Gadījuma bilde

Online

Pašreiz BMWPower skatās 312 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
Agrello
09. Mar 2015, 14:59 #18392

Kopš: 12. Feb 2007

No: Rīga

Ziņojumi: 320

Braucu ar: BMW S54B32 // G32 // i3s

Dzīvē sākumā izskatās tāds pats kā bildēs...
+ ērta un kvalitativa ādas siksniņa
+ lēts, uzmet uz rokas, nebaidīties ka kaut kur var sasist (kad zeme jāiet rakt )

- ciparnīca (ir melnā lietošanā), izskatās ka būtu ar krāsas baloniņu krāsota (pēc 2 gadiem)
- bižutērija nevis pulkstenis

Ja saplēsīšu, otreiz nepirkšu!



09 Mar 2015, 08:41:19 AV rakstīja:

09 Mar 2015, 08:37:02 sonx33 rakstīja:
Kads nav no šejienes sūtijis http://www.mvmtwatches.com/
To ka tehniski sūds, lieliski saprotu, bet ka viņš dzive izskatas, ir tads pats ka bilde?

Neaizmirstam ari par 45mm, kas pieprasa kartigu teftela roku.
Offline
chepsis
09. Mar 2015, 20:03 #18393

Kopš: 09. Jul 2010

No: Rīga

Ziņojumi: 32459

Braucu ar:

Žagatas Ja viss būs kārtībā, tad remonts 300 eiras izmaksās.
Offline
detonators
09. Mar 2015, 22:22 #18394

Kopš: 22. Nov 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 1331

Braucu ar: 335i

nācu lasīt par
a te klusums
Offline
fcu_deleted
09. Mar 2015, 22:49 #18395

Kopš: 08. May 2009

Ziņojumi: 947

Braucu ar:

Kāds ir sūtijis pulksteni remontam ārpus EU? Kas notiek ar muitu šādos gadijumos. Vajaga vienu lietu nosūtīt uz USA sertificēšanai, bet vai beigās nebūs auzas.
Offline
AV
10. Mar 2015, 15:07 #18396

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Apple ierubijis normalu pricing uz siksninam - uzreiz lielo zimolu limeni
Offline
xjs_4
10. Mar 2015, 15:17 #18397

Kopš: 31. Mar 2008

Ziņojumi: 23880

Braucu ar: AUDI S8 2012 , GSX R1000, weekendiem A2

Sport editionam kursh man liekas smukaakais komplektaa naak divas. Vienigi hvz vai vienkraasainas vai dazadas.

-----------------
Akumulatori + Riepas
Having a 7 series in LA is like having a bike in Amsterdam
#Crypto_fever CEO , Finansu programmas
'Katls' izstrādatajs.Forex signāli.
Offline
VMR
10. Mar 2015, 15:59 #18398

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Apple pulkstenis iekaro mērķauditoriju!
Offline
Arsmens
10. Mar 2015, 16:58 #18399

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm


10 Mar 2015, 15:07:12 AV rakstīja:
Apple ierubijis normalu pricing uz siksninam - uzreiz lielo zimolu limeni


Kur tad nu vēl lielāks zīmols kā eplis Ja aiponus pa štuku pērk, ta šitās siksnas šolkās kā semenes
Offline
10. Mar 2015, 20:22 #18400

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

Nevis pa shtuku peerk bet mazcenaa njem pa 19,99. Pulkstenus diezvai mazcenaa dos, taatad noieta nebuus.
Offline
10. Mar 2015, 20:28 #18401

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

Un videjais latvietis praktiskais vel nav sapratis ar ko labaaks kjiinietis pa 8,99 no iibeja pa to kursh 1000eur. Pa to naudu labaak uzlikt gaazes iekaartu shrotam kuram nevar atljauties benciinu liet.
Offline
11. Mar 2015, 12:57 #18402

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

lld saakushi tirgot ar gumijas siksnu . 150e daargaaks

[ Šo ziņu laboja bertons, 11 Mar 2015, 12:58:14 ]

Offline
AV
11. Mar 2015, 13:35 #18403

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Galigi neizsktas pec OEM, bet tomer ir - majas lapa ari ir si versija. Interesanti kaa izskatas spradze (lapa nav redzams).





Labak butu uztaisijusi OEM tropical stila siksninu..

Offline
11. Mar 2015, 13:44 #18404

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

es redzeeju dziivajaa, galiigi ne peec kaa neizskataas. paardeveeja teica, ka esot waterproof vecaa sisteetiskaa neesot waterproof
Offline
Arsmens
11. Mar 2015, 13:51 #18405

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm

Kas kungam par Omēgu uz ķepas?

Offline
hronists
11. Mar 2015, 13:51 #18406

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


11 Mar 2015, 13:51:13 Arsmens rakstīja:
Kas kungam par Omēgu uz ķepas?




de ville
Offline
AV
11. Mar 2015, 14:16 #18407

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Kemmneram jauns sieviesu modelis - 42mm (?!), kvarcs...

Offline
Digital
11. Mar 2015, 14:30 #18408

Kopš: 02. Jul 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 3738

Braucu ar: Elektrību

Kur vispār vislabāk iegādāties laikrāžus, sen gribās sev labu hronografu, bet nav skaidrs kur viskabāk meklēt lai kkādus feikus nenopirktu!
Offline
AV
11. Mar 2015, 14:37 #18409

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


11 Mar 2015, 14:30:53 Digital rakstīja:
Kur vispār vislabāk iegādāties laikrāžus, sen gribās sev labu hronografu, bet nav skaidrs kur viskabāk meklēt lai kkādus feikus nenopirktu!

Dimax, vecriga uz Valnu 1 esot OK izvele

[ Šo ziņu laboja AV, 11 Mar 2015, 14:37:37 ]

Offline
CP17
11. Mar 2015, 15:07 #18410

Kopš: 17. Dec 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 17

Braucu ar:


10 Mar 2015, 15:59:44 VMR rakstīja:
Apple pulkstenis iekaro mērķauditoriju!

https://www.facebook.com/video.php?v=1047188848629798
Offline
onkul5
12. Mar 2015, 12:25 #18411

Kopš: 08. Sep 2006

Ziņojumi: 686

Braucu ar: e70 4.8, e53 4.6is

spečuki, kurš kotējas labāk ?

http://www.laikswatches.lv/lv/naruchnie-chasi-m...98-ss042-332.htm

vs

http://www.laikswatches.lv/lv/naruchnie-chasi-m...28-ss002-331.htm

vs

https://www.premiumwatches.com/certina-quarz-ds...7.00.html?c=3995
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo