| Autors | Ziņojums |
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
06 Mar 2015, 08:38:00 adolfs rakstīja:
janem jau mod ar keramisko luneti un tur starpiba jaunam pret labu bu minimala, ja atrod labu dealu vz:
vecie baigie grabazhas 
+500, keramiskie Submarineri uzbuves pamatiguma un detalizacijas zina ir pilnigi cits limenis, pretstata vecajiem, kuri areji maz atskiras no nedarga seiko daivera. |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| tu saproti, cik sirdis un sapnjus tu tikko salauzi pasakot ka rolex ir taads pac suuds kaa seiko????? |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
06 Mar 2015, 13:36:00 bertons rakstīja:
tu saproti, cik sirdis un sapnjus tu tikko salauzi pasakot ka rolex ir taads pac suuds kaa seiko?????
taa es neteicu mehanisms un detalu kvalitate vienalga ir betnu vecajiem modeliem metala siksnina patiesam atstaj leetu/grabuligu iespaidu. |
Offline | |
|
VMR  | |
 Kopš: 07. May 2006
Ziņojumi: 10344
Braucu ar: sporta variantu
| Rolex varbūt ir megakvalitatīvs verķis, bet tīri vizuāli mani neviens modelis īpaši neuzrunā… |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
06 Mar 2015, 14:30:26 VMR rakstīja:
Rolex varbūt ir megakvalitatīvs verķis, bet tīri vizuāli mani neviens modelis īpaši neuzrunā…
Man ari kadreiz skjita absoluti neinteresanti, betnu sobrid jau ir vairaki modeli, kurus labprat lietotu  |
Offline | |
|
spy  | |
 Kopš: 18. Jul 2007
Ziņojumi: 1430
Braucu ar:
| Submariners ir jānēsā uz perlona siksnas, tad nebūs jāsatraucās par ķēdes grabulīgumu  |
Offline | |
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| Muusdienas ar hamiltonu veel kaadu cienju var ieguut?
[ Šo ziņu laboja bertons, 06 Mar 2015, 17:07:07 ] |
Offline | |
|
| Arsmens | |
 Kopš: 28. Jun 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 13306
Braucu ar: Trim durvīm
| No manis viennozīmīgi 
Sanāca vienā lidostā beidzot iečekot šamos, samērā pamasīvi izskatījās. Bildēs tādi kompaktāki. |
Offline | |
|
|
|
| |
Kopš:
Ziņojumi:
Braucu ar:
| Tas penis europs ir akujenna eerts 42mm bet neesaajas kaa 40 pilots 46 bet kaukas liidz galam neuzrunaa. |
Offline | |
|
| sonx33 | |
 Kopš: 08. Sep 2008
Ziņojumi: 2133
Braucu ar: 320d
| Kads nav no šejienes sūtijis http://www.mvmtwatches.com/
To ka tehniski sūds, lieliski saprotu, bet ka viņš dzive izskatas, ir tads pats ka bilde? |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
|
09 Mar 2015, 08:37:02 sonx33 rakstīja:
Kads nav no šejienes sūtijis http://www.mvmtwatches.com/
To ka tehniski sūds, lieliski saprotu, bet ka viņš dzive izskatas, ir tads pats ka bilde?
Neaizmirstam ari par 45mm, kas pieprasa kartigu teftela roku. |
Offline | |
|
| viesulis | |
 Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
|
 |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Nolauzi power rezerve indikatoru un datuma ramiti? Ar 1 nieres pardosanu bus par isu 
Turbiljons kritienu/sitienu pardzivoja?  [ Šo ziņu laboja AV, 09 Mar 2015, 14:07:27 ] |
Offline | |
|
| viesulis | |
 Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
| Čepša bilde, tālāk jau ziņos no Jāņa 5, var redzēt ka stikliņš arī dabūjis labi ciest 
Iepriekšējais rēķins esot bijis 2k, kaut kas arī bja safists  [ Šo ziņu laboja viesulis, 09 Mar 2015, 14:09:47 ] |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Kaa to dabuja gatavu? Nometa zeme, jeb piesita kautkur nopietni? 
Varu pa leto atpirkt to salauzto kraamu  [ Šo ziņu laboja AV, 09 Mar 2015, 14:17:38 ] |
Offline | |
|
| viesulis | |
 Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
| Uzzināšu vakrā, kaut kur labi norāvis uz acīm 
Cik zinu, ka šis nav vienīgais Lange un Dēli viņa kolekcijā, tad pārdzīvojumi nebūs lieli  |
Offline | |
|
|
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| Bet bilde sava zina unikala - vaacu pulkstenu baribas kjedes abi gali  |
Offline | |
|
| viesulis | |
 Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
| nav komentāru  |
Offline | |
|
AV  | |
 Kopš: 14. May 2002
Ziņojumi: 17411
Braucu ar: 500
| 300eur vs 100keur, tb apmeram 333x cenas starpiba  |
Offline | |
|
| viesulis | |
 Kopš: 04. Mar 2007
Ziņojumi: 16796
Braucu ar: Volvo un Volvo
| es rēķināju kā 400 pret 75k un = 187.5  |
Offline | |
|