| Autors | Ziņojums |
| Agrello | |
Kopš: 12. Feb 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 320
Braucu ar: BMW S54B32 // G32 // i3s
| Dzīvē sākumā izskatās tāds pats kā bildēs...
+ ērta un kvalitativa ādas siksniņa
+ lēts, uzmet uz rokas, nebaidīties ka kaut kur var sasist (kad zeme jāiet rakt )
- ciparnīca (ir melnā lietošanā), izskatās ka būtu ar krāsas baloniņu krāsota (pēc 2 gadiem)
- bižutērija nevis pulkstenis
Ja saplēsīšu, otreiz nepirkšu!
09 Mar 2015, 08:41:19 AV rakstīja:
09 Mar 2015, 08:37:02 sonx33 rakstīja:
Kads nav no šejienes sūtijis http://www.mvmtwatches.com/
To ka tehniski sūds, lieliski saprotu, bet ka viņš dzive izskatas, ir tads pats ka bilde?
Neaizmirstam ari par 45mm, kas pieprasa kartigu teftela roku.
|
Offline | |
|
| chepsis | |
 Kopš: 09. Jul 2010
No: Rīga
Ziņojumi: 32459
Braucu ar:
| Žagatas Ja viss būs kārtībā, tad remonts 300 eiras izmaksās. |
Offline | |
|
| detonators | |
 Kopš: 22. Nov 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 1331
Braucu ar: 335i
| nācu lasīt par a te klusums  |
Offline | |
|
| fcu_deleted | |
Kopš: 08. May 2009
Ziņojumi: 947
Braucu ar:
| Kāds ir sūtijis pulksteni remontam ārpus EU? Kas notiek ar muitu šādos gadijumos. Vajaga vienu lietu nosūtīt uz USA sertificēšanai, bet vai beigās nebūs auzas. |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Apple ierubijis normalu pricing uz siksninam - uzreiz lielo zimolu limeni 
|
Offline | |
|
xjs_4  | |
 Kopš: 31. Mar 2008
Ziņojumi: 23880
Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2
| Sport editionam kursh man liekas smukaakais komplektaa naak divas. Vienigi hvz vai vienkraasainas vai dazadas.
----------------- Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli. |
Offline | |
|
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| Apple pulkstenis iekaro mērķauditoriju! |
Offline | |
|
| Arsmens | |
 Kopš: 28. Jun 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 13306
Braucu ar: Trim durvīm
|
10 Mar 2015, 15:07:12 AV rakstīja:
Apple ierubijis normalu pricing uz siksninam - uzreiz lielo zimolu limeni 
Kur tad nu vēl lielāks zīmols kā eplis Ja aiponus pa štuku pērk, ta šitās siksnas šolkās kā semenes  |
Offline | |
|
|
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| Nevis pa shtuku peerk bet mazcenaa njem pa 19,99. Pulkstenus diezvai mazcenaa dos, taatad noieta nebuus. |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| Un videjais latvietis praktiskais vel nav sapratis ar ko labaaks kjiinietis pa 8,99 no iibeja pa to kursh 1000eur. Pa to naudu labaak uzlikt gaazes iekaartu shrotam kuram nevar atljauties benciinu liet. |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| lld saakushi tirgot ar gumijas siksnu  . 150e daargaaks 
[ Šo ziņu laboja bertons, 11 Mar 2015, 12:58:14 ] |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Galigi neizsktas pec OEM, bet tomer ir - majas lapa ari ir si versija. Interesanti kaa izskatas spradze (lapa nav redzams).
Labak butu uztaisijusi OEM tropical stila siksninu.. 
|
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| es redzeeju dziivajaa, galiigi ne peec kaa neizskataas. paardeveeja teica, ka esot waterproof vecaa sisteetiskaa neesot waterproof  |
Offline | |
|
| Arsmens | |
 Kopš: 28. Jun 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 13306
Braucu ar: Trim durvīm
| Kas kungam par Omēgu uz ķepas?
|
Offline | |
|
| hronists | |
 Kopš: 01. Sep 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 14820
Braucu ar: Svensk hjul
|
11 Mar 2015, 13:51:13 Arsmens rakstīja:
Kas kungam par Omēgu uz ķepas?
de ville |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Kemmneram jauns sieviesu modelis - 42mm (?!), kvarcs... 
|
Offline | |
|
|
|
Digital  | |
 Kopš: 02. Jul 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 3738
Braucu ar: Elektrību
| Kur vispār vislabāk iegādāties laikrāžus, sen gribās sev labu hronografu, bet nav skaidrs kur viskabāk meklēt lai kkādus feikus nenopirktu! |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
11 Mar 2015, 14:30:53 Digital rakstīja:
Kur vispār vislabāk iegādāties laikrāžus, sen gribās sev labu hronografu, bet nav skaidrs kur viskabāk meklēt lai kkādus feikus nenopirktu!
Dimax, vecriga uz Valnu 1 esot OK izvele 
[ Šo ziņu laboja AV, 11 Mar 2015, 14:37:37 ] |
Offline | |
|
CP17  | |
 Kopš: 17. Dec 2002
No: Rīga
Ziņojumi: 17
Braucu ar:
|
10 Mar 2015, 15:59:44 VMR rakstīja:
Apple pulkstenis iekaro mērķauditoriju!
https://www.facebook.com/video.php?v=1047188848629798 |
Offline | |
|
| onkul5 | |
 Kopš: 08. Sep 2006
Ziņojumi: 686
Braucu ar: e70 4.8, e53 4.6is
| spečuki, kurš kotējas labāk ?
http://www.laikswatches.lv/lv/naruchnie-chasi-m...98-ss042-332.htm
vs
http://www.laikswatches.lv/lv/naruchnie-chasi-m...28-ss002-331.htm
vs
https://www.premiumwatches.com/certina-quarz-ds...7.00.html?c=3995
|
Offline | |
|