Online

Pašreiz BMWPower skatās 167 viesi un 1 reģistrēti lietotāji.

Ienākt BMWPower

Lietotājvards:

Parole:

Atcerēties

Aizmirsi paroli?

Reģistrēties

Forums » Vispārējās diskusijas » Tērzētava

Tēma: Pulksteņi

AutorsZiņojums
AV
02. Mar 2015, 16:20 #18332

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


02 Mar 2015, 15:57:21 hronists rakstīja:
noklīdušas āboļpulksteņu cenas

klik

Interesanti kadas bus funkcionalas atskiribas starp 38mm un 42mm verkjiem (info daudzums ekrana? procesoru jaudas atskiribas?). Bet principa tas Sport Space Gray 38mm modelis pa 399$ ir diezgan njemams Ja vel iedotu vietejam juvelierim apzeltit ar rose gold parklajumu, tad pavisam ideali

[ Šo ziņu laboja AV, 02 Mar 2015, 16:21:05 ]

Offline
hronists
02. Mar 2015, 16:38 #18333

Kopš: 01. Sep 2008

No: Rīga

Ziņojumi: 14820

Braucu ar: Svensk hjul


02 Mar 2015, 16:20:04 AV rakstīja:

Interesanti kadas bus funkcionalas atskiribas starp 38mm un 42mm verkjiem (info daudzums ekrana? procesoru jaudas atskiribas?). Bet principa tas Sport Space Gray 38mm modelis pa 399$ ir diezgan njemams Ja vel iedotu vietejam juvelierim apzeltit ar rose gold parklajumu, tad pavisam ideali


fvz, būs trīs pikseļi vairāk, ikonas lielākas
Offline
PG
03. Mar 2015, 09:47 #18334

Kopš: 13. Apr 2005

Ziņojumi: 6934

Braucu ar: 8



Help Maurice Lacroix Find @Wristi!
Post a bare wrist shot on instagram of your best Wristi impersonation with where you think he might be in the background
OR
Post a bare wrist shot on instagram during your search and rescue to find Wristi
AND
WIN a Maurice Lacroix Pontos S Diver watch valued at $3,400! **(profile for specific rules and details - mlxusa.com/wristi)

VMR, es zinu tev arī šitas modelis patīk. Tu gadījumā neesi doks vai kko jaucu? Wristshots operācijas vidū ar puspliku māsiņu fonā varētu būt konkurētspējīgs

[ Šo ziņu laboja PG, 03 Mar 2015, 09:49:54 ]



-----------------
Quotes are easy, the execution is hard.
Offline
VMR
03. Mar 2015, 10:19 #18335

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Manai māsiņai ir 50+
Offline
capuletti
03. Mar 2015, 17:32 #18336

Kopš: 09. Aug 2004

No: Talsi

Ziņojumi: 552

Braucu ar: Griķu maizi


Pārdodu šo Seiko, 42mm, kvarca mehānisms, garantija līdz 30.08.2016.
90Eur.

Pm vai 26044281
Offline
marcis74
03. Mar 2015, 19:12 #18337

Kopš: 15. May 2002

No: Rīga

Ziņojumi: 1037

Braucu ar: 320g, 330i, S1000XR, S1000RR, KAYO 190, RS 50

Kas ir sakāms par itāļu M.E.C. pulksteņiem? It kā cenas vidējas. Kas par mehānismiem, kopējā kvalitāte?

http://www.mecmilitary.it/?lang=en
Offline
p33sly
04. Mar 2015, 09:05 #18338

Kopš: 27. Apr 2009

No: Rīga

Ziņojumi: 943

Braucu ar: turbo prop

ķīnieši arī testē pirmo smartwatchu: huawei

-----------------
Raitis Kaucis https://www.octopuspays.com/ https://www.dexopay.com/
Offline
04. Mar 2015, 11:56 #18339

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

zbis tagad katrs nabags varees ar roleksu vai pateku staigaat
Offline
VMR
04. Mar 2015, 19:09 #18340

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Tā kā vecais Victorinox ir veiksmīgi nonācis pie jaunā īpašnieka, tad nolēmu apsveikt sevi 8. martā ar jaunu Victorinox

Uzsūtīju šitādu, tikai ar metāla siksnu:



No papildus feečām - Perpetuālais kalendārs un sekundes simtdaļas hronometram

Te video, ko jams māk:

Spied "Play", lai skatītos video!


Kad atnāks, iemetīšu rokasbildi
Offline
04. Mar 2015, 19:29 #18341

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

baac nu bet tas swiss army uzraksts ir vnk lauki
Offline
Spike
05. Mar 2015, 08:38 #18342

Kopš: 04. Aug 2006

No: Rīga

Ziņojumi: 2146

Braucu ar: 13

Tiem kas gribējuši, vai grib!
Pardodu sakara ar Jauna iegādi:


Labā stāvoklī, divas siksninas, kaste untt
Powera cena 1999€

Sludinajums ss.lv

-----------------

Рождённые в СССР


Offline
AV
05. Mar 2015, 09:08 #18343

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500

Loti labs cipars
Offline
Zigulists
05. Mar 2015, 09:39 #18344

Kopš: 24. Feb 2003

Ziņojumi: 1939

Braucu ar: e talonu.

Viss skaisti, apsveicu!
Bet ik reizi kad pulkstenis būs tieši 12, skatoties ciparnīcā es redzētu tur krānu ar divām pamatīgām olām apakšā. cerams ka Tev tagad nebūs izbojāta visa turpmākā dzīve.


04 Mar 2015, 19:09:27 VMR rakstīja:
Tā kā vecais Victorinox ir veiksmīgi nonācis pie jaunā īpašnieka, tad nolēmu apsveikt sevi 8. martā ar jaunu Victorinox

Uzsūtīju šitādu, tikai ar metāla siksnu:



No papildus feečām - Perpetuālais kalendārs un sekundes simtdaļas hronometram

Te video, ko jams māk:

Spied "Play", lai skatītos video!


Kad atnāks, iemetīšu rokasbildi
Offline
radari.lv
05. Mar 2015, 10:07 #18345

Kopš: 12. Nov 2005

No: Rīga

Ziņojumi: 415

Braucu ar: interesantiem auto

Būtu kādi ieteikumi 1500-4000 EUR, vēlams melns vai titāna, uz bling bling, pusi, diezgan paliels un no daudz maz zīmola kam nezūd vērtība pārāk?

[ Šo ziņu laboja FunnyBoY, 05 Mar 2015, 10:07:54 ]



-----------------
== Kesel Motorsport ==

brauc ātrāk - www.radari.lv
Offline
AV
05. Mar 2015, 10:32 #18346

Kopš: 14. May 2002

Ziņojumi: 17411

Braucu ar: 500


05 Mar 2015, 10:07:25 FunnyBoY rakstīja:
Būtu kādi ieteikumi 1500-4000 EUR, vēlams melns vai titāna, uz bling bling, pusi, diezgan paliels un no daudz maz zīmola kam nezūd vērtība pārāk?

Sveiks,

Nezinu vai atbilst kriterijiem, tacu ir pieejams aktualais modelis TagHeuer Monaco Chronograph CAW2110 ar melnu ciparnicu (atskiriba no vecakiem modeliem - 1mm lielaks, biezaks, safirs stikls, aimzugure ari safirs, var aplukot mehanismu). Uz rokas jutas diezgan pamatigs/liels - taa uz 43mm. Laba stavokli, kaste, orig spradze, svaiga siksnina. Iet mega precizi - uz manas rokas nedelas (!) laika -1s.
LV veikalu cena ap 4500eur, atdosu pa 2200eur. Manuprat, labaka jebkur pasaule atrodama cena, attiecigi vertibas kritums nedraudz

http://www.tagheuer.com/int-en/luxury-watches/m...leather-bracelet

Offline
05. Mar 2015, 14:18 #18347

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

ko jus tajos ml saskatat
Offline
VMR
05. Mar 2015, 14:26 #18348

Kopš: 07. May 2006

Ziņojumi: 10344

Braucu ar: sporta variantu

Konkrētais ML modelis (pontos daiveris) ir krietni gaumīgāks par, piemēram, logaritmiskā lineāla Breitling
Offline
05. Mar 2015, 14:45 #18349

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

nekorekti salidzinat vispar divus dazhadus
ir daudz dazhidi diveri gaumigi
ml kkads "kak(t)u" kantoris alja alfa romeo
Offline
05. Mar 2015, 19:07 #18350

Kopš:

Ziņojumi:

Braucu ar:

cik jums gadi
Offline
Yorik
05. Mar 2015, 20:32 #18351

Kopš: 14. Feb 2008

Ziņojumi: 94

Braucu ar:

Sveiki kungi!
Ir doma ieķert šādu Tissot PRC200 Quartz Chronograph.
Ir kādi izteikti +/- ?
Vai arī kāds cits labāks šajā cenu kategorijā?

[ Šo ziņu laboja Yorik, 05 Mar 2015, 20:33:08 ]

Offline

Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, PERFS, RVR, R_BERGS, SteelRat, VLD, linda, mrc, noisex, smudo