| Autors | Ziņojums |
| kb | |
 Kopš: 02. Jan 2007
Ziņojumi: 201
Braucu ar: pārsvarā ar elektrību
| Kvarcs par 500+ EUR šai forumā nekotējas vispār. |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| ir piedodami, ja tas ir piem chronospace  |
Offline | |
|
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| Kvarcs ir praktiskāks, precīzāks, izturīgāks un visādi citādi pārāks par mehāniku, izņemot pačotīgumu, protams 
Kuru mehāniku var nomest uz flīzēm no 1.7 m augstuma un mierīgi nēsāt tālāk?  |
Offline | |
|
| koni4jo | |
 Kopš: 15. Mar 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 4171
Braucu ar: Spāņu Golf un Hūndī...
|
12 Mar 2015, 13:53:29 VMR rakstīja:
Kvarcs ir praktiskāks, precīzāks, izturīgāks un visādi citādi pārāks par mehāniku, izņemot pačotīgumu, protams 
Kuru mehāniku var nomest uz flīzēm no 1.7 m augstuma un mierīgi nēsāt tālāk? 
A tu pamēģini nemest |
Offline | |
|
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
|  |
Offline | |
|
| oswald | |
 Kopš: 12. Feb 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 2019
Braucu ar: banderomobīli 4x4
|
12 Mar 2015, 13:53:29 VMR rakstīja:
Kuru mehāniku var nomest uz flīzēm no 1.7 m augstuma un mierīgi nēsāt tālāk? 
mans ķieģelis treniņos no skapīša uz flīzēm no tāda augstuma 2 reiz ir kritis, nekas strādā. |
Offline | |
|
| markelis | |
 Kopš: 28. Oct 2002
Ziņojumi: 13010
Braucu ar: eFku
|
12 Mar 2015, 13:53:29 VMR rakstīja:
Kvarcs ir praktiskāks, precīzāks, izturīgāks un visādi citādi pārāks par mehāniku, izņemot pačotīgumu, protams 
Kuru mehāniku var nomest uz flīzēm no 1.7 m augstuma un mierīgi nēsāt tālāk? 
vispaar tas nav gluzhi tas, kam pulkstenis domaats. |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| noperc izm lielakas un atsjat veco zeki gala  |
Offline | |
|
|
|
| lietus | |
Kopš: 21. Nov 2004
Ziņojumi: 2070
Braucu ar:
| Mekleeju brachkam uz 50 gadiem daavanaa pulksteni ap 300-400 eur. Kaut ko neitraalu. Ko ieteiksiet? |
Offline | |
|
| onkul5 | |
 Kopš: 08. Sep 2006
Ziņojumi: 686
Braucu ar: e70 4.8, e53 4.6is
|
12 Mar 2015, 12:25:34 onkul5 rakstīja:
spečuki, kurš kotējas labāk ?
http://www.laikswatches.lv/lv/naruchnie-chasi-m...98-ss042-332.htm
vs
http://www.laikswatches.lv/lv/naruchnie-chasi-m...28-ss002-331.htm
vs
https://www.premiumwatches.com/certina-quarz-ds...7.00.html?c=3995
daamas, pareizi sapratu, nevienam nav nekas sakaams par shiem ?
gribu piepirkt arii kvarcu. |
Offline | |
|
| StalkER | |
Kopš: 10. Mar 2006
Ziņojumi: 8
Braucu ar:
| Labdien!
Vai kāds ir pasūtījis pulksteni šajā lapā - GMT.LV
Cik liela varbūtība, ka šamējie tirgo turku / ēģiptiešu feikus?  [ Šo ziņu laboja StalkER, 13 Mar 2015, 20:52:06 ] |
Offline | |
|
| Zakis18 | |
 Kopš: 18. Jan 2011
No: Ogre
Ziņojumi: 276
Braucu ar: Spaina krāsas e65
| [URL=http://www.bildites.lv/viewer.php?file=p4zza8s3sq2j6mhxu05.jpg][/URL]
Un atbilde ir  |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
15 Mar 2015, 23:17:00 Zakis18 rakstīja:
http://www.bildites.lv/images/p4zza8s3sq2j6mhxu05.jpg
Un atbilde ir 
Breitling Chronomat vai Superocean (vecie modeli). |
Offline | |
|
| fcu_deleted | |
Kopš: 08. May 2009
Ziņojumi: 947
Braucu ar:
| |
Offline | |
|
| PASSATizhi | |
 Kopš: 25. Jun 2009
No: Jūrmala
Ziņojumi: 8681
Braucu ar: 686hp
| cerams ka tas nav automāts, kurš apstājas ja auto nebrauc divas dienas  |
Offline | |
|
| lietus | |
Kopš: 21. Nov 2004
Ziņojumi: 2070
Braucu ar:
| ko no Pilot pulksteņiem ieteiktu līdz 300 EUR? |
Offline | |
|
|
|
Apins  | |
 Kopš: 14. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 3469
Braucu ar: RS, Jimny un R1200GS
| Paņēmu dāvanai šo te:
Nepilns tūkstotis nav par daudz?
----------------- Eu, kāpēc nerāda parakstu? |
Offline | |
|
| rockyu | |
 Kopš: 12. Apr 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 61
Braucu ar: E46 330ci 00" / E36 316ti 00" / E53 06" / i40 17"
| Kas te par gmt.lv jautaja, ir bijusi saskarsme, kad vajadzeja lielai davanai pulksteni, tad tika paņemts šāds -
Intereses pēc aiznesām pulksteņ meistaram Ervīnam- viss ok, īsti pat nepārbaudīja, kad pateicām no kā pirkts. Sanāca lētāk kā Laiks veikalā ap 30%.. 
[ Šo ziņu laboja rockyu, 17 Mar 2015, 11:59:51 ] |
Offline | |
|
ozo  | |
 Kopš: 27. Oct 2005
Ziņojumi: 19112
Braucu ar: Braucu ar
| Kur nest Maurice Lacroix uz apkopi?
Kas tādā pulksteņa apkopē ietilpst?
|
Offline | |
|
| Stanislavs | |
Kopš: 24. Jun 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 946
Braucu ar:
|
17 Mar 2015, 18:28:31 ozo rakstīja:
Kur nest Maurice Lacroix uz apkopi?
Kas tādā pulksteņa apkopē ietilpst?
Sarkandaugavaa ir loti laba meistere.
Zepaa lielajaa Maximaa ir COTKIJS meistars.
A kad sapisiis naac pie oficaalaa ML meistera Jaana ielaa 5. |
Offline | |
|