Online

Pašreiz BMWPower skatās 482 viesi un 5 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
AV
06. Mar 2015, 09:23 #18372

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


06 Mar 2015, 08:38:00 adolfs rakstīja:
janem jau mod ar keramisko luneti un tur starpiba jaunam pret labu bu minimala, ja atrod labu dealu vz:
vecie baigie grabazhas

+500, keramiskie Submarineri uzbuves pamatiguma un detalizacijas zina ir pilnigi cits limenis, pretstata vecajiem, kuri areji maz atskiras no nedarga seiko daivera.
Offline
06. Mar 2015, 13:36 #18373

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

tu saproti, cik sirdis un sapnjus tu tikko salauzi pasakot ka rolex ir taads pac suuds kaa seiko?????
Offline
AV
06. Mar 2015, 14:19 #18374

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


06 Mar 2015, 13:36:00 bertons rakstīja:
tu saproti, cik sirdis un sapnjus tu tikko salauzi pasakot ka rolex ir taads pac suuds kaa seiko?????

taa es neteicu mehanisms un detalu kvalitate vienalga ir betnu vecajiem modeliem metala siksnina patiesam atstaj leetu/grabuligu iespaidu.
Offline
VMR
06. Mar 2015, 14:30 #18375

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Rolex varbūt ir megakvalitatīvs verķis, bet tīri vizuāli mani neviens modelis īpaši neuzrunā…
Offline
AV
06. Mar 2015, 14:31 #18376

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


06 Mar 2015, 14:30:26 VMR rakstīja:
Rolex varbūt ir megakvalitatīvs verķis, bet tīri vizuāli mani neviens modelis īpaši neuzrunā…

Man ari kadreiz skjita absoluti neinteresanti, betnu sobrid jau ir vairaki modeli, kurus labprat lietotu
Offline
spy
06. Mar 2015, 15:04 #18377

Kopš: 18. Jul 2007

Ziņojumi: 1430

Braucu ar:

Submariners ir jānēsā uz perlona siksnas, tad nebūs jāsatraucās par ķēdes grabulīgumu
Offline
06. Mar 2015, 17:05 #18378

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

Muusdienas ar hamiltonu veel kaadu cienju var ieguut?


[ Šo ziņu laboja bertons, 06 Mar 2015, 17:07:07 ]

Offline
Arsmens
06. Mar 2015, 17:34 #18379

Kopš: 28. Jun 2003

No: Rīga

Ziņojumi: 13306

Braucu ar: Trim durvīm

No manis viennozīmīgi

Sanāca vienā lidostā beidzot iečekot šamos, samērā pamasīvi izskatījās. Bildēs tādi kompaktāki.
Offline
06. Mar 2015, 17:37 #18380

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

Tas penis europs ir akujenna eerts 42mm bet neesaajas kaa 40 pilots 46 bet kaukas liidz galam neuzrunaa.
Offline
sonx33
09. Mar 2015, 08:37 #18381

Kopš: 08. Sep 2008

Ziņojumi: 2133

Braucu ar: 320d

Kads nav no šejienes sūtijis http://www.mvmtwatches.com/
To ka tehniski sūds, lieliski saprotu, bet ka viņš dzive izskatas, ir tads pats ka bilde?
Offline
AV
09. Mar 2015, 08:41 #18382

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


09 Mar 2015, 08:37:02 sonx33 rakstīja:
Kads nav no šejienes sūtijis http://www.mvmtwatches.com/
To ka tehniski sūds, lieliski saprotu, bet ka viņš dzive izskatas, ir tads pats ka bilde?

Neaizmirstam ari par 45mm, kas pieprasa kartigu teftela roku.
Offline
viesulis
09. Mar 2015, 13:51 #18383

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo



Offline
AV
09. Mar 2015, 14:05 #18384

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Nolauzi power rezerve indikatoru un datuma ramiti? Ar 1 nieres pardosanu bus par isu
Turbiljons kritienu/sitienu pardzivoja?

[ Šo ziņu laboja AV, 09 Mar 2015, 14:07:27 ]

Offline
viesulis
09. Mar 2015, 14:09 #18385

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo

Čepša bilde, tālāk jau ziņos no Jāņa 5, var redzēt ka stikliņš arī dabūjis labi ciest

Iepriekšējais rēķins esot bijis 2k, kaut kas arī bja safists

[ Šo ziņu laboja viesulis, 09 Mar 2015, 14:09:47 ]

Offline
AV
09. Mar 2015, 14:16 #18386

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Kaa to dabuja gatavu? Nometa zeme, jeb piesita kautkur nopietni?
Varu pa leto atpirkt to salauzto kraamu

[ Šo ziņu laboja AV, 09 Mar 2015, 14:17:38 ]

Offline
viesulis
09. Mar 2015, 14:20 #18387

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo

Uzzināšu vakrā, kaut kur labi norāvis uz acīm

Cik zinu, ka šis nav vienīgais Lange un Dēli viņa kolekcijā, tad pārdzīvojumi nebūs lieli
Offline
AV
09. Mar 2015, 14:24 #18388

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Bet bilde sava zina unikala - vaacu pulkstenu baribas kjedes abi gali
Offline
viesulis
09. Mar 2015, 14:30 #18389

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo

nav komentāru
Offline
AV
09. Mar 2015, 14:35 #18390

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

300eur vs 100keur, tb apmeram 333x cenas starpiba
Offline
viesulis
09. Mar 2015, 14:37 #18391

Kopš: 04. Mar 2007

Ziņojumi: 16796

Braucu ar: Volvo un Volvo

es rēķināju kā 400 pret 75k un = 187.5
Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo