi citādi pārāks par mehāniku, izņemot pačotīgumu, protams

Kuru mehāniku var nomest uz flīzēm no 1.7 m augstuma un mierīgi nēsāt tālāk?


A tu pamēģini nemest
Offline
VMR
12. Mar 2015, 14:03 #18416

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Offline
oswald
12. Mar 2015, 14:37 #18417

Kopš: 12. Feb 2013

No: Rīga

Ziņojumi: 2019

Braucu ar: banderomobīli 4x4


12 Mar 2015, 13:53:29 VMR rakstīja:

Kuru mehāniku var nomest uz flīzēm no 1.7 m augstuma un mierīgi nēsāt tālāk?


mans ķieģelis treniņos no skapīša uz flīzēm no tāda augstuma 2 reiz ir kritis, nekas strādā.
Offline
markelis
12. Mar 2015, 14:51 #18418

Kopš: 28. Oct 2002

Ziņojumi: 13010

Braucu ar: eFku


12 Mar 2015, 13:53:29 VMR rakstīja:
Kvarcs ir praktiskāks, precīzāks, izturīgāks un visādi citādi pārāks par mehāniku, izņemot pačotīgumu, protams

Kuru mehāniku var nomest uz flīzēm no 1.7 m augstuma un mierīgi nēsāt tālāk?


vispaar tas nav gluzhi tas, kam pulkstenis domaats.
Offline
12. Mar 2015, 18:02 #18419

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

noperc izm lielakas un atsjat veco zeki gala
Offline
lietus
12. Mar 2015, 19:20 #18420

Kopš: 21. Nov 2004

Ziņojumi: 2070

Braucu ar:

Mekleeju brachkam uz 50 gadiem daavanaa pulksteni ap 300-400 eur. Kaut ko neitraalu. Ko ieteiksiet?
Offline
onkul5
13. Mar 2015, 12:38 #18421

Kopš: 08. Sep 2006

Ziņojumi: 686

Braucu ar: e70 4.8, e53 4.6is


12 Mar 2015, 12:25:34 onkul5 rakstīja:
spečuki, kurš kotējas labāk ?

http://www.laikswatches.lv/lv/naruchnie-chasi-m...98-ss042-332.htm

vs

http://www.laikswatches.lv/lv/naruchnie-chasi-m...28-ss002-331.htm

vs

https://www.premiumwatches.com/certina-quarz-ds...7.00.html?c=3995



daamas, pareizi sapratu, nevienam nav nekas sakaams par shiem ?

gribu piepirkt arii kvarcu.
Offline
StalkER
13. Mar 2015, 20:50 #18422

Kopš: 10. Mar 2006

Ziņojumi: 8

Braucu ar:

Labdien!
Vai kāds ir pasūtījis pulksteni šajā lapā - GMT.LV

Cik liela varbūtība, ka šamējie tirgo turku / ēģiptiešu feikus?

[ Šo ziņu laboja StalkER, 13 Mar 2015, 20:52:06 ]

Offline
Zakis18
15. Mar 2015, 23:17 #18423

Kopš: 18. Jan 2011

No: Ogre

Ziņojumi: 276

Braucu ar: Spaina krāsas e65

[URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=p4zza8s3sq2j6mhxu05.jpg]
[/URL]
Un atbilde ir
Offline
AV
15. Mar 2015, 23:26 #18424

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


15 Mar 2015, 23:17:00 Zakis18 rakstīja:
http://www.bildites.lv/images/p4zza8s3sq2j6mhxu05.jpg
Un atbilde ir

Breitling Chronomat vai Superocean (vecie modeli).
Offline
fcu_deleted
16. Mar 2015, 13:13 #18425

Kopš: 08. May 2009

Ziņojumi: 947

Braucu ar:

Offline
PASSATizhi
16. Mar 2015, 16:42 #18426

Kopš: 25. Jun 2009

No: Jūrmala

Ziņojumi: 8681

Braucu ar: 686hp

cerams ka tas nav automāts, kurš apstājas ja auto nebrauc divas dienas
Offline
lietus
16. Mar 2015, 16:54 #18427

Kopš: 21. Nov 2004

Ziņojumi: 2070

Braucu ar:

ko no Pilot pulksteņiem ieteiktu līdz 300 EUR?
Offline
Apins
16. Mar 2015, 18:33 #18428

Kopš: 14. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 3469

Braucu ar: RS, Jimny un R1200GS

Paņēmu dāvanai šo te:


Nepilns tūkstotis nav par daudz?

-----------------
Eu, kāpēc nerāda parakstu?
Offline
rockyu
17. Mar 2015, 11:57 #18429

Kopš: 12. Apr 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 61

Braucu ar: E46 330ci 00" / E36 316ti 00" / E53 06" / i40 17"

Kas te par gmt.lv jautaja, ir bijusi saskarsme, kad vajadzeja lielai davanai pulksteni, tad tika paņemts šāds -





Intereses pēc aiznesām pulksteņ meistaram Ervīnam- viss ok, īsti pat nepārbaudīja, kad pateicām no kā pirkts. Sanāca lētāk kā Laiks veikalā ap 30%..

[ Šo ziņu laboja rockyu, 17 Mar 2015, 11:59:51 ]

Offline
ozo
17. Mar 2015, 18:28 #18430

Kopš: 27. Oct 2005

Ziņojumi: 19112

Braucu ar: Braucu ar

Kur nest Maurice Lacroix uz apkopi?
Kas tādā pulksteņa apkopē ietilpst?
Offline
Stanislavs
17. Mar 2015, 18:33 #18431

Kopš: 24. Jun 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 946

Braucu ar:


17 Mar 2015, 18:28:31 ozo rakstīja:
Kur nest Maurice Lacroix uz apkopi?
Kas tādā pulksteņa apkopē ietilpst?


Sarkandaugavaa ir loti laba meistere.
Zepaa lielajaa Maximaa ir COTKIJS meistars.
A kad sapisiis naac pie oficaalaa ML meistera Jaana ielaa 5.
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo