Online
Pašreiz BMWPower skatās 215 viesi un 4 reģistrēti lietotāji.
|
Tēma: Jautājumi datortārpiem v5.0
| Autors | Ziņojums |
| raimondsss | | Kopš: 20. Dec 2011
Ziņojumi: 80
Braucu ar:
| Paldies par normālu atbildi! To remarkable skatījos, bet tur laikam, ja grib lai viss strādā, obligāti vajag kaut ko abonēt,savādāk tur ir dēlītis ar naglu. Jebkurā gadījumā paldies! | Offline | | |
| toolis | |  Kopš: 13. Jan 2016
No: Rīga
Ziņojumi: 1888
Braucu ar: xc90 / cbr1000rr
|
13 Jun 2026, 19:02:55 @raimondsss rakstīja:
Labdien! Pajautāšu zinātājiem, jo veikalos "konsultanti" īsti nemāk neko pateikt. Piedāvā vai nu airpad vai samsung, bet ne viens ne otrs mani principiāli neuzrunā un netiek izskatīts. Lieta sekojoša: topošais students ir izdomājis, ka tā vietā lai staipītu kaudzi ar kladēm, visu izdarīt ar planšetes palīdzību. Vai tas vispār ir reāli visu pierakstīt ekrānā ar to irbuli un pēc tam rakstīto pārvērst kādā lasāmā formātā. varbūt ir kādi parastie ražotāji, kuru planšetes to spēj nodrošināt? Vai tas vispār ir reāli iespējams? Varbūt varat ko ieteikt?
airpad ir populārākā planšete ar miljons appiem un lielu ekosistēmu (lasīt var nopirkt klaviatūras, zīmuļus un miljons citus aksesuārus uz katra stūra), kas tieši tevi tajā neuzrunā? | Offline | | |
| DiksIrseejs | | Kopš: 08. Oct 2020
No: Dobele
Ziņojumi: 1475
Braucu ar: Hibrīdu
| Cena droši vien. Grib izsprukt ar lētu ķīniešu sūdu. Tās visas pieminētās alternatīvas nav neko lētākas. | Offline | | |
| raimondsss | | Kopš: 20. Dec 2011
Ziņojumi: 80
Braucu ar:
| Pret airpadu nekas nav, vienkārši četros dažādos veikalos runājot ar "konsultantiem", visi kā viens bļāva, ka airpads strādās tikai savā ekosistēmā, un ja mājās ir tikai windows un androīds, tad problēmas garantētas. Tā kā man problēmas nav vajadzīgas, tad ābols tika automātiski atmests. | Offline | | |
| raimondsss | | Kopš: 20. Dec 2011
Ziņojumi: 80
Braucu ar:
| Visvairāk jau interesē tieši ar roku rakstīšana ekrānā un tad pārtaisīšana drukātā veidā un pdf un izprintēt un dažādās krāsās iezīmēt tekstu un vēl viskautko tamlīdzīgu. Un konsultanti teica, ka man jābūt hakera izglītībai un iemaņām, lai es no airpada to visu dabūtu uz windows vai android. Tad nu es nobijos un sāku meklēt ko citu. Un dikdirsēj ,nedusmojies uz mani, es to nedaru speciāli, bet gan tāpēc, ka nesaprotu situāciju  | Offline | | |
Araajz  | |  Kopš: 30. Aug 2008
No: Rīga
Ziņojumi: 28639
Braucu ar: E39
| Nezinu par teksta pārveidošanu, bet aizvietot kladē rakstīšanu ar irbuli ipad, vismaz man - ir nereāli. Kaut ko pierakstīt un paspēlēties - jā, bet aizstāt ar roku rakstīšanu uz papīra gan nē. | Offline | | |
| juriz | | Kopš: 24. May 2002
No: Jūrmala
Ziņojumi: 2729
Braucu ar: auto
| Es, laikam vecs, bet es paliktu pie klades. Pats rakstīju vienā kladē no abām pusēm, katrā savu priekšmetu.
Var vienkārši iepirkt lapas - rūtiņu, līniju, balsta, kādas vajag, kurai ir jau tie caurumi, lai ieliktu ātršuvējā/mapē. Tad tik lekcijās ņem lapas un raksta pēc vajadzības, tad mājās saliek pa mapēm.
Ja grib kaut kā vēl elektroniski, tad labāk iekrakstīt to lekciju, un tad ar runas pārveides rīku uz tekstu. Un tad strādāt ar to.
Man jau arī aizdomas, ka rakstītājam nāktos pielāgot savu rokrakstu tādai ierīcei, un tad vēl nevarēs tik ātri pierakstīt. | Offline | | |
| Alter_ego_3 | |  Kopš: 10. Jan 2025
Ziņojumi: 32
Braucu ar:
|
16 Jun 2026, 09:54:33 @raimondsss rakstīja:
Visvairāk jau interesē tieši ar roku rakstīšana ekrānā un tad pārtaisīšana drukātā veidā un pdf un izprintēt un dažādās krāsās iezīmēt tekstu un vēl viskautko tamlīdzīgu. Un konsultanti teica, ka man jābūt hakera izglītībai un iemaņām, lai es no airpada to visu dabūtu uz windows vai android. Tad nu es nobijos un sāku meklēt ko citu. Un dikdirsēj ,nedusmojies uz mani, es to nedaru speciāli, bet gan tāpēc, ka nesaprotu situāciju 
Vispār jau saknē ir kļūda jautāt anonīmo miljonāru jefiņu forumā par lietām, kuras te īstenībā neviens nerubī. Norijušies cipargalvas, smērmiķeļi un uzpūtīgi zemākā līmeņa biroja darbinieki nav spējīgi saprast ko jautā un vēl saprātīgi atbildēt. Šis te viss ir izklaide un smieklīga huiņa (īpaši atjautīgajiem, tas ir sarkasms)
Ok, veikalos "speciālisti" var skaisti papīrus uz galda sakārtot, ne jau rubīt specifiku. Īstenībā tavs jautājums jau ir diezgan labs, un prasības adekvātas, jo sūda širpotrebs un pedāļu ponti nav spējīgi izdarīt to, ko vajag.
Studentam ir pieredze ar elektroniskiem pierakstiem vai arī tā ir iespēja viltīgā kārtā tikt pie vēl viena ekrāniņa digitālajām izklaidēm? Ja paņemsi kaut ko tieši tam domātu, tad jau protams nebūs variantu, būs jālieto, jautājums, vai tiešām tas būs tā vērts
Ja es atkal būtu students, tad ņemtu kādu eink planšeti ar rakstāmo puļķi. Agrāk lietoju eink lasāmos verķus, ļoti patika un e ink ka tāds patīk vēl joprojām | Offline | | |
|
|
| Zalespljavejs | |  Kopš: 28. Jul 2015
Ziņojumi: 2899
Braucu ar: tautas auto
|
16 Jun 2026, 10:25:09 @juriz rakstīja:
Es, laikam vecs, bet es paliktu pie klades. Pats rakstīju vienā kladē no abām pusēm, katrā savu priekšmetu.
Var vienkārši iepirkt lapas - rūtiņu, līniju, balsta, kādas vajag, kurai ir jau tie caurumi, lai ieliktu ātršuvējā/mapē. Tad tik lekcijās ņem lapas un raksta pēc vajadzības, tad mājās saliek pa mapēm.
Ja grib kaut kā vēl elektroniski, tad labāk iekrakstīt to lekciju, un tad ar runas pārveides rīku uz tekstu. Un tad strādāt ar to.
Man jau arī aizdomas, ka rakstītājam nāktos pielāgot savu rokrakstu tādai ierīcei, un tad vēl nevarēs tik ātri pierakstīt.
Tas konsultants var meklēt jaunu darbu, nav tur nekāda jebatorija. Visu var glabāt mākonī, kuram tad var piekļūt ar jebkuru ierīci. | Offline | | |
| Mixzzz | |  Kopš: 09. May 2013
No: Rīga
Ziņojumi: 3122
Braucu ar: e34 un e91 kuuc
|
13 Jun 2026, 19:02:55 @raimondsss rakstīja:
Labdien! Pajautāšu zinātājiem, jo veikalos "konsultanti" īsti nemāk neko pateikt. Piedāvā vai nu airpad vai samsung, bet ne viens ne otrs mani principiāli neuzrunā un netiek izskatīts. Lieta sekojoša: topošais students ir izdomājis, ka tā vietā lai staipītu kaudzi ar kladēm, visu izdarīt ar planšetes palīdzību. Vai tas vispār ir reāli visu pierakstīt ekrānā ar to irbuli un pēc tam rakstīto pārvērst kādā lasāmā formātā. varbūt ir kādi parastie ražotāji, kuru planšetes to spēj nodrošināt? Vai tas vispār ir reāli iespējams? Varbūt varat ko ieteikt?
Meklē kādu E-Ink notetaker. Šis būs imo sakarīgākais variants, vismaz tā rakstīšana nav galīgi dirsā salīdzinoši ar planšetēm, kur ar irbuli pa gludu ekrānu kko braukā un arī ekrāns patīkamāks acij + reti jālādē. Protams tālāk jau gan internetā jāmeklē.
Man aizdomas, ka planšete parastā tiks izmantota visam tikai ne mācībām.
https://www.youtube.com/watch?v=wKI3WrWTZ24 Reku kkādu random video par tēmu atradu. | Offline | | |
| dr_viruss | | Kopš: 29. Apr 2015
No: Rīga
Ziņojumi: 1248
Braucu ar: e60 530d FL
|
16 Jun 2026, 13:29:30 @Mixzzz rakstīja:
13 Jun 2026, 19:02:55 @raimondsss rakstīja:
Labdien! Pajautāšu zinātājiem, jo veikalos "konsultanti" īsti nemāk neko pateikt. Piedāvā vai nu airpad vai samsung, bet ne viens ne otrs mani principiāli neuzrunā un netiek izskatīts. Lieta sekojoša: topošais students ir izdomājis, ka tā vietā lai staipītu kaudzi ar kladēm, visu izdarīt ar planšetes palīdzību. Vai tas vispār ir reāli visu pierakstīt ekrānā ar to irbuli un pēc tam rakstīto pārvērst kādā lasāmā formātā. varbūt ir kādi parastie ražotāji, kuru planšetes to spēj nodrošināt? Vai tas vispār ir reāli iespējams? Varbūt varat ko ieteikt?
Meklē kādu E-Ink notetaker. Šis būs imo sakarīgākais variants, vismaz tā rakstīšana nav galīgi dirsā salīdzinoši ar planšetēm, kur ar irbuli pa gludu ekrānu kko braukā un arī ekrāns patīkamāks acij + reti jālādē. Protams tālāk jau gan internetā jāmeklē.
Man aizdomas, ka planšete parastā tiks izmantota visam tikai ne mācībām.
https://www.youtube.com/watch?v=wKI3WrWTZ24 Reku kkādu random video par tēmu atradu.
Labs e-ink tev maksās tik pat cik Ipads, uzliekam uz ipada paperlike plēvi un lietojam.
Ipadam labākie ekrāni un izmēri kādi sirds vēlas no mini līdz pro 13" ar mini led ekrānu.
Un Ipadu var lietot jau kā kompi - pieslēdzam usb-c dongli un slēdzam klāt monitoru, klavieri, peli.
Vismaz es tā izmantoju savu ipad mini 6
Tehnoliģija e-ink attīstās, bet personīgi vēl pagaidīšu līdz būs kārtīgs 60hz refresh | Offline | | |
|
Moderatori: 968-jk, AV, AiwaShuraLLP, BigArchi, GirtzB, Lafter, Mberg, PERFS, RVR, Staris, SteelRat, VLD, linda, maxell, mrc, noisex, smudo
|