| Autors | Ziņojums |
| furijos | |
 Kopš: 20. Nov 2004
No: Rīga
Ziņojumi: 138
Braucu ar: BMW E36 354, BMW 320d
| Pardodas Skaisti BBS RM (orginaali) divdaljiigie diski, ljoti labaa staavoklii, skruvju attieciiba 4x100, der gan BMW e30 gan VW automashiinam. Disku platums ir 9.5 collas, plauktu platums 3.5 collas. Riepas praktiski kaa jaunas nobraukts kaadi 600 km Yokohama S-Drive 195/50 R15. Diskiem nav nepiecieshami balanseejamie atsvari.
Cena 850 EUR
tel: 29-692-816
[ Šo ziņu laboja furijos, 11 Mar 2016, 11:04:51 ] |
Offline | |
|
| n0riss | |
 Kopš: 07. Oct 2007
No: Rīga
Ziņojumi: 131
Braucu ar: KTM
| Ja nu kadam intresee! Uz e39 staveja!
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...2215073462575674 |
Offline | |
|
| KM | |
 Kopš: 28. Oct 2005
No: Rīga
Ziņojumi: 7484
Braucu ar: ///M
| Mekleju AMG PENTA R16 9 vai 9.5J , PM |
Offline | |
|
| edgarjan | |
 Kopš: 12. Jul 2008
No: Jūrmala
Ziņojumi: 5
Braucu ar: btr
| perku bbs style 5 rc090 1 vai 2.gab 8j et20 [ Šo ziņu laboja edgarjan, 13 Mar 2016, 15:51:23 ] |
Offline | |
|
| ZarembaJ | |
Kopš: 24. Oct 2013
No: Liepāja
Ziņojumi: 15
Braucu ar: e36 325i double vanos
| Pārdod e60 R16 diskus( Style 115)
Ar labām vissezonas riepām.
https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...s/16/bhefbk.html
Forumam 200 EUR
PM vai 29657351 |
Offline | |
|
| jkkk | |
Kopš: 30. Dec 2012
Ziņojumi: 420
Braucu ar:
|
style 351m 19" OEM priekš F10 melnā krāsā
vasaras riepas
1200 EUR
[ Šo ziņu laboja jkkk, 11 Mar 2016, 21:04:05 ] |
Offline | |
|
| lesis | |
Kopš: 25. Nov 2007
Ziņojumi: 103
Braucu ar:
| MiM diski R15, 5*120, ET15, 7j. Virsū vecas, nobrauktas Hankook 225/60riepas ar 2-4mm,kā kurai. 50eiro.
Rīga. Pm vai 29954909. |
Offline | |
|
marihuans  | |
 Kopš: 29. Mar 2005
Ziņojumi: 23186
Braucu ar: 4 x 666
| diski piedāvājumā..
R15 -4,9,11,18,19,23,24,26,27,28
R16-2,3,5,12,15,16,20,25,29
R17-6,7,8,10,13,14,21
R18-1,17
R19-22,30
----------------- T: 203-65-203
|
Offline | |
|
|
|
se7en  | |
 Kopš: 28. Dec 2004
No: Dobele
Ziņojumi: 27668
Braucu ar: SE7EN, MV-989
| Ir viens Style32 R17 8J et20 no E39
Diezgan svaigs.
Kam te vajadzeja?
Pm vai 286viensviens862
----------------- In case if I die, I'm gonna leave you a message: "F*** you all." |
Offline | |
|
| Nagijs | |
 Kopš: 30. Sep 2009
No: Valmiera
Ziņojumi: 93
Braucu ar: E61 530 xd
| Meklēju R18 Vossen CV3 diskus!  |
Offline | |
|
Mikelis  | |
 Kopš: 13. May 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 2439
Braucu ar: Bayerische Motoren Werke
| Pārdodu R16 ar normālu plauktu
Centra R16 8/9j, et18
----------------- Runāju mikrofonā par atlīdzību un palīdzu apgūt saules enerģiju :naac: |
Offline | |
|
| Locis | |
 Kopš: 14. Aug 2008
No: Dobele
Ziņojumi: 11700
Braucu ar: X5 , Jeep, Tuareg, L200, Jumper,Master ,Transit, Stralis x2, Volvo FL, Atego, Deu
| Nav kādam piedāvājumā kādi R18 diski priekš X3? Kaut ko uz R18 ,piemēram,
http://www.auto24.lv/products/diski/ronal-x3-st...205-bmw/1136908/
Vēlams ne pārāk mazs iznesums
Varu arī samainīt pret šādiem- [ Šo ziņu laboja Locis, 12 Mar 2016, 17:00:46 ] |
Offline | |
|
| funkyasshit | |
 Kopš: 13. Aug 2014
Ziņojumi: 3480
Braucu ar: E46 330i
| Uz pārdošanu OEM St18 R16 J7/ET46. Riepas ir, bet nekādas. Nomontēšu pirms pārdošanas. Gribētu kādus 70-80E, bet argumentējami runājama. |
Offline | |
|
| Snegovik | |
 Kopš: 30. May 2012
No: Jūrmala
Ziņojumi: 141
Braucu ar: 530D
| Pērku Style 66 R17 diskus labā stāvokli, izskatīšu visus piedāvājumus izņemot kosmosu. P.M |
Offline | |
|
| dinsk | |
Kopš: 12. Mar 2016
Ziņojumi: 3
Braucu ar:
| Pārdodas diski ar riepām. R15 50 eiro https://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/...HUBGUtkQVo=.html |
Offline | |
|
| mkmini | |
Kopš: 08. Oct 2015
Ziņojumi: 53
Braucu ar:
| Dotz LasVegas R18 aizmugure 9Jx18 et18, priekša 8Jx18 et18
Mainu pret R17 style 32
|
Offline | |
|
|
|
| dzuris | |
 Kopš: 01. Feb 2011
No: Rīga
Ziņojumi: 7627
Braucu ar:
|
13 Mar 2016, 00:10:28 MAXixt rakstīja:
12 Mar 2016, 23:50:24 klaipeda rakstīja:
12 Mar 2016, 19:07:50 cufiks rakstīja:
12 Mar 2016, 19:04:11 Snegovik rakstīja:
Pērku Style 66 R17 diskus labā stāvokli, izskatīšu visus piedāvājumus izņemot kosmosu. P.M
Varbūt samelošu, bet man liekas, ka useris @MAXixt tirgoja lēti..
Nu tur stavoklis, maigi sakot, ne visai labs. Abi disku komplekti tīri uz pārkrāsošanu. Bet cena attiecīga.
User PVN loti smuki kraso pa 100eur, 200 diski+100 krasosana=good deal 
Blac paskataties kadas cenas vini sakas. No 300. Bet te pa 300 var svaigi krasotus dabut..  |
Offline | |
|
| Aleens330 | |
 Kopš: 07. Jul 2014
No: Rīga
Ziņojumi: 41
Braucu ar: plēvi uz acīm
| Pārdodu:
r17
8,5J
centrs der e46/e39
taisni, nemetināti, normāls vizuālais
līdz došu 20 gab garās skrūves (pirku pa 2 eur gab)
centrējošos gredzenus priekš e46
2 gab 205/45 5mm ziemenes
ja vajag arī vēl 2 mizas varu uzlikt pārējiem 2 diskiem.
200 eur, cena runājama  |
Offline | |
|
valvoline  | |
 Kopš: 16. Apr 2003
No: Rīga
Ziņojumi: 2489
Braucu ar: PP-78
| Ir R17 Ar Dunlop Winter sport M3 M+S runflatiem 225/50 R17~ 7mm. Laikam 5 gab diski ,jaiečeko zapaska ja kādu interesē.
Iespējama maiņa pret lielākiem ar manu piemaksu.
Līki un metināti neinteresē.
Diski 250 , riepas 200. Kopā 400. Ja vajag vairāk bildes pm.
[ Šo ziņu laboja valvoline, 14 Mar 2016, 09:01:51 ] |
Offline | |
|
| cedgars | |
 Kopš: 25. Mar 2009
No: Smiltene
Ziņojumi: 541
Braucu ar:
| Interesē komplekts r17 vai r18 ar skrūvju attālumiem 5x114.3. |
Offline | |
|